Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:52




Створити нову тему Відповісти  [ 110 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
41810
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2013, 12:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
Ти по своїх мірках міряєш.
По яких таких своїх??
Свідцьких, чи особистих, маєш розум догадуйся, не переписуй все із книжок свідків.
Чому ж мої мірки є свідськими чи особистими??Божі люди давнини якраз і такими мірками керувались коли відзначали якесь свято-1)чіткий наказ.2)чітка дата.3)приклади з давнини як це робити.То чому ж ти називаєш такі мірки світськими чи особистими??Як на мене це ж явно мірки Божі,які містяться в Біблії.

Де у Біблії написано що треба міряти такими мірками?
В євр Писаннях,так званому Ст.З. коли Бог наказував відзначати свята євреям.Такі були мірки.



Цитата:
Мої обгрунтування вказують що це свято біблійне.
Ні дорогенький,ти лишень навів факт народження Христа,і аж ніяк не відзначення,святкування цієї події з року в рік 7січня.


Цитата:
Уже відповів., повторяю. Та сама що у пастухів, ми спасенні, розказуємо іншим що Христос народився нас спасти.
Цитата:
Але ж чому ви про це розказуєте з рокі в рік 7 січня??Чому не круглий рік,або ж не в якісь інші періоди??
Цитата:
Бо народження є раз у рік
Божі люди до Христа так і після Христа,такої звички не мали.Окрім того,у вас така звичка стосується дійсного дня народження.День народження ж Христа невідомий,тому він є видуманий.Виходить і тут не стиковка.



Цитата:
Якщо ти будеш встані зрозуміти ще раз почитаєш все.
Та тут не має що читати.Ти наводиш факт народження Христа.Всього лиш.Я ж питаю про щорічне святкування цієї події 7 січня.Ти так і не торкнувся цього.Тому як я можу тебе зрозуміти??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
48226
UNREAD_POSTДодано: 04 січня 2017, 00:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
останній час роздумую і досліджую про час народження Ісуса Христа.
у світі, як ви знаєте, прийнято святкування 25 грудня за Григоріанським календарем (майже весь світ) і 25 грудня за Юліанським календарем (православні християни і то не всі), а так як ми живемо за прийнятим Григоріанським календарем, то виходить 7 січня.
коротко напишу:
чому 25 грудня? так вважав один монах ХІ ст. Діонісій Малий. він досліджував, зіставляв євангельські історії з історичними документами і дійшов висновку, що Христос народився 25 грудня 753 р. від заснування Риму і запропонував вести літочислення від цього року. відтоді ми користуємось цим літочисленням і називаємо «наша ера». при пізніших дослідженнях виявилося, що він допустив ряд помилок і так вийшло, що Христос народився приблизно за 4-5 років до н.е; я то не буду описувати.
я інше міркую, якби Бог хотів, щоб це люди знали, то думаю, конкретно була б дата вказана, адже в Писанні не раз ми бачимо конкретні дні і місяці, і роки певних подій. а тут чомусь ні... може, щоб люди не робили те, що зараз і роблять.. адже в Євангелії не бачимо вказівок на святкування Різдва чи інших свят, окрім згадувати про смерть Ісуса Христа, збираючись на вечерю Господню.
щодо місяця і дня народження, то теж цікаво. хоча зрозуміло, що суть події важлива, але бачимо, що люди до дат конкретних прив'язуються, тому це дає поштовх в дослідженні. чому? бо ви знаєте, що багато вже пов'язано це з поганськими святами і звичаєми, і різними обрядами та ритуалами, а це вже зле.
отже, нам відомо, що Ангол Гавриїл з'явився Марії, коли для Єлисавети був шостий місяць; тобто приблизно Христос народився через півроку після Івана Христителя.
питання: коли народився Іван? Ангол з'явився, коли Захарій був у храмі. і після тих днів Єлисавета зачала.
Захарій належав до черги Авія. за порядком, складеним Давидом, черга Авія була восьмою (1Хр.24:3-10). всіх черг було 24. якщо поділити весь рік на 24, то виходить два тижні на рік для кожної черги. і тут думки розбігаються: дехто каже, що підряд два тижні служили, дехто каже, що по тижні, тобто двічі на рік.
я думаю другий варіант, бо є таке місце із Писання: І зробили Левити та ввесь Юда все, що наказав священик Єгояда. І взяли кожен людей своїх, що приходять у суботу та відходять у суботу, бо священик Єгояда не звільнив черг. (2Хр.23:8)
інші єврейські дослідження кажуть, що у три великі свята всі черги служили одночасно. з цим я згідний, тому що у ці свята всі чоловічої статі мали приходити на поклоніння.
отже беручи до уваги ці відомості, пробують вираховувати місяць і тиждень. але я думаю, що є декілька нюансів, через які важко вирахувати, а саме:
~ незрозуміло з якого саме моменту почалося несення служби: чи з посвячення храму Соломоном, чи з першого місяця Авіва;
~ як рахувати ті дні і тижні, коли всі черги служили в храмі;
~ як рахувалися в ті роки, коли був високосний рік (в 7 роках у 19 річному циклі додавався 13 місяць);
ось такі дослідження. особисто мені цікаво. хай Бог благословить, щоб ми розуміли і бездумно не сприймали людські здогадки.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Слава Богу | 05 січня 2017, 00:26.
Причина: Згадано в тексті
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
48228
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2017, 00:33 

Востаннє редаговано taras15 05 січня 2017, 11:54 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
продовжу ділитися дослідженнями, роздумами інших людей, то що мені в серці лягло.
в цей час, коли прийнято святкувати Різдво Христове, в Ізраїлі сезон дощів, а в Євангелії сказано, що пастухи нічної пори вартували отару. я не знаю, чи зимою там пасуть овець, але хоч там рідко падає сніг і температура приблизно +10С', думаю для худоби то за холодно.
читаємо І зібралися всі люди Юди та Веніямина до Єрусалиму до трьох день, це був дев'ятий місяць, двадцятого дня місяця. І сидів увесь народ на площі Божого дому, тремтячи від цієї справи та від дощу.(Езд.10:9) дев'ятий місяць, то Кіслев припадає приблизно на другу половину листопада - першу половину грудня.
є думки, що Христос народився на свято Кучок (я думаю, ті свята, дані Богом, мають глибокі духовні істини) до цього доходять і шляхом обрахування через черги священників (як я вище писав), або через цей текст із Писання:
І Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його, славу як Однородженого від Отця. (Ів.1:14)
тут слово "перебувало" перекладено із грецького "εσκήνωσεν", що дослівно перекладається, як: мешкати, жити в наметі, шатрі, скинії.
ми знаємо із Писання, що в то свято євреї сиділи сім днів в кучках (це свято 15 дня сьомого місяця (Тішрі), а то є приблизно кінець вересня і початок жовтня [Левит.23:34... і Повт.16:13...]); і всі повинні були тоді радіти. недивно, що Ангол казав пастухам, що радість велику благовістить їм.
ще в то свято в Єрусалимі два великі і високі світильники ставили. з Євангелії від ап. Івана (7 і 8 голова), видно, що й Ісус там був на цьому святі Кучок, і вказував на інше Світло, що то Він є тим Світлом.
і до Никодима Ісус казав, що світло на світ прибуло.
ось такі роздуми, хай Бог кожного благословить, щоб любити Його Слово і досліджувати Його.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
48229
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2017, 00:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 червня 2021, 16:41
Написано: 41
Віровизнання: у пошуках Правди
Скоріше за все на Різдво святкується початок християнства у цьому свідчення яким чином Бог усиновив і народив з гори

Так і написано: Перша людина Адам став душею живою, а останній Адам то дух оживляючий.
(1Кор.15:45)

Візьмемо за те, що Син був споконвіку.

Можливо через це Різдво не згадується як свято.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 110 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>