Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:11




Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Мої шкідливі звички
3594
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2006, 20:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Чи вистарчить нам сміливості вивести на світло та обговорювати свої власні шкідливі звички? Ми можемо у цій темі признаватися у своїх слабостях та допомагати один одному, щоби їх позбутися.
Можливо, окремі звички в подальшому можна буде виокремити в самостійну тему.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3595
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2006, 20:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Інколи мені хочеться сперечатися, хоча й розумію, що це є поганою звичкою, бо не зовсім гарно виглядає зі сторони, може поранити співбесідника, чого я, зрозуміло, не хочу. Що тут можна зробити?




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3616
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2006, 22:19 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 липня 2006, 22:59
Написано: 52
Звідки: UA-USA
Я раніше дуже любила сперчатися...не могла зупинитися, поки не доводила свою точку зору! Але я зараз намагаюся з цим боротися...перше, що я роблю, це коли виникає суперечка, я просто мовчю і слухаю іншу людину...а потім спокійно пояснюю, що в мене інша думка на цю тему...якщо я дуже гніваюсь і знаю, що мені буде важко себе стримати, я просто кажу людині, що я нехочю зараз розмовляти, і обіцяю продовжити розмову, коли я заспокоюсь!

Мені завжди допомагає :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3630
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2006, 23:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Мені здається, що коли я хочу довести комусь, що я правий, то це перша ознака, що я людина горда. Адже гордому завжди здається, що він знає краще за когось! А коли співбесідник іншої думки (а думку іншого горда людина звісно не хоче вислухати), то виникає спір.

Я також, коли був гордий, то сперечався (навіть зі своєю учителькою), але з часом також навчився спокійно ставитися до думки інших (подібно як Puma)!
Я думаю, що потрібно навчитися поважати думки інших людей (принизити себе, занизити свою самооцінку) - і тоді буде все Ок!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3728
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2006, 15:26 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Чистосердечне визнання. Я легко ображаюся, мене може роздратувати що завгодно, навіть дрібниці. :( І поки що не можу цього позбутися...




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3789
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2006, 23:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Колись мене також можна було легко роздратувати.
Але тепер, здається, рідше ображаюся, і мене важко роздратувати.
Чому? Сам не знаю чому...;)
Якщо мені говорять зневажливі слова, то вони мене не зачіпають, бо я про себе ніколи не думаю більше. Якщо мене грабують чи забирають гроші чи щось, то мене це також не дратує, бо все що я маю - не моє, а Боже! Якщо хтось хвастається чимось, то мене це трошки може й дратує, але я знаю жахливий кінець грішника... :( і лише співчуваю.
Якщо безумець говорить глупості, то мені хіба смішно. Якщо я щось пояснюю, а мене не розуміють, то значить я не вміло пояснюю. Якщо я з сперечаюся з ідіотом, то можливо те саме робить і він! :)

Тому то я думаю, що нас може щось роздратувати, якщо ми не повністю зреклися самого себе, якщо ми не зненавиділи власного життя! Отже, якщо ми ще любимо самого себе, якщо ми ще маємо самоповагу, якщо наше серце прив'язане до земного, то звісно нас все буде дратувати!
Але погляньмо на Христа! Коли Його бичували, коли над Ним насміхалися, коли Його зневажали - хіба Він дратувався? Ні! Він був кротким і смиренним! І Біблія нас вчить сповідувати Ісуса Христа, що прийшов у плоті!
Цитата:
Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий (кроткий) і серцем покірливий (смиренний), і знайдете спокій душам своїм.Матв.11:28-29

Звісно, що ми самі не можемо зректися самих себе! Це важко... Але я вірю, що якщо ми щиро побажаємо стати учениками Ісуса Христа і слідувати за Ним, то Він сам допоможе нам в цьому. Бож ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3801
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2006, 16:23 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Ех.. Ну я і азартний хлопець...іноді буваю, аж через край - перемога понад усе.... У мене часто падав настрій через те, що я програвав другу партію в біліард, що я ловив маршрутку і їхав додому, залишаючи усіх і злючись на свою слабкість....
Багато хто каже, що якщо не вмієш програвати - то неварто грати... Я не погоджуюсь... Просто коли я усвідомив, що перемога дається від Бога.. навіть у грі в біліард він вчить нас жити - тоді я почав по іншому відноситись до поразок і перемог... Але все ж важко...




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3803
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2006, 17:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Star написав:
іноді буваю, аж через край - перемога понад усе.... У мене часто падав настрій через те, що я програвав другу партію в біліард
Якщо ти програв, то зате твій ближній виграв! А християнин не повинен себе любити більше як свого ближнього.
Гра не приносить нам жодної користі. Люди грають в ігри лише для того, щоб вбивати час (а ми повинні викупляти свій час для Бога) і піднятися у своїх очах, звеличити своє "Я", а це огидно в Божих очах.

От я також колись грав у карти (в дурака) і виграв, але радості чомусь не було! :( Навпаки, було відчуття що я дурень з дурнів! З тих пір в азартні ігри не граю, і почувася краще!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3946
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2006, 10:06 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Маю шкідливу звичку - не робити контрольний постріл.
І от він все виживає і бореться зі мною. Душу ворог лютий най не переможе!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7830
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2007, 21:07 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 березня 2007, 17:37
Написано: 171
Звідки: Чернівці
Слава Богу, нарешті, я позбулася поганої звички. Кожен раз, коли хтось на мене кричав, сварився чи проявляв агресію, я старалася скоріше піти подалі від тієї людини, не бажаючи ні просити пробачення, ні щось пояснювати, навіть якщо я винна. Сьогодні Бог навчив бути відповідальною за наслідки своїх помилок і вислуховувати мовчки все до кінця, не втікаючи.




Праведник цвістиме, як пальма. Пс.92:13
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8258
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2007, 08:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Слава Богу, це - велика перемога!




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8264
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2007, 19:12 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 квітня 2007, 23:03
Написано: 48
Звідки: USA, Sacramento
а мої шкідливі звички - вказувати на помилки інших :(
здається добру справу роблю, але часто це вже занадто :(
мені іьх чомусь так легко помічати :(
і ще мені часто хочеться змінити людину. Важко якось приймати деяких людей такими якими вони є :(




There's only grace, there's only love, there's only mercy, and believe me, it's enough!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10879
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2007, 08:41 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
А я занадто емоційна, пробувала боротися з цим і не виходить в мене. А ще я невмію ображатися і це мені часто заважає.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10888
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2007, 21:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Цікаво, а як може заважати невміння ображатися???
Я теж не вмію ображатися, але це мені не завадить :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10891
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2007, 08:03 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Дуже просто!Попадаюся на одні і ті ж граблі. Люди за своєю натурою підлуваті, але часто це приходиться приховувати а потім все ж таки на комусь та й зганяють злість і це часто я бо вже привикли що я неображаюся. От і користуються тільки тоді коли треба.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>