Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:34




Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7554
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2007, 23:34 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
svyatoslav написав:
І ще, чи існує якась статистика що до слухацької кількості у різних регіонах України?

Спробуйте на цьому сайті знайти щось корисне:
http://www.proradio.org.ua/rating/index.html


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7584
UNREAD_POSTДодано: 26 лютого 2007, 20:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Дякую за потрібну інформацію.

Святослав

"Вірю і Знаю"
Щосуботи о 22:45
Перший Канал Українського Радіо


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8047
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2007, 03:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
У своїх листах слухачі запитують про адреси християнських магазинів у Львові. Чи міг би хтось дати ці адреси, наприклад магазину "Тимофій"? Здається такий є у Львові. Буду вдячний.
Святослав


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8052
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2007, 09:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Він по вул. Жовківська 1 або 3 (десь перші номери). Але варто бути обережним з тим магазином, бо там є як хороша література, так багато і нездорової, на мою думку, тому варто знати, кому давати ту адресу.
Є ще магазин "Маяк" на Дудаєва. Точної адреси не знаю.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8062
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2007, 16:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Yevhen написав:
Думаю, що стосовно рейтингів радіостанцій краще звернутись до такої контори як GfK. В них є статистика про все, вони самостійно проводять опитування, дослідження...Правда це коштовна інформація, думаю вона не є відкритою-загальнодоступною (http://www.gfk.com.ua). Що стосується Львова, то є там така фірма Соціоінформ на вул. Шота Руставелі колись знаходилась. Вони можуть мати такі дані. Але думаю. що їх просто так ніхто не дасть...
Цілком зрозуміло, що такого роду інформація мусить бути платною, бо для визначення слухацької аудиторії проводять спеціальні та доволі вартісні дослідження. Але обсяг слухацької аудиторії можна визначити за побічними показниками, зокрема вартість реклами на одній радіостанції грунтується саме на показнику величини аудиторії у конкретний час. Саме тому чим дорожче коштує реклама (а отже і вартість трансляції передачі :) ) - тим більшу аудиторію охоплює у цей час ця радіостанція.
Але в цьому випадку має значення не лише величина аудиторії, а насамперед психологічний стан, настрій слухачів (тоді, коли реклама може бути дієвою, зовсім не означає, що слухачі будуть здатними до сприйняття глибокої інформації), а також цільова група слухачів (хоча євангельська вістка однаково важлива для усіх людей).
Щодо часу, то думаю, що найкращий час вибрав Радчук - в суботу (неділю) у ранкові години. Коли просипаєшся, але ще не зовсім проснувся - роздуми над словом Божим є дуже доречними. Але це дуже субєктивна думка, бо я "жайворонок", люблю рано вставати, і саме зранку в мене найпродуктивніше працює мозок. :)
Можливо, для "сов", у яких пік активності наступає саме ввечері, для них найкраще у вечірні години слухати серйозні передачі. Тут я вже не знаю і нічого не можу сказати.
Але ввечері таки краще, аніж в обідні години, коли всі люди заклопотані якимись справами.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8065
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2007, 20:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Вдячний за потрібну інформацію. На рахунок часу, 22:45 справді запізно, проте це було єдинним вікном на Українському радіо. Отже ми згодилися на такі умови. Можливо на наступний рік, перед підписанням контракту можна буде змінити час на щось між 8 та 10 годиною вечора. Дякую за адреси магазинів. :)

Святослав

Вірю і Знаю
Перший канал Українського радіо
щосуботи о 22:45

www.peremoga.net


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8066
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2007, 20:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Тарас
Вдячний за адреси християнських магазинів :)
Svyatoslav


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8147
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2007, 12:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Це взагалі то не адреси. Як буде час, то уточню.
Сподобалася остання передача, де Святослав давав відповідь на лист. Дуже хороший підхід, бо звучить дуже ненавязливо і повинно зацікавити багатьох, бо мабуть, такі питання багатьох людей турбують.
Бо сьогодні рідко можна почути відповіді на такі питання у євангельському дусі.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8192
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2007, 20:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Тає
Твої зауваження та відгуки завжди конструктивні та допомагають у приготуванні нових програм. Вдячний за це.
Якщо адреси магазинів можна взнати якнайшвидше, будь ласка зроби це. Декілька наших дописувачів чекають на ці адреси. Дуже дякую за допомогу. Благословінь тобі.

Святослав


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8193
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2007, 20:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Тає
Твої зауваження та відгуки завжди конструктивні та допомагають у приготуванні нових програм. Вдячний за це.
Якщо адреси магазинів можна взнати якнайшвидше, будь ласка зроби це. Декілька наших дописувачів чекають на ці адреси. Дуже дякую за допомогу. Благословінь тобі.




Радіопрограма "Вірю і Знаю"
Щосуботи о 22:45 по Першому Каналі Українського Радіо
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9258
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2007, 23:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я помітив, що некоректно оголошується номер телефону:
322 52 ...
краще просто казати, що телефон у Львові 52-... (а хто захоче телефонувати, то код Львова сам дізнається - або так і сказати що код Львова 0322 (нуль три два два), а не 322).

З цього приводу у мене виникла думка: а чому б не організувати call-центр з безплатним кодом по всій Україні - 8-800-номер.
Звичайно, це коштує недешево, але зате можна було б організувати цілодобову телефонну службу, де б віруючі надавали корисну інформацію людям з питань християнських церков чи духовного наставлення.

Адже якщо давати номер телефону, то бажано щоб на нього хтось відповідав цілодобово, або хоча б після передачі, і щоб він був одинаково доступним для слухачів всієї України.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9259
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2007, 03:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, як на мене ідея непогана, але ж мабуть дорого коштує така послуга. А замикатися на Львові не варто якщо пргограма загальноукраїнська, ліпше вже сказати код.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9304
UNREAD_POSTДодано: 30 травня 2007, 23:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Дякую за чудові поради та ідеї. Можливо у майбутньому виникне можливість утворити телефонний центер.
Для нас є невимовною радістю отримувати листи від слухачів, особливо тих, хто ще далеко від Господа. Більшість листів є яскравим свідченням того як багато праці ще потрібно між нашим народом. Маси людей ніколи не тримали в руках Євангелії. В загальному люди мають дуже обмежене знання про Бога. Нехай виписки з деяких листів для нас усіх послужать підбадьоренням та надхненням для праці.

Жердецька Валентина, Дніпропетровська Обл., м. Нікополь

Добрий день, шановна редакція радіопрограми "Вірю і Знаю" Слухаю Вашу передачу завжди залюбки. Я пенсіонерка, живу на скромну пенсію, 403 гривні. Мізер, але що поробиш!
У вільну хвилину читаю Євангелію, але своєї не маю, беру у сусідки. Це не завжди зручно. Якщо є така можливість, вишліть будь ласка мені Євангеліє, щоб Боже Слово завжди було в моїй оселі.


Василь Жолоб, лікар, Львів

Дорогі друзі радіопередачі "Вірю і Знаю", доброго дня Вам. З великим захопленням я завжди слухаю Вашу передачу. Дякую Вам за переконливе виховання наших краян. Захоплювався Вашою передачею 17.02.2007р. Прошу Вас надіслати мені, при можливості, молитву на закінчення останьої передачі. Дуже захопили мене слова звертання до нашого Спасителя. Буду дуже Вам вдячний.

Юсинчук Ольга, Чернівцеька обл., м. Хотин

Мир Божий, любов’ю Господа нашого Ісуса Христа, дозвольте привітати вас дорогі працівники на ниві Божій.
Минулої суботи, пізно ввечері чула по радіо вашу передачу. Вдячна Господу, а також вам, за такі дорогі, доступно сказані вами слова, слова Господа, а також за слова втіхи, які були сказані тим хто страждає у хворобі, хто прикутий до ліжка. Я також доглядаю свою маму, яка залишилася уже одинокою вдовою і майже 4 роки прикута до ліжка. Мені прийшлося залишити своїх дітей, свою домівку і бути разом з нею у селі…
За цілий день находившись я задрімала, але крізь сон почула проповідь по радіо. Я скоро піднялася, підійшла до столу, сіла і слухала, а потім піднявшись на ноги, разом з вами молилася. Вдячна я Господу за вас, за вашу нелегку працю, за ваші слова утіхи, за ваші молитви, за те що підіймаєте від сну духовного. Я дякую що памятаєте тих, кому важко, хто здається забутий, але це не так...

Романюк Ніна, Черкаська обл., м. Жашнів

Любі брати і сестри. Я постійно слухаю Ваші радіопередачі. Пастор так зрозуміло веде проповідь, що слухати можна весь день, мало часу дають для програми щоб і псалми послухати і проповідь. Тому дуже прошу вишліть будь ласка проповіді пастора/євангелиста щоб я могла в будь-який час їх читати. Дуже дякую за Вашу працю, за все що ви робите для людей...
... мені попадаються проповіді іноземних пасторів, а от наших українських в мене немає. Також напишіть будь ласка адресу Вашої церкви. Коли буду у Львові, то обов’язково прийду на зібрання...

Валько Орест, Львівська Обл., с. Заболотне

Слава Ісусу Христу. Святослав та Ольга, пише до вас Орест, може ви мене пригадуєте, я вам писав лист про різьбу рук людських. За цей відрізок часу я багато розповідав своїм товаришам про Слова Боже. Хоч я ще поки що не в Євангельскій церкві, але я почав з цими людьми більше спілкуватися, бо в моєму селі я віруючі люди...
Я багато зрозумів що таке різьба, що таке хрищення і суть життя. Я ходив один раз на зібрання і мені дуже сподобалося. Церква правда невеличка, біля двадцяти чоловік, але яка любов між ними. Як пастир зрадів що я прийшов. Потім я розказував церкві про своє життя, я плакав як мале дитя і люди плакали слухаючи мою сповідь. Я не можу передати словами, як я наповнений Божою любов’ю, як мені зараз легко. Я встаю рано, думка про Бога, лягаю спати, думка про Бога. Я прославляю Бога, велика Йому слава. На роботі люди мене дуже поважають, та ніхто не хоче каятися, хоч я їм проповідую. Але в мене є трохи проблеми. Жінка не пускає мене на зібрання, плаче, говорить що я я роблю розкол в сім’ї, говорить, що якщо буду ходити на зібрання, то вона забере дітей і залишить мене. Вона говорить щоб я ходив в православну церкву і так само не грішив. Вона ще дуже боїться своїх батьків. Але я і їм проповідую, може зрозуміють...
Я отримав від вас листа з касетою і Біблію. Яка вона велика, яка гарна, як її легко читати, бо великі букви. Слово Боже - Біблію в православній церкві не купиш. На базарі і в магазині не купиш - таке життя....

Михайло Алфавіцький, Львів

Слава Богу, дорогі мої брати і сестри. Мені 72 роки. Часто чую прекрасні релігійні радіопередачі про Божу науку. Прошу Вас, якщо маєте касету з дуже гарною піснею "Ісус вийшов з храму із учениками і сів на Оливній горі", пришліть мені. Я не можу її наслухатися. Я плачу коли чую ту пісню. В домі не питайтесь за мене, бо ви знаєте який тепер світ...


Милко А.Е., Київська обл., м. Біла Церква

Здравствуйте "Вірю і Знаю". Слушала Вашу передачу и поняла что про Исуса я ничего незнаю. Я хотела бі больше узнать про Бога. Мі на єтой земле все грешніе. Я хотела бі чтобі смерть Исуса за наши души не прошла мимо. Я очень хочу познать Его. Если можно, немогли бі Ві віслать Библию. Если есть и детскую Библию для моей дочки. Спасибо Вам, что Ві помогаете людям поверить в Бога...

Мельничук Галина, Львів

Добрий день шановні ведучі радіопередачі "Вірю і Знаю" Слухала Вашу передачу 2го січня. Вона мені дуже сподобалася....
...хоч і маю досить літератури та все ж є потреба в живому спілкуванні. В кінці передачі була молитва, де серед інших прохань згадувалось про пошуки церкви. Маю в цьому потребу, тому що мої власні пошуки виявилися безрезультатними. Дуже сподіваюся що в цьому мені допоможете і дасте певну адресу. Дуже Вам дякую за послугу.


Соловйова Ангеліна, м. Дніпропетровськ

Слава Ісусу Христу. Я, Соловйова Ангеліна Дмитрівна, 1925 року народження, проживаю в м. Дніпропетровську, інвалід І групи, після інсульту та інфаркту, паралізована, немаю однієї ноги так як я маю цукровий діабет. А тепер ще й на паралізованій нозі почалася гангрена. Сама себе не можу обслужити, потрібна допомога. Слухала Вашу передачу "Вірю і Знаю". Дуже прошу вишліть мені Євангелію. Я колись бачила Євангелію в однієї жінки (коли ще була з двома ногами і їхала з нею в електричці). Вона мала Євангелію дуже велику, в повному обьємі. Якщо потрібно що заплатити то напишіть, я з пенсії заплачу за пересилку.


Галина Бандура , м. Золочів

Добрий день.Пише постійна слухачка Вашої передачі, Галя. Кожну програму чекаю з нетерпінням. Хочу більше дізнатися про життя та науку Ісуса Христа. Маю багато літератури, але, на жаль не маю основного Слова Божого - "Біблії". Тому якшо Ваша ласка, прошу вислати мені Біблію, щоб навчатися самій, а в майбутньому і своїх дітей.

Маркін О.І. м. Львів

Добрий день шановні співробітники християнської радіопрограми. Хочу Вам подякувати за надіслане "Євенгеліє". 4.04.06р., на роботі я знову слухав вашу передачу. і так сталося, що якраз ви зачитували мій лист. Мені було дуже приємно. Найближчим часом я планую відвідати одну з ваших церков. Скоріше всього за адресою, яку ви мені дали, на Пекарській 59. Мені зручніше туди добиратися...
...багато запитань, але краще в усьому розібратися на місці.

Стриганин Любов, Івано-Франківська обл. м. Калуш

Христос народився, шановна редакція програми "Вірю і Знаю". Завжди слухаю ваші передачі по радіо, які підтримують і повчають людей. Мені 58 років. Рік тому у мене раптово помер чоловік, який ніколи не хворів. Йому було 59 років. Зараз проживаю з старенькою матусею, яка вже два роки не встає з ліжка, сліпа, немічна, їй 94 роки...
Важко перенесла смерть чоловіка, ніколи не думала що переживу таку несподівану смерть, дуже плакала, але завжди молюся і прошу Бога щоб дав мені силу і терпіння. Звертаюсь до вас з проханням, вишліть мені будь ласка "Божі книжки". Звучало по радіо, що ви можете надіслати безкоштовно.

Тимошенко Олександр, м. Харків

Добрій день. Услішал Вашу передачу по радио. Очень интересно и полезно...
Узнал что Ві вісілаете Евангелие. Вішлите мне пожалуйста Евангелие.

Стецишин Люба, Сколівщина, с. Задільско

Дорогі служителі, ведучі програми - брат і сестра. Вітаємо Вас, любі зі святом Різдва Христового. Бажаємо Вам Божої повноти і мудрості у всіх справах. Благословінь Вам у Новому році. До зустрічі щотижня у "Вірю і Знаю" і у нас в горах. З християнським привітом, в Господі, сестра Люба, інвалід з дитинства, і моя сімейка. Ми є єдиною віроючою сімьєю серед великого православного села.

Леонід Троцай, Віниця

Шановні пані та панове добродії духовної програми "Вірю і Знаю" Хоча по правді сказати тільки но намагаюсь зробити спроби до пізнання Віри, а що до знань, то їх обмаль. Від питань що виникли - голова йде обертом. Хотів би придбати Старий та Новий Заповіт, але великим шрифтом, бо погано бачу. Дякую Вам за чудову рідну Мову. Добра Вам!

Запрошуємо вас і надалі підтримувати цю програму вашими молитвами. Вдячний,
Святослав




Радіопрограма "Вірю і Знаю"
Щосуботи о 22:45 по Першому Каналі Українського Радіо
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9305
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2007, 07:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дійсно, люди в Україні спраглі слухати Слово Боже, мені дивно що так важко дістати Біблію в Україні зараз, адже зараз вона друкується в Україні і навіть пересилається сюди в Америку. Приєднуюся до молитов щоб це Слово, посіяне в передачах, зросло в багатьох серцях і щоб погибаючі знайшли у ньому спасіння. Також благословляю твою, Святославе, таку потрібну важливу працю. Хай Бог тебе у цьому благословить!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9307
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2007, 18:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Вдячний Братику. Будь ласка згадуй про "Вірю і Знаю" у Твоїх щоденних молитвах. Благословінь Тобі також.




Радіопрограма "Вірю і Знаю"
Щосуботи о 22:45 по Першому Каналі Українського Радіо
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>