Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 17:38




Створити нову тему Відповісти  [ 15 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Хто не наслідує Царства Божого?
4525
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 10:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Біблія нас застерігає, що останнього часу з'являться лжевчителі, що будуть навчати і зводити людей, обіцяючи їм волю, самі будучи рабами тління!

::Може, не варто штрикати комусь в очі? :roll: ::

Ми повинні пильнувати, щоб не були зведені такими лжевчителями. Тому давайте дослідимо, що каже Писання щодо того, хто не наслідує Царства Божого!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4531
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 13:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Конкретно по темі! Хто не наслідує Царства Божого? Тут, мені здається, нема про що сперечатися, подивившись на ці вірші:

1 Кор. 6:9-10
"Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники, ні злодії, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони!"

А ось ще: (Галатам 5-19-21)
Учинки тіла явні, то є: перелюб, нечистість, розпуста, ідолослуження, чари, ворожнечі, сварка, заздрість, гнів, суперечки, незгоди, єресі, завидки, п'янство, гулянки й подібне до цього. Я про це попереджую вас, як і попереджав був, що хто чинить таке, не вспадкують вони Царства Божого!

Від себе поки що додати нічого.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4558
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 16:54 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Але я спеціально виділила слова, і ще хочу додати вірш з післання Якова (3:2): "... Бо багато ми всі помиляємось" (в рос. перекладі - "ибо все мы много согрешаем"). Всі ми багато грішимо, і це проявляється у виділених словах, навіть тут, на форумі дискусії часто перетворюються на сварки і т.п. І серед християн хіба не буває непорозумінь? То виходить, всі ми не наслідуємо Царства Божого?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4561
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 19:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Давайте не будемо сваритися (нехай Господь нам простить), але повернемося до теми. Ще раз звернемо увагу на Слова, що їх на початку цитувала Winslet:
Цитата:
Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Учинки тіла явні... Я про це попереджую вас, як і попереджав був, що хто чинить таке, не вспадкують вони Царства Божого!

Winslet написав:
Всі ми багато грішимо... То виходить, всі ми не наслідуємо Царства Божого?
Я думаю, що все залежить від того, чи ми вИзнаємо наш гріх перед Богом, то Бог нам простить і оправдає. Але якщо ми перебуваємо в гріхах (тобто помишляємо про тілесне), але вважаємо це за нормальне, то звичайно, Царства Божого ми не можемо вспадкувати, бо ми нічого спільного з благодаттю не маємо.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5251
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2006, 13:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Взагалі-то, відносно місця з послання Якова, то в контексті воно має трошки інше забарвлення: там говориться, що ми часто помиляємся в слові.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5410
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2006, 20:01 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
відео ролик




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто не наслідує Царства Божого?
6580
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2006, 07:37 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2006, 03:09
Написано: 27
Звідки: Київ.
Сонячник написав:
Тому давайте дослідимо, що каже Писання щодо того, хто не наслідує Царства Божого!

Перш за все, треба зрозуміти що таке Царство Небесне і вміти відрізняти це поняття від Царства Божого!
ЦБ - все, чим володіє Бог!
ЦН -частина ЦБ - все, крім Землі!
ЦН, по аналогії до речей видимих, подібне до Земних вищих навчальних закладів.
Земля - початковий навчалний заклад.
Отже, вступити в ЦН зможе той, хто успішно закінчить початкову школу й складе вступні іспити до ВУЗу!
Повнота необхідних знань для вступу в ЦН - знання, розуміння свого Батька Небесного, та знання законів функціонування Його хазяйства.
То б то, потрібно стати духовно дорослим(щонайменш - досягти рівня зросту Христа), здатним до самостійного життя, що дає змогу укладати космічну сімю, народжувати й ростити своїх дітей.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6582
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2006, 13:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Знання ж надимає, любов же будує! 1Кор.8:1
Самих знань зовсім не достатньо для того, щоб увійти в Царство Боже. Однією з важливих умов спасіння - це народження згори:
Коли хто не народиться згори, то не може побачити Божого Царства... Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже. Івана 3:3,5
Але я думаю, що умова народження згори, хоч і необхідна, але недостатня.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6586
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2006, 23:21 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2006, 03:09
Написано: 27
Звідки: Київ.
Сонячник написав:
Знання ж надимає, любов же будує! [/b] 1Кор.8:1
Самих знань зовсім не достатньо для того, щоб увійти в Царство Боже..

1.А що ви розумієте під "знаннями"?
2. Мова йде про ЦН, а ви знову про ЦБ?!

Сонячник написав:
Але я думаю, що умова народження згори, хоч і необхідна, але недостатня.

Ви й того не розумієте що таке "народження згори", інакше б такого не говорили!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6587
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2006, 23:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я розумію, що знання (як інформація про щось) не служить нам на спасіння. Лише через живу віру можна спастися! Можливо, я не вірно розумію... У такому випадку прошу пояснити, що Ви розумієте під "знаннями"?

Можливо є різниця між ЦБ і ЦН, але Біблія на цю тему говорить про тих, хто не вспадкує саме ЦБ. Тому насамперед важливо досягнути ЦБ, а тоді вже й ЦН. Чи не так?

А що стосується народження згори, то цю тему тут вже детально розглянуто...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6601
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2006, 01:20 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2006, 03:09
Написано: 27
Звідки: Київ.
Сонячник написав:
Я розумію, що знання (як інформація про щось) не служить нам на спасіння. Лише через живу віру можна спастися! Можливо, я не вірно розумію... У такому випадку прошу пояснити, що Ви розумієте під "знаннями"?.

В тому й біда, що невірно розумієте поняття"знання".
Знанням є те, в чому ви самі впевнилися власим життям!
Інформація - відомості про чужі знання(чи фантазії)!

Сонячник написав:
Тому насамперед важливо досягнути ЦБ, а тоді вже й ЦН. Чи не так?.

ЦБ досягати нема потреби, бо всі ми в ньму пербуваємо незалежно від нашого пошуку. А ЦН, просто - вища за сьогоднішню, ступінь нашого перебування в ЦБ.

Сонячник написав:
А що стосується народження згори, то цю тему тут вже детально розглянуто...

Про який "детальний" розгляд може бути мова, як не знаєте що воно таке?
Ось, може мені вдасться розмістити на форумі свого словничка, тоді матимете доступ до правдивої інформації.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6608
UNREAD_POSTДодано: 14 грудня 2006, 08:18 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Дорогий jasvami! Мені приємно, що ви цікавитеся духовними питаннями, які можуть вирішити чимало проблем людської душі. Біблія дуже чітко дає відповідь на них. На жаль, ваші роздуми часто прямо суперечать Слову Божому. Наприклад, такі слова:
Цитата:
ЦБ досягати нема потреби, бо всі ми в ньму пербуваємо незалежно від нашого пошуку. А ЦН, просто - вища за сьогоднішню, ступінь нашого перебування в ЦБ

Біблія ж говорить інакше: А Ісус сказав своїм учням: Щиру правду кажу вам, що тяжко багатому ввійти у Царство Небесне. І ще додам: легше верблюдові пройти через вушко голки, ніж багатому ввійти в Царство Боже. Почувши це, учні дуже здивувалися і сказали: То хто ж може спастися? (Мт.19:23-25).
З цього місця стає очевидним, що Біблія не розділяє прямо Царство Боже і Царство Небесне. Як те, так і інше потрібно здобувати, шукати, прагнути туди ввійти. З тією лише різницею, що у Царство Боже ми маємо привілей увійти вже сьогодні, і ті, що сьогодні ввійшли в Царство Боже - у майбутньому будуть у Царстві Небесному.
Не можна говорити, що всі, незалежно від пошуку, є у Царстві Божому. Ні, Царство Боже - це єдине, чого людині треба шукати тут на цій землі, до чого треба прикладати зусилля, щоб туди увійти, як написано: Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться(Мт.6:33).
А хто не прикладає зусиль, не шукає всім своїм серцем, думками, волею своєю Царства Божого, той його і не наслідує!




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6615
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2006, 05:23 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2006, 03:09
Написано: 27
Звідки: Київ.
Іван Твердий написав:
Біблія ж говорить інакше:

Іванку!
Чи Вам невідомо, що з написаного другими неможливо ні пізнати, ні доказати правди? А це - загальновідома Істина!
Отож, не чіпайте букву Письма, а дайте свое визначення ЦН І ЦБ!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6624
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2006, 20:19 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Горе мені, якщо я буду давати якісь свої визначення, що не будуть підтверджені Словом Божим. Що таке Царство Боже і Царство Небесне пропоную обговорити в спеціально створеній темі.
А у цій темі я ще раз хочу наголосити на тому, що неможливо ввійти в Царство Боже, не прикладаючи до цього зусиль.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6630
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2006, 01:59 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2006, 03:09
Написано: 27
Звідки: Київ.
Іван Твердий написав:
Горе мені, якщо я буду давати якісь свої визначення,.

Горе Вам вже, бо не хочете брати відпопідальності!

Іван Твердий написав:
А у цій темі я ще раз хочу наголосити на тому, що неможливо ввійти в Царство Боже, не прикладаючи до цього зусиль.

Якраз цього, земляче, Ви робити й не хочете!
Царство Небесне - для Синів Божих, а Ви бажаєте залишатися дитям в пізнанні!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 15 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>