Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:26




Створити нову тему Відповісти  [ 132 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8913
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2007, 13:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Перший посередник між Богом і Адамом був сатана.
Посередництво виникає від недовіри, а це результат вибору людини: вірити Богові в собі чи повірити іншим хто кажуть що "в мені бог і йди за мною".
Може бути що є в них Бог - тоді вони навчать бачити Бога й у тобі. А може бути що в них сатана (що більш ймовірно) - тоді навчать як жити в угоду антихристові.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8914
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2007, 15:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
LMax написав:
Може бути що є в них Бог - тоді вони навчать бачити Бога й у тобі

Знову якась філософія. Втомлює вже.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8928
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2007, 23:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Цитата:
Знову якась філософія. Втомлює вже.

як ти нетерпеливий до власних роздумів - тоді тобою легко маніпулювати.
Може ти вже під такою маніпуляцією?
Чи нетерпеливий до роздумів інших - тоді чого вмішуєшся не даючи своєї відповіді на запитання?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8970
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2007, 10:37 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Передбачаю обурення „ортодоксів” , але що незрозуміло мені при дослідженні, про те і пишу.
Хотілося б замість обурення та осудження, почути грунтовні заперечення і роз’яснення.... :oops:

Коли читаєш Євангелія, то складається враження, що Ісус був дуже суперечливою й двоїстою людиною. Один Ісус говорить про вузькі врата і про те, що потрібно сповнювати «волю Батька», а другий Ісус проповідує порятунок «у Христі», роздає життя вічне праворуч і ліворуч, обіцяє негайний порятунок повії, розбійникові й убивці. Один Ісус говорить щось незв'язне про «Царство Небесне», що «усередині вас є» і яке спочатку маленьке, як гірчичне зерно, але потім виростає у величезне дерево, а другий Ісус просто пропонує порятунок даром.
Дійсно, як можна сполучити «виправдання даром» і вимогу вирвати око, що тебе спокушає? Боюся, що із усього вищесказаного напрошується дуже неприємний висновок: один Ісус показує шлях до вузьких врат , а другий - до широких.. Перший Ісус пропонує дуже дорого заплатити за вхід у Царство Боже, а другий - роздає квитки безкоштовно.
Ісус говорить: «не судіть», а сам судить, говорить: «люби ворога свого», а сам гнівно викриває всіх, хто хоч слово скаже проти нього, призиває більшому стать меншим, а сам називає учнів «рабами негідними». Куди не глянь - скрізь одне й теж: підміна понять і звабні обіцянки. Ісус повторює: «бережіться фарисеїв», а сам обирає фарисея своїм головним учнем. Ісус обіцяє Петру, що той стане основою його церкви, а сам засновує свою церкву на Павлові. Називаючи язичників «псами», Ісус, проте, стає пастирем цих «псів» і посилає до них свого єдиного вірного послідовника ап. Павла.
І про кого це сказав Ісус: «Спокуса повинен прийти в мир, але горе тій людині, через яку вона приходить»? Чому так виходить, що все, у чому Ісус обвинувачує інших, у першу чергу стосується до нього самого? :cry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8972
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2007, 17:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Юро, який ти критичний! Ти навіть Біблію читаєш критично. З одного боку, це добре: не можна приймати все беззастережно. А з другого, у Біблії немає протирічь, а ті "підміни понять" і так далі, це виплило із твого надмірного критицизму. Але я тебе повністю розумію і не суджу, бо до покаяння я також мало що розумів з Біблії і також піддавав сумніву все що там говориться і, більше того, Біблія у мене визивала навіть роздратування, як і люди які її блаженно читали.
Для того щоб зрозуміти Новий Завіт, потрібно народитися згори. Всі решта, як Христос казав про них: мають очі та не бачать, мають вуха - та не чують.
Юро, вузенький той шлях і вузькі ті ворота у Царство Небесне, і мало хто їх знаходить, бо не вірять що так легко можна туди потрапити. Саме це і є спокусую для більшості людей - їм знається що цей шлях надто легкий, тому не вірять. Вони видумують різні правила і перешкоди і ставлять такі умови уникнення пекла, що виконати їх майже неможливо.
А ціна за це право уже заплачена. Христос уже заплатив за цей квиток за нас, причому ціною дуже великою. Тому, нам залишається тільки взяти цей квиток із рук Христа. Абсолютно безкоштовно. Слава за це нашому Господу, який помер за наші гріхи!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8978
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2007, 18:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ЮРО, не слід Ісуса ділити - він цілісна і гармонійна особистість.
Ділити його заставляє ота "печать звіра", що в нас в головах сидить.
Прагни позбутися роздільного мислення притаманнього цьому "зміїнному роду" яке нав'язане з дитинства і тоді почнеш розрізняти цілісну Картину в кольорі, а не її чорнобілі шматки...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8990
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2007, 20:45 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Поки що крім красивих слів і моралі нема конкретики.
Може дуже багато питанья задав. Розглянемо по пунктам у вільному порядку.
1. Обіцяно церкву будувати на Петрі, будують на Павлі. Ваші версії?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8993
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2007, 22:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
ЮРА написав:
Поки що крім красивих слів і моралі нема конкретики.
Може дуже багато питанья задав. Розглянемо по пунктам у вільному порядку.
1. Обіцяно церкву будувати на Петрі, будують на Павлі. Ваші версії?


Я не буду переходити на персоналії - але скажи чи ви раніше мали інший нік на цьому форумі? якщо так то який нік?

Питання поставлено некоректно і мені важко зрозуміти про яку церкву йдеться, і де саме і т.д. Питання поставлено дуже провокативно.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9001
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2007, 05:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
ЮРА написав:
Обіцяно церкву будувати на Петрі, будують на Павлі. Ваші версії?

З чого ти взяв що будують на Павлі?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9002
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2007, 09:33 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Yura написав:
Питання поставлено некоректно і мені важко зрозуміти про яку церкву йдеться, і де саме і т.д. Питання поставлено дуже провокативно.

Ви дійсно вважаєте що провокатор я а не ті, з чиїх дій ці провокації випливають?
Я поперджував на початку що ставлю питання не для того щоб мене звинувачували, а хочу мати відповідь. Тіх, хто ховає голову у пісок подобно мудрій птасі страус, прохання не турбуватися.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9003
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2007, 09:39 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Братик написав:
З чого ти взяв що будують на Павлі?

Коли немає готової відповіді, за звичай відповідають питанням на питання. Я взяв з того, що те що будувалось серед іудеїв на Петрі якось не вийшло. А апостолом і будівником серед язичників став "клятий" фарисей з фарисеїв Павло.
З чого ти взяв що тим камнем, як обіцяно, є Петро?
Ще я роблю висновки що християнці звикли багатословити навкруги розжованих тисячеліттями істин. Крок вправо або вліво зразу набуває чинника провокації. :cry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9057
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2007, 11:09 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Yura написав:
Я не буду переходити на персоналії - але скажи чи ви раніше мали інший нік на цьому форумі? якщо так то який нік?
.

У попередньому житті я був рибаком... :?
Це я так, поки християнці бойкотують прості питання....
А ще повторюю що послідовники діляться на християн і християнців...
Шкода що і я християнець. :cry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9093
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2007, 22:26 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Шановні християнці! Пробачте, що потурбував вашу гідність своїми нікчемними питаннями. Дякую тим, хто зробив спроби мені відповісти.
Дякую і тим, хто розсердився! І тім дякую, що зробили вигляд що нічого не побачили!
Бажаю вам всіх гараздів! ( ...смайлики зі сльозами... )


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9108
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2007, 12:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ЮРА написав:
І тім дякую, що зробили вигляд що нічого не побачили!

Якщо то мене стосувалось, то я вирішив почекати, що скажуть інші. А ти, бачу, нетерпеливий "християнець" попався. ;)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9114
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2007, 16:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Христос сказав що збудує Церкву на Петрі. Хіба не так сталось? Хто був найближчим учнем Христа, чи не Петро? Хто був першим Петро чи Павло? Так, Павло зробив чи не найбільше для будівництва Церкви, але він воздвигав видиму сторону - стіни, а на фундамент мало хто звертає увагу, хоча стіни без фундаменту - ніщо.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 132 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>