Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 26 квітня 2024, 11:31




Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чи важливо бути корисним для суспільства?
8395
UNREAD_POSTДодано: 19 квітня 2007, 19:20 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Eugene Loza написав:
До речі... Багато видатних фізиків були віруючими (звичайно, багато хто - лише формально). Варто згадати Айнштайна і Дірака.

Воно звучить добре. Але коли дати натяк, що вони не були ні баптистами, ні пятидесятниками, ні харизматами то у відповідь чуєш сичання що вони не спасенні, бо а) не хрестилися у зрілому віці б) не балакли іншими або ангельськими мовами с) не падали на спину і немали харизми.
Тобто спрацьовує типаж, якщо вчені-фізики були християнами і корисними суспільству. то ми , хто називаємося християнм теж є корисні. Не треба на себе проектувати заслуги видатних вчених.
Треба попросту казати , а яка від вас суспільству користь?
Вашу особисту користь у кожному конкретному випадку не важко дослідити. Яка користь іншим людям, от у чому питання.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8402
UNREAD_POSTДодано: 20 квітня 2007, 00:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Юро, ми в першу чергу повинні дивитись як догодити Богові, а тоді ми можемо бути, як корисними суспільству, так і нас можуть вважати "врагами народу", "ізгоями общества". вибачай, якщо я не зовсім правильно зрозумів твою думку.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8407
UNREAD_POSTДодано: 20 квітня 2007, 09:09 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Тарас написав:
Юро, ми в першу чергу повинні дивитись як догодити Богові, а тоді ми можемо бути, як корисними суспільству, так і нас можуть вважати "врагами народу", "ізгоями общества". вибачай, якщо я не зовсім правильно зрозумів твою думку.

Догодити Богові то добра мета!
Ісус ,щоб догодити Богові, в якийсь там спосіб вмер за людей.
А як ставляться до людей Його послідовники? Одним кричать "Будете горіти в огні", інших гнусно використовують для власного самоствердження і прибутку, у кращому випадку називаючи "мої снопи". Я чув як виведенний з рівноваги служитель казав: "Ви думаєте ви (люди) нам потрібні? Ми вам потрібні!". Інший діяч після того, як вчив мене, що хто "оставить отця і матір во імя Його", казав мені щиро що не перетруждає себе у піклуванні за людей, бо "нехочу щоб мої діти були сиротами".
І це не мої обіди, не недбалість окремих служителів, а гнилість системи
яка їх виховує і ставить. Колись три чоловіки в союзі сиділи в одній кімнатці, а зараз як партія зі своєю бюрократію.
Відповідальних і план-заходів маса, а людину за тим ніхто не хоче бачити. А бачать іно коли з тої людини можна шось поімєть.
Отож і труться біля сильних мира цього, а мені проповідують протилежне. Сказати чесно, мені обридло бути бидлом і мовчки спостерігати за їх бізнесом. От такий маю гріх.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8410
UNREAD_POSTДодано: 20 квітня 2007, 10:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
ЮРА написав:
Eugene Loza написав:
До речі... Багато видатних фізиків були віруючими (звичайно, багато хто - лише формально). Варто згадати Айнштайна і Дірака.

Воно звучить добре. Але коли дати натяк, що вони не були ні баптистами, ні пятидесятниками, ні харизматами то у відповідь чуєш сичання що вони не спасенні, бо а) не хрестилися у зрілому віці б) не балакли іншими або ангельськими мовами с) не падали на спину і немали харизми
Юра, з дивними людьми ти спілкувався. І переносиш таку дивну позицію на інших. Та, здається, кожному зрозуміло, що конфесія тут ні до чого, і ніхто не має права визначати, хто буде спасенним.
А щодо гнилості системи, про яку ти говориш, то тут ти безперечно правий. Але ці люди, які уособлюють цю систему, не мають жодного відношення до християнства, як би вони там про себе не говорили. Тут немає жодної причини на них ображатися, бо відповідь вони дадуть перед Богом.
А щодо користі суспільству, то ми повинні сумлінно працювати за своєю спеціальністю як перед Богом. Ось тоді ми і принесемо користь суспільству і будемо за взір.
Я згідний у цьому питанні з Братиком:
Цитата:
пізнання Бога дало поштовх до розвитку науки

Людина, знаючи Бога, може значно більше зробити в науці, аніж безбожник через викривлений світогляд та однобічне сприйняття реальності.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8453
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2007, 21:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
ЮРА написав:
Я чув як виведенний з рівноваги служитель казав: "Ви думаєте ви (люди) нам потрібні? Ми вам потрібні!".


А ти що думав що ти йому (служителю) потрібен? :D
Золоті слова служитель сказав!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8454
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2007, 22:05 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Братик написав:
А ти що думав що ти йому (служителю) потрібен? :D
Золоті слова служитель сказав!

Ти трішечки нерозумний. Він сказав це не про мене, а про всіх присутніх на зібранні людей.
Якби він працював на роботі і від того кормився, я б йому не закидав.
А так "кровю" людей живиться і каже такі дурощі. :cry:
Жах!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8464
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2007, 02:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дякую за комплімент! :)
Я мав на увазі не тебе особисто, а рядового слухача, чи прихожанина. Служителі в церкві в першу чергу потрібні нам а не ми їм, точно так як і Христос потрібен нам більше чим ми Йому. А в плані фінансів, якщо тебе це сильно хвилює, то, знову ж таки, якщо ти комусь платиш гроші то значить що він тобі потрібен, а не ти йому, і навпаки, той кому платять гроші може обійтися і без твоїх грошей.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8478
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2007, 09:11 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Братик написав:
А в плані фінансів, якщо тебе це сильно хвилює, то, знову ж таки, якщо ти комусь платиш гроші то значить що він тобі потрібен, а не ти йому, і навпаки, той кому платять гроші може обійтися і без твоїх грошей.

Ти знаєш, коли вони працювали кочегарами та двірниками, ходили пішки і їздили велосипедами,Бог благословляв їх і мене.
Зараз вони всі стали зі "звільненеми" посадами. І товпи віруючих кинулися вчитися на діячів різного рангу, вбачаючи у першу чергу не потреби людей, а свої материальні примхи. Зараз вони во ім"я євангелізацій їздять на іномарках і їдять вітамінів значно більше, ніж ті, кого вони так вдохновенно ведуть. :lol:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8495
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2007, 05:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Повторяю: не люди потрібнії євангелистам, а вони (євангелисти) потрібні людям.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8500
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2007, 10:55 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Повторюю, як люди, які проповідують любов, можуть так зневажливо відноситися до інших людей?
Чого варта їх любов до нас, якщо ми ім непотрібні?
Чи то ви вже вивели нову породу любові, про яку варта тільки балакти і вона тими балачками діє?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8502
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2007, 11:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Юро, суто мені було б цікаво знати, що говорив той чоловік в контексті. Можливо воно в контексті звучало не так разюче.
Хоча як на мене фраза справді неправильна. Мені здається, що то з тої серії, коли проповідники хочуть видумати і подати народу новий фразеологізм, видатну фразу, але виходить щось інше. Нам проповідники дійсно потрібні, тому що кожен християнин є членом тіла і жоден з нас не є самодостатнім. Але аналогічно і ми їм потрібні, бо вони не більше, ніж члени тіла.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8516
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2007, 19:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я мав на увазі російський аналог "нуждатся", тобто не вони нуждаються в нас, а ми нуждаемся у них. Ми потребуємо слухати Слово Боже, ми потребуємо проповіді, а значить ми потребуємо проповідників. А проповідники виконують Божий заклик проповідувати Слово, вони як сіячі Слова а ми як грунт. Їхнє діло посіяти, а вже чи прийметься воно у нас це вже не їх турбота. Тобто, у цьому сенсі ми як слухачі як грунт їм не потрібні, бо якщо грунт каміний і ми не приймає Слово, то ніхто бідкатися через це не буде - сіяч знайде добрий грунт.
До речі, потрібні люди зараз тим хто воює за владу, вони ще й гроші заплатять. :) Так що якщо ти користі шукаєш, то іди ліпше на майдан. :lol:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8517
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2007, 22:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Братику, давай не будемо брати образ і підводити під нього Писання, а будемо дивитися в Писання і вже на основі того брати якісь образи.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8529
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2007, 09:41 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Мені особисто не потрібні проповідники, які будують свої проповіді на стислих конспектах, що надруковані у США. Мені особисто не потрібні недільні школи, плани занять у яких і книжечки-посібники надруковані людьми, що хворіють американською хворобою.
Особисто мені не потрібні евангелісти, міссіонери і подібні функціонери, що раз у квартал отримують чеки з американських банків.
Мені не подобаються радіопередачі, що існують на доляри. Мені також не подобаються українські сайти, що живляться чужими грошима.
Бідні наші люди, у своїй згубній звичці надіятися не на Бога і свою силу, а заглядати у долонь звязанного з ситою америкою проповідника.
Наявність у ваших кишенях маленької переваги (хоча хіба то є перевага?) зробило з вами злу шутку, ви увірували у свою вибранність і те, що вам належить вчити.
"Чому ви вчите, а самі не вчитеся?" - ось що зараз у вас запитує Христос. У вас є відповідь?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8549
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2007, 16:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Вчаться у тих, хто має авторитет. Якщо ти бачиш що людина недорозвинута, хіба підеш у неї вчитися? Підніміться спочатку хоча б до рівня Польщі, то може хтось буде з вами серйозно говорити на тему переймання досвіду. :lol:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>