Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:52




Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
45638
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2013, 22:08 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
20 січня 2015, 00:20
Написано: 8
Віровизнання: християнин
Я думаю, якщо Бог дав можливість зустрітися з людиною не віруючою, значить в Нього такий план на нас....і Богові знати краще всіх чи ми віруючі чи ми не віруючі. Ми можем думати про себе, що ми віруючі, а насправді йдем по стежках злого)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
45639
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2013, 13:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Олька Бараболька написав:
Я думаю, якщо Бог дав можливість зустрітися з людиною не віруючою, значить в Нього такий план на нас....і Богові знати краще всіх чи ми віруючі чи ми не віруючі. Ми можем думати про себе, що ми віруючі, а насправді йдем по стежках злого)

тому і ап. Павло пише: "Випробовуйте самих себе, чи ви в вірі, пізнавайте самих себе." 2Кор.13:5
План Божий, щоб ми одружувалися/виходили заміж, аби тільки в Господі.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
45647
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2013, 11:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Олька Бараболька написав:
Я думаю, якщо Бог дав можливість зустрітися з людиною не віруючою, значить в Нього такий план на нас...
Олька, в Бога один для нас план - це жити згідно волі Божої, так як каже Біблія.
А всякі можливості до нас приходять часто від лукавого, і треба вміти розділяти, що приходить від Бога, а що від лукавого. Іноді ми можемо зробити нерозсудливий поступок, за який будемо шкодувати все життя, але не виніть за це Бога - Бог попередив вас через Своє Слово - а це єдина дорога Життя. І життя - це боротьба, але кожен хто пустив своє життя по життєвій течії - неодмінно впаде у прірву. І звичайно, якщо ви захотіли попри Боже попередження переступити Божий закон (зокрема поєднатися з невіруючим), Бог вам перечити не буде, але наслідки будете пожинати самі. Бог нікому не бажає зла, але як написано: Але кожен спокушується, як надиться й зводиться пожадливістю власною. Пожадливість потому, зачавши, народжує гріх, а зроблений гріх народжує смерть. Не обманюйтесь, брати мої любі! (Як.1:14-16)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+6
(6-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
46140
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2014, 09:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 лютого 2014, 16:10
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Запорукою щасливого шлюбу є бажання зробити щясливим того з ким хочеш поєднати своє життя! А шлюб з невіруючим більше нагадує перетягування каната хто ? кого? Реальність приходить після того як зняти рожеві окуляри, бо як виявляється це люди з різними інтересами, поглядами, цілями життя! Адже якщо біблія застерігає то відповідальність ми беремо на себе і нікого потім буде звинуватити!


+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
46184
UNREAD_POSTДодано: 06 лютого 2014, 04:52 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 жовтня 2014, 23:25
Написано: 214
jerelo написав:
Часом буває, що молоді неодружені християни стоять перед вибором: одружитися з невіруючим (але зате по-любові), чи чекати, шукати поки знайдеться пара від Бога (але це довго і ризиковано). :)

Іноді християни не витримують - і знаходять собі оправдання (інколи біблійні)! А може невіруючий навернеться до Бога! Це ж добре!?
А що ви думаєте з цього приводу?


До чужого ярма не впрягайтесь з невірними; бо що спільного між праведністю та беззаконням, або яка спільність у світла з темрявою?
(2 до Коринтян 6:14)
В цьому вірші все зрозуміло сказано..і мені здається, що більше ніякого пояснення чи виправдання і шукати не потрібно..


+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
46249
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2014, 15:41 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 лютого 2014, 10:22
Написано: 2
Віровизнання: п'ятидесятник
Я вийшла заміж за токого як і була сама, тобто ми не відносили себе ні до якої конфесії, але так як і всі інколи, при потребі відвідували православну церкву. Проблема, як мені стало зрозуміло вже потім, була у нашій протилежності, ми різні за характером, темпераметром, за поглядами і у кожного своя "мораль". Дуже скоро життя поставило нас на кружало випробування і мені прийшлось вибирати: або життя з Богом або смерть. Обінцянку служить Богу я дала в реанімацію, спочатку зовсім не розумівши змісту тієї обіцянки. Але коли я почала читати Біблію і Господь почав мені допомагати пізнавать Його слово, я зрозуміла в яку безвихідь попала. Чоловік блудить і це приносить йому велике задоволення, а для мене це шок. У Новому Заповіті написано, двое будуть одним, і той що з блудницею, тоже стає одним. Про трьох ніде не написано. А мені кажуть ти смирися і будь покірна чоловіку. Постійне моє прощення привело мого чоловіка до постійного блуда даже без осуду совісті. Уже це продовжується десятки років. Як мені в такій ситуації поступить, кидать він мене не збирається, і я не можу та і не хочу розрушить сям ю. Як жити та щей бути задоволеною в браці "обезчещеному" і ложу опорочненому?(Да будет ваш брак честен, а ложе непорочно).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
46251
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2014, 20:01 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
ОВС написав:
Як мені в такій ситуації поступить, кидать він мене не збирається, і я не можу та і не хочу розрушить сям ю. Як жити та щей бути задоволеною в браці "обезчещеному" і ложу опорочненому?(Да будет ваш брак честен, а ложе непорочно).
Нажаль, ми люди на землі не завжди можемо допомогти одне одному і звичайно, важко поставити себе на чиєсь місце, і відчути переживання і болі того, хто проходить у житті своєму цей бій. Я думаю, це правильно, що ви не хочете розрушити сім'ю, стараєтесь бути покірною і смиренною, і думаю що і далі слід продовжувати в такому ж русі... Так, це нелегко, потрібно постійно відновлювати свої сили, щоб подолати труднощі і вкінці дійти до перемоги, але Бог ніколи не дає більше ніж людина може понести (1 Кор. 10:13), . Значить Бог знає, що ви сильні понести це і перемогти. А ще Бог обіцяє, що "при спробі й полегшення дасть, щоб знести могли ви її". Я не можу порадити вам більше нічого, тим більше що сама немаю ніякого досвіду, але я думаю, що всі форумчани погодяться стати за вас у молитві і Бог допоможе вам знести це і Сам покаже вихід із цієї ситуації. Бо люди не мають сили, а тільки Бог...




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
46255
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2014, 10:19 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 лютого 2014, 10:22
Написано: 2
Віровизнання: п'ятидесятник
Дякую за відповідь та за щире бажання підтримати в молитві, так, тупики є в людей, а у Бога є відповіді на всі наші запитання, потрібно навчитися ждать та бути готовими їх прийнять.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
46298
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2014, 19:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
ОВС написав:
А мені кажуть ти смирися і будь покірна чоловіку. Постійне моє прощення привело мого чоловіка до постійного блуда даже без осуду совісті. Уже це продовжується десятки років. Як мені в такій ситуації поступить, кидать він мене не збирається, і я не можу та і не хочу розрушить сям ю. Як жити та щей бути задоволеною в браці "обезчещеному" і ложу опорочненому?(Да будет ваш брак честен, а ложе непорочно).
Ап. Павло так писав: І жінка, як має чоловіка невіруючого, а той згоден жити з нею, нехай не лишає його. Чоловік бо невіруючий освячується в дружині... Звідки знаєш ти, дружино, чи не спасеш чоловіка? (1Кор.7)
Якщо ви любите свого чоловіка, то вам слід до нього ставитися як до людини, яка потребує вашої допомоги. Від вас багато залежить. Ще написано у Премудростях Соломона: "Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його". Зло перемагається добром. Творіть добро, прощайте, будьте світлом для чоловіка. Якщо його торкнеться Боже Слово і він народиться згори, то покається, і ви будете жити в злагоді. Нехай Бог благословить вашу сім'ю!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
46300
UNREAD_POSTДодано: 26 лютого 2014, 10:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 жовтня 2014, 23:25
Написано: 214
Якось чула розповідь про одну сестру...в неї теж чоловік був невіруючий. Досить часто він приходив додому в не тверезому стані...і вона кожного разу старалася його спокійно зустріть, подавала йому їсти, допомагала йому переодягтися і лягти відпочивати (хто жив з такими людьми в сім'ї, або ж хоча б по-сусідству, то знає що то є...не легко приходиться з алкозалежними). Ця жінка довгий час молилася за свого чоловіка і ніколи не докоряла йому, ніколи не кричала на нього, але завжди старалася бути спокійною, лагідною, терплячою...і настав день, коли її чоловік покаявся..прийняв Ісуса Христа в своє серце! Потім він свідкував, що він прийшов до Бога, дивлячись на дії своєї дружини... Так, досить важко коли одна з сторін є невіруючою...але, як пише Царська дочка:
ОВС написав:
Так, це нелегко, потрібно постійно відновлювати свої сили, щоб подолати труднощі і вкінці дійти до перемоги, але Бог ніколи не дає більше ніж людина може понести (1 Кор. 10:13),


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
46739
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2014, 20:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
я чомусь думаю що Бог хоче щоб ми любили друг друга.....
тому якщо сім'я буде створюватись на любові це буде дуже добре...
якщо чоловік та жінка будуть любити Бога всім сердцем , всім розумом, та всім тілом своїм та любити друг друга я думаю цього буде достатньо щоб створити сім'ю даже якщо вони будуть з різними поглядами на віру....
їхня любов переможе всі негаразди і приведе до надійної віри та сім'ї.....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
46782
UNREAD_POSTДодано: 24 червня 2014, 13:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 14:59
Написано: 10
Звідки: Чернігівська область
Віровизнання: православний (КП)
Говорити на цю тему, що то є "чорне" чи "біле" неможливо. Років 10 тому я одружився з дівчиною, яка не була релігйною, більше того, скоріше атеїсткою. Коли в шлюбі настала криза, я зрозумів, що ми маємо щось робити. Хоча тогочасного себе я не можу назвати віруючим, але я запропонував взяти церковний шлюб, тобто повінчатися, на що отримав категоричну відмову. Шлюб врешті розпався, хоча причиною цього я не можу назвати різницю в поглядах на релігію. Зараз я дивлюсь на людей, які беруть церковний шлюб виходячи з данини моди :shock: , потім "розбігаються". І думаю, а що було б, якби ми повінчались, а вона все одно пішла від мене, якби до цього в нас народилась дитина, яку не можна було б похрестити, в звязку з категоричним запереченням проти цього її матері, і т.д. Після того я жив з іншими жінками, без будь-якого шлюбу, тобто у гріху :sorry: . З того нічого доброго не вийшло. Не так давно,років зо два я відчув, що поряд зі мною завжди хтось присутній, навіть коли мені здається що я самотній ;-D . І я зрозумів, що самотній я був раніше, коли не відчував Його присутності. Звичайно, вік у мене далеко не пенсійний, і розумію, що "недобре бути чоловіку самому", що "краще одружитися, ніж розпалюватися"; розумію, що найкраще мені знайти жінку, яка дотримуються православних канонів, але... На все воля Божа!!! Тим більше в храмі, куди я ходжу,дівчат багато, але наймолодшій "дівчині" років так 50 :lol: Що стосується одруження з метою в подальшому навернути людину у віру, так це вже схоже на якийсь псевдоподвиг :shock: , це введення самого себе у спокусу.




І засурмив Ангол...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
47109
UNREAD_POSTДодано: 05 серпня 2014, 22:10 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Шлюб з невіруючим. Хіба Біблія каже таких віруючих, котрі вже мали необережність одружитися з невіруючими виключати з церкви? Особливо зведених дівчат? Як з такими поступати вчить Біблія, а не віровчення?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
47115
UNREAD_POSTДодано: 07 серпня 2014, 14:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 14:59
Написано: 10
Звідки: Чернігівська область
Віровизнання: православний (КП)
Підсніжник написав:
Шлюб з невіруючим. Хіба Біблія каже таких віруючих, котрі вже мали необережність одружитися з невіруючими виключати з церкви? Особливо зведених дівчат? Як з такими поступати вчить Біблія, а не віровчення?

е-е-е... пардон, а хто такі "зведені" :-? дівчата?




І засурмив Ангол...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
48122
UNREAD_POSTДодано: 09 вересня 2016, 00:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 червня 2021, 16:41
Написано: 41
Віровизнання: у пошуках Правди
Марина написав:
Він, коханий пішов в церкву, питати про шлюб в священика бо не вірив моїм словам. :(
Отже гріх у слові "коханий" рановато було так назвати це приклад як швидко ви вірите власному серцю і серцю друзів.

Ісус попереджає про спокусу ока, рук та інше, і сотий раз переконуюсь в цьому. :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>