Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:55




Створити нову тему Відповісти  [ 18 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Що треба робити, щоб Господь простив мене?
9496
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2007, 21:12 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 листопада 2007, 11:59
Написано: 67
Я згрішив, і каюся в цьому, але все ж таки я хочу, щоб Господь простив мене?Я знав, що це гріх, але сатана,не втрачаючи ані хвилини, почав діяти, через що я згрішив, я почав дивитися еротичні картинки.Я не так давно покаявся, десь біля трьох місяців, а сатана знову робить своє.Прошу помоліться за мене, щоб Господь мене простив, дав сили для боротьби з гріхом.Дайте декілька порад, як боротися з гріхом, і що треба робити, щоб Отець Небесний простив мене!


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9498
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2007, 23:45 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
крок 1) Розкаятися
крок 2) Ніколи цього не повторювати
Тоді, коли Бог тебе простить , то ти відчуєш це.
...у твоєму випадку діяв не тільки Сатана, але й твоя грішна плоть.
ти повинен боротися і протистояти таким думкам, відрізати їх немов ножницями зі свого розуму. А якщо ти не будеш цього робити, то й ніякі молитви не допоможуть... Бог дав тобі свободу волі, але ти повинен мудро користуватися цією свободою, щоб не наробити собі зайвих клопотів у житті.
Якщо про себе, то я поборов цю проблему. Це було важко. Контролювати статевий потяг взагалі найважче від усього, на мою думку. Але це можливо! Люблячий БОГ не створив би нас з якимись вадами або бажаннями, які неможливо подолати. Просто дуже сильний вплив "світу" у цьому плані і нам треба з ним постійно боротися.




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9500
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 00:04 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
...ще хіба-що додам, що крок 1 включає в себе щирі та ревні молитви (мабуть швидше твої, ніж наші) (Йова 33:26). Памятай, що Бог дуже чекає щоб ти покаявся. Пригадай собі притчу про загублену вівцю, чи про повернення блудного сина (Луки 15:11-32).

...Прийдіть, і будемо правуватися, говорить Господь: коли ваші гріхи будуть як кармазин, стануть білі, мов сніг; якщо будуть червоні, немов багряниця, то стануть мов вовна вони! (Ісаї 1:18)




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9511
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 10:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
NewMan, ти молодий, гормони "грають". З віком це проходить, головне не нароби зараз дурниць.
І не відкидай свою сексуальність - це природньо. Не треба боротися з собою - це крайність і завжди поразка і будуть хвороби як наслідок, але й не означає що слід потакати бажанням - теж крайність і будуть хвороби й тут.
Прийми себе таким як ти є, і побачиш що стане легше простити себе за то, що ти є який є. Молись, щоб Бог дав смирення і терпіння.

А Бог вже тебе давно простив (він поза часом), але чи ти готовий повірити Йому і прийняти Його прощення? Молись.

Ступай з Богом.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9553
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 21:32 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
То я так і не зрозумів... Прийняти себе таким яким я є, чи таким яким я став, або стану завдяки неправильним бажанням? :?
Це дуже схоже на таку ситуацію, що її описує Біблія:
"Тішся, юначе, своїм молодецтвом, а серце твоє нехай буде веселе за днів молодощів твоїх! І ходи ти дорогами серця свого й видінням очей своїх, але знай, що за все це впровадить тебе Бог до суду!"

Також варто врахувати і інші місця з Писання:
"Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники, ні злодії, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого НЕ вспадкують вони!"

"Блаженні, хто випере шати свої, щоб мати право на дерево життя, і ввійти брамами в місто!
А поза ним будуть пси, і чарівники, і розпусники, і душогуби, і ідоляни, і кожен, хто любить та чинить неправду"

Чи зможеш ти сміливо зайти брамами (так би мовити через парадний вхід) у Боже місто, якщо ти чинитимеш таке і надалі?




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9614
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2007, 23:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Rastin написав:
То я так і не зрозумів... Прийняти себе таким яким я є, чи таким яким я став, або стану завдяки неправильним бажанням? :?

прийняти себе таким, яким ти є на даний момент, не в минулому і не в майбутньому. Слід УСВІДОМИТИ себе тут і тепер і взяти повну ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за свої думки та дії які є зараз.


+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9633
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2007, 11:33 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
LMax написав:
прийняти себе таким, яким ти є на даний момент, не в минулому і не в майбутньому. Слід УСВІДОМИТИ себе тут і тепер і взяти повну ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за свої думки та дії які є зараз.


Мудро!




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9635
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2007, 11:42 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
LMax написав:
"...І не відкидай свою сексуальність - це природньо..."

Тоді, можливо у цьому реченні ти мав на увазі не сексуальність, а статевий потяг? Бо справа в тому, що це різні речі, і тому я тебе не зрозумів.




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9639
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2007, 12:47 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Lmax,що цитуєш Сартра


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9685
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2007, 08:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Анафема написав:
Lmax,що цитуєш Сартра

навіть не знаю хто такий...


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9687
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2007, 08:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Rastin написав:
LMax написав:
"...І не відкидай свою сексуальність - це природньо..."

Тоді, можливо у цьому реченні ти мав на увазі не сексуальність, а статевий потяг? Бо справа в тому, що це різні речі, і тому я тебе не зрозумів.

лиш блудливий розум розділяє це на різні поняття, щоб так оправдати слабкість самоконтролю і слабість сили духу...


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9695
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2007, 09:46 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Жан-Поль Сартр(1905-1980)-французький філософ-екзистенціаліст,драматург,прозаїк.У своїх філософських творах:"Буття і ніщо","Екзистенціалізм-це гуманізм";літературні:"Нудота","Стіна";драматургія:"Диявол і Господь Бог","Мухи"- доліджував і висвітлював питання буття людини.На жаль Сартр був атеїстичним екзистенціалістом(були ще релігійні:Ясперс,Марсель,Бердяєв,Шестов), але в плані пізнання цікавий філософ.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9716
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2007, 20:30 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Утримаюсь від коментарів.
Проте щось НьюМена не чути, а це всетаки він розпочав цю тему!
Хотілось би почути його коментар з цього приводу...




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9726
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2007, 20:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Анафема написав:
Жан-Поль Сартр(1905-1980)-французький філософ-екзистенціаліст,драматург,прозаїк.У своїх філософських творах:"Буття і ніщо","Екзистенціалізм-це гуманізм";літературні:"Нудота","Стіна";драматургія:"Диявол і Господь Бог","Мухи"- доліджував і висвітлював питання буття людини.На жаль Сартр був атеїстичним екзистенціалістом(були ще релігійні:Ясперс,Марсель,Бердяєв,Шестов), але в плані пізнання цікавий філософ.

Натяк зрозуміло...
Що атеїстичного в "жити тут і тепер" і відповідальності за свої дії і свій вибір?


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9728
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2007, 20:53 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Нічого!!!


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 18 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 11 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>