Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 16:16




Створити нову тему Відповісти  [ 103 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10034
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2007, 16:52 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Сонячник написав:
Мені прикро, що Ви, пане Вершнику, так зневажаєте героїв віри. Я не осуджую, але раджу вам подивитися на історію очима тих, хто в ті часи був християнином, а не комуністом.

Зараз я подивлюся на ті часи очима тих. хто був християнином:"любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує". Ви таких зустрічали? Я зустрічав одиниці.
Я не намагаюсь принизити або зневажити героїв віри .
Я намагаюсь підкреслити, що то були живі люди з помилками, заблудженнями і не треба творити з них ідолів. Бог розбереться.
І ще я думаю що по Сибірам скиталися не для показної пошани від нас.
Відносно пришивання. Нічого не змінилося. Тоді пришивали ті, тепер пришивають інші. Існує евангельська віра і паралельно існує і підкормлюється думка що Америка це фест, а Росія це від сатани.
Або паралельно існують інсинуації що Ющенко від Бога а Янукович
від сатани. Як тільки віруючий вірячі відходить до паралельно другорядного, йому зразу можна пришити.
Відносно мого сорому... Чому писати про правду як я її розумію має бути соромно ? Хай буде соромно героям віри, які як тільки "Бог зняв ковпак атеізму з України"(автор - М.Паночко) накивали п"ятами з
України хто куди міг. А тепер віддано люблять Україну на відсанні півдобового переліту. Чому саме ці герої віри беруться формувати мій світогляд як українця?
Чому я повинен бути українцем з проамериканським світоглядом?
Тільки тому, що мої релегійні вожді від них кормляться і колись були ущемлені Росією.
Давайте відкажемося від туркменського газу з причини татаро-моногльського іга!
Ще раз повторюю, що герої бувають з різних сторін.
Не треба віруючи, когось тримати за дурнів!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10044
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2007, 18:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Вершнику, не розуміє звідки у тебе така агонія щодо американців. Чи то фільмів страшилок надивився, чи то новини з Москви дивишся... До речі, застерігаю, якщо хочете спокійно спати і жити, не дивіться московських каналів. Зокрема їхні новини. Бо брехня вона тільки на перший погляд здається безобідною, а результати приносить такі, що людина може стати одержимою. Навіть якщо хто спокійно до цього ставиться, навіщо дивитися і слухати неправду? Ось надивимося, потім буде нам здаватися у кожній дії рука Америки, а половина депутатів - американськими шпіонами.
Юро, чи то б пак Вершник! Я не в Україні живу, але мені дивно, невже у вас дійсно так сильно відчувається вплив Америки? Я не про кіна Голівудські говорю. Чи може вже половина України на англійській мові говорить? А може той геноцид про який ти говориш Америка робить? Тайно їздять агенти по селах та вбивають людей?

Стосовно справжнього геноцида, то не демократи його придумали. Якщо це був не геноцид, то як тоді це назвати, коли винищували спеціально українців, причому навіть в Росії пострадали від "голоду" тільки українці? Почитай статистику скільки було українців в Ростовській області, чи Краснодарському Краю до "голода" та після.

Не знаю чи Дік Чейні підтримує голубизну, але точно знаю що Буш проти одностатевих шлюбів.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10053
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2007, 21:12 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Московські канали потрібно дивитися задля порівняння


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10065
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2007, 23:33 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Братику! Твої страшилки про Росію нагадують мені дитяче белькотіння!
Хто тебе так настрашив, бідненький? Невже Дух Святий?
Разом з тим агітки за США, при незнанні того. що робиться під носом, теж не додають твоїм аргументам авторитету.
Все це виглядає як тріпотіння маленької людини, яка потрапила у коліщата великої ідеологічної машини.
Коли ти вже станеш дорослим?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10078
UNREAD_POSTДодано: 24 червня 2007, 13:44 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Справді мені теж цікаво чим викликаний цей страх?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10102
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 03:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Це не просто страх, це параноя перед всім американським. І політикам (певним) вигідно щоб люди боялися Америку, нібито нашого запеклого ворога. Головна ціль московських політиків - це посіяти страх у людей перед Америкою та НАТО, щоб не допустити членство України у цій організації. А якщо добре розібратися, то НАТО якраз і є нашим союзником і захистом від справжнього ворога.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10103
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 03:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Вершнику! Де ти у моєму пості побачив страх? Московські канали не рекомендую дивитися не тому що боюся Росію, а тому що користі від них ніякої, та й навіщо дивитися ворожі нам канали?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10115
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 11:40 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Братику, а чому ти думаєш, що російські канали нам ворожі-може це ти хочеш зробити їх ворожими?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10212
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 19:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ні, я би хотів зробити їх дружніми, але, на жаль, не можу цього. Це не моя думка - це факт. На жаль. І мені здається це очевидно, тому доводити немає потреби. Сама Росія навіть не скриває свого ставлення до України, так що хочемо того чи ні, але війну оголосила сама Росія.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10219
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 20:43 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
І що потрібно з нею воювати?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10240
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2007, 07:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ні, не потрібно, але потрібно хоча б знати що існує війна. Якщо правильно використати цю односторонню війну - можна згуртувати, об"єднати суспільство і їхня затія розколу України може принести зворотній результат.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10256
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2007, 14:32 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Братик написав:
Ні, не потрібно, але потрібно хоча б знати що існує війна. Якщо правильно використати цю односторонню війну - можна згуртувати, об"єднати суспільство і їхня затія розколу України може принести зворотній результат.

Боже! Яка убогість думки! Одностороння війна!!!
Чомусь коли суспільство массово проти НАТО і американського курсу, то воно розколоте, а коли воно буде проти Россії, то це буде потолок згрунтованності?
Чому коли не знати проти кого у Польші хочуть будувати елементи ПРО , то це не війна, а коли Росія говорить що у межах власної безпеки прийме адекватні міри, то це вже зразу війна?
Чи відомо вам, що ненависний вам Радянський Союз свого часу пробував вступити у НАТО, і що йому на це відповіли американські миротворці?
Чи відомо вам, що на останньому саміті Росія запропонувала до спільного використування з американцями в межах ПРО Габалинську РЛС (Азербайджан)? Нащо щось будувати миротворцям при таких позиціях? Чи відома вам реакція Буша?
Чи знаєте ви для чого американцям ядерна зброя у Західній Європі?
Чи відомо вам, що знайшов Буш у Іраку замість хімічної зброї?
Чи знаєте ви , чому на чисельні прохання влади Киргізії Пентагон не збирається залишати воєнну базу на території Киргизстану?
Натомість у Киргизстані постають ерзаци помаранчових революцій?
Чи відомо вам, що за американськими підручниками українські діти вчать історію, де немає слов"янських народів і немає Киівської Русі?
Чи відомо вам, що склалося ціле покоління політиків, які не визнані були за радянських часів, не працевлаштовані у Москві, і які тепер політику будують на власній ненависті?
Чи відомо вам, що націонал-ідіоти, наприклад кум президента , голова
так званого конгресу українських націоналістів, пан Івченко ,на корпоративне св"яткування новорічних свят наймав снігурочок по 100000 кожна? Чи відома вам ціна їх мерседесів?
Чи вам відомі скандали навкруги синів і дочок пропагандованних "сім"янінів" і "батьків нації"?
Чи відомий вам "Закон про референдуми"? І хто на нього плює, тому що знає що референдум буде йому в пику?
Дайте мені відповідь, вам щось відомо, крім гарчання на Росію?
Кого ви хочете обдурти? І головне таким примітивним способом?
Вам треба "вчитися, вчитися і ще раз вчитися", незважаючи на те, що це завіщав ненависний вам росіянин Ленін!
І при всьому цьому апологети християнської віри з часом скажуть, що дехто Братик страждав за віру евангельську?
Братику! Не смішіть , бо і без вас смішно!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10275
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2007, 07:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Юро, тобто Вершнику, нам добре відомі твої політичні позиції, твоя ненависть не тільки до Америки, але й до всього що відноситься до цивілізації та демократії. Але ти забуваєш, що цей форум християнський, і тим більше, тема не політична. Я не збираюся тут не те що сперечатися з тобою (марно сперечатися з заангажованими людьми які мислять емоціями), але й обговорювати політичні події. Давайте дотримуватися теми. Ні політиці!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10290
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2007, 10:57 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Як можна дотримуватися теми "Сектанти у політиці" не торкаючись
політики а торкаючись тільки сектантів? Хто не знає, спитайте у Братика, він пояснить. Бо їм добре відомо!
Справа у тому що гавкати на Росію і на все російське - то не політика, а предмет віри, а коли приводять факти про американську експансію, які нема чим крити, бо американська ідеологічна машина ще не підготувала Братикам підгрунтя, то це зразу виглядає як "нам відомі твої політичні позиції". Кому нам? Сімейній християнській мафії? Чи вам, Братику, з Бушем?
Дуже цікаво хто з вас сектанти, а хто політики, щоб я вже безпомилково вів мову!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10296
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2007, 11:17 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Ну Вершнику, не все суспільство Аж масово і ще й проти НАТО!!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 103 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>