Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:24




Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке Божа благодать?
46724
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2014, 21:09 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Те що благодать дається даром, то це так, але цей віршик не пояснює, що таке благодать. Ну ясно, що дітям це інакше важко пояснити (для дітей достатньо цього). Формальні християни також не можуть зрозуміти, що таке благодать, тому вони пояснюють нібито це милість, незаслужений дар спасіння, тощо. Лише той, хто отримав від Бога дар Духа Святого, на собі скуштував, що таке Благодать. Справді, Благодать дається не за заслуги, а через віру (тому хто прагнутиме), і то не кожному - а смиренному (хто визнає себе недостойним спасіння). А хто вже має благодать - той чинить волю Божу, бо в ньому Дух Божий, духовно від Бога народжений... і то при умові, якщо поступає за духом, а не за тілом.
Повністю згідна (дійсно віршик трохи не влучний для роздумів дорослих, тих що досліджують Біблію) А також недавно прочитала такий вислів: "Благодать – получить то, чего не заслуживаешь. Милость – не получить то,чего заслуживаешь. "




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке Божа благодать?
46731
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2014, 07:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
так хочется щоб тут написала людина яка отримала Божу Благодать......
щось порадила щось підсказала десь підправила....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке Божа благодать?
46990
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2014, 21:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 грудня 2016, 21:41
Написано: 17
Віровизнання: п'ятидесятник
на мою думку найкраще пояснила благодать Царська донька віршиком.
вичитав цілу купу слів і вроді такі гарні слова, вроді підходять...Соняшник писав, що благодать від Духа Святого.
в мене інша думка.буду коротко:
Івана, 1:17 - Закон бо через Мойсея був даний, а благодать та правда з'явилися через Ісуса Христа.
рим. 5:12-21-Бог відкриває суть благодаті.
Римлян, 5:18 - Ось тому, як через переступ одного на всіх людей прийшов осуд, так і через праведність Одного прийшло виправдання для життя на всіх людей.
благодать приніс Христос-
Римлян, 5:19 - Бо як через непослух одного чоловіка багато-хто стали грішними, так і „„„через послух Одного багато-хто стануть праведними„„„
закон не мав влади над гріхом, він його тільки виявляв, а не досконале те що не могло спасти(закон) Бог заміняє благодаттю, через Ісуса Христа.
в цьому уривку автор показує, дві паралелі:
кожна людина є або в Адамі-втрачена, або в Христі -спасенна.
зауважте слово один в цьому уривку вживається12 разів. розуміти це треба так як автор це намагався передати:-Бог тут дивиться на все людство як на двох людей Адама і Христа.перший Адам був образом Христа- Римлян, 5:14 - Та смерть панувала від Адама аж до Мойсея і над тими, хто не згрішив, подібно переступу Адама, який є образ майбутнього.
(один) Непослух першого Адама приносить гріх, осуд, смерть ДЛЯ ВСЬОГО ЛЮДСТВА, (один) послух останнього Адамаприніс праведність, спасіння, вічне життя всім, хто вірить у Нього-благодать.
Отже Божа благодать забезпечує всі вимоги закону через смерть Христа і дає те що закон(як недосконале) не міг дати, а саме-спасіння і ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ВЛАДИ ГРІХА.
Моя думка що тут і любов і віра і надія)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке Божа благодать?
46991
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2014, 10:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
одже є люди на землі які отримали Божу Благодать

так

і якщо поспілкуватись з ними можна багато чому доброму, Божому навчитись

так

тоді потрібно шукати таких людей і чим скоріше тим ліпше , причому для всіх

таким людям треба кругом давати зелене світло, щоб вони бістріше навчали людей Божому.
це ж так просто.
одна така людина сможе навчити стількі що і тисячам інших не під силу.
І Слово Боже роскаже , і навчить що думати, що робити, що говорити...
Та й любити теж навчить

От я й прошу озвіться такі люди , допоможіть іншим , підскажіть, роскажіть, будь ласка...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке Божа благодать?
47003
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2014, 03:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Dmitro написав:
таким людям треба кругом давати зелене світло, щоб вони бістріше навчали людей Божому.
це ж так просто.
одна така людина сможе навчити стількі що і тисячам інших не під силу.
І Слово Боже роскаже , і навчить що думати, що робити, що говорити...
Та й любити теж навчить
Не зовсім так, Дмитре)
Божа благодать перш за все навчає того, хто її має. Так само як ви не можете за когось поїсти, так само й благодать не може навчати того, хто її не має. Якщо я ситий, то я можу вам розповідати якою є смачна їжа, але ви не будете мати жодного набутку, а ж поки самі не скуштуєте.

Так само й з благодаттю. Вам слід шукати не людей, які вже мають благодать, а саму благодать. А благодать дає Бог, не гордим, а лише смиренним. Христос сказав: Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! (Матв.11:28) Утішитель же, Дух Святий, що Його Отець пошле в Ім'я Моє, Той навчить вас усього, і пригадає вам усе, що Я вам говорив. (Iван.14:26) Благодать - то є помазання від Духа Святого, і Його повинен прийняти кожен. А помазання, яке прийняли ви від Нього, воно в вас залишається, і ви не потребуєте, щоб вас хто навчав. А що те помазання само вас навчає про все, воно бо правдиве й нехибне, то як вас навчило воно, у тім пробувайте. (1Iван.2:27)

Отож, треба шукати не тих людей, які мають помазання (благодать Божу), а самому бути помазаним, щоб благодать в нас перебувала і нас навчала.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке Божа благодать?
47004
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2014, 03:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Олег1986 написав:
в мене інша думка.буду коротко:
Не зрозумів в чому полягає ваша інша думка.
Зрозуміло, що благодать прийшла через Ісуса Христа, бо так Він сказав: Краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А коли Я піду, то пошлю вам Його. (Iван.16:7) І про Христа сказано, що Він хреститиме Святим Духом. Чи ви прийняли Духа ділами Закону, чи із проповіді про віру? (Iван.1:33) Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий, не від діл, щоб ніхто не хвалився. (Еф.2:8) Отже, спасає нас благодать=Дух Святий. А хто не прийняв благодать - той не спасений. А коли хто не має Христового Духа, той не Його. (Рим.8:9)

У цьому вся суть Нового завіту - прийняти Духа Святого=благодать, у якій пізнаємо волю Божу!
Бо це ось отой Заповіт, що його по цих днях складу з домом Ізраїля, каже Господь: Дам Закона Свого в середину їхню, і на їхньому серці його напишу, і Я стану їм Богом, вони ж Мені будуть народом!
І більше не будуть навчати вони один одного, і брат свого брата, говорячи: Пізнайте Господа! Бо всі будуть знати Мене, від малого їхнього й аж до великого їхнього, каже Господь, бо їхню провину прощу, і не буду вже згадувати їм гріха!
(Єр.31:33-34)

Прийнявши Духа Святого - ми заключили Новий Завіт з Богом, і вже благодать Божа навчає нас, щоб ми, відцуравшись безбожности та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно, і побожно в теперішнім віці... (Тит.2:12)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке Божа благодать?
47011
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2014, 11:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 грудня 2016, 21:41
Написано: 17
Віровизнання: п'ятидесятник
Трохи для мене туманно питання про благодать,але сподіваюся що Бог відкриє всім хто шукає істину.
Соняшнику,коли я прочитав з початку до кінця цю тему,мені виділились саме твої переконання з якими я не був цілком згідний. Дозволь приклад:
Джерело-
Тож очевидно, що благодать - це блага частина Святого Духа, яка дається кожному, хто смиряється, через віру.[
Соняшник-
 Про це ж саме
в Біблії говориться і про Духа Святого.
Тож очевидно, що благодать Божу
отримує кожен християнин, який отримує
хрещення Духом Святим.
Соняшник-
 Я розумію, що
благодать - це блага частина Духа
Святого, яка перебуває в нас, якщо ми
хрещені Духом Святим.
Соняшник-
Якщо ми маємо Дух Святий, іншими
словами "зачаток Духа", то маємо
благодать. 
Соняшник-
Ми вже ніби погодилися, що благодать -
то сила Божа (або завдаток Духа
Святого)
Соняшник-
Господь нині нам пропонує благодать, як
написано: "скільки ж більше Небесний
Отець подасть Духа Святого всім тим, хто
проситиме в Нього?" 
Соняшник-
Коли ми відчуваємо, що сповнилися Духом
Святим, то це й означає, що ми
сповнилися благодаттю Божою. Я думаю,
що можна сказати, що благодать - це сила
Духа Святого, тобто те, що ми маємо від
Духа Святого.
Соняшник-
п'ятидесятники добре знають, що
таке Благодать не з книжок, бо пережили
її на собі, коли Господь хрестив Духом
Святим. Та ви приймете силу, як Дух
Святий злине на вас... (Дiї.1:8)
Соняшник-
Лише
той, хто отримав від Бога дар Духа
Святого, на собі скуштував, що таке
Благодать. 
А от коли я через пошук слова благодать по біблії помандрував, в моїх очах суть благодаті дещо різнилася.
Наприклад:
З твоїх (вищенаписаних) слів виходить що без хрещення Д. С. людина не може мати благодаті,без сповнення Д. С не можна сповнитись благодаттю і т. п.
В дії 7:10 написано що Бог дав Йосипові благодать.
В Лук. 1:30- Марія знайшла в Бога благодать.
Багато місць в посланнях містять тексти де автори бажають благодаті для людей через Бога Отця, або Ісуса Христа, небачив такого тексту-благодать Духа Святого...
Я знаю що дана нам благодать для виправдання і спасіння Ісусом Христом, через його жертву, знаю що не можна спастися без Духа Святого, віри, любові, слова Божого.
Благодать це не дар С. Д ..Благодать Божа паралельно з Духом С.
зверни увагу:
2 Коринтян, 8:9 - Бо ви знаєте благодать Господа нашого Ісуса Христа, Який, бувши багатий, збіднів ради вас, щоб ви збагатились Його убозтвом.
А особливо:
2 Коринтян, 13:14 - Благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога й Отця, і причастя Святого Духа нехай буде зо всіма вами! Амінь.
В мене є ще такі міркування, що слово благодать в біблії може міняти суть відповідно контекстам:
благодать-як різні благі дари від Отця, благодать-як плід Христової жертви, те що зближує нас з Богом визволяючи від прокляття гріха,посередництвом віри, любові, надії, дії Духа Святого.
благодать-як безпосередньо справи(благі даті) Духа Святого в житті людини, яка стала причасником обіцянки Христа.
Юди1:4-як це обертати Божу благодать в розпусту?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке Божа благодать?
47012
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2014, 11:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
Божа Благодать це те про що треба щоб мріяла людина все своє життя, це те що їй найнеобхідніше, це те чого вона повина прагнути все своє життя, просити в Бога саме найбільше Божу Благодать, це повино стати смислом її житя, слів недостачає щоб передати необхідність людині Божої Благодаті................


+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке Божа благодать?
47015
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2014, 12:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 грудня 2016, 21:41
Написано: 17
Віровизнання: п'ятидесятник
А ще мені сподобалось як написала Підсніжник: Бог являє благогодать там, де людина
визнає своє безсилля без Нього.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке Божа благодать?
47017
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2014, 13:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Благодать - це Божий дар (дане во благо), та ж Божа сила, що ми отримуємо від Бога. Згодні?
Можна сказати, що все, що ми отримали від Бога і залишається в нас - є благодаттю. Ап.Павло каже: Не я працював, але Божа благодать, що зо мною вона. Духовне хрещення і є проявом сходження Божої благодаті. Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас... (Дiї.1:8).

Олег1986 написав:
В дії 7:10 написано що Бог дав Йосипові благодать.
Так, звичайно, бо це Дух Святий виявив Йосипові суть сна фараона. Погодьтеся, що Йосип не своїм розумом розгадав сон. А значить отримав Божу благодать, яка виявила про що був сон. Так Сам Христос сказав: Коли ж видадуть вас і поведуть, не турбуйтеся заздалегідь, що вам говорити, а що дане вам буде тієї години, то те говоріть: бо не ви промовлятимете, але Дух Святий. (Мар.13:11) Тобто зійде Благодать, і вона буде промовляти за нас.
Все Писання було укладене благодаттю.
Дух Святий діяв споконвіку, а не лише після сходження в День П'ятидесятниці. Різниця лише в тому, що хто отримав духовне хрещення - в тому благодать залишається, і то ще й отримує додатково благодать на благодать. А хто не отримав духовне хрещення, то з ним все ж може пробувати благодать. Так Христос сказав: Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він. (Iван.14:17)
Хто ще не пережив духовного хрещення, може відчувати благодать, а хто пережив - той має її в собі, і вона залишається в нас.
Олег1986 написав:
В Лук. 1:30- Марія знайшла в Бога благодать.
Ну так, бо зачате в ній то від Духа Святого.
Олег1986 написав:
Багато місць в посланнях містять тексти де автори бажають благодаті для людей через Бога Отця, або Ісуса Христа, небачив такого тексту-благодать Духа Святого...
Є написано, "Благодать Божа", "Благодать Господа нашого Ісуса Христа", але є ще сказано "Дух благодаті" Євр.10:29.
Олег1986 написав:
Благодать це не дар С. Д ..Благодать Божа паралельно з Духом С.
Ага, ось тепер бачу Вашу помилку, адже саме це неправильне твердження. Благодать - це є дар Божий=дар Духа Святого. Благодать - це не щось паралельне, а одне ціле з Духом Святим.

Олеже, ви мабуть проходили навчання у біблійній школі, а там вчать за баптистською програмою, які не вірять у духовне хрещення, тому у вас таке розуміння.

Цитата:
зверни увагу:
2 Коринтян, 8:9 - Бо ви знаєте благодать Господа нашого Ісуса Христа, Який, бувши багатий, збіднів ради вас, щоб ви збагатились Його убозтвом.
Так, знаємо благодать, бо в нас вона перебуває, якщо ми прийняли Дух Святий.
Олег1986 написав:
благодать-як плід Христової жертви, те що зближує нас з Богом визволяючи від прокляття гріха,посередництвом віри, любові, надії, дії Духа Святого.
Якесь таїнство?) Віра, любов, надія і дії Духа Святого - це і є благодать Божа, бо все це плоди благодаті, яку дає нам Бог через духовне хрещення.
Олег1986 написав:
благодать-як безпосередньо справи(благі даті) Духа Святого в житті людини, яка стала причасником обіцянки Христа.
Справи - це плоди благодаті, а не сама благодать) Благодать в нас працює, благодать навчає - так написано.
Олег1986 написав:
Юди1:4-як це обертати Божу благодать в розпусту?
Це те саме як написано:
4 Не можна бо тих, що раз просвітились були, і скуштували небесного дару, і стали причасниками Духа Святого, 5 і скуштували доброго Божого Слова та сили майбутнього віку, 6 та й відпали, знов відновляти покаянням, коли вдруге вони розпинають у собі Сина Божого та зневажають. (Євр.6)
Тобто коли хто отримав благодать через духовне хрещення (скуштував небесного дару), і не послухався голосу благодаті (жив не за духом), але ходить за тілесними бажаннями (виконуючи свою волю, а не Божу) - значить обернули Божу благодать в розпусту - для таких нема спасіння.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке Божа благодать?
47023
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2014, 14:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 грудня 2016, 21:41
Написано: 17
Віровизнання: п'ятидесятник
так благодать це дар і Отця І Христа і Духа Святого. Але в мене шось не збігається:благодать дана Богом для спасіння душі,бо душа не могла виправдатмсь законом,виходить хто не хрещений Д. С. той не спасенний?! але хрещення Д. С. це не є обовязкова умова для спасіння,наприклад покаявся ходив на молитви про хрещення, але ще був не час( можливо не був готовий) і тут раптом помер і що новонавернена душа не зазнала виправдання благодаттю пішла прямо в пекло?.
Я не навчався окрім недільної школи ніде.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке Божа благодать?
47032
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2014, 00:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Олег1986 написав:
Але в мене шось не збігається:благодать дана Богом для спасіння душі,бо душа не могла виправдатмсь законом,виходить хто не хрещений Д. С. той не спасенний?! але хрещення Д. С. це не є обовязкова умова для спасіння,наприклад покаявся ходив на молитви про хрещення, але ще був не час( можливо не був готовий) і тут раптом помер і що новонавернена душа не зазнала виправдання благодаттю пішла прямо в пекло?.
Олеже, самою благодаттю ніхто не виправдається. Благодать допомагає спастися, але це не значить, що всі хто взяв благодать - спасеться. Як сказано: щоб ви Божої благодаті не брали надармо. (2Кор.6:1)
Благодать дається нам для служіння, а не для смерті. А виправдатися ми можемо тільки вірою в Ісуса Христа. Тільки мова йде не про мертву віру, а про живу віру, що підкріплюється ділами. Хорошим прикладом є віра розбійника, що висів поруч з Христом. Він повірив, і смирився перед Богом. За це й отримав спасіння. Якщо б йому довелося б ще жити, то по його вірі він би й отримав разом з усіма духовне хрещення для служіння.

Але якщо хтось з нас не прагне отримати духовне хрещення - то він не вірить Богу, а значить і не спасенний.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке Божа благодать?
47048
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2014, 12:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
я зауважив і таке місце Тит. 3:5-7 "Він нас спас не з діл праведности, що ми їх учинили були, а з Своєї милости через купіль відродження й обновлення Духом Святим, 6 Якого Він щедро вилив на нас через Христа Ісуса, Спасителя нашого, 7 щоб ми виправдались Його благодаттю, і стали спадкоємцями за надією на вічне життя."
тут пише, що виправдалися благодаттю.. звичайно, що через віру, як і до ефесян пише, що спасені ми благодаттю через віру... ох, складно трохи це осягнути, але я думаю, воно все взаємозв*язане між собою.
Сонячник написав:
Але якщо хтось з нас не прагне отримати духовне хрещення - то він не вірить Богу, а значить і не спасенний.

звичайно, не наша то справа, хто буде спасений, а хто ні. але зважаючи на це твердження, можна думати, що брати і сестри баптисти неспасені, бо вони не прагнуть духовного хрещення або не розуміють цього, значить, як ви пишете, не вірять Богу... але тут зразу зачіпається тема про "народження згори"..
і ще, є багато не хрещених духовно людей, які мають плоди духа, про які ми в Галатах читаємо. тоді питання: це справжні плоди чи тільки це так людям здається?




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке Божа благодать?
47049
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2014, 13:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 грудня 2016, 21:41
Написано: 17
Віровизнання: п'ятидесятник
Справжні! Ті люди народжені з гори і є храмом Духа Святого, але не прагнуть отримати обіцяний для всіх дар Д. С. для служіння в Церкві. Чимало є баптистів які все ж таки були пізніше хрещені. Благодать в першу чергу дана Христом для примирення з Отцем(через нашу неміч перед законом) і ВИЗВОЛЕННЯ з рабства гріха. Плодами духа і дарами Духа ми служимо.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке Божа благодать?
47069
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2014, 12:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
я зауважив і таке місце Тит. 3:5-7 "Він нас спас не з діл праведности, що ми їх учинили були, а з Своєї милости через купіль відродження й обновлення Духом Святим, 6 Якого Він щедро вилив на нас через Христа Ісуса, Спасителя нашого, 7 щоб ми виправдались Його благодаттю, і стали спадкоємцями за надією на вічне життя." тут пише, що виправдалися благодаттю..
Тарасе, все правильно, але зауваж, що Він дав нам благодать, щоб ми нею виправдалися, а не просто так. І я вище говорив про те, що сама благодать нас не виправдає, тобто сам факт, що ми отримали благодать - це ще не виправдання. Ми зобов'язані виправдатися благодаттю, і нею виправдаємось тільки тоді, коли будемо ходити за духом, а не за тілом. Бо дехто бере благодать надаремно, обертаючи її в розпусту. Ось в чому справа.
taras15 написав:
і ще, є багато не хрещених духовно людей, які мають плоди духа, про які ми в Галатах читаємо. тоді питання: це справжні плоди чи тільки це так людям здається?
Там йдеться про плоди людського духа, і якщо дух ожив (народився згори), то й плоди будуть духовні.
Олег1986 написав:
Чимало є баптистів які все ж таки були пізніше хрещені.
Так, кожен баптист, який повірить Божому Слову, а не віровченню, отримає дар Духа Святого, якщо звісно буде прагнути (Бог йому відкриється більше, якщо буде шукати Бога).
Олег1986 написав:
Благодать в першу чергу дана Христом для примирення з Отцем(через нашу неміч перед законом) і ВИЗВОЛЕННЯ з рабства гріха.
Благодать - то і є Закон Божий, але записаний в нашому серці.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>