Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:58




Створити нову тему Відповісти  [ 116 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Чи є гріхом пити вино, пиво і носити тра-та-та?
Ні, це не гріх, можна пити вино, лише неупиваючись, і носити тра-та-та 33%  33%  [ 9 ]
Можна пити вино, лише неупиваючись, але носити тра-та-та є гріхом 15%  15%  [ 4 ]
Вино пити не можна окрім як на Вечері, а носити тра-та-та не є гріхом 4%  4%  [ 1 ]
Так, це є гріх! 48%  48%  [ 13 ]
Всього голосів : 27
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
22678
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 09:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Sh_21 написав:
От я замітив це все залежить від культури тих країн. У нас говорить жінкам держава заборонила у 50 роках у штанах ходити і це перейшло у Церкву.

Це не за цього забороняють жінкам штани бо в 50 роках прийшло це в державу. А тому що це записано в Біблії Повторення закону 22:5
Не буде чоловіча річ на жінці, а мужчина не зодягне жіночої одежі, бо кожен, хто чинить це, огида він для Господа, Бога свого.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
22679
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 10:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
І 1Коринтянам 14:34
нехай у Церкві мовчать жінки ваші! Бо їм говорити не позволено, тільки коритись, як каже й Закон.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
22690
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 17:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Leonidua написав:
Sh_21 написав:
От я замітив це все залежить від культури тих країн. У нас говорить жінкам держава заборонила у 50 роках у штанах ходити і це перейшло у Церкву.

Це не за цього забороняють жінкам штани бо в 50 роках прийшло це в державу. А тому що це записано в Біблії Повторення закону 22:5
Не буде чоловіча річ на жінці, а мужчина не зодягне жіночої одежі, бо кожен, хто чинить це, огида він для Господа, Бога свого.

Я знаю що таке є записано. А хіба жінки носять чоловічу одежу, це ж жіноча?
А ми чоловіки, тоді яку носимо, якщо такого одягу тоді не було?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
22691
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 17:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Leonidua написав:
І 1Коринтянам 14:34
нехай у Церкві мовчать жінки ваші! Бо їм говорити не позволено, тільки коритись, як каже й Закон.

Не знаю до чого це місце, що ви хотіли цим сказати, а ви його значення знаєте для чого це писав Павло?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
22692
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 17:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Любов до Господа та страх Божий сильніші за будь-які заборони.

А якщо людина любить Господа і не відчуває що всі ці тра-та-та його осуджують, що тоді робити?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
22698
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 19:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Якщо людина пізнала Господа особисто а не по наслишкі то це її обов'язково буде осуджувати.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
22709
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 21:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Leonidua написав:
Якщо людина пізнала Господа особисто а не по наслишкі то це її обов'язково буде осуджувати.

ЧОМУ?
ЧОМУ?
ЧОМУ?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
22723
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 22:31 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 квітня 2011, 15:53
Написано: 36
Sh_21 написав:
Братик написав:
Любов до Господа та страх Божий сильніші за будь-які заборони.

А якщо людина любить Господа і не відчуває що всі ці тра-та-та його осуджують, що тоді робити?

Чуства обманивають, если людина любить Бога то несложно отказатся от всякого тра-та-та. А то как получається людина говорить за большую любовь до Бога а вмалом встояти не може? Считаю шо все це просто оправдание щоб догодити плоти.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
22734
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2010, 06:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Справа в тому, що ти не один живеш на світі. Якби ти жив на безлюдному острові, то міг би чіпляти на себе все, що захочеш. Оскільки ми живемо серед людей, ми підкоряємось тим чи іншим правилам поведінки, моральним устроям суспільства. Існує таке поняття, як думка довколішніх людей про тебе. І ми хочемо цього чи ні, стараємося вплинути на цю думку якимось чином. Хтось хоче показатися крутішим, хтось простішим. Ось ці думки як вплинути на довколишніх і можуть бути гріховними, особливо стосується впливу на осіб протилежної статі.
Апостол Павло каже: Все мені можна, та не все будує. (1Кор.6:12,23)
Нехай не шукає ніхто власного, але кожен - що ближнього.
Апостол Павло прямо застерігає, щоб ми не робили нічого такого, від чого може поблазнитися брат:
"Добре не їісти м"яса, ані пити вина, ані робити такого, від чого брат твій ображається, або спокушується, або слабне". (Рим. 14:21)




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
22736
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2010, 08:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Матфія 16:24
Промовив тоді Ісус учням Своїм: Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста, та й іде вслід за Мною.
Тобто зректися не тільки гріховне а самого себе, туди в ходять твої привички твій характер твоє я даже добрі сторони твого характеру. Щоб Бог щось робив над людиною то вона має бути як білий листок. А коли люди вигадують собі що це не гріх де таке в Біблії написано а чого цього не можна робити а мені подобається о так. Це ніщо інше як людина не знає Бога вона знає про Нього а Його не знає. Прийшла в церкву її сказали що є Бог не кури не матюкайся не пий вона попробувала так робити подивилася о дійсно з тим легше жити такому Богу можна служити. Трошки людина походила в церкву а плоть починає своє требувати. І тоді людина починає задовольняти свою плоть. І починаються ці вічні спори а чому не можна а чому так а чому сяк.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
22739
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2010, 11:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Leonidua написав:
Матфія 16:24
Промовив тоді Ісус учням Своїм: Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста, та й іде вслід за Мною.
Тобто зректися не тільки гріховне а самого себе, туди в ходять твої привички твій характер твоє я даже добрі сторони твого характеру. Щоб Бог щось робив над людиною то вона має бути як білий листок. А коли люди вигадують собі що це не гріх де таке в Біблії написано а чого цього не можна робити а мені подобається о так. Це ніщо інше як людина не знає Бога вона знає про Нього а Його не знає. Прийшла в церкву її сказали що є Бог не кури не матюкайся не пий вона попробувала так робити подивилася о дійсно з тим легше жити такому Богу можна служити. Трошки людина походила в церкву а плоть починає своє требувати. І тоді людина починає задовольняти свою плоть. І починаються ці вічні спори а чому не можна а чому так а чому сяк.

Перша хороша відповідь, ще є? :hi:

Народ ви не подумайте що я пю і всі так тра-та-та роблю, а то бачу мене уже переконують ;-D це для вас і для мене хороші обґрунтовані роздуми, бо я не люблю яку не будь відповідь, а обґрунтовану чітко на Слові Божому.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
26746
UNREAD_POSTДодано: 24 листопада 2010, 00:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 січня 2011, 00:44
Написано: 26
Звідки: Україна
Віровизнання: православний
Бажаю поділитися і своїми думками на основі висновків з книги Іллі Шугаєва "Один раз на все життя" щодо одягу, котрий ми носимо!

Отже, яка нормальна ціль в нормального одягу? - ховати тіло людини. Жінки у всі часи носили одяг, який максимально приховував їх тіло, а у деяких народів і лице. А й дійсно, навіщо показувати тіло?(Здогадатися не важко) Один хто може бачити тіло жінки - це її чоловік, тому що вони складають єдину плоть, єдине тіло.

Погляньмо на нинішню моду! Про що вона говорить? - Візьмемо наприклад коротку жіночу спідницю, вона каже приблизно наступне: "Половину своїх ніг я тобі показала, все інше отримаєш потім, якщо захочеш"! Шкода, що коли дівчина одягає такий одяг, це стосується і джинс, які обтягують і т.д., вона думає показати всім тільки те, що вона вміє модно одягатися, і не здогадується що її одяг несе з собою зовсім інше послання оточуючим чоловікам.

Яка достойна молода людина захоче "читати" на своїй майбутній половинці отакі послання? А потім жінки кажуть: "Всі чоловіки - наволочі! Їм потрібно тільки одне!" Бідні ті, хто так думає, бо своїм одягом потрібно "казати" не те, на що приваблюються чоловіки, яким потрібно тільки одне! Потрібно казати щось інше!

Оголювати своє тіло немає ніякої потреби. Гарне обличчя і красиву фігуру не приховає ніякий одяг! Широка спідниця, вільна блузка не приховають фігуру, а лише додадуть до зовнішньої краси ще й скромність і ціломудрість!


Доречі, в цю тему можна було б додати питання про фарбування обличчя, волосся!




Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви. Мт 7.12
+5
(5-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
45243
UNREAD_POSTДодано: 20 серпня 2013, 12:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Давайте ще раз повернемося до цього вірша: "Води більше не пий, але трохи вина заживай ради шлунка твого та частих недугів твоїх." 1Тим. 5:23
1. Тут говориться про вино, як про виноградний сік (те що вже говорилося скоріше) чи про вино, яке нам зараз відоме?
2. Це стосувалося тільки Тимофія чи і всіх інших?




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
45254
UNREAD_POSTДодано: 21 серпня 2013, 22:41 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Відповідаючи в рамках даної теми скажуЮ що пива це не стосувалося. Бо воно для шлунка корисним не є.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
45255
UNREAD_POSTДодано: 21 серпня 2013, 22:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
Відповідаючи в рамках даної теми скажуЮ що пива це не стосувалося. Бо воно для шлунка корисним не є.

про пиво і мови не може бути, я виключно про вино запитую, таке яке є вона в наш час.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 116 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>