Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 07:21




Створити нову тему Відповісти  [ 1053 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 71  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гра: скажи, тільки чесно
32800
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 09:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Чи ти любиш сперечатися?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гра: скажи, тільки чесно
32802
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 10:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Чи ти любиш сперечатися?
Скажу чесно,-не люблю.Проте часто ви мене до такого спонукуєте,адже подаєте біблійні істини у неправдивому світлі.
Те саме спитаю і тебе-чи ти,любиш сперечатись???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гра: скажи, тільки чесно
32803
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 11:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Не люблю, а тому уникаю суперечок... :)

Чи хочеться тобі хоча б одного дня забути про всякі земні справи та провести цей день у молитві з Богом?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гра: скажи, тільки чесно
32805
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 11:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Не люблю, а тому уникаю суперечок... :)
І тебе жодні обставини не змусять до такого??Ну і всеж щодо твого уникання суперечок,то мені здається що це незавжди так.

Цитата:
Чи хочеться тобі хоча б одного дня забути про всякі земні справи та провести цей день у молитві з Богом?
дуже)))) :yes:.Проте думаю для молитви дня забагато.
Чи хочеться тобі хоча б одного дня забути про всякі земні справи та провести цей день не лише у молитві,а й у служінні Богу,як це колись робили перші християни ходячи до людей та доносячи їм добру новину про Боже царство?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гра: скажи, тільки чесно
32827
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 19:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
От жук! Ну шо ти всюди лізиш зі своїм життєво-релігійним кредо! Навіть в кімнаті відпочинку від вас відпочинку нема! :D
Хоча, питання дуже вчасно поставлене відносно служіння Богу, бо служіння Богу більш похвальне, ніж фарисейська молитва без плодів. Тож даю змогу Сонячнику викручуватися :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гра: скажи, тільки чесно
32830
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 20:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
От жук! Ну шо ти всюди лізиш зі своїм життєво-релігійним кредо! Навіть в кімнаті відпочинку від вас відпочинку нема! :D
Недарма ж тут дехто згадував що ми є сараною з Обявлення яка мучить людей.Та все ж,нерозумію,що вам не дає тут відпочивати.І питаня моє сам кажеш доречне.Просто можливо занадто хвилюєтесь у розмовах зі мною.Тож будьте спокійні та розслабтесь.
Цитата:
Хоча, питання дуже вчасно поставлене відносно служіння Богу, бо служіння Богу більш похвальне, ніж фарисейська молитва без плодів. Тож даю змогу Сонячнику викручуватися :)
Так,хотілося б найперш почути Сонячника.Е-е-ей Сонячнику)))))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гра: скажи, тільки чесно
32865
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2011, 19:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ну що ж ,якщо я любітель в таке гратись,то вкажи на яке питання Йони я не відповів??............тож я чекаю на факти.))))


viewtopic.php?p=32668#p32668

viewtopic.php?p=32497#p32497




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гра: скажи, тільки чесно
32874
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2011, 21:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Чи хочеться тобі хоча б одного дня забути про всякі земні справи та провести цей день не лише у молитві,а й у служінні Богу,як це колись робили перші християни ходячи до людей та доносячи їм добру новину про Боже царство?
Так, безумовно, хочеться звіщати всім людям Євангеліє! :yes: Однак, не люблю нав'язувати тим, хто не хоче приймати... :oops:
Чи готовий понести покарання за ім'я Христове?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гра: скажи, тільки чесно
32875
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2011, 22:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Чи готовий понести
покарання за ім'я
Христове?

Я, думаю, якщо навіть і готовий, то не варто про це вигукувати. Петро один раз "вискочив". Хто надіється на Бога не буде засоромлений!
Чи любиш ти Бога понад всіх людей?




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гра: скажи, тільки чесно
32886
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2011, 23:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Ну що ж ,якщо я любітель в таке гратись,то вкажи на яке питання Йони я не відповів??............тож я чекаю на факти.))))


viewtopic.php?p=32668#p32668
Добре.Дивимось і пригадуємо щодо Ам,
Цитата:
2. WTT Amos 5:27 וְהִגְלֵיתִ֥י אֶתְכֶ֖ם מֵהָ֣לְאָה לְדַמָּ֑שֶׂק אָמַ֛ר יְהוָ֥ה אֱלֹהֵֽי־צְבָא֖וֹת שְׁמֽוֹ׃ פ
В даному вірші зупинимось на словах "говорить Ягве Елогім-Цваот Ім'я Його". Можете пояснити чому Ягве має Ім'я Елогім -Цваот?
Цитата:
Елогім ніколи іменем не було,адже були й фальшиві Елогім,яких і розрізняли по конкретних іменах.От як можна було в той час відрізнити Елогім євреїв від Елогім вавилонян??Спробуєте дати відповідь.розумію що ні,бо у вас тут нета мета.Відповім сам.Розрізнити їх можна було власне по конкретним іменам.Тому у Євреїв Бога(Елогім) звали Єгова(Йгвг) а от у інш народів Елогім тобто бога,звали наприклда Молох,Зевс,Дашбог,тощо.і це пане Йона для ерудованої людини не є глибиною пізнання.то чому ви неможете цього збагнути коли себе таким вважаєте??Щодо Цваот то це теж не імя Бога,а його роль яку Він у той час виконував.Подібно як у армії ви були содатом і до вас офіцери звертались "солдати Йона",до когось іншого "сержант Нуроно",тощо.І тут нескладно зрозуміти що ні солдат ні сержант іменем не є,а лише роль яку виконує Йона та Нуроно.Сподіваюсь ви не наважитесь заперечувати.Отож,беручи це до уваги змушений вам зробити зауваження та виправити вашу необєктивність щодо того як ви подаєте ам на нашій мові.Насправді суть цих слів(Ам5:27) слід перекладати як-"говорит тот, чьё имя Господь(ЙХВХ-Иегова), Бог воинств(Саваоф)".Власне так перекладають неупередження перекладачі.Тому як самі маєте можливість переконатись імя Бога тут -Єгова,котрий є Богом військ.Усе дуже просто.тому не слід з цим маніпулювати.Так от вам мої вичерпні обгрунтування.Хотілось би від вас почути якісь заперечення по сутті,коли маєте щось проти цього.Якщо хочете й далі писати про вітер,то негайте дармо часу??
Також і ще одне пояснення--
sss написав:
Ιωνας написав:
sss написав:
Як результат я бачу лишень відсутність будь яких змістовних заперечень тому що я пишу.Подав вам переклад.Ви з ним не погоджуєтесь??Чому ,пишіть.Про послідовність уже писав,що часто вона змінюється,але сутті неміняє.Візьміть будь яку цитату,та порівняйте її у різних перекладах та звірте з євр чи гр текстом.Візьмемо пальцем в небо--Мр12:2-"И послал в свое время к виноградарям слугу"(СП);порівн
УПО: "А певного часу послав він раба до своїх винарів " .Чи однакова тут послідовність того що написанно.Очевидно що ні.Чи змінилась через це суть написанного.Очевидно ні.Тож звірте з грец текстом і вкажіть хто переклав правильно а хто ні??Чекаю на відкриття зверху шановний пане Йона)))))
Стосовно послідовності, то це важливо. Такий теолог, яким ви намагаєтесь виглядати, знає чому.
Може свідки скажуть, кого проповідували християни, в апостольський період. Якщо знаєте, то скажіть ще й Ім'я.
Показав вам на прикладі до якого виколись апелювали,що послідовність не є важливою.а теолога ви з мене не робіть,бо я ним не є.Я лише учень Христа.Ну а питанням, яким ви знову перескакуєте від обговорення цього епізоду,вам не вдастся уникнути розвяки.Тож я чекаю на відкриття)))

Цитата:
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?p=32497#p32497
Дивись уважно де я і про жіночі імена писав----
sss написав:
Ιωνας написав:
Ви не відповіли на це, і по іменам людей теж щось не видно нічого. Не хочете відповідати, так тому і бути. Читайте тихенько і не заважайте.
Та я завжди тихенько читаю і спокійно реагую на такі письмена.Якщо для вас питання про імена людей є таким принциповим,то так тому і бути,відкрию вам це,хоча в такому віці про це вже слід знати.Ну й щоб ні у кого не було сумнівів,щодо моєго конструктиву.--Так Люба,Надя,Віра є іменами.противник ним не є. ......)))))Ох ви і крутій пане Йона ;-D
[/quote]тож відповіді таки є,али мабуть через неуважність,ти їх непомітив,або ж зробив вигляд.
Тепер подай де Йона відповів хочаб на одне моє питання))))!!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гра: скажи, тільки чесно
32887
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2011, 00:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
Чи хочеться тобі хоча б одного дня забути про всякі земні справи та провести цей день не лише у молитві,а й у служінні Богу,як це колись робили перші християни ходячи до людей та доносячи їм добру новину про Боже царство?
Так, безумовно, хочеться звіщати всім людям Євангеліє! :yes: Однак, не люблю нав'язувати тим, хто не хоче приймати... :oops:
А як ти відрізняєш навязування від звіщаня??
Цитата:
Чи готовий понести покарання за ім'я Христове?
Чому б і ні.
Чи попри твоє бажання звіщати Евангеліє усім людям ти йдеш до них так як це робив Христос з учнями??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гра: скажи, тільки чесно
32891
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2011, 01:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Нав"язувати - це приставати до людей на вулицях, квартирах, постійно періодично навідуватися, навіть якщо господар просить залишити в спокої... По-науковому, це заздалегідь спланований систематичний процес впливу на особисть з метою вплинути на його свідомість чи думку.
Звіщання - це оприлюднення якогост факту, новини. Мета звіщання - проінформувати, донести до людей новину, а не змінити її думку.

Цитата:
Чи любиш ти Бога понад всіх людей?

Так.
Чи любиш ти інших людей більше ніж себе?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гра: скажи, тільки чесно
32904
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2011, 20:23 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
08 грудня 2011, 13:15
Написано: 162
Віровизнання: християнин
Не скажу "більше", бо це не так. Скажу "як себе", але не знаю чи всіх.
Чому ти прийшов на цей форум?




Господь моя сила та пісня моя, став Він спасінням мені! (Пс.117:14)
WWJD
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гра: скажи, тільки чесно
33005
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2011, 20:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Нав"язувати - це приставати до людей на вулицях, квартирах, постійно періодично навідуватися, навіть якщо господар просить залишити в спокої... По-науковому, це заздалегідь спланований систематичний процес впливу на особисть з метою вплинути на його свідомість чи думку.
Звіщання - це оприлюднення якогост факту, новини. Мета звіщання - проінформувати, донести до людей новину, а не змінити її думку.
Мг який ти розумний.А як ти звістиш тому хто нехоче??Будеш себе оправдовувати так як Йона??Та й хіба інформування про благу звістку не повинне змінювати думку людей.??Чому твої одновірці які були колись не 50-ками,змінили свої думки після тих ваший звіщань??Да,хотів і цього разу блеснути,а вийшло як завжди.Ну і всеж що мав на увазі Христос коли наказував "йдіть та навчіть"-звістити чи навязати згідно з тими визначеннями тих слів які ти подав??

Чи попри твоє бажання звіщати Евангеліє усім людям ти йдеш до них так як це робив Христос з учнями??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гра: скажи, тільки чесно
33007
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2011, 20:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ιωνας написав:
Не скажу "більше", бо це не так. Скажу "як себе", але не знаю чи всіх.
Що заважає "більше ніж себе"??
Цитата:
Чому ти прийшов на цей форум?
Щоб розвіювати упередження та брехню стосовно Бога та ЙОГО народу.
Чому ти не вказуєш своєї релігіно-конфесійної приналежності тут на форумі??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1053 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 71  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 17 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>