Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:31




Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Ваше ставлення до відпочинку на морі.
Не маю нічого проти. Це нормально. 67%  67%  [ 20 ]
Там не місце християнам. 10%  10%  [ 3 ]
Можна, якщо не на загальних пляжах, а в безлюдному місці. 23%  23%  [ 7 ]
Всього голосів : 30
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Відпочинок на морі.
10024
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2007, 13:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Зараз літо і час коли люди їздять відпочивати у різні місця. Багато людей їздить на море.
Дехто їздить з сімєю відпочивати, хтось з жінкою. Але я знаю, що більшість невіруючих людей їздять туди шукати різни гріховні пригоди, і в більшості для блуду. Я чув на власні вуха, як невіруючі говорили, що з жінкою вже не цікаво, чи з чоловіком, от їздять туди і блудять. Неодружені шукають короткочасних відносин, для гріховного задоволення. Тому я б назвав це місце особливим розплідником для блуда і гріха, такий собі теплий уголок, де можна легко втілити свої тілесні пожадливості в життя.
Християни також їздять туди відпочивати. А ще буває, що брати разом з сестрами купаються. І в мене питання, чи це місце відпочинку для відроджених людей. Причом, що люди там ходять майже голі і як не крути, а це спокуса. Давиду вистачило тільки побачити Вірсавію, яка купалась і він згрішив. Причом, якщо ми на морі, то ми теж там у костюмі не будем. І відповідно можем стати об’єктом для пожадливих думок іншим людям.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10039
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2007, 17:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Пропоную для порятунку від гріха йти в монастир з височезними стінами щоб жінки нас не спокушали! :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10050
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2007, 20:32 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, навіть на безлюдному острові знайдуться спокуси.

Рома, тобі нічоґо більше робити, що створюєш такі теми?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10059
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2007, 22:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Рома, молодець! Дуже потрібна і актуальна тема!

Особисто я сам, свого часу, вважав перебування на пляжі гріхом і намагався уникати цього. І навіть зараз я не можу однозначно сказати, що це не є гріхом.
Але відпочинок на морі є дуже добрим для плоті, і тілесні бажання взяли гору, а тому в результаті я став дуже часто відпочивати на морях.
Тепер на мою думку, сам відпочинок на морі не є гріхом, адже море як і гори створені Богом для людини. То ж не раз, захоплюючися Божим творивом, возносимо славу Богу.
Але звичайно, оголені тіла спокушають до того, що мимоволі починаєш задумуватися над тим, що пора одружуватися. Тому я вважаю, що якщо ти без дружини, тобто дівчата тебе спокушають, то краще знаходити такі пляжі, де менше людей. А якщо ти з дружиною, то нічого страшного, думаю, якщо будеш на загальному пляжі.

Словом, якщо ти, будучи на пляжі, зможеш не звертати уваги на оголені тіла, то не згрішиш, але якщо не можеш (а швидше за все не зможеш), то краще такі місця уникати, бо написано так:
Матв.5 28 А Я вам кажу, що кожен, хто на жінку подивиться із пожадливістю, той уже вчинив із нею перелюб у серці своїм. 29 Коли праве око твоє спокушає тебе, його вибери, і кинь від себе: бо краще тобі, щоб загинув один із твоїх членів, аніж до геєнни все тіло твоє було вкинене.
То якщо краще виколити свої очі, то думаю ще краще просто уникати тих місць, які можуть спокушати... або одружуватися! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10067
UNREAD_POSTДодано: 24 червня 2007, 08:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Про оголеність тут нічого не написано, а на жінку з пожадливістю можна дивитися не тільки на пляжі.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Відпочинок на морі.
10074
UNREAD_POSTДодано: 24 червня 2007, 12:40 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Рома написав:
Але я знаю, що більшість невіруючих людей їздять туди шукати різни гріховні пригоди, і в більшості для блуду.

Знаєш, Рома! Тобі треба почитати тему "Комплекс неповноцінності" у розділі "Суспільство і Я".
А так ситуація нагадує мені старий армійський анекдот, коли у солдата питають "Що ти думаєш, глядячи на цеглу?", а він відповідає:
"А Я завсігди про жінку думаю!".
І ще я хочу щоб ти знав, що існують нудистські пляжі, на яких і стар і млад відпочивають, і думок у більшості немає про блуд.
Так що вавка не в морі або в оголенній натурі, вавка у наших головах.
І Ісус радив лікувати голови, а не дотримуватися заборон.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10079
UNREAD_POSTДодано: 24 червня 2007, 13:45 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Рома, що за маячню ти написав?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10084
UNREAD_POSTДодано: 24 червня 2007, 18:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Вершнику, тут я з тобою згоден повністю!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10134
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 12:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Вершнику, скажи будь-ласка, а Давид теж завжди тільки про жінок думав, чи може він був помазаником Господнім, який через погляд на купающуюся жінку згрішив. Ми не роботи, ми люди.

Вінслет, написано, що хто хоче багатіти, той попадає в спокуси.-> Значить попадати в спокуси погано.->То навіщо йти туди де їх тьма.
Цікаво чи перед тим як йти на пляж ти питала в Бога на який саме???
Також якщо тебе це зачіпає, як і попередня тема, то я і тому радуюсь. Може прийде час покаєшся, зрозумієш своє положення в світлі Слова Божого.

Слово Боже радить уникати спокус, а не бути "героями" і лізти туди де їх багато.
Наприклад мої друзі коли були в Криму пішли на море, але в безлюдне місце, щоб бути окремо від цього. Окремо сестри, окремо брати.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10137
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 12:56 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Рома написав:
Вершнику, скажи будь-ласка, а Давид теж завжди тільки про жінок думав, чи може він був помазаником Господнім, який через погляд на купающуюся жінку згрішив.

Скажи, Рома, ти вже розібрався у чому був гріх Давида? У підглядуванні за Вірсавією у купальні, чи у зв"язу з нею, чи у вбивстві її чоловіка?
Може ти мені поясниш , чому син його Соломон, маючи тисячі жінок, залишався помазанником Божим і навіть збудував храм?
І ні один пророк йому не закидав?
Відносно іншого. У А.П. Чехова є оповідання "Человек в футляре".
Як ти думаєш, це про ортодоксального хоистиянина?
Ти коли ходиш у гастроном або супермаркет, затуляєш очі у відділі тютюнової та горілчаної продукції? Там жеж такий соблазн!
А, для тебе це не соблазн! От так повинно бути і з жінками, Рома!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10139
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 13:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Праведний Йов свідчив:
Йов 31:1 З очима моїми вчинив я вмову, щоб і не думати про дівицю.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10141
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 13:26 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Рома написав:
Вінслет, написано, що хто хоче багатіти, той попадає в спокуси.-> Значить попадати в спокуси погано.->То навіщо йти туди де їх тьма.

Так-так, звичайно. І в супермаркет не треба ходити, там багато спокус, на вітринах алкогольні напої стоять, цигарки, жирна та важка їжа і т.п. І в чергах за білетами чи за продуктами не треба стояти, там всі нервуються, кричать один на одного, деколи проскочить матірщина, вуха в"януть і сам нервуєшся... І в спекотні літні дні скільки спокус на вулицях міста - дівчата у коротких шортах, у коротких спідницях, у коротких топіках, срамні місця не прикривають... І хлопці у прозорих майках чи футболках, не приховують свого елегантного торсу, знущаються наді мною, немічною та слабкою дівчинкою, мені ж при виді їхнього торсу одразу думки про ... :oops: в голову лізуть.

Рома написав:
Цікаво чи перед тим як йти на пляж ти питала в Бога на який саме???

Так, завжди питаю. І кожного ранку питаю, чи мені на метро на роботу їхати, чи на трамваї, чи пішки йти, щоб зберегти себе від спокус.

Рома написав:
Також якщо тебе це зачіпає, як і попередня тема, то я і тому радуюсь. Може прийде час покаєшся, зрозумієш своє положення в світлі Слова Божого.

Цікаво, ти у повсякденному житті вголос чи про себе радиш каятися всім, чиї думки суперечать твоїм? Тоді прочитай нагорну проповідь Ісуса.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10153
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 16:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Вершнику, не розумію до кінця до чого ти мене питаєш у чому був гріх Давида, але я тобі відповім. Гріх був у тому, що він побачивши купающуюся Вірсавію забажав її, і виконав свою забаганку. Потім він дав наказ вбити її чоловіка. Це його гріхи. Але друже, якби не було спокуси він би не згрішив. Він мав інших жінок, але їх йому не вистачило.
А якщо ти читаєш Біблію, то можеш прочитати, що саме жінки звели Соломона.

Питання до вас, хто їздить на пляжі. Написано: "Итак станьте, препоясав чресла ваши истиною ... и обув ноги в готовность благовествовать мир;" Чи мали б ви відвагу (з якоїсь причини) свідкувати про Христа, Його смерть, про те як Він страждав, про спасіння, на пляжі будучи одягнені в плавки чи в купальник, одягненим у таке саме якимось людям. Як би вони вас слухали?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10155
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 16:21 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Щось мені здається Рома завернув розмову не в те русло!!!!!!!!!!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10157
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 16:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Вершник, чи ти знаєш, що спокуса блуда, - це одна з найсильніших спокус, протів якої є не так легко встояти. Тому не рівняйте мені цигарки, жирну їжу і т. д. до цього.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>