Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:26




Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Радіопрограма Вірю і Знаю
6628
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2006, 23:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
--------------------------------------------------------------------------------

Знову вітаємо вас на цьому форумі. Хочемо повідомити що з 7 січня, програма Перемога у Христі, під назвою Вірю і знаю почне транслюватися по Першому каналу Українського радіо. Час виходу програми - щонеділі о 22 год. 45 хв. До зустрічі в ефірі. Благословінь усім.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6629
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2006, 00:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
О! Дуже цікаво! Чи то буде те саме що радіо "Перемога" чи трохи інше?

Трохи пізна пора, але може й добра! Бо в цей час народ, мабуть, вимикає телевізори перед сном, а радіо перед сном слухають.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6633
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2006, 02:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Дякую за відповідь :)
Що до запитання - чи буде радіо трохи інше ніж Радіо Перемоґа, то чи це означає що треба щось міняти?
Якщо так, то буд ласка давайте поради. Ми з задоволенням будемо прислухатися до усіх зауважень. Завчасно вдячні. :)
www.peremoga.net


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6638
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2006, 10:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Та ні, Святославе! Краще нічого не міняти, бо програма направду дуже хороша! А якщо міняти, то боюся аби не стало гірше... :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6642
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2006, 10:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Вдячний за добрі слова :) Але справді, нам потрібні поради та зауваження, адже там на місці краще видно. Ми молимося щоб Слово Боже приносило плід у розумі та в серцях слухачів. І якщо це так то це є найбільшим щастям. Кожен віруючий розуміє що найкращим у цьому житті є бути використаним Господом та знаходитися у Його волі. Надіюсь ми будемо продовжувати розмову. :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6643
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2006, 10:27 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Не знаю, чи варта щось міняти в самій передачі, але нова назва мені дуже сподобалася.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6644
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2006, 10:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ага! Нова назва справді звучить краще: "Вірю і знаю"! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6646
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2006, 20:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Так, спавді назва звучить краще. Нам порадили в Києві щоб змінити назву на щось більш нейтральніше. Іване, ти був правий два роки тому. Мені потрібно було слухати тебе ще тоді. Вибач... :оопс:

Тепер, ось таке питання. На Вашу думку, чи потрібно продовжити проповідь і скоротити музичне оформлення? Дехто висловлює думку, що потрібно використовувати час більш ефективніше, а саме не витрачати час на пісні. Я незнаю чи я згідний з цим, адже хороша християнська музика прикрашає програму і також є певним методом проповідувати Боже спасіння. Але хотілося б взнати Вашу думку. Завчасно вдячний.
До речі, ми змінили вигляд website. Будь ласка подивіться. Між іншим, як правильно перекласти "website" на на українську?
Благословінь Вам.
www.peremoga.net


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6681
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2006, 06:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
svyatoslav написав:
До речі, ми змінили вигляд website. Будь ласка подивіться. Між іншим, як правильно перекласти "website" на на українську?



Веб-сайт або Вебсайт - і не думаю що інакше перекладається, бо слово "Website" було винайдено і застосовано першим словом на англійській мові у роки розвитку інтернету як World Wide Web (www).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6686
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2006, 19:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Дякую Юра. З Різдвом Христовим!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7005
UNREAD_POSTДодано: 07 січня 2007, 00:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Слухали цієї суботи різдвяну передачу о 22:45. :)
Гарна програма. Хоча в тексті трапляються іноді русизми, напр. замість "рахуємо" слід вживати "вважаємо" тощо. А так взагалі все дуже чудово. І дуже добре що вийшла програма саме на Різдвяну тему. До речі після цієї програми дали навіть Ющенкові прочитати привітання з Різдвом Христовим... читав швидко аби вкластися у 2 хвилини. :)
На сайті http://peremoga.net є теж деякі неточності... :(
До речі, чомусь всюди писалося що передача буде щонеділі, а вийшла вона чомусь у суботу... :roll:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7024
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2007, 23:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Вдячні за зауваження та відгуки. Надалі будемо працювати щоб покращити якість та зміст програми. Благословінь :)




Радіопрограма "Вірю і Знаю"
Щосуботи о 22:45 по Першому Каналі Українського Радіо
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7039
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2007, 21:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Сонячник написав:
До речі після цієї програми дали навіть Ющенкові прочитати привітання з Різдвом Христовим... читав швидко аби вкластися у 2 хвилини. :)

Напевно, ти забрав весь час, що Президенту не вистачило :)




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7040
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2007, 23:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
LOL :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7240
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2007, 10:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Святославе, слухав учора твою передачу і хочу поділитися деякими думками з цього приводу. Не буду тратити час на порожню похвальбу, яка не приносить користі, а відразу зверну увагу на зауваження, які в мене виникли.
1. Технічна помилка (можливо я не вловив щось, але ти перевір запис). Ти говорив про те, що всі ці ознаки НЕОДНОЗНАЧНО свідчать про скорий прихід Христа. Мабуть, треба було сказати ОДНОЗНАЧНО.
2. Варіант передачі без пісні дещо програє (хоча сама музика досить приємна). По-перше, текстову інформацію у значних обсягах людина сприймає значно важче, аніж пісню. По-друге, пісня, впливаючи на емоційний стан людини, певним чином готує її до сприйняття серйозної інформації, налаштовує її на відповідні роздуми мимоволі, незалежно від неї. Тому я думаю, що не варто відмовлятися від пісень. Якщо є проблема економії часу, то краще запустити одну пісню напочатку, потім її поступово дещо приглушити, а після проповіді її ж продовжити.
3. Дуже гарне формулювання: поділиться своїми роздумами. Воно звучить ненавязливо і приємно. Але мабуть не зовсім доречне тут продовження: на тему. Я думаю, що значно краще ця фраза звучала б так: поділиться своїми роздумами про душу нашу і спасіння Боже. Тема - це проблема проповідника, його внутрішній підхід до підготовки проповіді, тому грузити темами слухачів, на мою думку, не варто.
Це - не є принциповим, це виключно мій власний погляд, і я добре знаю, що в інститутах вчать проповідувати саме на тему. Цю помилку допускає Радчук, який завжди проповідує на тему. Так і говорить: проповідь на тему. Безперечно, його проповіді хороші, чіткі, лаконічні, але цей шаблон дещо псує загальну картину, сприйняття.Часто ця тема є далекою від щоденних проблем слухачів і не сприймається належним чином.
Роздуми - сприймається природньо, це щось таке від серця, щире, що не може бути на якусь там тему. На тему - це вже щось штучне, надумане. Проповідь - може сприйматися як навязування своїх поглядів, повчання. "А мене вчити не треба, я і так добре все знаю" - переважно така реакція на повчання.
А взагалі враження від передачі дуже хороші. Вона справді звучить як роздуми, вболівання за долю людей. Зараз дуже багато є різних християнських програм, але дуже мало в них проповідується саме Христос, Христос розпятий. І я вдячний Богові, що передачу "Вірю та знаю" можна віднести до тих, які проповідують саме Христа.
Дещо мені не сподобалося закінчення: "якщо ви сьогодні віддали своє серце Христу, то вас чекає благословенне життя..." Апостоли проповідували не просто Христа, а Христа розпятого, сам Христос попереджав, що хто піде за ним, то його чекають зневаги і переслідування (в першу чергу), а тоді вже незрівнянні, небесні благословіння. Тут не можна подавати лише одну сторону, бо люди вже ситі різними харизматичними вченнями, які пропонують лише успіх, благословіння і т.д.
Нехай мої роздуми послужать для Вас, дорогі Оля і Святослав, не повчанням, а благословінням. Я буду радий, якщо зможу хоч чимось прислужитися у вашій благородній справі на ниві Господній. Нехай Господь вас щиро благословить Своїми, небесними благами.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>