Джерело
https://forum.jerelo.info/

Міжконфесійний міжнародний молодіжний форум
https://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=238
Сторінка 1 з 1

svjat [ 16 серпня 2006, 16:15 ]  Міжконфесійний міжнародний молодіжний форум

25-30 СЕРПНЯ 2006р. відбуватиметься

ТРЕТIЙ МІЖНАРОДНИЙ МІЖКОНФЕСІЙНИЙ
МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ

«Молодь - за міжконфесійне порозуміння.
Соціальне служіння християнської молоді в Україні».


Організатор: Міжконфесійна рада християнської молоді України (МРХМ)

АНОТАЦІЯ: запропонований проект спрямовано на встановлення та зміцнення дружніх міжконфесійних стосунків серед християнських церков України та міжнародних християнських спільнот.
Надіємось, що результатом проведення Форуму стане реалізація, найкращих соціальних міжконфесійних програм та проектів. Створення під егідою Міністерства у справах молоді та МРХМ малих соціальних міжконфесійних груп, що опікуватимуться розвитком молодіжного соціального служінням. А також, підвищенню авторитету Церкви серед молоді, розвитку віротерпимості та толерантності. Об’єднання міжконфесійної молоді заради пропагування християнських цінностей перед секуляризованим суспільством.

Мета програми:
Консолідувати зусилля міжконфесійних церковних спільнот та молодіжних організацій заради продовження християнського діалогу для вирішення соціальних проблем, що постають перед молодою людиною в повсякденному житті та дати християнську відповідь на них, через проведення та опрацювання спільних міжконфесійних проектів.

Завдання програми:

1. Розпочати пошук шляхів спільного вирішення молодіжних соціальних проблем шляхом написання міжконфесійних соціальних проектів та програм.
2. Привернути увагу та залучити до співпраці якомога більшу кількість партнерів на державному, регіональному та міському рівнях, задля вирішення питань міжконфесійного діалогу, соціального та освітньо-виховного напрямку.
3. Презентувати пласт української молодіжної культури, зокрема молодіжну духовну музику.
4. Провести обговорення питань актуальних для молодих християн України.
5. Загальними зусиллями покращити екологічну та соціальну ситуацію району.
6. Об’єднати християнську молодь шляхом міжконфесійного діалогу.

Очікувані результати реалізації програми:

1) Реалізація міжконфесійних програм та співпраця християнських і громадських спільнот суттєво вплине на подолання міжконфесійних напружень.
2) Формування у молодих людей християнської об’єктивної самооцінки, активної соціальної громадської позиції через розвиток віротерпимості, милосердя, потребу допомогти ближньому.
3) Поглиблення співробітництва між молоддю різних конфесій.
4) Напрацювання спільних соціальних, благодійних, мистецьких проектів.

Кількість учасників форуму обмежена – 120 чоловік.

Місце проведення форуму: с. Виграїв, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл. Оздоровчо-розважальний комплекс «Модус». (http://hostel.org.ua/ru/hostels_ukr/hostel_modus_rus/)

Довідки та реєстрація для зацікавлених осіб. до 24.08.06: Олександр Сембер: 592-78-54; 8.096.774.33.12.; mrhmu@yahoo.com

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин