Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:39




Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Христос воскрес!!! Воістину воскрес!!!
47736
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2015, 11:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
taras15 написав:
sss написав:
А що для вас означає те що Христос воскрес??що завдяки цьому відбулось?

якби Христос не воскрес, то марна віра наша і проповідь наша, ми ще в своїх гріхах (можете прочитати весь 15 розділ 1посл. до Коринтян).. а так Бог воскресив Ісуса і Тому може Він завжди й спасати тих, хто через Нього до Бога приходить, бо Він завжди живий, щоб за них заступитись. Євр.7:25
що завдяки цьому відбулося? перемога над смертю, над гріхом, над силами зла.
а ще: Ісус Христос був виданий за наші гріхи, і воскрес для виправдання нашого. (Рим.4:25)
взагалі це дуже обширна тема і воскресіння Христа багато-чого означає і багато-чого завдяки цьому відбулося!
п.с. надалі прошу не писати не по темі. дякую.
Я перепрошую,а тут яка тема обговорюється?Мені видалось про Воскресіння Христа.Невже я помилився?
taras15 написав:
ні, не помилилися. вибачте. та це на далі до всіх стосується, а не тільки вас
Ху,ну Тарасе я вам скажу ви мене добротно перелякали.В мене тут ітак проблем хватає з адміном,а тут ще й ви натякнули на те що я порушую правила форуму.Дякую вам що відреагували.Та все ж я незрозумів,до чого був написаний вами отой посткриптум,стосовно написаня не по темі?Вам на той час видалось що я писав не по темі??




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Христос воскрес!!! Воістину воскрес!!!
47737
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2015, 12:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
taras15 написав:
sss написав:
А що для вас означає те що Христос воскрес??що завдяки цьому відбулось?

якби Христос не воскрес, то марна віра наша і проповідь наша, ми ще в своїх гріхах (можете прочитати весь 15 розділ 1посл. до Коринтян).. а так Бог воскресив Ісуса і Тому може Він завжди й спасати тих, хто через Нього до Бога приходить, бо Він завжди живий, щоб за них заступитись. Євр.7:25
Отож,якщо питання про написаня не по темі зняте,то хотілося б продовжити.Дійсно багато людей нещодавно вітались словами Христос воскрес.Проте коли їх запитували що мається на увазі-- воскрес?то відповіді були різними.Тому хотілося б і тут підняти оце основоположне питання християнства,бо як ви Тарасе написал "якби Христос не воскрес то марна віра наша".Більш того,де як не у цій відповідній темі щодо Воскресіння Христа.Так от,Христос воскес!!!Що це означає простою мовою?
1)Ожив,тобто почав знову існувати?
2)Насправді не ожив,а лишень повернувся в цей світ з якогось іншого?
3)Чи може ще щось?
Цитата:
що завдяки цьому відбулося? перемога над смертю,
Тобто?як це перемога над смертю?Що в результаті його воскресіння люди перемогли смерть та перестали померати?
Та й взагалі,що таке смерть?Для вас християн це закономірний процес,тіло помирає,а душа(дух) йде до Бога.Чи не так??То що в результаті цієї перемоги над смертю змінюється?Тіло не буде померати???Адже по вашому душа(дух) ітак не помирає.Даруйте,але,щиро кажучи, я ніяк не можу цього збагнути.
Цитата:
перемога ...,над гріхом,
Мг,і що як наслідок сталось??Люди перемогли гріх і перестали грішити,чи як?

Цитата:
перемога ...,...,над силами зла.
А це як?Що сили зла вже після Христового воскресіння перестали існувати,впливати на людей,підбурювати до зла??

Цитата:
взагалі це дуже обширна тема і воскресіння Христа багато-чого означає і багато-чого завдяки цьому відбулося!
Гадаю що непотрібно надто обширно про це зараз писати.Хотілося б зясувати хоча б оці основні моменти повязанні з Христовим воскресіння.




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Христос воскрес!!! Воістину воскрес!!!
47749
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2015, 13:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
taras15 написав:
sss написав:
А що для вас означає те що Христос воскрес??що завдяки цьому відбулось?
вибачте, та я не такий мудрий, щоб відповісти на стільки запитань. може хтось захоче, то дасть відповідь. у вас є Писання, то хай Господь Сам вам відкриє. а ще справді прочитайте 1 посл. до коринтян 15 голову.
Гм,що ж ви так Тарасе мені відписуете в коментарях до оцінки?Ви чогось соромитесь?Чому не пишете відкрито під текстом.
Так от,по суті написанного.Немає за що вибачатись.Звичайно що ми усі маємо обмежену мудрість.Ну а питань не є вже і так багато і вони не є такими на які важко знайти відповіді.Чому?Бо відповіді на них містяться в Біблії і нічого тут не слід мудрувати та філософствувати.От скажімо по першому запитанню щодо воскресіння.Христос помері через три дні воскрес.Що це означаЄ помер і воскрес?Хіба не очевидно з Біблії що це повністю два протилежні поняття.Смерть це небуття-"бо ти порох,з пороху ти взятий і до пороху вернешся".,а життя,зоокрема до якого воскрес Христос це буття-"і стала людина живою душею".Той хто помирае,як казав Еклесіаст разом з ним помирае і все -"і його думки і його плани,бо немае в могилі нічого,навіть відчуттів",що вказуе на стан небуття.Особа котра помирае перестае існувати.А той хто воскесае,то він оживае і знову починае існувати та мати думки,відчуття,ємоціїї тощо.Власне що і сталось з Христом Ісусом,котрий після смерті три дні був в могилі(шеол-евр,гадес-грец),подібно як Лазар був 4 дні теж в могилі,а значить був мертвий,тобто неіснував.Ісус прирівняв стан смерті до сну.Проте через три дні,так само як Лазар через 4 дні ожив,тобто воскрес.Подібне дійство очікує на людство в майбутньому -"не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, хто в гробах, Його голос почують, і повиходять".Повиходять звідки?-з "гробів",подібно як і Лазарь.
Тож те що Христос воскрес означае що він повернувся з небуття і ожив,і ожив він уже не так як Лазар до певного часу,а ожив на вічно.Тим самим він "подолав узи смерті",а значить і може рятувати інших від смерті.Тому це відповідь на інше моє запитання -що значить те що Ісус врятував нас від смерті?.А це і значить що Він може нас подібно воскресити з небутя до вічного буття,життя.
Але що для цього слід робити нам??
Стосовно вашої поради читати 1Кор 15 голову,то признаюсь вам щиро-читав і не раз.Тож на що ви натякаєте??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Христос воскрес!!! Воістину воскрес!!!
47787
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2015, 16:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
друзі,а чому така мертва тишина??Невже й справді,колись таких гомінкий форум омертвів??Ні адмін, ні джерело чомусь ніц не роблять щоб оживити його.Буде дуже шкода якщо він остаточно стане мертвим))).Мабуть щось на цьому форумі не те діеться.Як гадаєте??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Христос воскрес!!! Воістину воскрес!!!
47788
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2015, 21:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
sss написав:
друзі,а чому така мертва тишина??Невже й справді,колись таких гомінкий форум омертвів??Ні адмін, ні джерело чомусь ніц не роблять щоб оживити його.Буде дуже шкода якщо він остаточно стане мертвим))).Мабуть щось на цьому форумі не те діеться.Як гадаєте??

а що може адмін чи хтось інший щось зробити?. це залежить від кожного.
скажу так: цей форум - це скарбниця із мудрих дописів, із різних свідчень про Бога, різних мудрих порад, дописів із Словом Божим; більшість дописів саме цим наповненні. тому форум навіть дуже живий, бо там де Боже, там все живе!
щодо активності, то так, жаль, але вона майже відсутня. але краще почитати, ніж писати ради писанини всяке пусте. значить так має; можливо форумчани чимось кориснішим займаються, ніж щоби тут бути.. Бог знає.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Христос воскрес!!! Воістину воскрес!!!
47810
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2015, 13:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
taras15 написав:
sss написав:
друзі,а чому така мертва тишина??Невже й справді,колись таких гомінкий форум омертвів??Ні адмін, ні джерело чомусь ніц не роблять щоб оживити його.Буде дуже шкода якщо він остаточно стане мертвим))).Мабуть щось на цьому форумі не те діеться.Як гадаєте??

а що може адмін чи хтось інший щось зробити?. це залежить від кожного.
скажу так: цей форум - це скарбниця із мудрих дописів, із різних свідчень про Бога, різних мудрих порад, дописів із Словом Божим; більшість дописів саме цим наповненні. тому форум навіть дуже живий, бо там де Боже, там все живе!
щодо активності, то так, жаль, але вона майже відсутня. але краще почитати, ніж писати ради писанини всяке пусте. значить так має; можливо форумчани чимось кориснішим займаються, ніж щоби тут бути.. Бог знає.
Адмін і джерело може дуже багато.Хоча б те щоб не відялкувати людей від цього форуму проявляючи фаворитизм та лицемірство.Вас, Тарасе не було колись тут, коли тут справді був живий форум,де можна було зустріти багато думок і вільно поспілкуватись стосовно них з іншими.Тепер же все піддаєтся цензурі стосовно інакомислячих.Та й жодним чином не сприяется тому щоб учасники були активні в духовних темах.Лише ігри та про візи в США.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>