Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:23




Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6178
UNREAD_POSTДодано: 14 листопада 2006, 19:12 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Давайте у цій темі запхнемо своє "Я" на належне місце і будемо таки досліджувати Біблію.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6188
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2006, 08:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
ЮРА написав:
Давайте у цій темі запхнемо своє "Я" на належне місце і будемо таки досліджувати Біблію.
ЮРА, сприймаю твоє зауваження за належне. Спробуємо надалі все ж таки досліджувати Біблію.
Але я намагався прикладами розяснити трошки ситуацію, бо бачу, що Слово Боже інколи просто нехтується. Але бачу, що і ніби зрозумілі приклади не допомагають. Може краще взагалі Біблію заборонити, бо там один тільки осуд?????
Цитата:
Осудження і несправедливий суд - це коли дехто з вас, погрязши у гордині ставлять тавро на інших християнах: мовляв ти слухаєш іншу музику, значить ти лжевчитель.
Здається, попередньо все чітко на основі Біблії розяснили, що суд - це тавро щодо конкретної людини. Людину, яка просто слухає якусь музику, ця музика і характеризує, характеризує її внутрішній стан, її вподобання. І коли осуджують якусь музику, то судять вже не якусь конкретну людину, а явище. Тому нам необхідно досліджувати, що є добре, а що зле. І якщо якась музика викликає у серці гордість, збуджує не здорові пориви, занечищує дух людини, то треба так і говорити і гріх називати гріхом.
А людина, що слухає таку музику, сама себе осуджує. Тоді, безперечно, можна зробити висновок на підставі Біблії, що "дорога безбожних загине" (Пс.1).
Звичайно, вона не є лжевчителем, а лише жертвою лжевчителів, які навчають, що можна робити все що завгодно, а Бог потім помилує. Це - відкрите вчення сатаністів, яке кожен християнин повинен ОСУДИТИ.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6265
UNREAD_POSTДодано: 16 листопада 2006, 14:58 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Осудження... це негативні висловлювання на думку інших людей, пов'язані з власним неприйняттям... Осудження не має любові...

Розсудження.... я б назвав це аналіз... Яскравий приклад - це перелік служителів поданий у Посланні до Тимофія... і оцінка характеру служителів власної церкви згідно даного критерію...




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Суд, осуд, розсудження - яка різниця?
7170
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2007, 19:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Слава Ісусу Христу!

Taj написав:
... чи може людина судити, що таке осуд, а що таке розсудження.

Хто бо з людей знає речі людські, окрім людського духа, що в нім проживає? Так само не знає ніхто й речей Божих, окрім Духа Божого.
А ми прийняли духа не світу, але Духа, що з Бога, щоб знати про речі, від Бога даровані нам,
що й говоримо не вивченими словами людської мудрости, але вивченими від Духа Святого, порівнюючи духовне до духовного.
А людина тілесна не приймає речей, що від Божого Духа, бо їй це глупота, і вона зрозуміти їх не може, бо вони розуміються тільки духовно.
Духовна ж людина судить усе, а її судити не може ніхто.
Бо хто розум Господній пізнав, який би його міг навчати? А ми маємо розум Христів! (Кор. 2:11-16)


Досить чітка ізрозуміла відповідь на питання про судження.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гомосексуалізм і християнство
31130
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2011, 20:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ознака духовного християнина: він ніколи не судить інших.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гомосексуалізм і християнство
31137
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2011, 11:28 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Ознака духовного християнина: він ніколи не судить інших.
Хіба? :???:
Написано ж: "Духовна ж людина судить усе, а її судити не може ніхто." 1Кор 2:15. Я розумію це так, що духовний говорить речі духовні, те, що відповідає здоровій науці(Тит.2:1), Слово Боже, котре судить наміри сердечні (Євр.4:12) Тому часто такого звинувачують, що він осуджує когось, замість того, що він розсуджує все по Писанню. І відчуття осуду від Слова Божого.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гомосексуалізм і християнство
31138
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2011, 16:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Суд - це дуже тонке поняття, ми вже обговорювали його у відповідній темі. Є праведний суд, а є осудження. Часом ті, хто грішить тим великим гріхом, вважають, що вони судять Праведним судом. Духовна людина судить усе та не всіх! Це означає, що її поведінка осуджує усе. Я впевнений, що у серці духовної людини, коли вона близька з Богом, вона не може нікого судити! І, з другого боку, коли людина судить, вона просто виставляє свою духовну наготу.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>