Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 14 травня 2024, 23:32




Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16630
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2009, 18:34 

Востаннє редаговано Leri 07 березня 2009, 22:21 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
"Колокола ада" я дивився, навіть уривки з виконання рок пісень, які демонструвалися у фільмі, залишили у мене недобрий осадок, тому не радив би дивитися християнам цей фільм...

це нашій молоді наш старший пастор дав подивитися, щоб ми правильно оцінювали і ставили пріоритети...
багато хто свідчив що після цього фільму повикидав 90% (як на той час) касет.

Братик написав:
Ой, вибач, переплутав групу Пік-ап з католицькою групою КАНА.

ну КАНА і рок - це взагалі різні речі :lol:
вони коломийки співають на тексти псалмів :)

Братик написав:
Хай невіруючі досліджують вплив рок музики на свідомість, а нам, віруючим до цього взагалі немає діла.

хм... Павло казав
1 Сол.5:21 Усе досліджуючи, тримайтеся доброго!

так що тримайтесь ;-) :yes:




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16631
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2009, 18:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я не можу зрозуміти, як може Богу бути приємною така музика, від якої аж моторшно.
Адже Ісус Христос сказав: ...навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий...

Я думаю, що музика повинна бути приємною, милозвучною. Мабуть, так само як не всяка жертва приймалася Богом, так само не всяка пісня і не всяка музика є приємною Богу.
А перш ніж славословити Бога, треба привести в порядок своє життя. Тоді спів буде рватися від серця, тоді Богу буде приємною жертва хвали. Тож перш за все ми повинні звертати увагу на чистоту нашого серця.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16633
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2009, 18:53 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Сонячник написав:
...навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий...


у цьому щось є... тихий і серцем покірливий, проте чи можна це співвіднести саме до хард-рок музики?

мені колись казали "Не думаю що ангели так славлять Бога на небесах"

але ось існує книга об'явлення

Об.10:1-3 написав:
1 І бачив я іншого потужного Ангола, що сходив із неба. Був одягнений в хмару, і над його головою веселка була, а обличчя його як стовпи огняні,
2 і мав у руці своїй книжку розгорнену. І він поставив свою праву ногу на море, а ліву на землю,
3 і закричав гучним голосом, як лев той ричить. І як він закричав, то заговорили сім громів голосами своїми.


але тут ангел "особливу місію" виконує...

а ось тут -
Об.14:1-3 написав:
1 І я глянув, і ось Агнець стоїть на Сіонській горі, а з Ним сто сорок чотири тисячі, що мають Ім'я Його й Ім'я Отця Його, написане на своїх чолах.
2 І почув я голос із неба, немов шум великої води, і немов гук міцного грому. І почув я голос гуслярів, що грали на гуслах своїх,
3 і співали, як пісню нову перед престолом і перед чотирьома тваринами й старцями.
І ніхто не міг навчитися пісні, окрім цих ста сорока чотирьох тисяч, викуплених від землі.


здається "міцна" буде музика перед Святим Престолом...

але я от не розумію чому люди вирішують за Нього що подобається Ісусу а що Йому подобатись просто не може :( це якось... ну... не правильно... тим більше що ТАМ буде те що вухо не чуло в око не бачило...

не буде там як тут...

хтось звичайно думає, що на небесах хор академічний співати буде...
інші думають джаз-бенд... а ще інші думають шо ун-блек-метал там буде...

але ми всі можемо дуже і дуже помилятися...

як можна уявити те чого не чув? - Іван порівнює з громами, водоспадами та гуслярами...
сучасна людина можливо би порівняла з барабанами і басухами... чи ще з чимось... але скорше всього там ні тих ні тих не буде)))




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16635
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2009, 19:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я також думаю, що ТАМ буде таке чого ми не бачили.

Тому поки ми тут, будемо сповнятися Духом, розмовляючи поміж собою псалмами, і гімнами, і піснями духовними, співаючи й граючи в серці своєму для Господа. (Еф.5:19)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16638
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2009, 20:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Амінь!
Від себе додам: я знаю декількох християн-любителів рок-музики, нічого поганого про них сказати не можу, цілком нормальні християни, що поступають по Писанні. Так що, хто як навчений, нехай в тому стоїть...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16644
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2009, 22:20 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Сонячник, Братик от і дійшли до спільного знаменника :yes:




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16653
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2009, 18:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
я нічого не можу сказати проти тих хто захоплюється такою музикою, але сама музика має сумнівну репутацію... Якщо є християнські тексти і є нехристиянські, то так само це стосується і музики: є християнська музика, є світська музика, а є й сатанинська музика, тобто антихристиянська. Тому, я вважаю, що християнські пісні мають мати не лише тексти християнські (хоча й тексти в "християнських" рок піснях беззмістовні, часто просто набір слів, які постійно повторюються), але й християнську музику. Відразу поясню що я розумію під поняттям "християнське". Тут це слово можна замінити такими словами: побожне, приємне, смиренне, духовне. Чи рок-музика відповідає тим критеріям? Чи рок-музика може розтопити каміне серце та привести людину до справжнього покаяння? Тут стоять великі знаки запитання...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16670
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2009, 12:01 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
ну я також думаю що є така і така (хоча кажуть християнської ковбаси і християнських табуреток небуває)

але це залежить від того хто саме пише цю музику, чи це пишеться заради грошей (а це не тільки і не стільки рок-виконавці) чи це пишеться щоб когось збити зі шляху, довести до відчаю... показати безглуздість існування... чи це пишеться заради того щоб досягнути тих хто закрився у своїй шкарлупі і до них не доходить іншим способом.

і якщо в тексті прославляється Ім'я Господа Христа - вона вже апріорі не може бути сатанинською

а те, що деякі стилі не вкладаються у наше розуміння - то Ісус в подібній ситуації казав

Цитата:
38 Обізвався до нього Іван: Учителю, ми бачили одного чоловіка, який з нами не ходить, що виганяє Ім'ям Твоїм демонів; і ми заборонили йому, бо він із нами не ходить.
39 А Ісус відказав: Не забороняйте йому, бо немає такого, що Ім'ям Моїм чудо зробив би, і зміг би небаром лихословити Мене.
40 Хто бо не супроти нас, той за нас!
(Мар.9:38-40)
3 Тому то кажу вам, що ніхто, хто говорить Духом Божим, не скаже: Нехай анатема буде на Ісуса, і не може сказати ніхто: Ісус то Господь, як тільки Духом Святим.
(1Кор.12:3)



доречі, беззмістовність текстів - це не хвороба рок-музики... а загалом проблема сучасної муз.культури
і щодо цього я слухаю тільки те що має зміст... :) і вам раджу.




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16674
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2009, 19:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
ну, безладні тексти, вони присутні не тільки в рок-музиці, але й, наприклад, в поп (якщо дуже придератися до текста то можна й до повторення приспіву придертися). І поп-виконавці часто виконують християнські пісні щоб заробити гроші, але тим не менше, пишуть милозвучну для душі музику. Я думаю, найбільше музикою передається та емоція, з якою співак співав пісню, а музикант грав.
Але чи може співак, сповнений радості в Дусі Святим та подякою в серці Богу, видавати незрозумілі крики чи визги? І чи має силу рок-музика розбити камяне серце? Гарна, спокійна музика від Бога це робить!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16698
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2009, 04:48 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Цитата:
Гарна, спокійна музика


Тобто в 120 bpm? Чи може 60?

В до-мажорі да? Чи може взагалі в якійсь китайскій чи хто-зна-якій тональності (де ноти ріжуть слух нормальному європейскому слухачеві)?

А може якись віруючий абориген придумав для Божої слави якийсь класний ритм на своїх горшках - то шо, то не підходить бо в нас на Поліссі віруюча музика не така?

Не забувайте що в різних культурах виробилися різні визначення ідеї красоти. Десь комусь гарне чорне, тому що воно поєдналось з позитивними емоціями як результат їхнього специфічного оточення. А на другому кінці землі - гарне біле. Те саме стосується музики.

Тепер, визнаючи різноманітність походження людей навіть і одної української національності, я зовсім не намагаюсь навязувати свої переконання. Повірте мені - я ніколи не поїду до традиційної общини з такою музикою яка там не приймається. Не моє діло це: нервувати людей чимось новим і незнайомим.

Цей вік зіткнення різноманітних культурних спадщин безумовно був спричинений технологічним прогресом. Як би хотілось щоби такі сучасні засоби спілкування застосовувалися не для навязування свої поглядів, але для розумного діалогу.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16699
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2009, 11:49 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
І чи має силу рок-музика розбити камяне серце?

музика сили не має.. жодна...
якщо в ній не є присутній Бог! :)

але я особисто знайома з людьми серця яких Бог розтопив через дуже ДУЖЕ важку музику...
(я б таку навіть за великі гроші не слухала)

Братик написав:
Гарна, спокійна музика від Бога це робить!


різна музика буває дуже гарною)
(і рок також буває дуже гарний, спокійний і від Бога)

==========================
доречі, знаєте ось таку пісню?

Твоя любов – немов ріка, Як височінь могутніх гір.
Здійму до Тебе я свій зір І заспіваю Тобі!
До мого серця доторкнись, Відчути хочу цю любов,
Нехай Твоя любов завжди Сповняе сердце моє!

Про Твою любов співаю, Хай мій спів звідусіль лунає,
Кожне серце нехай пізнає, Що Твоя любов не минає!

це в оригіналі - найсправжніший рок... проте спокійний та гарний... )))
(дорчі в оригіналі там ще є маленький бридж про танець, але чомусь його у більшості церков в Україні просто викинули)

тут можна переглянути відео - http://www.youtube.com/watch?v=c4zw5kZ65w4

=============================
dead man walking написав:
Тепер, визнаючи різноманітність походження людей навіть і одної української національності, я зовсім не намагаюсь навязувати свої переконання. Повірте мені - я ніколи не поїду до традиційної общини з такою музикою яка там не приймається.

а от з цим я згодна...
якщо їду в гості, то надягаю хустину, довгу спідницю і співаю разом з усіма псалми із збірника загальним співом...
я бачила уже реакцію людей коли їм представляли дещо таке не зрозуміле...
коли людина вважає електрогітару та барабані інструментами сатанинськими - вона точно не зможе прийняти спокійно їх у церкві...
тому я і займаюся "просвітницькою діяльністю" :D
якщо ви відкриєте для себе інший стиль - це чудово! якщо для вас він так і залишиться чужим - що ж... це ваше право!




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16704
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2009, 00:56 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 квітня 2009, 17:06
Написано: 5
Звідки: Фастів
Я думаю Бог дає нам вибір у вподобаннях, у стилях, тому що ми всі особистості і Бог цінує наш вибір, Йому приємна наша хвала в якому б вона не була стилі, аби була від серця... (звісно не крайнощі, типу Hard rock і подібне, де молодь просто біснується, стрибає як навіжена...)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16708
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2009, 11:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Leri написав:
Твоя любов – немов ріка, Як височінь могутніх гір.
Здійму до Тебе я свій зір І заспіваю Тобі!
До мого серця доторкнись, Відчути хочу цю любов,
Нехай Твоя любов завжди Сповняе сердце моє!


Ви не уявляєте як я люблю цю пісню....Вона збуджує стільки багато приємних спогадів про моє молодіжне життя...

В оригінальній версії приспів там трішки іначе. Там йдеться: "Я співав би про Твою любов неcкінченно!" І така мелодія що просто хочеться співати цю пісню безконечно. Коли я перший раз почув ту пісню в молодіжному таборі, я подумав: "Це напевне як раз ту саму пісню ми будем співати нескінченно в небі!"


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16709
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2009, 11:26 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Братик написав:
я нічого не можу сказати проти тих хто захоплюється такою музикою, але сама музика має сумнівну репутацію... Якщо є християнські тексти і є нехристиянські, то так само це стосується і музики: є християнська музика, є світська музика, а є й сатанинська музика, тобто антихристиянська. Тому, я вважаю, що християнські пісні мають мати не лише тексти християнські (хоча й тексти в "християнських" рок піснях беззмістовні, часто просто набір слів, які постійно повторюються), але й християнську музику. Відразу поясню що я розумію під поняттям "християнське". Тут це слово можна замінити такими словами: побожне, приємне, смиренне, духовне. Чи рок-музика відповідає тим критеріям? Чи рок-музика може розтопити каміне серце та привести людину до справжнього покаяння? Тут стоять великі знаки запитання...

Прочитайте мою версію:
я нічого не можу сказати проти тих хто захоплюється такою музикою, але сама музика має сумнівну репутацію... Якщо є християнські тексти і є нехристиянські, то так само це стосується і музики: є християнська музика, є світська музика, а є й сатанинська музика, тобто антихристиянська. Тому, я вважаю, що християнські пісні мають мати не лише тексти християнські (хоча й тексти в "християнських" попсових піснях беззмістовні, часто просто набір слів, які постійно повторюються), але й християнську музику. Відразу поясню що я розумію під поняттям "християнське". Тут це слово можна замінити такими словами: побожне, приємне, смиренне, духовне. Чи дешева фонограмна поп-музика відповідає тим критеріям? Чи дешева фонограмна поп-музика може розтопити каміне серце та привести людину до справжнього покаяння? Тут стоять великі знаки запитання...


До речі, вислухавши один дуже благоговійний псалом на одній конференції я був досить приємно вражений, і можна сказати що цей псалом створив тільки ті хороші речі які можна приписати нашій хорошій традиційній музиці яка помагає каятись і так далі і все таке подібне.

А потім уявіть собі, вийшла ше одна хороша група, тоже з одною дуже традиційною хвонограмою, щось зхоже до нашого хорошого Авенєзера. Ну тільки трішки ближче до стилю якогось вальсу. Тіпа "бум-цик-цик, бум-цик-цик". І як заспівали....мені хотілось сховатись! Ну ніякого благоговіння в такі музиці бути не може! Контраст був великий. Настільки великий що аж настрій мені зіпсував.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16712
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2009, 14:26 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
dead man walking написав:
До речі, вислухавши один дуже благоговійний псалом на одній конференції я був досить приємно вражений, і можна сказати що цей псалом створив тільки ті хороші речі які можна приписати нашій хорошій традиційній музиці яка помагає каятись і так далі і все таке подібне.

А потім уявіть собі, вийшла ше одна хороша група, тоже з одною дуже традиційною хвонограмою, щось зхоже до нашого хорошого Авенєзера. Ну тільки трішки ближче до стилю якогось вальсу. Тіпа "бум-цик-цик, бум-цик-цик". І як заспівали....мені хотілось сховатись! Ну ніякого благоговіння в такі музиці бути не може! Контраст був великий. Настільки великий що аж настрій мені зіпсував.

dead man walking, погоджуюсь... якісність музики аж ніяк не залежить а тільки від професіоналізму, і ще не в малій мірі від духовного стану виконавців (ми ж про християн говоримо?)
dead man walking написав:
Ви не уявляєте як я люблю цю пісню....Вона збуджує стільки багато приємних спогадів про моє молодіжне життя...

В оригінальній версії приспів там трішки іначе. Там йдеться: "Я співав би про Твою любов неcкінченно!" І така мелодія що просто хочеться співати цю пісню безконечно. Коли я перший раз почув ту пісню в молодіжному таборі, я подумав: "Це напевне як раз ту саму пісню ми будем співати нескінченно в небі!"

я також її ДУЖЕ люблю! :) і також спогади з найпершого мого табору... це було... так наче тільки ти І Він - а вс інше не важливо...
я її вперше почула в іншому перекладі... який і став для мене рідним... тому оцей мені не дуже до вподоби - але він найбільш відомій...

але щоб там хто не казав -цей стиль (в оригіналі) - це РОК (легкий, приємний і гарний)

а ще, мені подобається бриджик - в перекладі ось так :

Хочу танцювати, це дивно знаю я,
Та коли світ побачить світло - затанцюють всі, як танцюю я!


але це вже тема зовсім іншої розмови )))




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>