Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:13




Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Далі


Чи маєш бажання відвідати США?
Я проживаю в США 10%  10%  [ 11 ]
Я маю(мав) гостьову візу в США 7%  7%  [ 8 ]
Мені відмовили у видачі гостьової візи в США 9%  9%  [ 10 ]
Я хочу поїхати у гості в США, але ще не пробував отримати візу 55%  55%  [ 59 ]
Я хочу емігрувати в США (а не просто в гості) 7%  7%  [ 8 ]
Я не маю бажання відвідувати США 11%  11%  [ 12 ]
Всього голосів : 108
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47839
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2015, 23:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 травня 2015, 23:10
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Добрий Вечір! Дайте будь ласка пораду. Мені 20 років, я був минулого року в США по J1 візі. Я є студентом 4 - го курсу. Рахунку в банку не маю, нерухомості також. Хочу відвідати США цього року по туристичній візі. Я чув, що студентам відкривали на 4 курсі, але якщо їхали по запрошенню, і в ньому було вказано, що людина, яка вас запрошує оплачує все. Шанси дуже мізерні? Дякую за відповідь.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47841
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2015, 06:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 травня 2015, 11:51
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Доброго дня!!! Я студент, 3 курс!Хочу зараз виїхати в сша..цього року не подавав на work and travel по певних причинах../про що зараз жалію/..паспорт пустий..порадьте будь ласка що робити в такому випадку!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47853
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2015, 10:16 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
20 червня 2015, 04:56
Написано: 1
Віровизнання: греко-католик
Доброго дня!
Вирішила подавати документи на отримання гостьової візи США. Звісно, не хочеться втрачати кошти, однак бажання спробувати велике! Запрошення надсилає двоюрідний дядько, який на разі є громадянином Америки. Однак, 4 роки тому по його запрошенню уже була відмова ( я правда, навчалася, і у нього ще грін кард була). Наразі вагаюся чи варто пробувати і які необхідні документи, аргументи, що я не залишуся у сша...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47854
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2015, 09:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
20 червня 2015, 18:46
Написано: 1
Доброго дня! Хочу поїхати у гості до брата у США. Він виїхав 12 років тому по зеленій карті, громадянин США, має офіційну роботу, власний будинок. 10 років не був в Україні. Я отримав від нього запрошення. Мені 34 роки, одружений, маю 2-х дітей. Працюю вчителем. Хотілося б знати які у мене шанси на отримання візи.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47879
UNREAD_POSTДодано: 28 червня 2015, 15:50 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
06 серпня 2015, 15:01
Написано: 1
Віровизнання: греко-католик
Доброго дня скажіть будь ласка чи можна при заповненні анкети DS- 160 змінювати дані просто чоловіку перший раз заповняли в ангенстві і на мою думку погано це зробили вказали що він служив в армії що снайпер що має не рідню а просто особу до якої може звернутись в разі чогось чи можна в наступній анкеті це не вказувати??? І ще скажіть чи можна брати в Посольство США як доказ про те що їздила по світу копії віз з попереднього паспорта просто зробила новий паспорт на прізвище чоловіка а він ще зовсім чистий...??


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47880
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2015, 12:28 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 липня 2015, 17:11
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Доброго дня. Мені потрібна ваша порада. В нас з чоловіком троє дітей ( 13, 8, 3 роки). Чоловікова мама 8 років проживає в США, 7 з яких одружена із громадянином США. Запрошують нас в гості. Порадьте, будь ласка, на яку візу краще подавати документи ; чи подавати документи на дітей? Які в нас шанси пройти співбесіду :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47881
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2015, 15:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 серпня 2015, 13:02
Написано: 1
Віровизнання: греко-католик
Доброго дня. Маю питання. Проживаю в США. 8 років. Виїхав по ворк енд травел. Залишився.
Останні 3 роки маю дозвіл на роботу по аплікації про просіння притулку. Проживаю нефіктивно з нареченою, яка є громадянкою Польщі. У неї тут вся родина давно. Лише її батьки і вона 4 роки тому приїхали по зеленій карті. Тобто незадовго подаватимут на громадянство. Незадовго ми плануемо одружитися і я б хотів запросити на весілля своїх батьків. Ми не бачились 8 років. Також її родина хоче познайомитись з моїми батьками. Планів залишатись немає взагалі. Вони б приїхали на тиждень, може два, побули б на весіллі, поїздили б Америкою і додому. Бо мають там маленьке фермерство. Паспорти в обох вклеені шенгенами. Обом по 55 років. Е будинок у Польщі. Часто туди літом їздять. В Україні є квартира і машина свої. Якви порадите запросити їх??? Мені особисто?(бо доходи маю непогані, квартира спільна наша з нареченою а не знімаємо). Чи її батьки повинні запросити, в них теж свое житло, проте заробляють менше від мене, паспорта ще не мають тільки резиденти. Чи бабця з дідусем, які мають громадянство. Живуть давно. І мають свій будинок. Тільки доходи менші. Порадьте будь ласка якнайскоріше. Наголошую, що ніякий обман не плануется. Нвіть якби їм поставили візу на 5 днів, вони б повернулись. От як це показати і доказати. Дякую дуже.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47943
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2015, 10:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 серпня 2015, 10:02
Написано: 1
добрий день!підскажіть будь-ласка якщо я отримаю візу в США(гостьову) можна буде виїхати в США через декілька місяців чи потрібно одразу по відкриттю візи?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47951
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2015, 15:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 вересня 2015, 08:21
Написано: 2
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: християнин
igor8bar написав:
добрий день!підскажіть будь-ласка якщо я отримаю візу в США(гостьову) можна буде виїхати в США через декілька місяців чи потрібно одразу по відкриттю візи?


Доброго дня, ні, одразу їхати не потрібно. Отримавши візу типу В ви можете їхати в будь який час на протязі 10 років.

Проте, не раджу відкривати гостьову, краще подавати на туристичну та описати мету візиту, в якій відвідини родичів чи друзів будуть на другому плані.




Оформлення візи в США, пошук житла і роботи в Америці та легалізацій в США
Більше інформації на сайті http://visa2usa.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47952
UNREAD_POSTДодано: 04 вересня 2015, 13:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 вересня 2015, 08:21
Написано: 2
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: християнин
Більше інформації про візи в США можна отримати на тематичних блогах, таких як цей http://visa2usa.com.ua/blog/. Більш того, туристична віза підходить не усім, тому варто проаналізувати кожну конкретну ситуацію та, можливо, обрати інший тип візи.




Оформлення візи в США, пошук житла і роботи в Америці та легалізацій в США
Більше інформації на сайті http://visa2usa.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47954
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2015, 00:16 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 вересня 2015, 00:22
Написано: 1
Віровизнання: греко-католик
Всім привіт. Планую з'їздити в США є багато друзів, але подаватиму на туристичну. За останні два роки у паспорті є дві робочі польські візи не прострочені, повертався вчасно. Підкажіть будь-ласка міняти паспорт на чистий чи давати цей. Дякую


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47966
UNREAD_POSTДодано: 22 жовтня 2015, 21:45 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 листопада 2015, 13:23
Написано: 1
Віровизнання: греко-католик
Чи можете порадити в моїй ситуації? Я вийшла заміж за американського громадянина (в Україні). У себе в США він ще не подавав петицію, яка необхідна для імміграційної візи для мене. Чи можу я отримати поки що неімміграційну візу, щоб поїхати до свого чоловіка на якийсь час? Чи є якісь особливі умови отримання такої візи, як у моєму випадку? Дякую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова) відмова!!!!
47974
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2015, 12:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
02 листопада 2015, 18:50
Написано: 1
Віровизнання: греко-католик
Доброго дня. Допоможіть . Я подавав на туристичну візу з жінкою уже вдруге.неможу зрозуміти в чому проблема ВДМОВ..Я підпреємець, жінка працює в школі вчителем. маю двох діточок, хорошу зарплату,чотири машини на підпреємстві,нерухомість. часто відвідую Європу тобто багато пересічок. Неможу зрозуміти вчому проблема??


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Віза в США
47981
UNREAD_POSTДодано: 16 листопада 2015, 10:06 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 листопада 2015, 10:06
Написано: 1
Доброго дня! Хочу відкрити собі візу в США. Мені 21, студентка 5 курсу, на бюджеті, неодружена. Наразі з батьками відвідала більше 40 країн з метою туризму. Маю багато річних шенгенів + британська піврічна віза. Офіційно не працевлаштована, неофіційно заробляю непогано. Загалом на рахунках більше 5000 доларів зараз. Маю нерухомість оформлену на моє ім'я. Шалено хочу додати США до свого туристичного списку. Як думаєте, варто пробувати?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
48031
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2016, 19:59 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 травня 2016, 12:22
Написано: 1
Віровизнання: греко-католик
В мене питання допоможіть....
я не дуже добре володію англійською,а на співбесіді обов*язкова англійська?!Чи можна на своїй українськіій мові?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>