Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:53




Створити нову тему Відповісти  [ 111 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі


Чи потрібно святити день суботній?
Так 35%  35%  [ 9 ]
Ні 42%  42%  [ 11 ]
Не знаю 23%  23%  [ 6 ]
Всього голосів : 26
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7052
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2007, 16:32 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 березня 2007, 17:37
Написано: 171
Звідки: Чернівці
А я згідна з одним із моїх улюблених проповідників Д. Вілкерсоном. Раджу прочитати. особливо тим. хто ще вагається щодо суботства. http://david-wilkerson.org/sermon/041.htm




Праведник цвістиме, як пальма. Пс.92:13
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7054
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2007, 22:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Вілкерсон пише гарно, переважно я погоджуюся з його думкою, але деякі його твердження можна неоднозначно трактувати. Так, ми повинні щодня святити суботу в нашому житті. А от свої тягарі ми можемо покласти на нашого Спасителя Ісуса Христа лише в тому випадку, коли признаємо наші гріхи гріхами, коли пошкодуємо за скоєні прогріхи, коли будемо оплакувати наші гріхи у ніг Ісуса Христа - лише тоді Він візьме наші тягарі на Себе.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7066
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2007, 08:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Вілкерсон дуже добре сказав про суботу, дійсно, крім того що ми уже увійшли в суботу в духовному розумінні, ми все ще повинні виконувати Його заповідь про саме дотримання дня суботнього як дня утримання від роботи і присвячення його для Бога. Дійсно, шкода що Америка відійшла від своїх добрих християнських традицій щодо неділі.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7099
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2007, 00:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
... але не лише в неділю, а щодня потрібно викупляти час для Господа!!! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7185
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2007, 15:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Друзі, якщо ви хочете сказати, що потрібно особливо виділяти якийсь один день і в цей день не працювати, то тоді ви заходите в виконнання Закону Мойсеєвого і тоді цим днем має бути СУБОТА. Але щодо мене, то я вважаю себе не під законом Мойсея. Я вважаю, що не погано присвячувати якийсь один день повністю для Господа, але не потрібно до того причіпляти Закон. Але ще краще віддати не один день, а всього себе в "жертву живу, святу як приємну службу вашу".




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7197
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2007, 01:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Так говорить Господь: Стережіться за душі свої, і не носіть тягару за суботнього дня, і не носіть його брамами Єрусалиму.
І не носіть тягару з домів ваших суботнього дня, і жодної праці робити не будете, і день суботній освятите, як Я вашим батькам наказав був!
Та вони не послухали, й вуха свого не схилили, і вчинили себе тугошиїми, щоб не слухатися та не брати навчання.
І буде, якщо Мене справді ви будете слухатись, каже Господь, щоб тягару не носити в брами міста цього за суботнього дня, і щоб освятити день суботній, і щоб жодної праці в цей день не робити, то ходитимуть брамами міста цього царі та князі, що будуть сидіти на троні Давидовім, що їздити будуть колесницями й кіньми, вони й їхні правителі, юдеї та мешканці Єрусалиму, і це місто стоятиме вічно!
І будуть приходити з Юдиних міст та з околиць Єрусалиму, і з краю Веніяминового, і з рівнини, і з гір, і з півдня, і цілопалення й жертви приносити будуть, та жертву хлібну, і ладан, і будуть приносити жертву подяки до дому Господнього.
А якщо ви Мене не послухаєтесь, щоб святити день суботній і щоб тягару не носити, і щоб брамами Єрусалиму суботнього дня не ходити, то огонь підпалю в їхніх брамах, і він поїсть єрусалимські палати, і не погасне!
Єремії 17; 21-27

Все ж звідси видно, що мова йде про конкретний день, а не про духовне поняття.

Неділя (Sunday) є першим днем тижня - днем єгипетського бога сонця - Ра.
Тому більшість протестантів залишаються на суботстві жорстко критикуючи католиків за відступлення від 4 заповіді.
Слід зауважити, що у православ'ї субота визнається також.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7204
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2007, 20:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Можна я тебе запитаю ще дещо з закону?
Скажи мені будь-ласка чи ти обрізаний у восьмий день, чи ти не носиш одежі, де б був хоча б процент синтетики? Чи ти святкуєш теж новомісяччя? Чи з’являєшся ти в Єрусалимський храм тричі на рік? Чи їси тільки кошерну їжу? Чи ти не ходиш в перчатках, для того, щоб не доторкатись до того, до чого доторкався нечистий? Чи приносиш ти жертви за гріх?... Думаю розумієш, що перелік можна дальше продовжити.

Наведу тобі ще декілька цитат:
А коли я побачив, що не йдуть вони рівно за євангельською правдою, то перед усіма сказав Кифі: Коли ти, бувши юдеєм, живеш по-поганському, а не по-юдейському, то нащо поган ти примушуєш жити по-юдейському? (Гал.2:14)




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7220
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2007, 18:46 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Я колись читав спогади румунського священика, що відмовився у 70-і роки прославляти правлячий режим. Його кинули на 10 років у в'язницю після того як на трансльованому на всю країну з'їзді, він нагадав всім учасникам (православним, протестантам, католикам) в унісон хвалящим диктатора, що славити треба тільки Бога, Йому служити й підкорятися... Пізніше він зізнався, що після катувань і трьох років одиночного висновку він забув основи релігії, але пам'ятав тільки ім'я Христа й заповіді Його...
Його дружина після трьох років таборів свідчила, що для деяких невіруючих величезним свідченням була вірність Адвентистів. Усе в таборі знали що наступила Субота по лементах охоронців, що б'ють Адвентистів за відмову працювати в Суботу: ті завзято не хотіли приймати за правило відпочивати в неділю, тому що так написано в Слові...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7228
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2007, 01:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Так, і вони (адвентисти) говорять, що знак Бога це субота. По ній будуть скоро визначати хто Божий народ, а хто ні.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7230
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2007, 01:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
LMax написав:
знак Бога це субота. По ній будуть скоро визначати хто Божий народ, а хто ні.

А хто буде отак визначати? :)

Суботство, звісно залишається для народу Божого, але щоб увійти в суботу, потрібно примиритися з Богом, а не сидіти без роботи якийсь день. А для того щоб примиритися з Богом потрібно викупляти час для молитви, для спочинку в Дусі Святому! Це і є субота Господу.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7237
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2007, 19:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Сонячник написав:
А хто буде отак визначати? :)

Безбожники, які вклонятся антихристові і назвуть його богом.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7238
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2007, 02:03 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Чи ви не читали, що тоды за певним знаком антихриста будуть визначати безбожників, а не навпаки, за якимось знаком Бога Божий народ?




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7250
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2007, 23:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Я читав. Але якщо хочете можемо обговорити твердження адвентистів, що знак антихриста - це неділя, перший день, день Сонця.
Але для мене це не суттєво, я не адвентист :).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7298
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2007, 18:40 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
LMax
Можна по різному тлумачити, по різному бачити - це одне... так дійсно не визначити... можна бачити образно, по різному, можна бачити буквально...

Але коли тлумачення навпаки написаному, то мені таке тлумачення не потрібно...

Бог дійсно заховав багато під образами.
Але Він ніколи не ховав навпаки, під чорним біле, а під білим чорне.




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7344
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2007, 09:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Брати! Яке б мислення ми не розвивали, воно нам не допоможе в духовних речах: 19 Бо написано: Я погублю мудрість премудрих, а розум розумних відкину! 20 Де мудрий? Де книжник? Де дослідувач віку цього? Хіба Бог мудрість світу цього не змінив на глупоту? 21 Через те ж, що світ мудрістю не зрозумів Бога в мудрості Божій, то Богові вгодно було спасти віруючих через дурість проповіді. (1Кор.1)
Заховане належить Господу Богу нашому, а відкрите - нам і синам нашим до віку, щоб ми виконували всі слова закону цього. (Повт.29:29)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 111 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>