Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:04




Створити нову тему Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3451
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2006, 18:26 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Наскільки точно ворожки можуть передбачати майбутнє? І яка ймовірність того, що пророцтво про мене збудеться, якщо на мене ворожили без моєї на те згоди? Що можна зробити, якщо я не хочу, щоб воно збулося?




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3453
UNREAD_POSTДодано: 05 липня 2006, 09:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Просто не вірити йому (пророцтву), покладаючись на захист Христа і Його всесильність. Я чув про випадок, коли до одної віруючої сестри прийшла сусідка-ворожка і каже, що в такий-то день помре її корова. Ця сусідка сказала, що вона під Божим захистом і в Його руках. Коли настав той день, віруюча сестра про нього і забула, то корова померла, але в тієї ворожки.
Написано: "В день сонце не вдарить тебе, ні вночі місяць, Господь буде тебе стерегти від усякого зла". (То десь в 120-их псалмах). Звичайно, це тоді, коли ми не виходимо з під Його охорони, а ходимо в страсі перед Богом.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3632
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2006, 00:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарас написав:
Коли настав той день, віруюча сестра про нього і забула, то корова померла, але в тієї ворожки.

А мені сьогодні одна віруюча розказувала про один випадок, який стався з її мамою. Коли мама повірила в Живого Бога, то повикидувала ікони. А односельчани їй погрожували, мол що вона мусить поставити в хаті ікону, бо інакше до ранку не доживе! Але сталося так, що ті хто так погрожував самі до ранку не дожили. :(

Я ще згадав одне місце з Біблії, що Господь завіщав дітям Авраама:
І поблагословлю, хто тебе благословить, хто ж тебе проклинає, того прокляну. Бут.12:3

Тому я переконаний, якщо ми ходимо в страсі перед Богом, якщо на Бога покладаємо надію, то Господь оберне будь-які прокльони на голову того, хто проклинає.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3705
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2006, 12:24 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Якщо ми не даємо місце дияволу, то ніякі ворожки над нами влади не матимуть! Але якщо ми не вповаємо на Бога, то диявол матиме доступ до нашої долі, і в такому випадку пророцтва його слуг можуть й збуватися! Але пам'ятаймо, що Бог сильніший! І віруючим у Живого Бога не потрібно боятися ані прокляття лжепророків, ані народних прекмет! Усе це не має ніякої влади над нами, якщо ми уповаємо на Живого Бога!!!


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3769
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2006, 13:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Ольг@ написав:
Наскільки точно ворожки можуть передбачати майбутнє? І яка ймовірність того, що пророцтво про мене збудеться, якщо на мене ворожили без моєї на те згоди? Що можна зробити, якщо я не хочу, щоб воно збулося?
Я звернув увагу на те, що різні ворожбити пророкують найперше якесь лихо, нещастя тощо. Тобто передбачають те, що їм нашіптує той, хто це лихо і робить (сатана) :evil: . Саме тому воно деколи і збувається, але тільки тоді, коли людина ДАЄ СВОЮ ЗГОДУ на таке ворожіння. Бо своєю згодою вона, можна так сказати, погоджується і приймає ворожіння та його наслідки, стає залежною від пророцтва і від того, хто пророкує (і від того, хто нашіптує ворожкам :evil: ).
Ще одне, що людину робить залежною від того пророцтва - то СТРАХ. Цей страх, який виникає після таких ворожінь, сковує людину, звязує її волю і робить залежною від тих злих сил. Тому перше, що треба зробити, щоби ті пророцтва не мали сили і не збулися - відкинути всі думки про це, позбутися страху, який може переслідувати людину. Просити Бога, щоби Він захистив від цих думок.
Бо я по собі знаю, що дуже важко позбутися цих думок, які ніби переслідують тебе.
Пару років тому одна така пророчиця напророкувала, що я потраплю в аварію. І хоча я розумів, що це за пророцтво і звідки воно, але страх мимоволі мене переслідував, я почав дуже обережно їхати за кермом. Але просив Бога захисту і від якихось нещасть, і від цих думок, які мене переслідували. І за короткий час я перестав згадувати про це передбачення (саму цю подію я памятаю, але навязливі думки десь зникли, по милості Божій). А десь через рік я дізнався, що ця жінка загинула в жахливій автокатастрофі.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
 
 Тема повідомлення:
4137
UNREAD_POSTДодано: 29 липня 2006, 16:29 
Наш Бог є владика і ми хрістіани мусимо боятися Бога а не слуг діаволських. а коли будем боятися тих шо служать демону то нам Бог не стане в защиту. Отожбо зара є такі хрістіани шо себе видають шо вони пророки але такими не є бо вони служать демону. Бо вже видно шо послідній час настав а тому стеріжіться шоб вас хто незвів.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9674
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2007, 19:50 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Ворожки - агенти Сатани


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11198
UNREAD_POSTДодано: 07 серпня 2007, 09:12 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
колись, ще як я була малою, то пам'ятаю, моїй мамі було дуже погано, дуже хворіла а потім і тато захворів. І якось на молитві Бог відкрив, що в тому селі звідки моя мама родом, одна ворожка позаздрила нашій сім'ї, і наворожила поганого. А після молитви батькам поліпшало.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12496
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2007, 13:23 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
А ворожки справді слуги Сатани. Вони можуть прорікти майбутнє, але чи хочете ви знати своє майбутнє? Чи задумується хтось про наслідки такої угоди. :?:


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12514
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2007, 06:51 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
03 березня 2012, 21:48
Написано: 154
Звідки: зі Львова
Наш керівник молоді, недавно сказав (ми мали цю тему)
Що сатана/ворожка може нам наговорити майбутнє і якщо ми приймаєм і вірим, то він і сповняє і виконує те шо наговорив!
Ніколи то не можна допускати до свого серця.




Tak!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12562
UNREAD_POSTДодано: 28 вересня 2007, 09:33 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
19 жовтня 2007, 12:42
Написано: 42
Звідки: Київ
ще одне біблійне підтвердження наведено у Приповістях Соломонових 26:2 "Як пташка літає, як ластівка лине, так невинне прокляття не сповниться"




~Мрієш прожити життя щасливо? - напиши свої плани олівцем, а гумку віддай Богові...~
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13107
UNREAD_POSTДодано: 24 жовтня 2007, 15:33 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 травня 2010, 11:48
Написано: 623
Звідки: Волинь
Майже всі ворожки прикриваються Богом, ніби звершають молитви, а насправді, то вони до сатани.
Одна моя знайома гадає, так от вона казала, що у неї вдома живе ,,козлік''.Вона казала, що тільки вона його бачить, що відразу боялася, а вже його не боїться.Просила, щоб за неї молилися, бо їй дуже важко.Вона не хоче гадати, а все одно це робить, бо сатана заставляє.




Будьте мудрі, наче змії, і прості, наче голуби.
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13240
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2007, 15:39 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 травня 2010, 11:48
Написано: 623
Звідки: Волинь
А ще я знаю таке, що віруюча дівчина пішла до ворожки і та їй нагадала, що та вмре у свій день народження, і так і сталося




Будьте мудрі, наче змії, і прості, наче голуби.
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13255
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2007, 22:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Vitalik написав:
А ще я знаю таке, що віруюча дівчина пішла до ворожки і та їй нагадала, що та вмре у свій день народження, і так і сталося
Ну, раз вона пішла до ворожки, значить не довіряла Богу, не мала спільності з Богом, а отже прокльони ворожки цю дівчину за це і постигли.
Якби дівчина довірилася Богу, то вона б просто забула що їй наворожили, і Господь би зберіг дівчину.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ворожки і їх пророцтва
16821
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2009, 09:23 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
31 березня 2009, 09:47
Написано: 3
Ніколи і ні в якому разі не можна схилятися на бік ворожок - тому що вони діють на бік сатани.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 12 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>