Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:25




Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Християнський роман
48641
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2019, 00:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 листопада 2018, 02:32
Написано: 8
Звідки: Азербайджан/Україна
Віровизнання: баптист
"Ніхто не покохає тебе так, як я"

Християнський роман, для людей старше 13 років.

Ця книга була написана Девидом Олбритоном - пастором, євангелистом та автором багатьох книжок.
Девід Олбритон проповідував в багатьох країнах перед мильонами людей та бачив як десятки тисяч людей отримали зцілення та звільнення завдяки Божої силі. Він навчав більше 10 мильонів людей особистому благовістю, служив мильонам людей, проповідуя на телевизийних каналах TBN та 700 Club, і також через телепередачі, які транслювались на коротких хвилях в 128 країнах... Переклад книги на російську мову був здійснений особисто мною та наскільки мені відомо, є єдиним перекладом. Дружина Девида Олбритона, Линда Олбритона, дозволила мені зробити переклад книги (Девид Олбритон помер).

Краткий опис

Роб - заможній володар компанії. Він має все та веде життя повну розваг та гріху. Але після відвідування полицейських, попередивших його про можливий арешт в зв'язку з вживанням та зберіганням наркотиків, Роб приймає рішення повністю змінити своє життя. Його головною метою стає пошук звичайної дівчини з який би він міг одружитися...
Олівія - дівчина-секретарка. Вона народилась та вирісла в маленькому містечкі, в сім'ї віруючих батьків. Вона вважає життя з Богом вкрай нудним та намагається перебратися до великого міста та жити гріховним життям.
Роб та Олівія зустрічаються. Вони можуть одружитися через декілька місяців, декілька років, або розлучитись назавжди..

Я розміщую книгу у відкритому доступі.
Але хочу сказати, що переклади є моїм основним заробітком та в мене четверо дітей.
Після завантаження книги, Ви можете зробити невеличке пожертвовання для моєї родини.
Рахунок в Приватбанкі: 4731 2191 1847 9439 (в гривнах).
Книга в форматі PDF, текст захищен від копіювання та друку. 136 стор.
Посилання на книгу: https://turbo.to/4np14ecrd1wm.html
Нагадую, що книга перкладена російською мовою. Якщо колись в мене буде час та надхнення, буду радий перекласти її на українську.
Хай Бог благословить Вас!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнський роман
48723
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2019, 06:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
26 серпня 2019, 07:01
Написано: 3
Переклад не головне. Ми російську розуміємо


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>