Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:23




Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Як ви ставитеся до кредитів?
Кредит - це корисна послуга (виручає коли невистачає грошей) 5%  5%  [ 1 ]
Кредит - це засіб поневолення (взяв кредит - віддався в рабство) 25%  25%  [ 5 ]
Кредит може бути як корисним так і шкідливим (треба рахувати) 70%  70%  [ 14 ]
Всього голосів : 20
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як ви ставитеся до кредитів
11073
UNREAD_POSTДодано: 30 липня 2007, 18:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
AZ7 написав:
Наприклад, я щиро радив знайомому взяти кредит й купити квартиру (він знімав її у Киэві). Він так і зробив, пройшло пару років - житло шалено подорожчало (як і оренда), а він має СВОЮ квартиру.

Невже СВОЯ квартира зробила його життя щасливим?

Цитата:
Питання не у тому, чи за КРЕДИТНІ ресурси. а чи вмію я розрізняти, що мені потрібне.
а після того ще чи вмієш розрізняти якою ціною воно отримане.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11078
UNREAD_POSTДодано: 30 липня 2007, 18:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
І ще: якщо рахувати чи кредит корисний - то це буде керування користю. Надіюсь не треба нагадувати до чого відноситься користь у християнстві. Це чуже істинному християнину.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11079
UNREAD_POSTДодано: 30 липня 2007, 18:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я собі не уявляю, щоб я досі жив на орендованій квартирі. Орендувати квартиру - це вимушений крок. Якщо тільки появляється можливість, раджу купувати власний дім. Це, до речі, дуже притаманно українцям: мати все своє.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11090
UNREAD_POSTДодано: 30 липня 2007, 23:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
LMax, мені здається, що ти занадто упереджено ставишся до кредитування. Я звичайно поважаю твою думку як особливу. У певних аспектах твоя думка має рацію. Але якщо на кредит дивитися в такому аспекті як спосіб допомоги багатими людьми бідним, то що в тому поганого.

Наприклад, якщо ти маєш зайві гроші, а я не маю на найнеобхідніше, то хіба буде погано, якщо ти мені позичиш гроші?
Якщо ти мені позичиш, то я і сам скористаюся, і згодом, коли стану на ноги, віддячу тобі.
Подібно батьки допомагають своїм дітям стати на ноги, а згодом діти піклуються за батьків.
Майже на цьому принципі і побудована сучасна банківська система.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11158
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2007, 14:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Ну-ну, цікава думка - банки виставляти благодійниками! Я розумію, якщо в США створені спеціальні кредитні спілки, які справді на пільгових умовах видають кредити українцям, то це справді велика допомога.
Але в Україні з такими відсотками кредит не можна вважати допомогою. А швидше - зашморгом на шию.
Звичайно, якщо вміти рахувати, то можна дещо виграти в матеріальному плані. Але більшість людей таки не вміють правильно порахувати, скільки в кінці кінців доведеться платити. Ще якщо врахувати, що банки в Україні спеціально обманюють, говорячи про набагато нижчі відсотки, аніж доведеться потім сплачувати позичальнику.
Тому в умовах України кредит для більшості людей стає саме зашморгом, кабалою. А отже, краще уникати кредитів, по можливості.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11541
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2007, 05:49 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
03 березня 2012, 21:48
Написано: 154
Звідки: зі Львова
Цікаві ваші роздуми на рахунок кредитів...

і в цьому виявилась істина:
"краще уникати кредитів, по можливості"

Але слід все розважити і підрахувати!
Дуже важливо, на які цілі йдуть гроші.
Якщо річ знецінюється з часом, то підрахувати треба ще раз!!!
А якщо, це нерухомість, вартість якої піднімається або яка приносить дохід... - то кредит дуже вигідно!

Кредитні картки - це інший вид кредиту.
Дуже зручно, але треба бути дуже обережним! Потрібно знати свої можливості ! І слідкувати щоб бажання неперевищували твої можливості! Щоб виплачувати все вчасно і повністю.




Tak!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кредити
22305
UNREAD_POSTДодано: 15 квітня 2010, 20:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
От тепер цю тему варто поновити. Я думаю що більшість людей тепер переконалися що кредит це ярмо, а люди це раби. Мій брат наприклад переконався, якщо 7-8 рік це був рік коли гроші самі лізли в карман, то це тепер для нього ярмо. Він говорив що це 100 дол. в місяць = 500 грн., а тепер по курсу=800 грн., а було і 900 грн., то це конкретна проблема.
Розкажіть історії хто які знає про кредити!!!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кредити
22316
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2010, 09:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Недоліки кредитування в Україні:
1) в Україні дуже висока кредитна ставка у національній валюті (18-25%) (так наш національний банк управляє).
2) дозволене кредитування в іноземній валюті (11-14%), а отже ніхто не застрахований від курсових ризиків.
В інших країнах процентна ставка у декілька разів нижча ніж у нас (3-6%), а тому ризики мінімальні, а отже там можна спокійно брати кредити на найнеобхідніше, що й там роблять усі громадяни. У чужоземній валюті жодна розвинена країна не кредитує так, як це робиться в Україні.
Тому кредити в нас беруть у доларах чи євро, а це - залучені іноземні ресурси (банки посередники 5-8% кладуть собі до кишені), оскільки національна валюта надто дорога (завдяки нашому НБУ).

В Україні кредити краще не брати взагалі, а якщо брати, то лише на бізнес, який пов'язаний з торгівлею (на поповнення обігових коштів), щоб закупити товар, а потім продати, і тут же повернути кредит.
Взагалі категорично слід утримуватися від споживчих кредитів - це кредити на купівлю товарів особистого використання, наприклад, квартира чи автомобіль.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кредити
22318
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2010, 10:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Взагалі категорично слід утримуватися від споживчих кредитів - це кредити на купівлю товарів особистого використання, наприклад, квартира чи автомобіль.

Дуже багато знайомих і мої працівники набрали іменно цього кредиту, а роботи не було 2009 р, от мають проблему тепер. Квартиру чи машину віддати назад не вигідно і платити теж. Одним словом кинула нас держава.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кредити
22367
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 17:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Чому держава кинула? Коли ти береш кредит у банку, ти береш на себе ризик. Втрата роботи теж відноситься до цього ризику, і держава тут не причім. Тому перед тим як брати кредит, треба дуже добре розважити чи зможеш ти його повернути.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кредити
22376
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 18:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Чому держава кинула? Коли ти береш кредит у банку, ти береш на себе ризик. Втрата роботи теж відноситься до цього ризику, і держава тут не причім. Тому перед тим як брати кредит, треба дуже добре розважити чи зможеш ти його повернути.

А хто банками керує??? Хто дозволив іноземну валюту давати у кредит??? Хто заборонив депозити віддавати??? Відгадаєш?

В Україні попробуй розважити, в любому випадку програєш, як в азартних іграх.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кредити
22391
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 21:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Сонячник написав:
1) в Україні дуже висока кредитна ставка у національній валюті (18-25%) (так наш національний банк управляє).
2) дозволене кредитування в іноземній валюті (11-14%), а отже ніхто не застрахований від курсових ризиків.
В інших країнах процентна ставка у декілька разів нижча ніж у нас (3-6%),

в сша процент пiт дом 6.75 а кредiт -карт 12. налiчка 21. якщо купив дом чи кашiну та невзмозi платити то також забирають хоч ти давав даупеймент


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кредити
46814
UNREAD_POSTДодано: 28 червня 2014, 19:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
кредит це в першу чергу вігідно банку, ну зрозуміло якби це було не так банки б не давали кредити. Але в деяких випадках це вігідно й людині тому вибирати треба вже самому якщо не можешь обійтись то береш, але як на мене ліпше почекати якщо можешь або обійтись без чогось чим користуватись кредитом.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>