Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:20




Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Християнин – праведник?
4267
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2006, 10:18 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 червня 2008, 18:52
Написано: 6
Як ви вважаєте християнин праведник чи грішник? На це питання існує багато різних думок і всі по соєму це пояснюють. Але відповіді всього дві і якась з них неправдива. Як ви вважаєте?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4269
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2006, 11:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Залежить, як розуміти, що таке християнин і що таке праведник? Я думаю, що християни (які називають себе християнами) можуть бути як грішниками (а це переважно так є), а можуть бути праведниками.
Праведник - це, мабуть, той, хто чинить правду Божу, хто виконує волю Божу.
Але абсолютних праведників у смертному тілі, думаю, не може бути, бо написано: А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується! (Об.22:11).
Тобто меж у праведності чи святості немає - головне намагатися освячуватися та чинити правду, прагнути до досконалості у любові!
Як і Ап. Павло писав: Браття, я себе не вважаю, що я досягнув. Та тільки, забуваючи те, що позаду, і спішачи до того, що попереду, я женусь до мети за нагородою високого поклику Божого в Христі Ісусі. (Фил.3:12)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4287
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2006, 21:51 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 червня 2007, 19:19
Написано: 34
Звідки: Україна, Рівне
Сонячник написав:
Залежить, як розуміти, що таке християнин і що таке праведник?

Думаю хрисиянин і праведник сполучення "що таке" може сприняти як образу і порушення Сонячником відповідних пунктів "Правил.."
Тому правильно буде "хто такий християнин і хто такий праведник."
Християнин - це той хто вірує у Іісуса Христа як особистого спасителя та Бога. В очах людей праведний той, хто чесний, правильно судить і, людськими міркам, правильно чинить. Перед Богом праведний той, кого Бог робить праведним.




Не можна покласти гарбуз у валізу, що вміщує тільки його половину
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4309
UNREAD_POSTДодано: 03 серпня 2006, 10:58 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Складність цього питання полягає у тому, що з одного боку багато є місць у Слові Божому, які говорять про те, що ми є праведники, маємо праведність Божу, але є місця, які стверджують, що немає праведника, який би не согрішив. Іван каже: "Коли ж кажемо, що не маєм гріха, то себе обманюємо, і немає в нас правди!"(1Ів.1:8). Але далі той же Іван нібито заперечує себе: Кожен, хто в Нім пробуває, не грішить; усякий, хто грішить, не бачив Його, і не пізнав Його.1Iван.3:6. І ще подібні місця 1Ів.3:8,9, 1Ів.5:18.
Я думаю, що це питання треба розглядати з двох сторін: по-перше, як дивиться Господь на нас, а по-друге, як ми повинні оцінити себе в очах Божих.
Але все залежить від того, як кожен з нас оцінює сам себе. Саме від цього залежить і Божа оцінка:
Хто бо підноситься, буде понижений, хто ж понижується, той піднесеться. Мт.23:12.
Тобто, кожен з нас не може вважати себе праведником перед Богом, бо інакше це буде наша власна праведність, яка є "як запачкана одежа". Але Господь зі своєї сторони називає ту людину праведником, яка смиряється перед Ним, кається за свої гріхи. Тільки така людина може отримати прощення в крові Ісуса Христа, і саме така людина називається праведником і святим.
Це дуже коротко я висловив свою думку з цього питання. Звичайно, воно не просте і вимагає подальших роздумів.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4344
UNREAD_POSTДодано: 04 серпня 2006, 07:50 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 червня 2008, 18:52
Написано: 6
Ми не маємо своєї праведності! Праведність в нас тільки Христова. І тому коли ми увірували в Нього то тепер не я живу, а Христос в мені! Ми Христові, а Христос Божий. Тому своєї праведності в нас нема але ми праведні у Христі


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4350
UNREAD_POSTДодано: 04 серпня 2006, 16:22 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Та ті місця я знаю, але все одно виникають питання.
То виходит, шо кожен хто християнином звеся, вже є праведником, чи як? А як той християнин согрішить, тоді як, він тоже праведник? Як тут треба розуміти?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4796
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2006, 16:20 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Тойко, Сонячник вже частково на ваші питання відповів 2.08.:
„Я думаю, що християни (які називають себе християнами) можуть бути як грішниками (а це переважно так є), а можуть бути праведниками.
Праведник - це, мабуть, той, хто чинить правду Божу, хто виконує волю Божу.”

Я трохи доповню.
В ідеалі всі християни покликані до праведності євангельської. Для досягнення праведності в своєму житті потрібні зусилля. На жаль, не завжди вдається, щоб Христос постійно жив у нас і ми мали його праведність.

Якщо християнин-праведник згрішить, логічно що він перестає бути праведником.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5246
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2006, 11:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Згідний з Svjat-ом.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22044
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2010, 20:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
З цього приводу моя (вірю, що Божа) думка така:
Християнин=праведник=вііруючий=святий=спасенний=послідовник Христа...-синоніми! Якщо ми прийняли Христа в своє серце, своє життя то маємо померти для гріха і воскреснути для праведности, тобто не грішити. Но коли ми всеж не встояли перед гріхом, то кров Ісуса омиває нас від всякого гріха, якщо щиро каюємось
Якщо християнин не є праведником, то святий не може ще освячуватись-це суперечить Слову Божому. " А праведник хай ще чинить правду".
ДІТИ Думаю, що діти не можуть вважатись Християнами, хоча вони є під Божим захистом. Пояснюю це тим, що християнами СТАЮТЬ а не народжуються. Прийняти Христа можна тільки свідомо, добровільно відповідаючи за свої вчинки. Дитина цього зробити не може до настання відповідальності за свої дії.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22048
UNREAD_POSTДодано: 07 квітня 2010, 00:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Багатий юнак теж був праведником (Матвія19:16-24), жив по правді, змалку виконував Божі заповіді, а християнином не став.
Хто як розуміє, що є бути християнином ..




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22054
UNREAD_POSTДодано: 07 квітня 2010, 08:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Ящо б люди могли бути праведниками, то Ісусу не треба було помирати за нас. До того як Христос помер за нас, ми були під законом, а після наша праведність вже не від закону а від благодаті. Хто прийняв Христа в своє серце той має любов,хто має любов той виконав закон - той є праведний.
"І ВЖЕ НЕ Я ЖИВУ, А ХРИСТОС В МЕНІ" (в тому хто його прийняв) - а Христос є праведний.
Відповідь YUR: Що, багатий юнак був праведником не сказано, а сказано, що він виконував закон. А закон є провідником до Христа, а правда - це Христос.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22066
UNREAD_POSTДодано: 07 квітня 2010, 23:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
РоманІ написав:
Ящо б люди могли бути праведниками, то Ісусу не треба було помирати за нас. До того як Христос помер за нас, ми були під законом, а після наша праведність вже не від закону а від благодаті. Хто прийняв Христа в своє серце той має любов,хто має любов той виконав закон - той є праведний.
"І ВЖЕ НЕ Я ЖИВУ, А ХРИСТОС В МЕНІ" (в тому хто його прийняв) - а Христос є праведний.

Якщо говорити про праведність яко відсутність гріху, вона була втрачена через непослух й на цій грішній землі для людини у повній мірі попросту неможлива.
бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави (Рим.3:23)
Бо знаємо, що все створіння разом зідхає й разом мучиться аж досі.
Але не тільки воно, але й ми самі, маючи зачаток Духа, і ми самі в собі зідхаємо, очікуючи синівства, відкуплення нашого тіла.
(Римлян 8:22,23).


Але Бог чоловіколюбець не залишає людину й дає їй можливість триматися Його, виконуючи Його заповіді.

Цитата:
Відповідь YUR: Що, багатий юнак був праведником не сказано, а сказано, що він виконував закон. А закон є провідником до Христа, а правда - це Христос.

Христос Є правда і Його Божі заповіді правдиві.
Юнак запитав:
Учителю Добрий, що маю зробити я доброго, щоб мати життя вічне?
Й на це йому Ісус відповів:
Коли ж хочеш ввійти до життя, то виконай заповіді.
. . .
Не вбивай, не чини перелюбу, не кради, не свідкуй неправдиво.
Шануй батька та матір, і: Люби свого ближнього, як самого себе.

Отже для осягнення життя вічного себто спасіння достатньо виконувати Божі заповіді. Це й буде праведністю, бо нЕправедник спастися не може.
Юнак же, відчуваючи поклик до чогось більшого, піти за Христом не наважується, чим і віддаляє себе від Христа.
Так і з тими хто вважає себе християнами, -- у кожного своє мірило.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22069
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2010, 06:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Наша праведність, як казав автор теми, Христос. А ще добавлю, що наша праведність виміряється нашою вірою: Авраам повірив Богові і це зарахувалось йому в праведність. "Вірою Авель приніс Богові жертву кращу, як Каїн; нею засвідчений був, що він праведний". Вірою і Ной, повіривши в об"явлення Боже, став "наслідником праведності" (Євр.11)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22085
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2010, 18:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
А ще добавлю, що наша праведність виміряється нашою вірою: Авраам повірив Богові і це зарахувалось йому в праведність.
А я ще добавлю, що віра удосконалюється ділами:
Авраам, отець наш, чи він не з діл виправданий був, як поклав був на жертівника свого сина Ісака? Чи ти бачиш, що віра помогла його ділам, і вдосконалилась віра із діл? І здійснилося Писання, що каже: Авраам же ввірував Богові, і це йому зараховане в праведність, і був названий він другом Божим. Отож, чи ви бачите, що людина виправдується від діл, а не тільки від віри? Чи так само і блудниця Рахав не з діл виправдалась, коли прийняла посланців, і дорогою іншою випустила? Бо як тіло без духа мертве, так і віра без діл мертва! (Як 2:21-26)

Праведний - це той християнин, який ходить за духом, а не за тілом. Такий християнин не грішить, а чинить правду, бо тримається благодаті. Є християни, які йдуть широкою дорогою без благодаті, а є праведники, які йдуть вузькою дорогою, перебуваючи у Христі, та виконують Його заповіді.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22087
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2010, 18:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Не вбивай, не чини перелюбу, не кради, не свідкуй неправдиво.
Шануй батька та матір, і: Люби свого ближнього, як самого себе.[/b][/i]
Отже для осягнення життя вічного себто спасіння достатньо виконувати Божі заповіді. Це й буде праведністю, бо нЕправедник спастися не може.

І як ви думаєте зможете спастися якщо будете виконувати увесь Закон???? Я думаю зможете, а ви його виконаєте, думаю НІ.
Як.2:10 Бо хто всього Закона виконує, а згрішить в одному, той винним у всьому стає.

І ще дайте відповідь: Для чого помер і воскрес Христос?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>