Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:26




Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Свідчення про Божу допомогу
167
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2006, 18:31 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
У цій темі можемо поділитися свідченнями: як Бог відповів на нашу молитву, як зберіг нас від тієї чи іншої біди і т.п. Вперед! :wink:




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
195
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2006, 17:00 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Гарна тема! Шкода, що іноді ми соромимось свідчити про те, що Бог зробив для нас! Але впевнений, що кожен віруючий щось просив у Бога, а значить і отримував відповідь!

Ну що ж... розкажу я хоча б одну таку дрібничку:

Якось мені потрібно було їхати поїздом в інше місто - на діло Боже. Я попросив лише Божого благословіння на дорогу. Але завчасно не потурбувався придбати квиток, а коли прибув на вокзал - мене розчарували: квитків вже давно нема! Я засмутився, але підійшов до провідника - думаю попрошу... Провідник категорично відмовив. :( Та вже ось хвилина залишилась до відправлення поїзда, як тут прибігає жінка і просить провідника, щоб він викупив у неї квиток, бо вона передумала їхати! :) І я допоміг жінці, викупив квиток, і поїхав собі щасливо!

А тепер твоє свідчення :):


+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
196
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2006, 17:05 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Ну, наприклад, Бог не раз мене беріг від собак (кидалися на мене, думаю, збиралися покусати). Але як тільки кидалися, так зразу прямо відлітали :)




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
200
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2006, 20:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Така вже доля котяча - відбиватися від собак :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
230
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2006, 10:46 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Ціную гумор, Братан! :D Мабуть, тому, що я люблю котів, собаки мене не люблять! :D




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
313
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2006, 01:42 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
11 червня 2006, 10:57
Написано: 31
Звідки: Германия-Німеччина
Привіт! А в мене було так: Я влітку з молоддю їду в Україну проводити дитячий християнський табір, а тому що наша молодь ДУЖЕ активна і ми часто їздимо в різні місця,то вийшло так, що в мене просто не було грошей на поїздку (на машинах). Але я почувала, що точно повиннао туди їхати, послужити Богові. І молилася, щоб Бог забрав цю перешкоду-проблему з грішми , якщо Він хоче, щоб я поїхала. Гроші займати я не хотіла...
І що ви думаєте? Ні, з неба вони, звичайно, не упали, але мені подзвонили додому і запропонували роботу, я про неї в них рік назад запитувала , але вони відмовили. А тепер, саме тоді, коли мені терміново треба були гроші, вони мені самі подзвонили і запропонували працювати, саме в ті дні коли в мене час є. І виходить саме стільки, скільки мені треба для поїздки. (я половину грошей сама відкласти змогла- раніш у мене не виходило ТАК заощаджувати + гроші за роботу).
От такі Бог робить чудеса!! Для Нього немає нічого неможливого , а якщо ми з Богом, значить і для нас теж. :D :P




С Богом хочу быть на небе...
+3
(3-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
320
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2006, 02:49 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
03 березня 2012, 21:48
Написано: 154
Звідки: зі Львова
Слава Богу!
Julchen 19, в мене також так було. Коли я дуже захотіла їхати в Гаїті (Haiti) З роботи тяжко відпроситись, тай грошей достатньо небуло... Але я молилась... і так Бог все устроїв, шо з роботи мені дозволили їхати на 12 днів і гроші ... то звітам, то звітам, то хтось віддав... і я дивлюсь в мене зібралась іменно така сума скільки треба на поїздку! Дякую Богу за можливість поїхати в Гаїті.




Tak!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
479
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2006, 12:25 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 травня 2007, 14:23
Написано: 20
Звідки: Рівне
Слава Богу,брозерс енд сістерс! А в мене був такий випадок:на першому курсi навчання,в мене була сесiя(улюблена справа всiх студентiв :lol: )екзамен з граматики англ.мови.Це було на 3й день Трiйцi.А ви ж знаете яка може бути пiдготовка,та ще й зiздне служiння в моiй церквi.Я був нулячий до екзамену!!! Почалось служiння,а я в унiверi молюсь перед здачею.Домолився до того ,що не прийшов викладач на екзамен(бiдний залишився без роботи через мене :? )Що тiльки Бог не робить ради своiх дiтей! Praise the LORD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(а екзамен я здав!!!!!! :o )

У цьому дописі містяться не українські чи не літературні вислови. Старайтеся надалі цього уникати.
06 травня, 2006 19:00 jerelo




Lets talking about our Jesus Christ and his power.
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
485
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2006, 14:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Alex, з якої ти церкви? Коли в вас ще є з’їзні? І, будь-ласка, не вживай вуличного жаргону.

Цей допис називають оффтопом (не на тему). Просимо подібні питання задавати через приватні повідомлення або відкривати для цього спеціальну тему, напр. "Хто з якої церкви?", "Коли у вас з'їздні?" тощо.
06 травня, 2006 18:55 модератор jerelo


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
 
 Тема повідомлення:
486
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2006, 14:36 
Коли я навчалася в університеті, то в мене був захист бакалавра, один з викладачів в комісії мене дуже не любив, я просила і молилася про Божу допомогу і Господь не забарився з відповіддю, уявляєте той викладач сам підійшов до мене і мені допомагав.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
 
 Тема повідомлення:
499
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2006, 23:43 
А зі мною було таке: назавтра мав бути екзамен з фізики, а я вивчив лише білет №4. :( Але дуже хотів піти на молодіжне зібрання. От і став перед вибором: йти на зібрання чи вчити фізику... І все-таки перемогло - піти на богослужіння, а там з екзаменом, подумав - Бог допоможе.
Служіння тоді було благословенне, а на ранок якось відчував присутність Божу, і впростоті якось так попросив Бога щоб витягнути той білет, який добре знав... Я першим пішов за білетом (бо вчителька сказала, що я дуже сміливо виглядаю), і підійшов до столу (тоді якось мені здалося - ось цей - четвертий і рука сама потягнулася... і справді четвертий!!!).
Можете уявити, яка то була для мене радість! :) Не тому, що здав екзамен на відмінно (та з похвалою), а тим, що Бог мені допоміг!!!

Правда, після цього я був настільки впевнений, що Бог зробить усе, що Його попрошу, що до наступного екзамену я вже не готувався - вивчив лише один білет! І мав ТАКУ віру, що візьму той білет, якого я вивчив... що потім уявіть яке було розчарування! Звичайно, цього разу Бог не допоміг :(

З цього я зробив висновки:
Першого разу, у мене не було іншого виходу (так сталося що я не зміг підготуватися - тому Бог допоміг), а другого разу, я вже просто не хотів себе утомляти!
А ще, першого разу у мене була віра внутрішня (не моя віра, а внутрішнє відчуття присутності Божої), а другого разу, я теж вірив (ще й як вірив!), але це була моя плотська віра, моя фантазія!


+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
622
UNREAD_POSTДодано: 09 травня 2006, 18:19 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Прочитала свідчення Julchen 19 про християнський табір і пригадала своє. 3 роки тому, наприкінці літа у нас також був молодіжний християнський наметовий табір. І за пару днів до його початку погода зіпсувалася: страшенно похолодало, почалися дощі, і в прогнозах погоди обіцяли таке надовго. Ну дехто з нашої молоді навіть передумав їхати у табір, адже жити там потрібно було у наметах, практично весь день проводити на вулиці. Мене батьки також почали відмовляти, щоб не їхала. Я спочатку вагалася, аж раптово у мене промайнула така думка: "Стоп! Хіба ж Господь допустить, щоб його діти мерзли? Якщо попросити у нього, щоб дав на ті три дні ясну сонячну погоду..." І вирішила все-таки поїхати. Рівно за день до від"їзду я помолилася стосовно погоди. І що ви думаєте? Вранці, у день від"їзду зранку ще було так-сяк, похмуро, дощ крапав, але вдень, як ми виїхали, почало розвиднятися, виглянуло сонце! А коли ми приїхали на місце, де проходив табір, так взагалі така спека настала!!! І наступні дні також погода була класною! Слава Богу!




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
638
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2006, 00:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Розкажу я й свій випадок... про те як я втопився, але залишився живим (це були кілька секунд мого життя, що вкарбувалися у моїй пам'яті) - цей випадок змусив мене подивитися на життя інакше.

Було це ще літком у 1995 році в Карпатах у с.Заріччя Івано-Франкіської обл. Може хто з форумчан там теж був - тоді один харизмат Басарабов з Києва організував Всеукраїнський молодіжний фестиваль (чи не перший то був тоді? теж наметовий) - там були і співи, і спортивні розваги, і нічні зібрання довкола вогню, які супроводжувалися вигуками "алілуя"... Звісно батьки мене туди не пускали, але я був впертий - і таки поїхав.

От і серед дня я пішов був до річки, що між скелями, скупатися, але плавати тоді ще не вмів :( - і я не знав, що в Карпатах бувають підводні провалля глибиною 6 метрів. Біля річки ще був один дядько, який уже одягався, щоб іти додому...
Ну і я легковажно вирішив доплисти до скали (за метрів десять), і там я спробував стати на дно, а дна - не було! :( Я страшенно злякався, кинувся плисти назад, але (ну не зміг, бо дуже злякався)... тоді я зрозумів, що прийшов мій кінець... бо так і тягнуло мене на дно...
цікаво, чи хтось хто це читає - заглядав коли небудь у вічі смерті, чи можеш собі уявити такий момент, коли ти знаєш, що тобі залишилося ще 5-10 секунд життя! Щоб ти робив в цей момент?
...я не міг навіть крикнути... я переставав барахтатись на воді (всі сили кудись зникли) ... захлипався водою... уже не міг почерпнути свіжого повітря - замість повітря вдихав воду... і вже пішов був на дно! Але свідомість ще не втратив, бо добре пам'ятаю, що в ці секунди я кликав до Бога! Я думками кричав: "Боже! Я потопаю! Я не спасенний! Я ще не маю Духа Твого! Спаси мене!!!"... в цей час я вже не думав про те, як мені самому виплисти на поверхню, - я повністю довірився волі Божій! а сам пішов на дно... Та раптом якась рука мене вхопила під руку... і витягнула мене на поверхню!

Як виявилося, той чоловік, що збирався додому (він ще був на скалі) та вже одягнувся, щоб іти, але в той момент озирнувся, побачив, що я потопаю, пірнув за мною, і витягнув мене на поверхню... Якби він не озирнувся в той час, то... цього б ви не читали.

Я був тоді блідо-синій, з мене вилили воду, і, дякувати Богу, живу до цього часу.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+6
(6-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
639
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2006, 00:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Слава Богу, що Він зберіг тобі життя!


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1310
UNREAD_POSTДодано: 24 травня 2006, 17:14 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 травня 2007, 18:36
Написано: 38
Звідки: Rivne Ukraine-New Jersey USA
Я мала зустріч зі смертю віч на віч. 24 Березня 2005 року ми з молоддю поверталися з поїздки, було біля 12 години ночі і падав сніг з дощем. Ми старалися їхати обережно на гайвеї приблизно 45 МПГ. Наш абтомобіль почало крутити і занесло в бардюру. Автомобіль зупинився в долі секунди. Коли б він проїхав би ще один міліметр то ми всі 5 чоловік були б неживі тому що їхав трак. Слава Богу всі залишились живі, тільки я нарушила ключицю. Це для мене була явлена милість Господня. Я Йому неперастану дякувати. Слава Богу!


+3
(3-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>