Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:30




Створити нову тему Відповісти  [ 198 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Далі


Піратським софтом
користуюся, совість мовчить 65%  65%  [ 15 ]
користуюся, совість мучить 4%  4%  [ 1 ]
не користуюсь 30%  30%  [ 7 ]
Всього голосів : 23
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
19888
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2010, 08:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Братик написав:
Ніксі, глянь скільки ти пишеш, а скільки я, і тоді роби висновок хто багато говорить. Ти стільки пишеш, причому дурниць, що мені навіть не хочеться це коментувати.

Братику, ти програміст? Ні! Ти співак? Ні! Ти творча натура що заробляє гроші розумово? Ні! Так чого ти сперічаєшься??? Ти маєшь якийсь юридичний досвід у цій сфері? Ні! Що ти взагалі тямишь у цій темі і що намагаєшься доказати, коли ти сам собі від початку теми протирічишь?? Спочатку одне кажешь, потім інше, потім погоджуєшься, потім кажешь що сам це робишь.... Що ти за людина???

Цитата:
Хоча, багато людей, в тім числі я сам, розпоширюють піратську продукцію за допомогою торента чи віслюка.

Ну так у чому саме трагедія і до чого це сперічання??? Будь законослухняною людиною, покайся та більше не кради. Або взагалі здайся владі, щоби вона тобі дала якийсь умовний термін, аби твоя совість була чиста перед владою та людьми, яких ти залишив без прибутку.

Цитата:
Тому він мені радив ніколи не скачувати американських виконавців.

З тих пір ти вирішив красти інтелектуальну власність у інших країн??

Цитата:
Щодо тої співачки, то я до неї жодних претензій не маю і ніколи не
...
безкоштовно, тобто вона ніяких витрат не несе.

Якщо би ти уважніше читав що тобі відповіли відносно тієї співачки, або прочитав що вона сама про себе пише, то не писав би таких дурниць.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
19898
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2010, 23:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Хоча, багато людей, в тім числі я сам, розпоширюють піратську продукцію за допомогою торента чи віслюка. Колись мені один колумбієць розповідав що йому прийшло попередження про кримінальну відповідальність якщо він не перестане розпоширювати піратську музику. Тому він мені радив ніколи не скачувати американських виконавців.

Шановний Братику тобі пора задуматись і як що ти скачуєш "піратську " музику і тебе судить твоя совість, то це дійсно гріх

1Йоана 3,20-22
20. бо коли винуватить нас серце, то Бог більший від нашого серця та відає все!
21. Улюблені, коли не винуватить нас серце, то маємо відвагу до Бога,
22. і чого тільки попросимо, одержимо від Нього, бо виконуємо Його заповіді та чинимо любе для Нього.

Раджу тобі або перестати займатися "піратством", піти в поліцію і здатися, або подовше сидіти на цьому форумі і робити, на нашу думку правильні висновки. :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
19930
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2010, 06:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А вам значить каятися не треба, бо якщо совість вас не винуватить, значить красти можна?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
19932
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2010, 06:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ти забуваєш, що живу я в Америці, де придбати українські диски в крамниці є проблемою, бо таких у нас немає. Можна замовити на інтернеті, але це, по-перше, довго, по-друге невідомо що купуєш. Але якщо в церкву приїзжає якась група чи брат, диски яких у мене уже є, скачані з інтернета і які мені сподобалися, то я купляю у них ці диски. Таким чином, я віддаю музикантам їм належне. Бо я ж не програміст, не юрист, не займаюся інтелектуальною працею: звідки мені знати що красти це не гріх!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
19999
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2010, 00:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Але якщо в церкву приїзжає якась група чи брат, диски яких у мене уже є, скачані з інтернета і які мені сподобалися, то я купляю у них ці диски. Таким чином, я віддаю музикантам їм належне.

Це похвально, але якщо ти рахуєш що скачувати з інтернету гріх, то нескачуй.
1Йоана 3,20-21
20. бо коли винуватить нас серце, то Бог більший від нашого серця та відає все!
21. Улюблені, коли не винуватить нас серце, то маємо відвагу до Бога,


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
20009
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2010, 05:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я такого не говорив, а якщо щось таке і сказав, то мав на увазі інше. Хоча б тому, що в інтернеті для скачування є різні пісні і звідки мені знати, автор пісні дозволяє скачувати чи ні. Я мав на увазі, що сам факт скачування з інтернету як альтернатива купівлі дисків - б"є по кишені авторів. Якщо музика доступна для скачування міститься на сайті самого співака, то зрозуміло, що він не проти скачування, як от у ситуація з вищезгаданою співачкою. Тому прямими піратами є не ті, що скачують, а ті, що розміщують на своєму сайті музику для скачування без дозволу авторів, а тим більше, якщо ще заробляють на чужій музиці гроші. Наведу приклад. Сьогодні у нас в церкві були гості з Івано-Франківська і по мікрофону після зібрання оголосили, що у них є багато дисків для продажу: пісні у форматі мр3 та відеопродукція, які можна буде придбати. І дійсно кількість дисків вражала: вони ледь вміщувалися на великому столі. Там були різні відеофільми та проповіді, музика у форматі мр3. Відеодиски продавали по 15 доларів, музичні - по 10. Але! Усі диски були самопальними із примітивними наклейками, надрукованими на прінтері ручним способом, і жодного фірмового диску не було. Таким чином, це якраз та ситуація, про яку говорив Простак, що віруючі роблять бізнес на слові Божому, тому що з продажу дисків звісно ні копійки не піде авторам (проповідникам, виробникам фільмів, співакам). В даному випадку, вартість дисків дійсно повинна відштовхуватися від вартості самих болванок плюс виготовлення наклейок на дисках та потраченого часу для запису цих дисків, тобто в районі 1 долар за CD i $1.20 за DVD.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
20016
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2010, 07:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
Братик написав:
Сьогодні у нас в церкві були гості з Івано-Франківська і по мікрофону після зібрання оголосили, що у них є багато дисків для продажу: пісні у форматі мр3 та відеопродукція, які можна буде придбати. І дійсно кількість дисків вражала: вони ледь вміщувалися на великому столі. Там були різні відеофільми та проповіді, музика у форматі мр3. Відеодиски продавали по 15 доларів, музичні - по 10. Але! Усі диски були самопальними із примітивними наклейками, надрукованими на прінтері ручним способом, і жодного фірмового диску не було. Таким чином, це якраз та ситуація, про яку говорив Простак, що віруючі роблять бізнес на слові Божому, тому що з продажу дисків звісно ні копійки не піде авторам (проповідникам, виробникам фільмів, співакам). В даному випадку, вартість дисків дійсно повинна відштовхуватися від вартості самих болванок плюс виготовлення наклейок на дисках та потраченого часу для запису цих дисків, тобто в районі 1 долар за CD i $1.20 за DVD.

Тож ви кинулись розкупати ті диски, тим самим підтримуючи "піратство", чи пояснили тим гостям, що їх дії порушують чинне законодавство? Якщо на тому місці з'явились би оподатківці, вони могли б взагалі вашу церкву закрити за нелегальну торгівельну діяльність без ліцензій та супутніх документів, які б підтверджували право на продаж.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
20055
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2010, 17:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Братик написав:
Коли ти просто скачав з піратського сайту програму чи диск, то ти тільки привласнив собі тих пару доларів, що мали піти видавцю. Це є дрібна крадіжка, за таке не садять. Принаймні в Україні. Але якщо ти заробляєш гроші на чужих дисках, це вже серйозніший злочин, це вже кримінал. Ту жінку штрафують саме за те, що вона не тільки зкачувала, а ще й розпоширювала піратську продукцію. Хоча, багато людей, в тім числі я сам, розпоширюють піратську продукцію за допомогою торента чи віслюка. Колись мені один колумбієць розповідав що йому прийшло попередження про кримінальну відповідальність якщо він не перестане розпоширювати піратську музику. Тому він мені радив ніколи не скачувати американських виконавців.
Щодо тої співачки, то я до неї жодних претензій не маю і ніколи не мав, а в лапки взяв вашу цитату, як цитату. Просто прослухавши декілька пісень, я побачив, що вона співає не лише авторські пісні, тому вона могла мати проблеми, якщо би захотіла продавати свої диски без дозволу авторів пісень, тобто це може бути причиною того, чому вона їх не продає. Крім того, вона дозволяє скачувати пісні, а не розсилає свої диски безкоштовно, тобто вона ніяких витрат не несе.


Проблема торентів і віслюків це те що програма скачує і автоматично розповсюджує скачене іншим. Просто багато слідів оставляє які легко виявляються правоохоронними структурами.

RIAA прекрасно знає різні методи і з винахідливістю людей прекрасно обізнана. Просто діє радикальними методами в межах законодавства штату щоб інші добре думали що їх може чекати. А покарання і сума штрафів у кожному штаті різні. Тому не дивно що на таку велику суму оштрафували американку але останнім часом суддя зменшив штраф до 54 тисяч доларів.

Скачування виробництва американських виконавців: я не думаю що там проблема. І зараз в Росії про російських виконавців чути про це. Останнім часом вплив RIAA посилюється всюди з введенням програм виявлення і контролю поширення медійної продукції.

Я б качав з різних сайтів типа рапідшари і т.д. різні програми але я цього принципово не роблю тому що я маю можливість заплатити за легальний продукт (наприклад програмний продукт) з безплатною підтримкою і апдейтами. Просто треба шукати магазинах там де є з знижкою продаються. А пробувати встановлювати крадену програму це просто впускати вірусів і троянів в компютер що призводять до геморою. Потім думаєш чи то треба.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
20060
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2010, 20:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
YuraLviv написав:
Проблема торентів і віслюків це те що програма скачує і автоматично розповсюджує скачене іншим. Просто багато слідів оставляє які легко виявляються правоохоронними структурами.

Ти для початку хоча би почитай описання що це таке "торрент" взагалі, бо якщо ти не знаєшь, то принцип автоматичного розповсюдження закладен у її основу. А сама програма створювалась для обміну медіа-файлами, а не для "піратщини".

Цитата:
RIAA прекрасно знає різні методи і з винахідливістю людей прекрасно обізнана. Просто діє радикальними методами в межах законодавства штату щоб інші добре думали що їх може чекати. А покарання і сума штрафів у кожному штаті різні. Тому не дивно що на таку велику суму оштрафували американку але останнім часом суддя зменшив штраф до 54 тисяч доларів.

А потім той же суддя признав таке рішення безглуздим.

Цитата:
Скачування виробництва американських виконавців: я не думаю що там проблема. І зараз в Росії про російських виконавців чути про це. Останнім часом вплив RIAA посилюється всюди з введенням програм виявлення і контролю поширення медійної продукції.

Приведу сучасний приклад з відомим фільмом "Аватар": цей фільм випустили тільки для прокату у кінотеатрах, а на двд цей фільм з'явиться аж восени. Тому якщо хтось хоче фільм подивитись, піде у кінотеатр та подивиться за гроші. Таким чином, гроші збираються з кінопрокату, бо як тільки вийде диск, ото одразу вважається кінцем "грошопотоку" для творців фільму і початком "піратщини" для звичайних споживачів. Дуже гарний хід, на мою думку.

Цитата:
Я б качав з різних сайтів типа рапідшари і т.д. різні програми але я цього принципово не роблю тому що я маю можливість заплатити за легальний продукт (наприклад програмний продукт) з безплатною підтримкою і апдейтами. Просто треба шукати магазинах там де є з знижкою продаються.

По-перше, магазини зі знижками не всюди є. По-друге, не всі мають можливість платити за легальний продукт, тим більше що, наприклад, професіоналу з обробки медіа, треба тих продуктів майже до півсотні. Якщо тобі крім офісу, інтернету та ігор більш нічого не треба, то можеш платити скільки завгодно :-)
Справжній комп'ютерний професіонал з будь-якої області: програмування, дизайн, обробка медіа та ін. використовує чималу кількість тих програм, грошами тут нічого не вдієш.

Цитата:
А пробувати встановлювати крадену програму це просто впускати вірусів і троянів в компютер що призводять до геморою. Потім думаєш чи то треба.

Якщо руки криві, то ніякий антивірус не допоможе? )))))


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
20062
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2010, 21:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Tech написав:
А сама програма створювалась для обміну медіа-файлами, а не для "піратщини".



В США інтернет провайдери на вимогу правоохоронців видають IP і всю історію користування. Тому не відмажешся.
Обмінюватися будь-якими файлами які мають копірайт в юридичному розумінні це просто піратство. Приклад - Швеція і Pirate Bay
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Pirate_Bay

Tech написав:

А потім той же суддя признав таке рішення безглуздим.


То так у вас говорять. А мовою оригіналу:

"A federal judge on Friday drastically reduced a nearly $2 million verdict against a Minnesota woman found guilty last year of sharing 24 songs over the Internet, calling the jury's penalty ''monstrous and shocking.''

U.S. District Judge Michael Davis reduced the $1.92 million penalty a jury imposed against Jammie Thomas-Rasset of Brainerd to $2,250 per song, or about $54,000."

http://www.nytimes.com/aponline/2010/01 ... ading.html

По перше штрафи і покарання визначають згідно з законодавством жюрі вибраних громадян а не суддя. Чому такий великий штраф - то питання до законодавців штату які визначили суми за що штрафувати. Повірте мені це не Україна з недієздатним і корумпованою судовою гілкою.

А ця історія ще не завершена. Будуть ще подробиці через пару днів.

Цитата:
Приведу сучасний приклад з відомим фільмом "Аватар": цей фільм випустили тільки для прокату у кінотеатрах, а на двд цей фільм з'явиться аж восени. Тому якщо хтось хоче фільм подивитись, піде у кінотеатр та подивиться за гроші. Таким чином, гроші збираються з кінопрокату, бо як тільки вийде диск, ото одразу вважається кінцем "грошопотоку" для творців фільму і початком "піратщини" для звичайних споживачів. Дуже гарний хід, на мою думку.

Тут нові фільми продаються за $20 а і так можна взяти в рент за долар на один день. Щодо копіювання то таке не проходить через різні причини і ніхто не купить фальшивки.


Цитата:
По-перше, магазини зі знижками не всюди є. По-друге, не всі мають можливість платити за легальний продукт, тим більше що, наприклад, професіоналу з обробки медіа, треба тих продуктів майже до півсотні. Якщо тобі крім офісу, інтернету та ігор більш нічого не треба, то можеш платити скільки завгодно :-)
Справжній комп'ютерний професіонал з будь-якої області: програмування, дизайн, обробка медіа та ін. використовує чималу кількість тих програм, грошами тут нічого не вдієш.

Наприклад Amazon. Не заперечую що є багато безплатних програм але вони є примітивні з меншими фунціями яких хватає для пересічного користувача. А просунутих програм достатньо для фірм і компаній адже вони можуть за це заплатити і списати з таксів на прибуток. Я ніколи не розумію таких людей таких фірм які ходять наліво.

Цитата:
Якщо руки криві, то ніякий антивірус не допоможе? )))))


Проблема не в антивірусі а в активації. Через пару днів програма легко заблокується або буде надоїдати попапами.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
20063
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2010, 11:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
YuraLviv написав:
В США інтернет провайдери на вимогу правоохоронців видають IP і всю історію користування. Тому не відмажешся.

І це дуже розумно, бо американці дуже гарно живуть, на відміну від України, нехай вони і платять за те, що не можна руками потрогати :-)
Українці у таких випадках або перестали б користуватись такими провайдерами, або усі поголовно перейшли на використання проксі-серверів :-)

Цитата:
Обмінюватися будь-якими файлами які мають копірайт в юридичному розумінні це просто піратство.

В такому випадку треба закрити усі бібліотеки. Та пересаджати усіх меломанів що обмінюються музикою, та читачів, що обмінюються книгами. :-)

Цитата:
Повірте мені це не Україна з недієздатним і корумпованою судовою гілкою.

Вірю. Але це і не дивно, якби я мав рівень життя як пересічний американец, я би чесно за все платив :-)

Цитата:
Тут нові фільми продаються за $20 а і так можна взяти в рент за долар на один день.

А тут $20 це аж чверть пенсії звичайного пенсіонера :-)

Цитата:
Щодо копіювання то таке не проходить через різні причини і ніхто не купить фальшивки.

Дуже гарно, бо у нас часто можна купити ліцензійний диск з якістю "екранки", що і спонукає звичайних людей качати фільми з інтернету, бо тут хоч грошей таких платити не треба, і хоч якась гарантія якості.

Цитата:
А просунутих програм достатньо для фірм і компаній адже вони можуть за це заплатити і списати з таксів на прибуток. Я ніколи не розумію таких людей таких фірм які ходять наліво.

Про прибуток вже було обговорено у цій темі раніше. Але в Україні така ситуація, що багато невеличких проектів навіть до $500 за рік не збирають, тому купити ліцензійне програмне забезпечення не є можливим. Наприклад, безкоштовні християнські газети чи журнали, притулки чи реаб. центри. Там немає прибутку, тому і платити немає чим. Тому і виходить, що українцям легше приїхати до америки та "виплакати" хоч трошки грошей на сиріт, безпритульних чи ще щось. Або їздити по церквах, як розповів Братик, та зухвало продавати по 10-20$ піратські копії дисків :-)

P.S.: Тільки не треба казати що американці погано живуть, я знаю чимало українців що зараз живуть у америці, бідними їх язик не повернеться назвати :)

Цитата:
Проблема не в антивірусі а в активації. Через пару днів програма легко заблокується або буде надоїдати попапами.

Від цього є "ліки" :-)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
20065
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2010, 18:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Штраф 54 тисячі за скачування піратських програм - це взагалі якась маячня. Скачують майже всі, але ніколи не чув, щоб за це шотрафували бодай на 10 доларів. Це те саме, що оштрафувати в Нью-Йорку пішохода, що перейшов вулицю на червоне світло на 54 тисячі доларів, при цьому, що навкруги нього вулицю переходять просто толпи людей.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
20068
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2010, 20:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Братик написав:
Штраф 54 тисячі за скачування піратських програм - це взагалі якась маячня. Скачують майже всі, але ніколи не чув, щоб за це шотрафували бодай на 10 доларів. Це те саме, що оштрафувати в Нью-Йорку пішохода, що перейшов вулицю на червоне світло на 54 тисячі доларів, при цьому, що навкруги нього вулицю переходять просто толпи людей.


Це є маячня?
http://www.nytimes.com/aponline/2010/01 ... .html?_r=1

в Массачусеттсі:

http://www.mass.gov/?pageID=cagotermina ... &csid=Cago

Цитата:
Whoever violates any provision of section 143A to section 143C, inclusive, shall be punished:

(i) by imprisonment for not more than 1 year in the house of correction or by a fine of not more than $25,000, or by both such fine and imprisonment;

(ii) by imprisonment in the house of correction for not more than 2 years or by a fine of not more than $100,000, or by both such fine and imprisonment if the offense involves less than 1,000 but not less than 100 unlawful sound recordings or less the 65 but not less than 7 unlawful audio visual recordings; or

(iii) by imprisonment in state prison for not more than 5 years or by a fine of not more than $250,000, or by both such fine and imprisonment if the offense involves not less than 1,000 unlawful sound recordings or not less than 65 unlawful audio visual recordings.


http://www.cybercrime.gov/
Цитата:
In the United States, software pirates can be punished with statutory damages of up to $100,000. If you are convicted of a felony charge of software piracy, you can get up to a five-year prison sentence plus fines of up to $250,000 for each work that is infringed.


Цитата:
У Сполучених Штатах, пірати можуть бути покарані до статутних збитків на суму до $ 100000. Якщо ви були засуджені за кримінальний злочин заряд піратського програмного забезпечення, можна отримати до п'яти років тюремного ув'язнення плюс штраф у розмірі до $ 250000 для кожної роботи, що порушене.



Цитата:
There are four specific categories of piracy:

Social piracy is the unauthorized duplication of only the media, not including any of the packaging, original art, label, title, etc. There is no pretense that these are legitimate products. Examples of social piracy include mixed music discs that friends share with one another and software applications that are copied for coworkers.
Counterfeit piracy describes unauthorized copies of media as well as the unauthorized duplication of original artwork, label, trademark, and packaging. Counterfeits are passed off as legitimate and are often used by the pirate for monetary gain.
Bootleg recordings are the unauthorized recordings of live concerts, movies, or musical broadcasts on radio or television.
Online piracy is the unauthorized uploading of copyrighted material to be made available to the public. Downloading copyrighted material from an Internet site or a Peer-to-Peer network is illegal.


Переклад з допомогою Google Translate.
Цитата:
Існують чотири окремих категорій піратством:

Соціальна піратства полягає в несанкціонованому дублювання тільки засоби масової інформації, не включаючи будь-які упаковки, оригінальне мистецтво, мітки, назви і т.д. Існує не вдавали, що ці продукти є законними. Прикладами соціальних піратством включати змішані музичні диски, що друзі ділитися один з одним і програмних додатків, які копіюються для співробітників.
Контрафактні піратством описує несанкціоновані копії інформації, а також несанкціоноване дублювання оригінальні твори мистецтва, етикетки, торгової марки та упаковки. Підробки пройшло як законні і часто використовуються для піратських грошової вигоди.
Bootleg Аудіозаписи несанкціонованих записів з концертів, фільмів або музичні передачі на радіо чи телебаченні.
Інтернет піратством є несанкціонованою завантаження захищених авторським правом матеріал, бути доступні для громадськості. Завантаження захищених авторським правом матеріалів з сайту Інтернету або Peer-To-Peer мережами, є незаконним.

Думаю що надані вище матеріали достатні і зрозумілі чому в США з піратством суворо.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
20073
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2010, 20:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
з пупер-супер антивірусом ніхто не захищений.

http://www.msnbc.msn.com/id/33778733/ns ... y//from/ET

Цитата:
about 20 million of the estimated 1 billion Internet-connected PCs worldwide are infected with viruses that could give hackers full control, according to security software maker F-Secure Corp. Computers often get infected when people open e-mail attachments from unknown sources or visit a malicious Web page.

Pedophiles can tap viruses in several ways. The simplest is to force someone else's computer to surf child porn sites, collecting images along the way. Or a computer can be made into a warehouse for pictures and videos that can be viewed remotely when the PC is online.


Переклад з допомогою Google Translate.
Цитата:
близько 20 млн. За оцінками, 1 мільярд, підключеного до Інтернету ПК в усьому світі інфіковані вірусами, які могли б дати хакерам повний контроль, виходячи з міркувань безпеки виробник програмного забезпечення F-Secure Corp. комп'ютери часто заражаються, коли люди відкриті вкладення в електронні листи з невідомих джерел або відвідайте шкідливі веб-сторінки.

Pedophiles можна натиснути віруси кількома способами. Найпростіший з них, щоб змусити когось іншого комп'ютера до пошуку сайтів з дитячою порнографією, збір зображень на цьому шляху. Або комп'ютер можуть бути перетворені на склади для фотографій та відео, які можна дивитися, коли віддалений комп'ютер в мережі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
20085
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2010, 16:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
YuraLviv написав:
Думаю що надані вище матеріали достатні і зрозумілі чому в США з піратством суворо.

Краще б боролися зі спамерами, порнографією та вірусами. Але з цим не борються, бо нікому це не вигідно, окрім користувачів інтернету, втім, хто заплатить гроші за це?! На жаль, закон на стороні того, хто платить гроші...
Юра, я назвав маячнею не факт існування покарання, а сам закон, який, мяко кажучи, надто суворий.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 198 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>