Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:25




Створити нову тему Відповісти  [ 103 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10311
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2007, 11:57 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Не все суспільство, певно!
Але необхідна кількість підписів про референдум зібрана? Що заважає гаранту законності виконати закон?
Мабуть те, що клявся на двух Бібліях?
Не може вибрати, яка з них зробить його ще раз гарантом?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10335
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2007, 17:49 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Який цинізм!!!!!!!!!!!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10346
UNREAD_POSTДодано: 28 червня 2007, 16:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Вершнику, твоя ненависть до НАТО і президента, і є підтвердженням існування інформаційної війни, яку веде Росія на території України, і, очевидно, успішно веде.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10369
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2007, 11:09 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Братик написав:
Вершнику, твоя ненависть до НАТО і президента, і є підтвердженням існування інформаційної війни, яку веде Росія на території України, і, очевидно, успішно веде.

Братику! НАТО і президент мені до копчика!
Чи варто довіряти тому,хто крутить законами і людьми? Чи варто довіряти тім, хто за останні 10 років розв"язав понад 50 війн?
Твоя любов до НАТО і президента , оголтілий страх і неависть до Росії і є підтвержденням існування інформаційної війни!
Тому писати з твого боку про односторонню війну - то просто дітям на сміх. Доречі, у нас на Україні діти розумніше за твої теревені!
А успіхи Росії мене радують!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10378
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2007, 15:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Успіхи у знешкодженні непоклонившихся цареві?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10401
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2007, 12:58 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Шо це за "цар" з маленької літери? Ти йому вже поклоняєшся?
Просте питання, приїздить до нас дехто Лабоцький і каже: "ми хочемо , щоб у вас в парламенті була християнська фракція".
І християни з малу до величного починають шуршати: люба примха за ваші гроші! Вони вже покорилися царю?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10403
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2007, 15:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Вершнику, ти перескакуєш з теми на тему. Якщо ти вже заговорив за людбов до успіхів Росії, то дай відповідь на пряме питання: про які успіхи ти говориш, у переслідуванні інакодумців чи у шантажуванні європейських країн, включаючи Україну? А може про "успіхи" у президетнських виборах в Україні?
Лабоцького знаю і можу засвідчити про брата лише хороше, це дуже смиренний богобоязнений брат. А стосовно християнської фракції, додам, що я б хотів щоб не тільки фракція, але весь парламент був християнський.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10409
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2007, 20:09 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Що це за русофіл на форумі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10414
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2007, 10:27 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Братик написав:
Вершнику, ти перескакуєш з теми на тему. Якщо ти вже заговорив за людбов до успіхів Росії, то дай відповідь на пряме питання: про які успіхи ти говориш, у переслідуванні інакодумців чи у шантажуванні європейських країн, включаючи Україну? .

Я говорю: Про успіхи в добуванні нафти і газу. Про успіхи у інтеграції у світову економічну систему. Про успіхи в европейському полі.
Про те, що інакодумці Бєрєзовський, Гусинський, Абрамовіч, які раніше контролювали добування цього всього плюс діамантів, залишилися інакодумцями. Про успіхи в будуванні газопроводів в обхід шантажистів з України!
Цитата:
А може про "успіхи" у президетнських виборах в Україні?.

Ні! Тут успіх на стороні американської адміністрації!
Цитата:
Лабоцького знаю і можу засвідчити про брата лише хороше, це дуже смиренний богобоязнений брат. А стосовно християнської фракції, додам, що я б хотів щоб не тільки фракція, але весь парламент був християнський.

Може ти ще засвідчиш, що він зробив , щоб була християнська фракція або і весь сенат США, християнським.
Чоми богобоязнений брат так вперто евангелізує Україну і які в нього і в тебе успіхи в евангелізації США?
Не будьте такими скромними і кроткими. Ми чекаємо від вас відповіді і відносно дружби з християнами Росії.
А взагалі то ви разом з паном Лабоцьким нещасні люди, бо вас люблять за гроші , і навіть не за ваші, а за гроші громад. Хоча, видно , тебе з твоїм світоглядом до грошей ще не допускають!
А ваші послідовники на Україні все більше нагадують мені собак Павлова. Яких, для закріплення християнського рефлексу, треба вчасно кормити. Шкода, що не можу прікріпити копії чеків Чікагського банку на 300 долярів у квартал, за які купуються рядові християнські лідери. Не рядові коштують мабуть дороще? Запитайте у Лабоцькі!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10417
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2007, 19:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Анафема написав:
Що це за русофіл на форумі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ніколи себе не відчував русофілом, скоріше навпаки - українофілом! :lol:
Може ти хотів обізвати мене русофобом?
Але й з тим я не згідний. Критика імперської авторитарної політики Путіна, зовсім не означає, що я не люблю росіян, чи маю щось проти цього словянського народу - наших молодших, хоча й не дуже (на жаль) цивілізованих, братів.
Та й у чому ти побачив русофобію? У моїх питаннях майже була відсутня іронія - Росія сама називає переслідування опозиції та шантажування сусідів успіхами. Бо інші успіхи у Росії наразі невеликі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10418
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2007, 20:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Вершнику, з тобою взагалі весело. Без тебе і форум був би нецікавий. А так хоч посмішиш трошки!
Ну де ти бачив щоб любили за гроші? Всім відомо, що любов за гроші не купиш! Та й не думаю, що Лабоцький користується якоюсь окремою любов"ю в українців, навіть здивований що його в Україні знають. Мабуть, навпаки, любов до України, хоч сам він білорус, вдохновляє його залишити сім"ю, американський достаток, та їхати на злиденну далеку Україну. Думаю, він не проти б поїхати і в Росію, але ж для того потрібно, принаймні, знати російську мову, бо росіяни не українці - крім свого мєстного язика нічого більше не хочуть знати.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10429
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2007, 11:50 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
З тобою теж весело!
Я відкриваю часопис "Благовісник" і читаю там в розділі хронік, хто і до кого їздить і хто і кого любить і головне, за що!
Коли я пишу про то, що читаю, це зразу же називається наїздами на християнців? Пробач, чому вони такі дурні, що самі пишуть про це?
Я задавав багато питань, у тому числі про ваші успіхи з Лабоцьким та іншими конфедераціями різних поберіжїв США, у евангелізацї США!
Відповідей немає?
Я задам ще одне питання: чому це коли ти гониш пургу на Росію, даєш оцінку Путіну , називаєш когось там молодшими братами і старшими братами, тебе за розпалювання ворожнечі ніхто не блокує, не робить навіть зауваження? А коли я позволю собі писати щось подібне про США, або про їх ставленників, у тому числі релегійних, мене однодумно блокують, викреслюють і навіть не наголошують про це.
Це - християнство чи заробітчани?
Тим самим заставляють виступати під різними нікамии, з різних машин і таке сяке?
Відповідей твоїх мабуть знову не буде, бо є одна правдива відповідь: ХТО ПЛАТИТЬ, ТОЙ І ЗАКАЗУЄ МУЗИКУ! Хіба це можна назвати справами живого БОГА?
Хоча судячи по всьому, по вашим часописам, передачам, а головне по апологетам віри, видно що Бог став у вас таким собі інструментом!
Хіба таке можливо з живим Богом?
З тим бувайте здорові і благословенні і памятайте слова відомого американця Марка Твена: " Можна дурачити весь народ деякий час, можна дурачити частку народу весь час, но ще нікому не вдавалося дурачити весь нарід весь час!"
Для чого займаєшся тим, що ще нікому не вдавалось?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10437
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2007, 15:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Лабоцького я не знаю особисто, та й євангелізацією глобальною не займаюся. Ти задаєш багато, вибач, дурних запитань, тому відповідати на них не бачу сенсу. Заспокойся, на форум я не дав ні копійки. І маю такі ж права як і інші форумчани, в тому числі й ти. А якщо ти бачиш несправедливість чи зауваження, то пиши адміну.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10474
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2007, 09:59 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Братику я писав не про тебе(вибач)!!!!!!!!!!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10487
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2007, 23:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
:)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 103 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>