Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:57




Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Що таке секта?
2852
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2006, 20:23 

Востаннє редаговано Горнятко 03 липня 2006, 20:16 (всього 1 раз).
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Прошу дати визначення терміну "сектанти".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3008
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2006, 13:46 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Горнятко, в мене кілька запитань:
1. Що ви тут розумієте під сектою?
2. Якої ви деномінації?
3. Чи дивитеся ви телевізор взагалі?
4. Наскільки тісно ви зіштовхувалися з такими сектами?




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3029
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2006, 22:46 

Востаннє редаговано Горнятко 03 липня 2006, 20:17 (всього 1 раз).
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Зображення


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3040
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2006, 10:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Горнятко написав:
Ольг@ написав:
4. Наскільки тісно ви зіштовхувалися з такими сектами?


Ольг@, в мене кілька відповідей:
1. Секта - формально організоване релігійне тіло, що воскресає в протесті проти й змаганні з релігією, що поширена у суспільстві.
2. Сектант.
3. Телевізор дивлюся взагалі і зокрема.
4. В розмірах описанного.
Зображення

(1.)В такому трактуванні секти - першим "сектантом" був Христос, який і виступив у протесті проти релігії, що була поширена в суспільстві (фарисейства). Тому ХРИСТИЯНИН, справжній послідовник Христа не може мати таке розуміння. ТАКЕ розуміння мали колись лише фарисеї, які і розпяли Христа, бо Його проповіді відрізнялися від їхнього вчення. Отже, протиставляти секти і традиційні релігії аж ніяк не можна.
Тому першим критерієм щодо визначення "секти" має бути те, наскільки вчення тої чи іншої церкви відповідає Євангельському вченню Христа, чи не виходить за рамки. Такі рамки були прийняті на Нікейському соборі у вигляді Символу віри. Тому, перша ознака секти - коли її вчення виходить за рамки Символу віри. Але це лише одна ознака секти. Звичайно, є й інші дуже важливі ознаки секти, але їх можна розглянути пізніше в розвитку теми.
(4)(1) Якщо ви, Горнятко, справді тісно зіштовхувалися з описаними вами речами, то я вітаю вашу відвагу, що вистарчило мужності вам признатися, що ви сектант. Будемо молитися, щоби Господь дав звільнення. Бо сама людина звідтам вже не вибереться.
Я був свідком цих подій, описаних Сонячником, бачив скляні очі озлоблених агітаторів, накручених своїми священниками. Це - справді страшно.
(3.) "Телевізор дивлюся взагалі і зокрема". Оце, мабуть, і є причина, чому ви потрапили під вплив секти, стали обєктом масового психологічного маніпулювання. Я памятаю 2004 рік, рік масової маніпуляції свідомості, нагнітання страхів, залякування, яке організували московські політтехнологи, експериментуючи над українським народом. І першими жертвами стали саме ті, хто "дивиться телевізор взагалі і зокрема". Потім всі спостерігали масовий психоз, і чимало людей до цього часу не виздоровіли.
Я згідний з Горнятком, що телевізор є наймогутнішим сьогодні засобом психологічного маніпулювання та навязування шкідливих та небезпечних для людини ідеологій.
Підсумовуючи, дам своє визначення секти. Слід зазначити, що секти існують не лише в релігії, а й політиці тощо. Отже, на мою думку, під сектою слід розуміти БУДЬ-ЯКУ ОРГАНІЗАЦІЮ, ЧЛЕНИ ЯКОЇ ПІДДАЮТЬСЯ ВПЛИВУ МЕТОДІВ ПСИХОЛОГІЧНОГО МАНІПУЛЮВАННЯ, ЯКІ РУЙНУЮТЬ ЛЮДИНУ ЯК ЦІЛІСНУ ОСОБИСТІСТЬ І ВВОДЯТЬ ЇЇ У ПСИХОЛОГІЧНУ ЗАЛЕЖНІСТЬ.
Я не претендую на повноту цього визначення, це - експромпт. Мабуть, воно потребує уточнення і доповнення. Радий буду, якщо хтось поправить.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3051
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2006, 17:59 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
А я не вважаю себе сектанткою, хоч і не належу до традиційної в Україні, православної, віри. І невже, виходячи з визначення секти Горнятком, можна вважати християн в Китаї чи Японії сектантами?
Горнятко написав:
Я думаю, що в секту йдуть люди, у яких не вдалося життя, або ті, хто переніс якусь подію, що травмує психіку, і не знаходить розраду у звичайному житті: на роботі, у родині, серед друзів. Такі люди шукають розраду, але, напевно, не знаходять її в традиційній вірі.

В мене в житі абсолютно нічого поганого не сталося. Просто в один прекрасний день я почула про Ісуса й прийшла до нього :)
Горнятко написав:
Вважаю, що віра - інтимна й внутрішня справа кожної людини. Молитися потрібно в храмі

Тобто вдома молитися мені не можна?
Горнятко написав:
Секти застосовують телепроповіді.......
......Зрозуміло, що виходи на телебачення робляться заради залучення прихильників

А чи не думали ви про те, що це робиться, щоб донести Слово Боже?
І невже дивитися якісь бойовики краще, ніж слухати телепроповідь?




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3053
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2006, 19:18 

Востаннє редаговано Горнятко 03 липня 2006, 20:18 (всього 1 раз).
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Зображення


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3062
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2006, 21:25 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Горнятко написав:
Відкиньте те образливе, що Вам ввижається в слові секта і будьте чемною сектанткою!

А на чому ви основуєтеся називаючи мене сектанткою?
Горнятко написав:
До нього чи до Нього? І це не прискіпливість, сектанти завжди мислять та говорять штампами!

Чесно кажучи не зрозуміла, чому так чіплятися до чисто механічної помилки? І до чого тут штампи? Поясніть будь ласка, що саме Ви маєте на увазі. Які сектанти якими штампами говорять? Чесно кажучи ніколи не помічала, щоб у размові було видно, з якої літери людина промовляє слово :roll:
Горнятко написав:
Моліться, хіба Ви не знаєте, що Ви храм Бога живого?

Горнятко написав:
Молитися потрібно в храмі

По-моєму ви самі собі суперечите.
Я не розумію вашої позиції. Таке відчуття, що ви сюди сперечатися прийшли. Все одно про що, лишень би посперечатись. У деяких своїх постах ви суперечите самі собі (зокрема в цій темі).




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3070
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2006, 23:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я згідний з багатьма вашими думками про секту, які ви написали в найпершій репляці. З цих тверджень і випливає, що більшість (не хочу говорити різкіше) традиційних церков (правда церква є одна) є типовими сектами. Тому ваше наступне визначення секти суперечить першому. Поміркуйте.
До того ж, коли цитуєте, то цитуйте повну думку, а не виривайте фрази.
Там написано: Коли хто думає, ніби щось знає, той нічого не знає ще так, як знати повинно. 1 Кор. 8:2.
Це не означає, що ніхто нічого не знає. Це не: "Я знаю, що нічого не знаю". (Мені здається, що тут попахує філософією). Це місце говорить про те, що якщо людина каже, що вона вже знає все досконало, вона непомильна, не вислуховує критики, зупинилась в пізнані, той нічого не знає ще так, як знати повинно!




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3105
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2006, 07:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Тарасе, взагалі-то друге визначення - це моє. ;)
Горнятко написав:
Ще й досі протест проти релігії, що поширена в суспільстві , є сектанство. Про Христа раджу розказувати не мені, а іудеям!
А саме тобі, бачу, найперше потрібен Христос. Бо іншого виходу позбутися жахливої психологічної залежності від секти, у яку ти потрапив немає(вибач, але ж ти сам признався). І це випливає з твоїх плутаних слів, у яких ти в кожному реченні заперечуєш сам собі.
Христа назвати сектантом - це вершина цинізму!!! Шкода, що не хочеш визнати своєї хвороби - вона тільки здається невиліковною, але Бог тобі може допомогти. Залиши свої штампи
Цитата:
сектанти завжди мислять та говорять штампами!
, почни вникати у Біблію, шукати істину, і Господь відкриє тобі очі. Головне зрозуміти, що тобі потрібен Ісус Христос. Але, на жаль, тобі здається, що ти достатньо знаєш про Нього, хоча й сам говориш:
Цитата:
хто каже шо щось знає, той ще нічого не знає.
Але ж треба не ПРО Христа багато знати, а пізнати Його особисто. Мабуть, ці слова здаються тобі надто ефімерними, далекими і незрозумілими, бо розумом Христа ще ніхто не пізнав. Головне - це відкинути всі небіблійні штампи, які навязали тобі у твоїй секті, а тоді читати Слово Боже і вникати в нього. Тоді - просвітиться розум і ти почнеш мислити чітко і ясно, а ось ця плутанина, яка є в твоїй голові - десь просто зникне. Нехай Господь допоможе тобі. Не нехтуй покликом Божим!

Дуже цікаве визначення такого інституту, як держава!
Чомусь у Вас в голові , що секта - це тільки тоталітаризм!
Вони бувають також тихенькі тихенькі. І складають іх діти Царя!
І претензії в них царські! У тому числі на владу![/quote]




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14571
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2008, 11:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Цитата:
Тарас написав
Ось ще одна думка, яка показує, що не все так гладко з іконами:
В катехизисі католиків, друга заповідь з 10 викинена, а замінена для числа десятою розділеною на двоє. Це, як на мене, дуже чітко показує ставлення до ікон, і ким вони є для переважної і переважної більшості людей (вони далеко не просто зображення). Верховні чини розуміють, що ця заповідь конкретно забороняє ПОКЛОНІННЯ іконам, інакше б її не викидали.

Тарас написав:
Саме так. Не було як написати, бо "в темі не було дописів" Smile .
В катехизисі цієї статті нема. До того ж пам’ятаю, років зо 5 тому у львівському громадському транспорті висіли плакати з 10 заповідями, і там теж не було цієї заповіді.

Тарас написав:
Цікаво ще й те, що я і досі не почув розумного обгрунтування того, чому з катехизису викинуто 2 заповідь. Очевидно, що совість таки мучить.

сергій написав:
Відповіді тобі ніхто не дав, тому що те про що ти пишеш є відвертою брехнею. Переді мною лежить ККЦ і заповіді ніхто з нього не викидав. Всі на місці.

Тарас написав:
Процитуй мені уривок з катехизису, де б писало: 4 Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. 5 Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний (Вихід 20:4-5)

І спершу розберися, перед тим, як звинувачувати когось в неправді.

сергій написав:
Артикул 1 Перша 3аповiдь
«Я - ГОСПОДЬ, Бог твiй, що вивiв тебе iз землi ?гипетськоI, з дому неволi. Нехай не буде в тебе iнших богiв, кpiM Мене. Не робитимеш собi нiякого тесаного кумира, aHi подобини того, що Bropi, на небi, Hi того, що внизу, на землi, Hi того, що попiд землею, в водах. Не падатимеш перед ними ниць i не служити­меш 1М» (Вих. 20,2-5)2.
«Написано: «Господу, Богу твоему, поклонишся i Йому единому будеш служити» (Мт.4,10).
1. «ГОСПОДУ, Богу твоему, поклонится i Йому единому будеш служити» г
2084 Бог дозволяе ЛЮДЯМ пiзнати Себе, нагадуючи про Свою все­2057 могутню, доброзичливу та визвольну дiю в iCTOpi1 того, до кого
BiH звертаеться: «Я... вивiв тебе iз землi Єгипетської, з дому неволi». Перше слово мiстить першу заповiдь Закону: «Господа, Бога твого, будеш бояmся, Йому служитимеш. (...) Ви не пiдете за iншими богами» (Втор. 6,13-14). Перший заклик та спра­ведлива вимога Бога полягае в тому, щоб людина прийняла...
і далі йде більш як достатнє обговорення...

Якщо ти маєш в руках брошурку для підготовки дітей до першого причастя, то не називай її ККЦ.

Тарас написав:

Я раніше писав, що я бачив і де я це бачив. В тому, що бачили мої очі, сумніву не маю. Ти собі як хочеш, можеш сумніватись.
Я радий, що є все ж катехизиси, де пишуть всі заповіді, як воно є.

Ось наочний приклад поведінки сектантів.
Сумно зутрічати людей, які пошуком істини називають перемивання кісточок і пліткарство, бо хіба тверезомисляча людина буде робити подібні заяви, керуючись папірцем, який невідомо ким був приліплений в громадському транспорті.
Так може вести себе особа, яка не має твердого фундаменту своїм переконанням, тому єдиним способом доказати свою (наголошую СВОЮ) правоту є спроба принизити авторитет інших висмоктаними з пальця звинуваченнями.
Легко можна помітити, що навіть перед доконаним фактом, така особа нездатна визнати свою помилку, а що вже говорити про елементарне вибачення перед людьми, яких було звинувачено в підтасовці тексту Святого Письма. І перед католиками, катехизмом яких було названо невідомого походження папірець в трамваї.
Низько і примітивно!!!

_________________
Я хлоп з села -- люблю коней Smile




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14572
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2008, 11:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Цитата:
Ось наочний приклад поведінки сектантів.
Сумно зутрічати людей, які пошуком істини називають перемивання кісточок і пліткарство, бо хіба тверезомисляча людина буде робити подібні заяви, керуючись папірцем, який невідомо ким був приліплений в громадському транспорті.
Так може вести себе особа, яка не має твердого фундаменту своїм переконанням, тому єдиним способом доказати свою (наголошую СВОЮ) правоту є спроба принизити авторитет інших висмоктаними з пальця звинуваченнями.
Легко можна помітити, що навіть перед доконаним фактом, така особа нездатна визнати свою помилку, а що вже говорити про елементарне вибачення перед людьми, яких було звинувачено в підтасовці тексту Святого Письма. І перед католиками, катехизмом яких було названо невідомого походження папірець в трамваї.
Низько і примітивно!!!

Яскравий приклад!!! Можна виокремити ще декілька ознак секти.
1. Отже, зазвичай вся логіка сектанта грунтується на пересмикуванні тексту і витягування з нього лише те, що потрібно йому довести. До прикладу, бачимо, що Тарас говорить про катехизис, який він читав особисто, і наводить приклад про листок у трамваї ЯК ЩЕ ОДИН ДОКАЗ. В результаті робляться такі висновки:
Цитата:
...хіба тверезомисляча людина буде робити подібні заяви, керуючись папірцем, який невідомо ким був приліплений в громадському транспорті...
І перед католиками, катехизмом яких було названо невідомого походження папірець в трамваї.

Очевидне неспівпадіння базового тексту і висновків. У даному випадку, звісно, немає нічого страшного, але, на жаль, саме такою "логікою" у сектах зазвичай користуються для тлумачення Біблії.
2. Ось ще одна подібна цитата:
Цитата:
яких було звинувачено в підтасовці тексту Святого Письма.

Наскільки я зрозумів, було зроблено зауваження лише в тому, що текст катехизиса не відповідає тексту Святого Письма. Але це і так цілком зрозуміло, бо катехизис за визначенням не може бути ідентичним Святому Письму. Це радше деяке відображення його змісту. Саме в цьому призначення катехизису, що є незаперечним фактом. І ось цей незаперечний факт сприймається як ОБРАЗА. Чому? А тому що у сектах прийнято сприймати різні книжочки з тлумаченням власного віровчення НА ОДНОМУ РІВНІ зі Святим Письмом.

А це є ще однією ознакою секти: власне віровчення сприймається як незаперечний факт, який не можна піддавати жодним сумнівам, і навіть звіряти з першоджерелом, яким є Біблія. Принаймні це не заохочується.

3. Ми вже відмічали, що однією з ознак сектанта є відсутність критичного мислення і нездатність визнавати свої помилки.
Як ми зясували, насправді катехизис разом із Біблією забороняє поклонятися і робити тесаного кумира, aHi подобини того, що Bropi, на небi, Hi того, що внизу, на землi, Hi того, що попiд землею, в водах. Не падатимеш перед ними ниць i не служити­меш їм.
І тим не менше, навіть вичитавши це у власному віровченні, людина далі вважає, що треба робити подобину того, що на небі і того, що на землі і т.д. Стереотипи все одно беруть гору і нічого тут не вдієш.
[/quote]




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14577
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2008, 12:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Не даремно я розпочав нову тему саме в розділі "ордодоскальні погляди", бо не хтів щоб сектанти долучалися до обговорення цієї теми.
Тому мені нема що додати.
Є така біда, як "дух протестантизму", який вами і колотить... І під тим духом ви ходите.
Прошу відповіді лише на одне питання, ви всі заслинюючись доводите, що слідуєте першоджерелу, чому ж вас розплодилося стільки? І в кожного інакше вчення, і інакше тлумачення??? І послух ваш -- це послух пресвітерам, і аж ніяк не Слову Божому.
З мого попереднього посту можна зробити висновок (якщо його прочитати, звісно), що Тарас і не бачив ККЦ, бо якби бачив, то б не писав тої брехні, яку ти, Тай, взявся захищати, бо спільність по "духу протестантизму" вам притаманна до того змушує...
Моліться люди, але до Бога, а не до Біблії, бо ви вже в якійсь мірі Святе Письмо над Богом вивищуєте і молитесь до Біблії, а не до Бога.




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14578
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2008, 13:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Цитата:
бо не хтів щоб сектанти долучалися до обговорення цієї теми.

Тут нічого страшного немає, що сектанти долучаються до обговорення цієї теми, бо маємо яскраві приклади з їхніх висловлювань.

Ось і тут маємо добру ілюстрацію ознак тоталітарної секти.
Термін "Тоталітарний" означає всезагальний, що охоплює всі сторони людського життя.
Релігійна тоталітарна секта - це деструктивна організація, що побудована на загальнопоширених релігійних міфах, які слугують для адептів абсолютною істиною, що не можуть піддаватися жодному критичному аналізу чи переосмисленню. Якщо людина стала адептом тоталітарної секти - це означає, що людина замикає себе в рамки заздалегідь сформованих стереотипів і не може мислити поза ними. Істина для неї обмежена цими стереотипами. Релігійні міфи стають для неї аксіомами, що не потребують жодного доведення.
Головною ознакою того, що людина перебуває в полоні релігійних міфів, є абсолютне несприйняття будь-якого альтернативного погляду.
Звичайно, ми всі маємо власний погляд з того чи іншого питання і маємо право його відстоювати, наводячи відповідні аргументи. Це нормально. А ось всі аргументи адепта тоталітарної секти зводяться до емоційних образ, неаргументованих звинувачень, до того, що ТАК ВОНО Є, БО ТАК ВОНО МАЄ БУТИ.
Як до прикладу, таке безапеляційне твердження:
Цитата:
Є така біда, як "дух протестантизму", який вами і колотить... І під тим духом ви ходите.

Ось є і все! І що тут зробиш? Я би сказав, що є дух протесту проти Бога, проти Його Істини. Оце біда!!!
Але хто може сказати, що пізнав Істину, пізнав усі Його таємниці??? Хіба нерозумний...
Ось тому кожна людина, яка йде дорогою спасіння, лише потрохи пізнає Істину. Скільки Бог дозволить. І тому не може бути двох людей, що йдуть за Христом і при цьому все розуміють однаково.
У них лише думка одна - наслідувати у всьому Христа!!! Ось тому існує багато церков, члени яких по різному розуміють те чи інше місце Біблії, бо йдуть дорогою за Христом!!! І всі разом вони утворюють Єдину Церкву Христову, наслідницю всіх Його обітниць!!!

А ось секти саме тим і відрізняються, що їхні адепти мають однакове розуміння, що грунтуються на насаджених у їхню свідомість релігійних міфах.

Я думаю, що дав відповідь на єдине запитання, що прозвучало.

P.S.
Цитата:
Тарас і не бачив ККЦ, бо якби бачив, то б не писав тої брехні, яку ти, Тай, взявся захищати

Я не хотів це коментувати, але скажу, що катехизис - це не Біблія, яка є одна в усіх перекладах. І кожен повинен розуміти, що може бути багато видань цього ж катехизису: наприклад, для дітей, для дорослих тощо. Можливо, я і не правий, бо визнаю, що катихизису не читав особисто, а тому і не стверджую ні того, ні іншого.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14579
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2008, 15:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Taj написав:
Біблія, яка є одна в усіх перекладах.

Доношу до твого відома, що між різними перекладами Біблії є досить суттєві і важливі розбіжності. Ти зараз забажаєш доказів, а я тобі запропоную пошукати їх самому...
Якщо ти читаєш жидівською Старий Заповіт, а грецькою Новий тоді можеш стверджувати, що користуєшся першоджерелом... Якщо ж ти користуєшся перекладом, то вибач... ти сам собі перечиш...
Що ж до сект, то вважай собі як завгодно, але прийми до уваги той факт, що саме протестанти займаються очорненням і засудженням зокрема Католицької і Православної Церков, а не навпаки. Я маю на увазі цей форум.
Не сприймай мої пости як захист, не вважаю за потрібне перед вами захищатись. Висловлюю свою думку лише для того, щоб запобігти відвертій брехні, яку ви самі ж придумуєте, а потім розмусолюєте своїми постами.

п.с. без образ? :wink:




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14585
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2008, 22:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
сергій написав:
...прийми до уваги той факт, що саме протестанти займаються очорненням і засудженням зокрема Католицької і Православної Церков, а не навпаки. Я маю на увазі цей форум.

Сергію, особисто я проти будь-якого очорнення тих чи інших. Зрештою, ми всі християни і не повинні зневажити тих слабих у вірі, які мають інше розуміння Слова Божого. Я не погоджуюся з Таєм, але й Тобі, Сергію, раджу з повагою ставитися до протестантів, а не так зверхньо ніби до сектантів. Це Тобі, як католику, честі не робить.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>