Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:14




Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34


Чи маєш бажання відвідати США?
Я проживаю в США 10%  10%  [ 11 ]
Я маю(мав) гостьову візу в США 7%  7%  [ 8 ]
Мені відмовили у видачі гостьової візи в США 9%  9%  [ 10 ]
Я хочу поїхати у гості в США, але ще не пробував отримати візу 55%  55%  [ 59 ]
Я хочу емігрувати в США (а не просто в гості) 7%  7%  [ 8 ]
Я не маю бажання відвідувати США 11%  11%  [ 12 ]
Всього голосів : 108
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
48032
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2016, 14:33 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
31 березня 2016, 14:41
Написано: 1
Віровизнання: православний
Доброго дня.Підскажіть будь-ласка.Ми з чоловіком хочемо попробувати відкрити візу до США,в чоловіка там живе друг,він має громадянство,і може вислати нам запрошення,так от до Вас питання,яку нам візу краще пробувати робити турист чі гостьова?Ми хочемо туди поїхати в гості і попробувати залишитись на роботу по можливості,і згодом зробити якісь легальні документи,щоб потім забрати дитину.Ми одружені,маємо сина 4 роки,є нерухомість,авто,маємо 2 шенген візи,плануємо ще зробити Іспанські візи,щоб паспорт трохи обкатаний був,рахунок в банку є також,але довідки з місця роботи не маю,бо працює чоловік не офіційно,а я доглядаю за сином,але з довідкою попробуємо щось вирішити.Скажіть які у нас шанси?І на яку візу краще подавати?Чі потрібне запрошення,чі краще без запрошення?Дякую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
48157
UNREAD_POSTДодано: 12 листопада 2016, 22:10 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
12 листопада 2016, 23:06
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Доброго вечора всім!Оцініть, будь-ласка, наші з чоловіком шанси для отримання туристичної візи в США. Мені 26 років, чоловіку 31, одружені 5 років, дітей немає, обоє працюємо офіційно 4 роки, але зарплата не висока - 4 і 6 тис, паспорти чисті( Маємо нерухомість, чоловік купив будинок, а мені новобудова перейшла у спадок. Залишатися в Штатах не плануємо, по-перше не уявляємо свого життя там, а по-друге я сирота, виховували мене дідусь і бабуся, для яких я єдина близька родичка в Україні, поки що вони обходяться без моєї допомоги, але більше як на декілька місяців я їх не залишу. Але відвідати США мрія всього мого життя)))


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
48163
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2016, 18:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 червня 2021, 16:41
Написано: 41
Віровизнання: у пошуках Правди
Зарплата у Вас нормальна, а ось всього життя лише 26 років. Як відомо
11 А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це у Сині Його.
12 Хто має Сина, той має життя; хто не має Сина Божого, той не має життя.
(1Iван.5:11,12)

Вступив в тему бо зараз стою в Інституті США через Інтернет звичайно ж BBN https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0 ... %D0%B5_BBN

Там через Чат, можете запитати про свої мрії


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
48241
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2017, 20:59 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 березня 2017, 20:49
Написано: 2
Віровизнання: греко-католик
Доброго вечора! Буду дуже вдячна за пораду! Про себе... Проживаю я зі своєю сім'єю вже 7 років в США, громадянка Америки. Закінчила тут коледж і працюю на добрій роботі. Чоловік теж має добру роботу. Маю дуже велике бажання запросити свою подругу з України по гостьовій візі на декілька місяців показати цю країну. Які шанси у моєї подруги отримати візу? Про неї.. розлучена, не працює, дочка 17 років. Всі витрати готова брати на себе.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
48242
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2017, 21:10 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 березня 2017, 20:49
Написано: 2
Віровизнання: греко-католик
Доброго вечора! Буду дуже вдячна за пораду! Про себе... Проживаю я зі своєю сім'єю вже 7 років в США, громадянка Америки. Закінчила тут коледж і працюю на добрій роботі. Чоловік теж має добру роботу. Маю дуже велике бажання запросити свою подругу з України по гостьовій візі на декілька місяців показати цю країну. Які шанси у моєї подруги отримати візу? Про неї.. розлучена, не працює, дочка 17 років. Всі витрати готова брати на себе.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
48243
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2017, 18:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nan написав:
Які шанси у моєї подруги отримати візу? Про неї.. розлучена, не працює, дочка 17 років. Всі витрати готова брати на себе.

Переконаний на всі 99.9%, що не дадуть візу.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
48244
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2017, 18:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Mria написав:
обоє працюємо офіційно 4 роки, але зарплата не висока - 4 і 6 тис, паспорти чисті( Маємо нерухомість, чоловік купив будинок, а мені новобудова перейшла у спадок. Залишатися в Штатах не плануємо, по-перше не уявляємо свого життя там, а по-друге я сирота, виховували мене дідусь і бабуся, для яких я єдина близька родичка в Україні, поки що вони обходяться без моєї допомоги, але більше як на декілька місяців я їх не залишу. Але відвідати США мрія всього мого життя)))
От вам швидше можуть дати візу якщо так повірять. Якщо не з першого разу то з другого)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
48290
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2017, 12:27 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
17 липня 2017, 12:27
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Мені відкрили гостьову візу в США на 10 років,термін перебування 6 місяців,я порушила термін перебування,офіційно депортацію не получила. Чи можу я знову виїхати в США?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
48292
UNREAD_POSTДодано: 20 липня 2017, 17:05 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
20 липня 2017, 17:22
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Добрий день. Одружена, маю двох дітей: 3 роки і 1 рік. Я в декреті, а чоловік офіційно не працює, маємо оформлену на себе нерухомість і престижне авто. Чоловік заробляє добре, єдине офіційно цього не докажеш. Хочемо поїхати в США у гості, в мене багато там родичів, по маминій лінії, які є громадянинами Америки (моя мама проживає в Україні). Їдемо з метою відвідування, а також хочемо побачити красоти цієї країни. Якщо дадуть візу хочемо спочатку на місяць з'їздити. Не маємо на меті їхати туди на постійне місцепроживання. Питання в тому, що незнаємо як правильніше вчинити щоб пустили: брати двох дітей з собою чи залишити? І як бути з тим що офіційно не працюємо?і ще купа родичів в США? Дякую за увагу)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
48298
UNREAD_POSTДодано: 16 серпня 2017, 10:17 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 серпня 2017, 10:17
Написано: 1
Віровизнання: просто вірю в Бога
Миру всім!
У мене в Штатах проживає тітка. Вона вже літня жінка і їй стає тяжко самій. А вона єдина з родичів у мене залишилась. Я хотіла би поїхати до неї хоча б на кілька місяців, але одного разу мені вже відмовили у візі. Може хтось може порадити як вчинити?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>