Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:19




Створити нову тему Відповісти  [ 70 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3729
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2006, 15:49 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 липня 2006, 22:59
Написано: 52
Звідки: UA-USA
В мене вчора був дуже сумний настрій.... :cry: все перепробувала: бігла в парку перед церквою (недопомого)...З друзями спілкувалась (всеодно на сердці сум)...В вечері комедію подивилась(не спрацювало)...потім морозива трохи зїла( і всеодно пішла спати с великим смутком на сердці, навіть не знаючи здідкі він взязся?!?!) Але перед тим як заснути просто попросила Бога, щоб Він дав мені радість яка ні від чог не залежить і покращив мій настрій....Коли я прокинулась, я відразу відчула, що на сердці спокійно і радісно :D
Висновок: Справжня радість тільки у Бога :!:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Засоби для покращення настрою:)
3755
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2006, 09:42 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Puma написав:
Я думаю, що у кожного є період, коли стає сумно, або проблеми не дають насолоджуватись життям, або просто втомлюємося від роботи... :(
А що ви робите у такому випадку?


А чому у такому випадку обов'язково потрібно щось робити...
У смутку є свою Безмежна романтика і мрійливість... Коли тобі сумно - ти здатний робити ті речі, які б ти ніколи не робив, коли тобі весело...
Іноді побачити світ у сірих тонах необхідно....
"Краще ходити у місце печалі, ніж у місце радості...." - думка належить не мені - Екклезіастові....




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3768
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2006, 13:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Puma написав:
В мене вчора був дуже сумний настрій.... :cry: все перепробувала. Але перед тим як заснути просто попросила Бога, щоб Він дав мені радість яка ні від чог не залежить і покращив мій настрій....Коли я прокинулась, я відразу відчула, що на сердці спокійно і радісно :D
Висновок: Справжня радість тільки у Бога :!:

Бачите, часом нам самим здається такою банальною, буденною фраза, що справжня радість тільки у Господі. Хочеться знайти якусь оригінальну відповідь, отримати якусь незвичну пораду, а всі ці так звані засоби для покращення настрою є лише ерзац-засобами (замінниками справжньої радості), які нічого насправді не можуть дати. Але кожен у цьому мусить переконатися сам, бо інакше таки важко в цьому утвердитися.
Star написав:
У смутку є свою Безмежна романтика і мрійливість... Коли тобі сумно - ти здатний робити ті речі, які б ти ніколи не робив, коли тобі весело... Іноді побачити світ у сірих тонах необхідно....
"Краще ходити у місце печалі, ніж у місце радості...."

Повністю згідний. Часом саме тоді, коли серце у смутку, Господь посилає дивну радість, радість у Дусі Святому. Тому краще не шукати тих засобів для покращення настрою, а дякувати Богу, що Він посилає цей смуток, для того, щоби ми могли пережити справжню радість. Слава Господу за його дивні дороги і такі незрозумілі тілесним розумом!!! :!:




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3784
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2006, 21:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Star написав:
А чому у такому випадку обов'язково потрібно щось робити...
У смутку є свою Безмежна романтика і мрійливість... Коли тобі сумно - ти здатний робити ті речі, які б ти ніколи не робив, коли тобі весело...
Іноді побачити світ у сірих тонах необхідно....
"Краще ходити у місце печалі, ніж у місце радості...." - думка належить не мені - Екклезіастові....

Так, справді! Коли ми у смутку, то в той час Господь нас справді навчає, ми по іншому дивимося на певні речі. От як кажуть: "Ситий голодного не знає!". Так і буває, що коли з нами все добре і нам весело, то ми не можемо зрозуміти тих, хто у смутку!
"Час плакати й час сміятися..."




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3818
UNREAD_POSTДодано: 20 липня 2006, 08:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Колись ми співали таку пісню (цитую по пам"яті):
Коли смуток на серці заляже,
Скажи Ісусу, скажи Ісусу
Він - друг, котрий знає все!

Звичайно, тільки Він може дати радість тому хто у Нього вірує. Всі інші методи, які практикуються в світі, лише приглушують поганий настрій.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3873
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2006, 22:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
22 липня 2006, 22:35
Написано: 4
Звідки: kyiv
а якщо все вище згадане не допомагає? ЯК ОТРИМАТИ СПРАВЖНЮ РАДІСТЬ?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3885
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2006, 23:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
маленька написав:
а якщо все вище згадане не допомагає? ЯК ОТРИМАТИ СПРАВЖНЮ РАДІСТЬ?

Справжня радість - це та радість, яку може дати людині тільки Бог! Тому, мабуть, СПРАВЖНЮ РАДІСТЬ слід шукати у Бога! :) Справжню радість жодна людина не може дати, ніхто з друзів не може так потішити нас як Утішитель - Дух Святий!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3920
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2006, 22:18 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 липня 2006, 22:59
Написано: 52
Звідки: UA-USA
маленька написав:
а якщо все вище згадане не допомагає? ЯК ОТРИМАТИ СПРАВЖНЮ РАДІСТЬ?


Я помітила, що дуже часто ми говоримо речі, але самі в них не віримо! Ми настільки звикли до таких фраз: "Бог тебе любит'", "Справжня радість тільки в Бога", "У Бога все під контролем"...ми постійно їх повторюємо, але забуваємо про їх могутню силу!!!

На своєму досвіді я вже помітила, як тільки я відводжу свій погляд від Бога і спрямовую його на когось іншого...Божа радість зникає і зявляється біль :cry: Коли Бог номер Один в нашому житті, тоді ми 100% щасливі! :D

А отримати її можна: спілкуючись із ним постійно... допомагаючи іншим... і просто просити радість в сердце!

Маленька, успіхів тобі на путі до справжньої радості! Хай Господь благословить тебе у цьому :wink:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3938
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2006, 09:08 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
маленька написав:
а якщо все вище згадане не допомагає? ЯК ОТРИМАТИ СПРАВЖНЮ РАДІСТЬ?

Є ще одна рекомендація, без першоджерела і цитат!
Перестати хотіти і покохати, бажано Іісуса! :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5482
UNREAD_POSTДодано: 13 вересня 2006, 17:08 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
А мені дуже піднімає настрій, коли я роблю щось комусь добре... Незнайомій людині, наприклад... Допоможу піднести сумку якійсь бабушці, поговорю з якимось "бомжиком", засвідчу комусь, нагодую бездомного песика... І коли бачу гарний настрій в інших, у самої підскакує... :)

А ще через силу змушую себе посміхатися і радіти просто усьому, що створив наш прекрасний Бог!...

І звичайно, найкращий спосіб, це просто щиро прославити Бога і відчути присутність Святого Духа. Просто зрозуміти, що нема причин для смутку.. Ми спасенні, можемо отримати Божу силу, через нас Бог може спасти інших! І це найголовніше!




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5608
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2006, 01:02 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Мене в період смутку тягне проаналізувати причини суму і печалі. Тоді часто пригадую, що це вже не вперше, і це несмертельно. І що попередні нападки просто поганого настрою чи змушували до якогось висновку чи дії дійти чи потім з часом усвідомити, що це так було задумано, це був неминучий період-відрізок у житті. І завжди наступним етапом було щось хорошо, тобто не просто стабілізація, а хороші речі, події в житті. Так видно Бог задумав і це гарно.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5703
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2006, 23:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Часто поганий настрій зявляється тоді коли ми когось образили або хтось образився на нас. Тому я стараюся зі всіма жити в мирі, або ще краще, як сказала Вогник, комусь допомогти чи просто сказати добре слово і ті благословіння тої людини спочинуть на вас!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7833
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2007, 21:15 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 березня 2007, 17:37
Написано: 171
Звідки: Чернівці
Інколи буває смуток, як "тягар від Бога" за якусь справу, про яку ми не знаємо ( будь-ласка, не зрозумійте неправильно слово тягар). Наприклад, я знаходжуся далеко від своєї матері, а вона в цей час у небезпеці і тоді Дух Святий ходатайствує за неї через мене і всерці смуток, навіть сльози на очах. Але в цей момент так потрібно і смуток не проженеш нічим. Останнім часом в мене часто бувають такі моменти.




Праведник цвістиме, як пальма. Пс.92:13
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9549
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 20:39 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Період екзистенційних криз долається вірою та молитвами.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9661
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2007, 17:59 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Коли мені сумно я намагаюсь просто наїстися і лягти спати!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 70 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>