Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 14 травня 2024, 10:12




Створити нову тему Відповісти  [ 95 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5137
UNREAD_POSTДодано: 24 серпня 2006, 17:09 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
Ой, а я страшенно проти обіймань всяких!!! І поцілунків тим більше.

Декілька років тому я дала собі обітницю, що вперше поцілуюся у День весілля. І як Бог дав мені благословенну людину, то ми з ним говорили про це. Він перший почав обговорення. Сказав, що хоче, щоб усе було у чистоті і в святості (без всяких там обіймань), і яка моя думка. :) А я тільки дякувала Богу, що Він приготував мені того, хто розділяє мої погляди і принципи. Я й не сумнівалася, що Господь дасть мені такого. ;)
Сказала йому про свою обітницю, він дуже зрадів, а потім спитав - Як, вперше у всіх на очах у День шлюбу? Потім трішки покраснів і засміявся. :)
Але я вважаю, що це буде правильно. Це буде такий собі подарунок чистоти один одному.
А щодо того, щоб залишатися наодинці, то я, як і Lightchild, теж проти.
Звичайно треба обговорювати всякі особисті речі, і тому я не категорично проти. Але такі зустрічі треба зводити до мінімуму. Не в тому річ, чи я довіряю чи не довіряю собі чи йому, а в тому, що я не довіряю ворогу і його підступності. Такі зустрічі можуть надовго затягуватися і забирати дорогоцінний час. Замість того, щоб піти десь разом послужити...
А взагалі - найкраще людину можна пізнати у компанії. А якщо ви зустрічаєтесь, і це все у вас почалося по волі Божій, то навіщо пізнавати один одного наодинці? Виходить якась недовіра Богу... А якщо ж не по волі Божій, то такі зустрічі взагалі неумісні!!!




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5151
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2006, 10:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
1. Воля Божа

А може хтось розказати, як він це оприділив, що то воля Божа:
-я прийшов вона уже сидить, автобус звернув на ліво(ні краще трамвай), а 3(10) папірців в шапці? Як ви побачили волю Божу?

2. Зустрічі один на один

Якщо вам сподобалась людина, я думаю ви хочете дізнатись про неї, а вжешь стараєтесь бути в тім колі друзів де вона, класс!!! Ви полюбили, хочити провести з нею більше часу, хочити провести її додому, ой а як це зробити, наважились провели. Людина стає все ріднішою, близькою.... Ой не віриться що у вас камяне сердце(хоча....) ви за увесь період ненаважились проявити свої відчуття, навіть не сказали що любити, але вирішили поженитись й тут наавжилсь сказати що люблю!!!! УРА :( , нажаль це був 1 можливо передостаннім разом. ви з не вмієте виражати відчуття, тільки не говоріть що навчитесь....НЕПРАВДА!!!
5 років досвіду роботи з весільними парами, як було до весілля, рідко в кого після весілля відчуття переливаються, говорю як за християн та і за "халдеїв"

А взагалі раджу книги їх дуже багато, про стосунки до шлюбу!!!

Я проважав свою дівчину, тримав за руки(один на один), дивився в очі, говорив теплі та лагідні слова, проте як люблю й яка вона красива, могли так просидіти 2-3 години(допізна). Ми знали наші рамки, я міг її обняти, пригорнути до себе, цілував на прощання. Це все було після того як я знав що вона вже буде моя!
Як пізнав волю Божу, легко, вона підходила по моїм вимогам, я її вибрав. Я рахую, людина вибирає Бог благословляє!!!
3 роки вже разом, до цих пір обнімаємось, завжди в обнімку, до цих пір говоримо постійно!!!! теплі слова яка вона чарівна й як любимо друг друга...

Пробачте, але буває, вже в день весілля просишь нареченого..."Ей в тебе вже є жінка, хоча б постій поряд, не говорячи щоб її обняти," як сказав один наречений("віруючий") для обнімань є спальня.

Як говорив наш лідер молоді:
" Чому люди можуть сваритись при всіх, ображати й ображатись, а щоб сказати своїй жінці при всіх, яка вона гарна, добра, та супер й поцілувати, треба заставляти"!!!!




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5159
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2006, 18:53 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
На це у нас є окрема тема - Як пізнати волю Божу щодо одруження?
Пробач, Mrdoctor, ти помиляєшся. Якщо людина хоче тримати себе у повній чистоті до весілля, то це невміння виражати почуттів?! Я так не думаю!
Якщо не каже - "я тебе люблю" день в день до весілля, то це дивно? Ні, бо любов краще потрібно виражати у справах, а не на словах.
Можливо, ти просто не зустрічався з такими парами, про які я говорю, але я таких знаю. Вони трималися так само, як і я хочу. І ці теплі стосунки продовжувалися 2.5 роки (вони не могли раніше одружитися). І тепер це подружжя. Таке благословенне, ніжне й закохане, як у казці.
Щодо їхньої історії, то брату сподобалася сестра, і він почав молитися чи це від Бога. Так молився довгий час, бо симпатія не проходила. А Бог готував для нього відповідний момент. Через деякий час брат відчув у серці, що це від Бога, і вирішив підійти до цієї сестри. А сестричці за день до цього Бог відкрив, що саме цей брат до неї підійде, і що це Божий. Ось так-то. Мою історію переглянь у темі, що я зазаначила.

Я рада, що у тебе з коханою гарні відносини, але у мене інший шлях, і Бог веде мене у цьому !

І повір, знаю випадки, коли, по твоїм словам, людина вибрала, а потім просила Бога благословити. І ці шлюби зовсім різняться від тих, де все по волі Божій.

Одна сім"я так одружилася, кохали один одного, а потім почалися проблеми, а вони до Бога - Чому? І Бог відповів - ви просили благословити, - Я благословив, але ви не питали, чи хочу Я благословити. :(

Бог знає краще кожного, знає як ви вживетеся через 10, 20 років, знає краще, хто людині справді підійде, а не лише здається, що підійде! Знає! Бо Він наш Творець! І тому набагато-пребагато мудріше - довіритися Йому!!!
Він ніколи не дасть того, кого ти не любитимеш!




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5163
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2006, 19:49 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
Бог відповів - ви просили благословити, - Я благословив, але ви не питали, чи хочу Я благословити.

Незрозумів, якщо благословив, то в чому проблема.
Взагалі, як людина може за Бога говорити, чи вони в громі почули, чи це хтось вирішив за Бога сказати: Я благословив, але я не хотів благословляти... Бог не людина!!! Бог каже якщо Я благословлю то той буде благословеним!!!
А ніхто Вогнику тобі неговорив що ти не правильно робишь, нехай твоя поведінка й твоє рішення буде благословене. Але кажу що що працюючи з весільними парами бачишь, як хто себе веде.




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5167
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2006, 20:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
Це було пророче відкриття через іншу людину. Я просто не договорила, вибач.
Бог дав зрозуміти, що хотів благословити іншою людиною, але Йому не дали. І Він не буде рушити сім"ї, а благословить те, що обрали. :(
Дякую за передостаннє речення! :)




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9514
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 14:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
поводитись на побаченні потрібно розкуто та щиро - це дозволить краще зрозуміти один одного


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9526
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 16:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Як говорив наш лідер молоді:
" Чому люди можуть сваритись при всіх, ображати й ображатись, а щоб сказати своїй жінці при всіх, яка вона гарна, добра, та супер й поцілувати, треба заставляти"!!!!

Мабуть тому, що сварки - це норма в християнському середовищі, а обнімання - навпаки, щось таке неприйнятне та заборонене :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9527
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 16:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Анафема написав:
поводитись на побаченні потрібно розкуто та щиро - це дозволить краще зрозуміти один одного

Прочитавши всі попередні пости, зробила висновок Анафема. :) До речі, гарне у тебе ім"я, твоя стать такого ж роду як і нік?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9536
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 19:02 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
братик дивний у иебе лідер ти напевно належиш до харизматичної
церкви.Тебе що спрвді цікавить моя стать?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9538
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 19:24 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Інтим до шлюбу - прекрасна річ(я не маю на увазі секс). Поцілунки, обійми ніким не можуть бути заборонені.
::виправлено!::


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9560
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2007, 08:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я вже здогадався яка у тебе стать, просто твій нік жіночого роду, і якось зразу асоціації появились відповідні. Ніякий я не лідер, навіть не модератор, і не належу до хоризматичної церкви.
Як ти вважаєш, а Бог дозволяє такі стосунки до шлюбу?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9565
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2007, 08:51 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Ну-ну, Анафема, полегше у своїх словах! Почнемо з того, що в кожній церкві свої правила. Якщо не влаштовують тебе правила тої церкви, яку відвідуєш - треба так, тихо-мирно, перейти до іншої. Головне, щоб в іншій тобі було комфортно в духовному плані.

Та на жаль, деколи такі "правила" (мається на увазі правила поведінки на побаченнях, правила дошлюбних стосунків) стають жорстокою маніпуляцією :( Служителі начебто хочуть зберегти молодих людей від гріхопадіння, щоб вони не зайшли далеко, але все-таки перегинають палицю. Думаю, не варто дозволяти маніпулювати собою.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9569
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2007, 12:31 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Братику, я важаю,що коли ти любиш і тебе люблять то це прекрасно!
Чому хтось повинен тобі забороняти кохати - це абсурд!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9570
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2007, 12:39 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Winslet ми не шукаємо комфорту, ми шукаємо Бога і Божої присутності.
Якщо навіть хтось починає кимось маніпулювати то це означає, що церква або організація хоче підкорити волю людини задля того, щоб заробити гроші.!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10865
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2007, 16:47 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
А я думаю, що в кожної людини повинні бути рамки так як вчить Біблія: для когось навіть коли візьмуться за руки то почувають себе винними і зникає відчуття Божої присутності. Це залежить від людини. Головне вчасно зупинитися.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 95 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>