Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:50




Створити нову тему Відповісти  [ 132 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7988
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2007, 13:11 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Тарас написав:
Але з твоїх міркувань випливає, що істиного знання не існує. А я думаю, що це не так. Якщо керуватись такими міркуваннями, то можна прийти до філософії індусів. Вони казали, що не треба нічого робити, бо може це не справжній світ, може нам сниться, що ми живемо.

Істине знання існує. Воно у вигляді дерева посередині раю.
А у чому винні індуси, що воно їм не відкрилося, а іно євреям, то вже думай сам.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7990
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2007, 15:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я троха не згідний з тобою в тому, що істинне знання у вигляді дерева посередині раю, або я не зовсім зрозумів твій символізм. Я думаю, що Адам через те дерево отримав тільки горезвісне пізнання добра і зла, а не все знання.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7995
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2007, 19:10 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Тарас написав:
Я троха не згідний з тобою в тому, що істинне знання у вигляді дерева посередині раю, або я не зовсім зрозумів твій символізм. Я думаю, що Адам через те дерево отримав тільки горезвісне пізнання добра і зла, а не все знання.

А що, крім добра і зла існує ще шось, що поза ними?
Обгрунтуй!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7996
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2007, 22:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, що занання Бога і про духовний світ вони мали, бо вони спілкувались з Богом. Вони знали як світ був сотворений, мали знання про те як доглядати сад і може ще якісь :?:
Не можу вичерпно сказати, які саме знання вони отримали, після укусу того плоду. Я більше схильний думати, що вони получили знання, що є добро і що є зло. До того вони жили в досконалому світі і не знаючи зла не мали навіть змоги його робити. А після їх непослуху гріх ввійшов у них і вони знаючи, що є гріх не могли його не робити.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7999
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2007, 17:00 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Тарас написав:
Я думаю, що занання Бога і про духовний світ вони мали, бо вони спілкувались з Богом. Вони знали як світ був сотворений, мали знання про те як доглядати сад і може ще якісь :?:
Не можу вичерпно сказати, які саме знання вони отримали, після укусу того плоду. Я більше схильний думати, що вони получили знання, що є добро і що є зло. До того вони жили в досконалому світі і не знаючи зла не мали навіть змоги його робити. А після їх непослуху гріх ввійшов у них і вони знаючи, що є гріх не могли його не робити.

Все повертається на круги свої. Вони жили в досконалому світі і, разом з ними в досконалому світі жив сатана.
Вони мали знання Бога і про духовний світ, но так легко спокусилися змієм? Схоже на штампи. Всі подібні історії, як і більшість проповідей, на початку перескакують через щось, а вже далі догматично справедливі. Но повернення до початків розбивають їх вщент.
Правда не всі люблять відсліжувати початки, вважаючи перевагою "мир і спокій".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8000
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2007, 19:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Юра написав:
Правда не всі люблять відсліжувати початки, вважаючи перевагою "мир і спокій".

Згідний.

Юро, твої міркування в попередньому дописі не підтверджують твоєї думки, про яку ти писав перед тим. До того ж, я писав тобі, що я не знаю, як в раю опинився сатана і з якої причини Бог допустив, щоб він там був. А щодо того, що вони так легко спокусились змієм, то мені тут дивного нічого нема. Це свідчить про те, що на якій би ми висоті, чи як би ми близко до Бога не були, нам всеодно треба "дивитись щоб не впасти".




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8003
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2007, 02:14 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Тарас написав:
А щодо того, що вони так легко спокусились змієм, то мені тут дивного нічого нема. Це свідчить про те, що на якій би ми висоті, чи як би ми близко до Бога не були, нам всеодно треба "дивитись щоб не впасти".

Мова в нас йшла про знання, а не про висоти на яких ми стоїмо.
Якщо людина знає, що сунути пальці у розетку означає отримати удар електричним током з ймовірним фатальним випадком, її можна спокушати це зробити довго і безплідно.
А тут виходить, що людина має знання Бога і піддається спокусі?
Ні, так не буває.
Якщо нам "всеодно треба "дивитись щоб не впасти", чи не виходить з цього, що ми спасаємось і отримуємо оправдання від діл своїх?
Бо нам дивитись (пільнувати, стерегтися і т.п) - це не є благодать Божа, а наше діло.
Знову не в порядку з початками догми, або я щось не розумію?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8006
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2007, 16:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ЮРА написав:
Суцільне дитинство. Як те, що використовується для нашої закалки, може бути нам ворогом !?

Ніяк. Тому не варто ворогувати з ілюзіями.
Так нами названий "ворог" виходить з нас з середини, а не ззовні. Ця ізюзія поділу на добро і зло так в'їлась в цей світ, що радий той, хто її приніс сюди. Навіть байдуже хто це був і як його зараз величають, але він став чи не рівним Богові в поклоніннях і страху перед його спокусами.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8007
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2007, 20:06 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
LMax написав:
Так нами названий "ворог" виходить з нас з середини, а не ззовні. Ця ізюзія поділу на добро і зло так в'їлась в цей світ, що радий той, хто її приніс сюди. Навіть байдуже хто це був і як його зараз величають, але він став чи не рівним Богові в поклоніннях і страху перед його спокусами.

Цитую 1 Сам. 16:14 "...І Дух Господній відступився від Саула, а напав його дух злий від Господа..." і далі читай...
То що там у нас в середині знаходиться ? І якщо злий дух від Господа, то чи його (злого духа) це спокуси?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8012
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2007, 21:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ЮРА написав:
То що там у нас в середині знаходиться ?

В нас знаходиться потенційна можлвість творити на вибір добро або зло.
Кожен САМ ВИБИРАЄ, що йому робити: Жити (вічно) чи вмирати (вічно).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8013
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2007, 21:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ЮРА написав:
То що там у нас в середині знаходиться ?

В нас знаходиться потенційна можливість творити на вибір добро або зло.
Кожен САМ ВИБИРАЄ, що йому робити: Жити (вічно) чи вмирати (вічно).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8020
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2007, 09:35 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
LMax написав:
В нас знаходиться потенційна можливість творити на вибір добро або зло.
Кожен САМ ВИБИРАЄ, що йому робити: Жити (вічно) чи вмирати (вічно).

Не треба так пафосно, тим більше що це не відповідь на моє попереднє питання.
Згідно Біблії, творцем є тільки Бог. Думка, що " в нас знаходиться потенційна можливість творити" - не від Бога, а прямий виклик Творцеві.
Вибір є дією. Наші дії (діла, справи) не наближають нас до Бога.
Отже "сам вибирає" - це несенітниця. Тим більш десь там написано щось подібне "Ти обрав нас до створення світу".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8023
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2007, 14:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ЮРА написав:
Згідно Біблії, творцем є тільки Бог.

Без "тільки".
Цитата:
Думка, що " в нас знаходиться потенційна можливість творити" - не від Бога, а прямий виклик Творцеві.

Людина згідно Біблії є створена по образу і подобі Божій, отже також має творчі задатки. Вона не є готовою запрограмованою безвольною машиною. А наявність волі говорить про можливість вибору, можливість вибору говорить про можливість творити. Наразі для початку себе хоча б відтворити у пізнанні Бога, роблячи добро. Бо як ше пізнати Бога, як не через вчинки згідно Божої Волі? А Божа Воля є Любов.

Цитата:
Наші дії (діла, справи) не наближають нас до Бога.

Не вірно. - "Віра без діл є мертва" (с) ІХ.
І "по ділах будете судимі".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8025
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2007, 17:30 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
LMax написав:
Без "тільки".

Власне це ти робиш ще і нас, людей, творцями свого щастя.
LMax написав:

Людина згідно Біблії є створена по образу і подобі Божій, отже також має творчі задатки. Вона не є готовою запрограмованою безвольною машиною. .

Може це і так. Мені не доводилось бачити у зібраннях з творчими задатками. Як папугу, що говорить, важко назвати творцем слова. В основному подібні до "собак Павлова" з задатками
"хліба і видовищ".
Правда мабуть втримати їх у покорі то і є процес творчества.
LMax написав:
А наявність волі говорить про можливість вибору, можливість вибору говорить про можливість творити.

Можливість вибору говорить про можливість творити?
Воля і творчі задатки, є , наприклад , у мавп. Не пробував їм проповідувати?
LMax написав:
Наразі для початку себе хоча б відтворити у пізнанні Бога, роблячи добро. Бо як ше пізнати Бога, як не через вчинки згідно Божої Волі? А Божа Воля є Любов..

Добром і є ті народи, що через БЕЗМЕЖНУ ЛЮБОВ знищувалися (по сучасному зачищалися) єрейськими племенами ?
LMax написав:
Не вірно. - "Віра без діл є мертва" (с) ІХ.
І "по ділах будете судимі".

Надаю тобі волю у дослідженні Павла і Якова.
Є багато людей, які роблять добро без догматичних додатків.
Наприклад, лікарі. Але твоя догма говорить, що ти будеш у числі тих, хто буде судити генеколога і акушерку, допомігших з"явитися тобі на світ, тільки на підставі їх неправильного догматичного вибору? :wink:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8030
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2007, 22:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ЮРА написав:
LMax написав:
Без "тільки".

Власне це ти робиш ще і нас, людей, творцями свого щастя.

Я не бог. Люди самі собі творять своє щастя і нещастя і ще й Бога винуватять в тому, або сатану, або гріх (кожен собі своє).
А слова "тільки" там нема. Не довигадуй то, чого там нема.
А що, як такі як ти біблію переписували - то можна уявити як вони її перемінювали кожен на свій лад...

Цитата:
Може це і так. Мені не доводилось бачити у зібраннях з творчими задатками.

Тобто туди не ходили художники і музиканти? Чи на них не висіли відповідні ідентифікаційні таблички?

Цитата:
Як папугу, що говорить, важко назвати творцем слова. В основному подібні до "собак Павлова" з задатками
"хліба і видовищ".

Ну бо як зомбовані все ж таки. Там якщо 5% розуміє і можуть самі пояснити своїми словами суть Бога, то то вже за щастя їм.

Цитата:
Можливість вибору говорить про можливість творити?

Так.
Перепитують мертві, до них спершого разу не доходить жодне слово, навіть написане...

Цитата:
Воля і творчі задатки, є , наприклад , у мавп. Не пробував їм проповідувати?

Приклад нікудишній. Мавпи не вміють писати музику і малювати картини, то де в них творчі задатки?

Цитата:
Добром і є ті народи, що через БЕЗМЕЖНУ ЛЮБОВ знищувалися (по сучасному зачищалися) єрейськими племенами ?

їхня справа.

Цитата:
Але твоя догма говорить...

нема моєї догми. Я прихильник живого практичного пізнання, а не мертвої догматики.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 132 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>