Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:06




Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Рим.7:22 ...задоволення в Законі Божому
6098
UNREAD_POSTДодано: 05 листопада 2006, 19:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я зустрів на форумі uucyc.ru цікаві думки Єрміяху з Єрусалиму про Закон Божий, а тому хочу поділитися з вами.

Рим.7:12 Тому то Закон святий, і заповідь свята, і праведна, і добра. 13 Тож чи добре стало мені смертю? Зовсім ні! Але гріх, щоб стати гріхом, приніс мені смерть добром, щоб гріх став міцно грішний через заповідь. 14 Бо ми знаємо, що Закон духовний, а я тілесний, проданий під гріх. 15 Бо що я виконую, не розумію; я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу, те я роблю. 16 А коли роблю те, чого я не хочу, то згоджуюсь із Законом, що він добрий, 17 а тому вже не я це виконую, але гріх, що живе в мені. 18 Знаю бо, що не живе в мені, цебто в тілі моїм, добре; бо бажання лежить у мені, але щоб виконати добре, того не знаходжу. 19 Бо не роблю я доброго, що хочу, але зле, чого не хочу, це чиню. 20 Коли ж я роблю те, чого не хочу, то вже не я це виконую, але гріх, що живе в мені. 21 Тож знаходжу закона, коли хочу робити добро, що зло лежить у мені. 22 Бо маю задоволення в Законі Божому за внутрішнім чоловіком, 23 та бачу інший закон у членах своїх, що воює проти закону мого розуму, і полонить мене законом гріховним, що знаходиться в членах моїх. 24 Нещасна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерти? 25 Дякую Богові через Ісуса Христа, Господа нашого. Тому то я сам служу розумом Законові Божому, але тілом закону гріховному...

Як ви вважаєте: що це за інший закон, закон гріховний, який завадить Павлові поступати по Закону Божому?

Чи можна сказати, що цей інший закон або закон гріховний і є Законом заповідей, від якого віруючі нового завіту "свободні"?
Якщо так, то про який з них пише Павло:
Рим.8:2 бо закон духа життя в Христі Ісусі визволив мене від закону гріха й смерти.
Оскільки Павло звільнився від закону гріха, то по якому закону і які діла він звершує?

Що є гріхом, визначає Бог через Закон. Рим.3:20....Законом бо гріх пізнається. Тому ми не маємо права поняття гріху пристосовувати до нашого розуміння.
Богу приємно, щоб ми не грішили, не чинили гріха, не чинили того, що Він визначив гріхом.
Рим.6:15 Що ж? Чи будемо грішити, бо ми не під Законом, а під благодаттю? Зовсім ні!
Святість - це не якесь абстрактно-духовне поняття. Сенс слова "святий" (кадош) - відокремлений. Святість - відокремленість від гріха. Неможливо нарушати заповіді Божі і залишатися в святості.

Чис.15:37 І сказав Господь до Мойсея, говорячи: 38 Промовляй до Ізраїлевих синів, та й скажи їм: Нехай вони зроблять собі кутаси на краях своїх одеж, вони й їхні покоління, і дадуть на кутаса поли блакитну нитку. 39 І буде вона вам за кутаса, і будете бачити його, і пам'ятатимете всі Господні заповіді, і виконаєте їх, і не будете оглядатися за серцем своїм та за очима своїми, за якими йдучи, ви блудите, 40 щоб згадували ви та виконували всі Мої заповіді, і будьте святі для вашого Бога! 41 Я Господь, Бог ваш, що вивів вас з єгипетського краю, щоб бути вашим Богом. Я Господь, Бог ваш!

Питання ще в тому: чи можемо ми, віруючі Нового Завіту, сказати про себе "маю задоволення в Законі Божому за внутрішнім чоловіком"?Якщо так, то і ми зможемо сказати: Рим.8:2 закон духа життя в Христі Ісусі визволив мене від закону гріха й смерти.
І вчинки наші будуть вчинками законними (без гріха). Якщо ми противимося закону Божому, не можемо йому покоритися, то нам ретельно потрібно себе перевірити:
Рим.8:7 думка бо тілесна ворожнеча на Бога, бо не кориться Законові Божому, та й не може.

Повт.11:26 Ось, сьогодні я даю перед вами благословення й прокляття: 27 благословення в тому, що будете слухатися заповідей Господа, Бога вашого, які я наказую вам сьогодні, 28 і прокляття, якщо не будете слухатися заповідей Господа, Бога свого, і збочите з дороги, яку я наказую вам сьогодні, щоб ходити за іншими богами, яких ви не знали.

Ісус Христос жертвою відмінив лише прокляття, а велике благословіння у виконанні заповідей залишилося...

Матв.5:19 Хто ж порушить одну з найменших цих заповідей, та й людей так навчить, той буде найменшим у Царстві Небеснім; а хто виконає та й навчить, той стане великим у Царстві Небеснім.

Отже, у Царство Небесне можуть увійти і ті, хто виконував, і ті хто порушить (якщо по вірі отримає прощення). Але от там проявиться різниця між тими хто виконував і тими хто не виконував. Но не заради цього потрібно жити по Закону. Заповіді - це те, чим Бог освячує (віддаляє Свій народ від гріха). Раніше це був лише народ Ізраїля, тепер до нього приєднались й з інших народів.
Зах.2:15 І дня того прилучаться люди численні до Господа, і стануть народом Мені, а Я перебуватиму посеред тебе, і довідаєшся, що Господь Саваот мене вислав до тебе.

Матв.5:20 Кажу бо Я вам: коли праведність ваша не буде рясніша, як книжників та фарисеїв, то не ввійдете в Царство Небесне!
Лише віруючий в Ісуса Христа може насправді, реально, ділами виконати Закон Божий і перевершити праведність книжників і фарисеїв...


Є ще один аспект виконання заповідей: це земля (Край) Божа. Є єдина необхідна і достатня умова благополуччя і процвітання народу Божого на Его землі: ця умова - виконання заповідей.

Повт.11:8 І будете ви виконувати всі заповіді Його, що я сьогодні наказую, щоб стали ви сильні, і ввійшли, і заволоділи тим Краєм, куди переходите ви, щоб посісти його, 9 і щоб довго жили ви на тій землі, що Господь присягнув був вашим батькам дати їм та їхньому насінню Край, що тече молоком та медом. 10 Бо цей Край, куди входиш ти заволодіти ним, він не такий, як єгипетський край, звідки вийшли ви, де ти засієш було насіння своє й поливаєш працею ніг своїх, як город варивний. 11 А цей Край, куди ви переходите посісти його, то край гір та долин, із небесного дощу він напоюється. 12 Край, що про нього дбає Господь, Бог твій, завжди на ньому очі Господа, Бога твого, від початку року аж до кінця року. 13 І станеться, якщо справді ви будете слухати Моїх заповідей, що Я вам сьогодні наказую, любити Господа, Бога вашого, і служити Йому всім вашим серцем і всією вашою душею, 14 то Я дам вам дощ вашого Краю своєчасно, дощ ранній і дощ пізній, і збереш ти своє збіжжя, і свій сік виноградний, і оливу свою. 15 І дам Я траву на твоїм полі для твоєї худоби, і будеш ти їсти й наситишся. 16 Стережіться, щоб не було зведене ваше серце, і щоб ви не відступили, і не служили іншим богам, і не вклонялися їм. 17 А то запалиться гнів Господній на вас, і замкне небо, і не буде дощу, а земля не дасть свого урожаю, і ви скоро погинете з тієї доброї землі, що Господь дає вам. 18 І покладете ви ці слова Мої на свої серця та на свої душі, і прив'яжете їх на знака на руці своїй, і вони будуть пов'язкою між вашими очима. 19 І будете навчати про них синів своїх, говорячи про них, коли ти сидітимеш у домі своїм, і коли ходитимеш дорогою, і коли лежатимеш, і коли вставатимеш. 20 І ти понаписуєш їх на бічних одвірках дому свого і на брамах своїх, 21 щоб дні ваші та дні синів ваших на землі, яку Господь присягнув був батькам вашим дати їм, були такі довгі, як дні неба над землею. 22 Бо якщо будете ви конче виконувати всі ті заповіді, що я наказав вам чинити їх, щоб любити Господа, Бога свого, щоб ходити всіма дорогами Його, і щоб горнутись до Нього, 23 то Господь вижене всі ті народи перед вами, і ви посядете народи більші й міцніші від вас. 24 Кожне місце, що на нього ступить ваша нога, буде ваше. Від пустині й Ливану, від Річки, річки Ефрату й аж до моря Останнього буде ваша границя. 25 Не встоїть ніхто перед вами, ляк перед вами й страх перед вами дасть Господь, Бог ваш, на кожен той край, що ви ступите на нього, як Він говорив вам.

завжди на ньому (над землею) очі Господа, Бога твого
Не випадково говориться: довгі, як дні неба над землею
Небо і земля - великі свідки неминучності і вічності сказаного:
Це ті самі Небо і Земля, які створив Господь: Бут.1:1 На початку Бог створив Небо та землю.
Це ті самі Небо і Земля, які Мойсей закликав у свідки: Повт.32:1Слухай, небо, а я говоритиму, і хай почує земля мову уст моїх!
Це ті самі Небо і Земля, про які Христос говорив:
Поправді ж кажу вам: доки небо й земля не минеться, ані йота єдина, ані жаден значок із Закону не минеться, аж поки не збудеться все.
Це ті самі Небо і Земля, які минуть:
І бачив я небо нове й нову землю, перше бо небо та перша земля проминули, і моря вже не було.

А до цих пір все стоїть на своїх місцях... І лише віруючі в Ісуса Христа можуть ходити по Землі, над якою очі Господа, лише віруючі в Ісуса Христа можуть виконувати ВСІ заповіді і "утримати" цю Землю.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6292
UNREAD_POSTДодано: 16 листопада 2006, 18:45 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Благословенні роздуми, надхненні Духом Святим. Але матеріал дуже довгий і складний для розуміння, не кожному до снаги прочитати, тому спробую відобразити ці істини Божі лаконічніше.
Зверну увагу на три важливих моменти:
1. Закон Божий є святим і справедливим, в ньому пробували Христос і апостоли, знаходили в ньому задоволення. Це той закон свободи, про який пише Яків, який звільняє від рабства гріха. І блаженна людина, яка також має задоволення в Законі Божому.
2. Коли написано, що Христос є кінцем Закону, що Він собою усунув прокляття Закону, то це не означає, що Він звільнив віруючих у Нього від виконання Закону. Христос ставши жертвою за наш гріх, звільнив віруючих від ПРОКЛЯТТЯ ЗАКОНУ. А благословіння, яке полягає у виконанні заповідей, залишилося для кожного вірного Богу, який знаходить задоволення в Законі Божому.
3. Господь привів народ Свій, який виконує заповіді Його, в обітовану землю (тут слід розуміти духовно). Саме на цій землі народ Божий буде жити вічно (ось на чому спотикаються свідки Єгови), саме про неї написано, як про нову землю і нове небо, саме на цю землю, на народ Божий, Господь завжди споглядає.
Це духовні речі, над якими треба роздумувати, в які треба вникати, не поспішаючи. І коли хтось цього не розуміє, то нехай просить мудрости у Господа, який усім дає, хто лише потребує. А вважає, що він вже все знає і розуміє, то нехай хоча би не зневажає того, чого не розуміє, щоби не бути винним перед Господнім лицем.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6299
UNREAD_POSTДодано: 16 листопада 2006, 23:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Іване, дякую за лаконічне пояснення! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6332
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2006, 01:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я лише не зрозумів одної речі: чи Закон Божий автор ототожнює з законом Мойсеєвим?




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6349
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2006, 13:00 

Востаннє редаговано Сонячник 19 листопада 2006, 23:45 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
По-перше, закон Мойсея і був законом Божим.
По-друге, мабуть, Закон Мойсея зміцнюється Законом віри.
Рим.3:30 Бо є один тільки Бог, що виправдає обрізання з віри й необрізання через віру. 31 Тож чи не нищимо ми Закона вірою? Зовсім ні, але зміцнюємо Закона.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6376
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2006, 19:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Тарас написав:
Я лише не зрозумів одної речі: чи Закон Божий автор ототожнює з законом Мойсеєвим?

Мова тут йде про Закон Божий. Але не варто протиставляти Закон Божий і Закон Мойсея, хоча не можна ці поняття і ототожнювати.
Закон Мойсея є лише тінню майбутніх благ, образом духовних речей. Кожна заповідь Мойсея і сьогодні має велике значення, але тільки тоді, коли розуміти їх духовно, тобто через віру, “бо знаємо, що закон духовний” (Рим.7:14).
Не виконанням Закону людина приходить до Христа, а тільки вірою. А через призму віри, через Христа можна зрозуміти і Закон Мойсея, який також, як і все Слово Боже, свідчить про Христа, як написано: “Дослідіть Писання; ви ж бо думаєте, що в них є вічне життя, - а вони свідчать про мене” (Iван.5:39).




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6381
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2006, 23:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я уточнив в Иєрміяху, чи ототожнює він Закон Мойсея і Закон Божий. Він підтвердив, що Закон Мойсея і Закон Божий - одне і теж.
Особисто я вважаю, що Закон Божий доповнює Закон Мойсея. На математичній мові - Закон Мойсея є проекцією (тінню) Закону Божого.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6405
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2006, 20:38 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Сонячник написав:
Я уточнив в Иєрміяху, чи ототожнює він Закон Мойсея і Закон Божий. Він підтвердив, що Закон Мойсея і Закон Божий - одне і теж.
Особисто я вважаю, що Закон Божий доповнює Закон Мойсея. На математичній мові - Закон Мойсея є проекцією (тінню) Закону Божого.


Шановний Соняшнику!
Хотілося би наостанок взнати, кого Ви більше знаєте: Закон Божий чи Законодавця? А кого більше любите? Закон чи Законодавця?
А кого радить любити Павло?
Я бачу у Вас одну особливість, наразі , як у всіх подібних християнців!
Коли Вам треба, Ви розумієте Біблію буквально, і коли Вам же знову треба, Ви розумієте її в потрібному Вам контексті!
Ви допускаєте що є інші люди, яким теж таки щось треба?
Бажаю успіхів у законотворенні!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6612
UNREAD_POSTДодано: 14 грудня 2006, 09:06 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Сонячник написав:
Особисто я вважаю, що Закон Божий доповнює Закон Мойсея. На математичній мові - Закон Мойсея є проекцією (тінню) Закону Божого.
Про тінь у Біблії так і написано, що всі постанови Мойсеєві про свята, обряди є лише тінню майбутнього:"Тож, хай ніхто вас не судить за їжу, чи за питво, чи за чергове свято, чи за новомісяччя, чи за суботи, бо це тінь майбутнього, а тіло Христове" (Кол.3:16-17).




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Рим.7:22 ...задоволення в Законі Божому
6635
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2006, 02:47 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2006, 03:09
Написано: 27
Звідки: Київ.
Сонячник написав:
Я зустрів на форумі uucyc.ru цікаві думки Єрміяху з Єрусалиму про Закон Божий, а тому хочу поділитися з вами..

Ось що, браття, Вам треба знати: згаданий форум пропагує Юдаїзм. тому й закликає Вас триматися Закону!
Зрозумійте: Закон призначаєтся для недосконалих, дітей в пізнанні.
Дорослі духом - самі собі встановлюють правила поведінки, бо розуміють Бога настільки добре, що не можуть йти проти Його Волі.
Тому-то, ті що в Христі - вийшли з під влади Закону!
Неме нічого паганого жити за Законом, якщо відчуваємо себе ще недостатньо досконалими, але не треба й чіплятися за Закон, як за
щось універсальне!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6659
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2006, 23:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
jasvami написав:
Дорослі духом - самі собі встановлюють правила поведінки...
Що ж це за такі небіблійні поняття? Жодна людина не повинна по своїй волі встановлювати правила, але лише згідно волі Божої! Але з чого Ви визначаєте міру духовного зросту, щоб мати впевненість, що Ви досконало пізнали Бога?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6666
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2006, 02:05 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2006, 03:09
Написано: 27
Звідки: Київ.
Сонячник написав:
[ Що ж це за такі небіблійні поняття? Жодна людина не повинна по своїй волі встановлювати правила, але лише згідно волі Божої!

Поняття - цілком Біблійні: читайте послання апостола Павла!
І хіба я Вам не сказав: дорослі розуміють Бога настільки добре, що не можуть йти проти Його Волі.

Сонячник написав:
Але з чого Ви визначаєте міру духовного зросту, щоб мати впевненість, що Ви досконало пізнали Бога?

Як дорослу людину відрізняєте від малолітньої: через ступінь пізнання цього Земного життя, так і дорослі духом - знають глибини Божі.
Та не думайте що є досконалість повна й кінцева: все умовно, бо розвитку нема кінця. Бог теж вдосконалюється!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6667
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2006, 10:44 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
jasvami написав:
Та не думайте що є досконалість повна й кінцева: все умовно, бо розвитку нема кінця. Бог теж вдосконалюється!
А як це Бог може вдосконалюватися???? :shock: Бог же ДОСКОНАЛИЙ!!! Чесно скажу, таку писанину страшно читати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6668
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2006, 10:51 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
І як стосовно того, що "Ісус Христос вчора, сьогодні і навіки той самий" (Євр.13:8)?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6674
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2006, 03:02 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2006, 03:09
Написано: 27
Звідки: Київ.
Тойко написав:
А як це Бог може вдосконалюватися???? :shock: Бог же ДОСКОНАЛИЙ!!! Чесно скажу, таку писанину страшно читати.

Бог - живий! А все живе не може не вдосконалюватися!
Саме життя і є вдосконаленням!
Вам страшно із-за примітивності мислення.

Тойко написав:
І як стосовно того, що "Ісус Христос вчора, сьогодні і навіки той самий".


Христос - завжди Христос!
І Його теж стосується закон вдосконалення!
Тай Біблія говорить про Його:"... перенісши страждання - став досконалішим"!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>