Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 13 травня 2024, 14:56




Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Схід і захід
5880
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2006, 00:09 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 січня 2010, 13:07
Написано: 47
Звідки: Donets'k
Що можна зробити, щоб схід і захід мали порозуміння???
Я гадаю достатньо відкритого і толерантного спілкування.
Необхідно не соромитися власної культурної приналежності.
Варто активно захищати свою мову у спілкуванні.
І, на сам перед, не забувати про поважне ставлення до інших культур. Україна подолає загрозу ззовні, якщо ми станемо народом сіячем. Будемо сіяти любов і мир в інші народи, будемо бажати добра тим, хто нас не поважає --- отримаємо мир і спокій у себе.

У Москві казатимуть: "Ми чули про те, скільки добра для вас зробив Ісус!!! Ми хочемо ваших благословень. А, отже, ми вивчили вашу мову!!!"
Не казатимуть Париж, Париж, Прага, Відень....
Казатимуть Донецьк, Київ, Львів... Україна --- дкержава, в якій діє Господь.

Пропоную поговорити про основні прблеми українського суспільства.
ОУН-УПА, Червона армія тощо
Як ви гадаєте!?!




Я знайшов іншу мову, не забуваючи своєї!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5891
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2006, 22:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я переконаний, що в Москві ніколи не вчитимуть мови іншого народу лише через те, що той чи інший народ ВЕЛИКИЙ.
Чомусь мені здається, що росіяни виховуються так, наче всі народи повинні, окрім своєї мови, знати ще й російську. У якій державі не бувають росіяни - всеодно розмовляють так, як навчилися у дитинстві. Знаю, що навіть в США поліцейські проходять курс основних російських фраз та матів.
Звичайно, що не всі росіяни одинакові - є дуже хороші люди!

Тепер про те, що я думаю про державу, в якій діє Господь.
Ми маємо в приклад Ізраїль - держава і народ, який був ведений Богом. Роздумуючи над цим, дуже важко уявити собі, щоб весь народ, та ще народ України, був ведений Богом. Адже від днів Івана Хрестителя - Царство Боже силою береться. Звичайно, було б дуже добре, коли б всі люди спаслися, але ми знаємо, що цього ніколи не буде. Але очевидно, що добробут народу певним чином залежить від міри поведінки народу, тобто Господь може гніватися на розпусту народу, а також може благословляти народ за богобійність.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5952
UNREAD_POSTДодано: 21 жовтня 2006, 23:58 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 січня 2010, 13:07
Написано: 47
Звідки: Donets'k
Ми всі знаї мо, що у світі є потужні і сильні країни.
США, наприклад.
Господь робить народи сильними для двох речей.
1. Щоб благословити інші народи на прикладі благословенного краю.
2. Щоб, у разі непослуху народу, показати на ньому свою силу і справедливість.

Церква --- сіль землі.
Ми маємо відповідальність.
Якщо будемо провадити у послусі Божому Слову та Його Духу життя, тоді і посолимо наш народ собою.
Тоді всі, хто нас слухатиме буде благословений.
Як написано: "Молися і Я дам тобі у спадок народи!"
Отже ми і наше насіння (Христос) будемо рости, а ті хто не слухають Бога малітимуть. Лукаве насіння загине зовсім.
Та Господь бажає усім спасіння і бажає мати стосунки з кожним. Для того ми маємо підіймати свої чисті руки до неба і молитися за всіх людей.




Я знайшов іншу мову, не забуваючи своєї!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6946
UNREAD_POSTДодано: 04 січня 2007, 04:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я переконаний у тому що становище в якому знаходит'ся держава є резул'татом діял'ності народа. Тобто, якщо народ бідний, то у цьому винуватий сам народ. Звичайно, можна багато говорити про шкоду яку заподіяли нашому народу москалі, але и це є резул'татом безбожного життя українтців, бо якби українці служили Богу, як це робив американський народ, то Бог би загистив Україну від ворогів (тиг же москалів). І Москва би зараз розмовляла українською мовою. Але є можливість виправити ситуацію, саме через навернення народу до Бога. Ми бачимо як Бог благословляє Україну в останні роки, і якщо нарід покається, то Росія (яка у моральному плані зараз опускається) таки заговорить українською мовою. Тому треба нам, віруючим, молитися за нашу країну, щоб Бог дав нашому народу духовне відродження.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6970
UNREAD_POSTДодано: 04 січня 2007, 21:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Я переконаний, що віра в Бога має бути відділена від політики. Коли велика держава показує, яка вона "богобійна", і в той же час знищує інші народи, то Боже імя лише поноситься.
Політика завжди розєднює людей, бо нею керують ті, хто рветься до влади (за визначенням). А Бог може обєднати зовсім різних людей.
Мені смішно дивитися на Президента, який хоче примирити неможливе, примирити різні світогляди, несумісні речі.
Наприклад, лише спроба примирити воїнів УПА і енкаведистів викликає злобу і ненависть як в перших, так і в других. Протилежні ідеології примирити неможливо.
А Бог обєднює, але не ідеології, вчення, поняття, а самих людей. Людей, які забувають про свої ідеології, поняття, звичаї тощо.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6974
UNREAD_POSTДодано: 04 січня 2007, 23:40 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 січня 2010, 13:07
Написано: 47
Звідки: Donets'k
Taj написав:
А Бог обєднює, але не ідеології, вчення, поняття, а самих людей. Людей, які забувають про свої ідеології, поняття, звичаї тощо.

Здається, що Президент до того і прагне.
Що стосується благословень, то мушу сказати, що після приходу Регіонів на народ здійснюється надзвичайний тиск, який можна охарактеризувати не інакше як війну. Збільщується кількість непотрібних документів, постановами велика кількість компаній та фірм доводяться до банкрутства. Профспілки на диво злагоджено діють із сучасною владою. Не минучим видається вибух невдоволення на весні. Безсоромна брехня є ознакою цієї владної команди... Та попри все будемо благословляти існуючий уряд. Бог відає все. Він чує молитви праведників. В його руці будь-який уряд.




Я знайшов іншу мову, не забуваючи своєї!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6981
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2007, 05:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Я переконаний, що віра в Бога має бути відділена від політики. Коли велика держава показує, яка вона "богобійна", і в той же час знищує інші народи, то Боже імя лише поноситься.

Якщо ти маєш на увазі Америку, то останні події та падіння авторитету Америки в світі якраз і є прикладом того що стаєт'ся з країною котра відходит' від біблійних принципів. А те до якого високого рівня підняв її Бог, підтверджує мої слова. Вся політична система Америки була побудована на біблійних принципах (від яких зараз багато хто намагаєт'ся відійти) і тому Бог благословив Америку. Найпопулярніше патріотичне гасло в Америці завжди було "Боже, благослови Америку!", заміст' українс'кого "Слава Україні!" Кому Бог віддав біл'ше слави, думаю не потрібно казати...
Стосовно віри в Бога і політики, то відділеною від політики повинна бути церква, а не віра. Віра в Бога, якраз має бути основою політичної системи країни.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>