Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:14




Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
23212
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2010, 21:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
хіба що... "контрольний постріл" - білоруська група "Спасение" - Осень http://www.youtube.com/watch?v=Tmz0kY5ZbhQ

Ти хочеш почути моє враження від того кліпу? Хороша душевна така пісня, спокійна музика, професійно зроблений кліп. Духовного наповнення ця пісня немає.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
23275
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2010, 23:16 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
Хороша душевна така пісня, спокійна музика, професійно зроблений кліп.

о... а я вже боялася що і цей поп-рок не підійде))))))

мені вона надзвичайно подобається... просто душа співає...

тим більше що тут найулюбленіше для мене поєднання інструментів (скрипка+ акуст. гітара)

Братик написав:
Духовного наповнення ця пісня немає.


Ну і за це слава Богу!
спочатку душевне... а потім духовне! :)

але давайте подивимося на перші питання даної теми

Сонячник написав:
А чи може хтось пояснити чим відрізняються між собою різні стилі музики? Наприклад, чим відрізняється реп, поп, рок та інші стилі музики? Які їх особливості? І який стиль музики підходить для слави Живого Бога, а який ні? І чи можна однією ж тією музикою, що нею прославляється князь світу цього, замінивши слова, прославляти Святого Господа Бога?


- про стилі тут уже говорено - наговорено 6 сторінок... якщо хочеш зробити для себе висновки - матеріалу достатньо

- який стиль підходить для слави Живого Бога? - насправді у Біблії немає жодної згадки про стилі....
там лише сказано - Славте Його на цимбалах, струнах, звуком трубним... і т.д.
всі ці стилі ми, люди, придумуємо лише для власного задоволення...
цілком може статися там що Богу Живому різниці в стилях настільки ж не важливі як і скажімо колір волосся (бо не дивиться Бог на обличчя)
а ми тут вже напридумували десятки томів що на нашу думку має Йому подобатися а що ні...

- І чи можна однією ж тією музикою, що нею прославляється князь світу цього, замінивши слова, прославляти Святого Господа Бога?

ви можете здивуватися... але я вважаю що ні! не можна гімни "харі-крішни" замінивши слова використовувати на служіннях для Бога...
не можливо взяти пісні сатаністів, що написані під дією алкоголю і наркотиків, переробити, вставити слово "Бог" і вважати це християнською музикою...


але якщо музикант любить Бога і служить Йому - і при цьому пише музику у певному стилі, що використувує різкі звуки і жорсткі ритми - то чому б і ні? :)


СТИЛЬ МУЗИКИ - ЦЕ ДІАЛЕКТ МУЗИЧНОЇ МОВИ!
діалект - це те що має право на існування




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
23409
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2010, 14:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
- І чи можна однією ж тією музикою, що нею прославляється князь світу цього, замінивши слова, прославляти Святого Господа Бога?

ви можете здивуватися... але я вважаю що ні! не можна гімни "харі-крішни" замінивши слова використовувати на служіннях для Бога...
не можливо взяти пісні сатаністів, що написані під дією алкоголю і наркотиків, переробити, вставити слово "Бог" і вважати це християнською музикою...

Ти тут правильно написала, але саме так поступають харизмати: беруть пісню абсолютно світську, змінюють слова і співають у церкві як прославлення Бога. Я вже писав, що у пісні не тільки текст повинен бути боговдухновенним, але й музика.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
47042
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2014, 08:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
інтересно чим може відрізнятися музика, ніколи не задумавався


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>