Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:30




Створити нову тему Відповісти  [ 103 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: "Сектанти" у політиці
54
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2006, 12:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Всю Україну потрясла новина:
Харизмат Черновецький обраний мером Києва!

Сам Черновецький на то був сказав якось так: "А хто міг подумати, що я стану мером - ніхто! Значить Бог допоміг! Тепер я повинен Йому послужити..."

А нещодавно мене приголомшила ще одна новина:
співачка Руслана (тепер народний депутат) пішла до "сектантів", а головне завела туди її сама Катерина Ющенко (дружина Президента)!

Жах! Що діється в Україні!!! :lol:
А хто ще кого знає з політиків, що став "сектантом"!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
60
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2006, 14:18 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Хм... У газеті "Християнський світ" була стаття про те, що Янукович прийшов до покаяння і прилюдно це заявив. Ця стаття, звісна річ, викликала шквал емоцій народу... Лазаренко також колись оголошував себе віруючим, а згодом втік з народними мільйонами до США... У фракціі БЮТ є Василь Онопенко - він віруючий, п'ятидесятник, здається. Турчинов - баптист.
Але не вірю, що у всіх політиків "покаяння" - дійсно покаяння, адже політика - то брудна справа. І взагалі, чомусь саме перед виборами всі такими набожними стають...




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
61
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2006, 18:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Що-о-о-о-о? :shock:
Цитата:
Янукович прийшов до покаяння і прилюдно це заявив.

:lol: Не знаю - плакати чи сміятися! Перший раз чую. Це мабуть спроба передвиборної піар технології...
З Яниковича християнин - то те саме що з мене Папа римський!
Ні я не проти - добре було би якби він покаявся... але йому не Христос потрібен, (хотів написати: а виборці)... Очевидно, його радники так йому порадили, щоб екслюзив для християнської газети перед виборами зробити...
У мене залишилися ще православні газети з Президентських виборів, де Янукович в обліку святих прямо: як він там сповідався - ой то не передати... :lol:
А якби Янукович справді покаявся - думаю він би відмовився від політики - "мол за те все що я зробив... недостойний бути обранцем народу"... А то таким лицеміром ходить з церкви до церкви! Аяйай!
І зрештою - він опора православних московського патріархату - це його електорат!

Що стосується Лазаренка - пригадую, як він також - власною персоною перед виборами їздив по євангельських церквах... розказував як він покаявся, мол готується водне хрещення приймати - і тоді майже всі віруючі за нього голосували! А чи справді він втік з мільйонами - не знаю (є ще версія, що Кучма з нього просто "цапа відбувайла" зробив)
За Онопенка знаю (а це не він порадив Лазаренку покаятися? :D ), і за Турчинова чув.
Просто я думаю, якби справді політик увірував, то він або залишив би політику, або принаймні не афішував це прилюдно.
Але всеодно приємно, коли вище керівництво держави, чи щиро - чи не щиро, але частіше про Бога згадують.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
62
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2006, 20:10 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Щодо Онопенка, Турчинова і Черновецького - я б не сказав, що вони це афішують на весь голос. Маю сказати, що вони не повинні це приховувати (що є більшим гріхом). Звичайно, коли це використовується задля передвиборчого піару - це потурання віри, але у випадку цих людей я такого не бачив. А те що вони про це відкрито говорять - то великий плюс.




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
63
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2006, 20:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
"афішувати прилюдно" - я власне мав на увазі: говорити про побожність на показ з корисливою метою - для отримання прихильності виборців...
Часто буває, що політик не так думає про Бога як про те, який процент віруючих потенційно зможе його підтримати на виборах.
А в Україні більшість вважає себе віруючими!
P.S.: Згоден, що Турчинов та Онопенко не використовували свою віру для виборчого піару.
А от Черновецький, я чув, начебто і прийшов вперше у церкву тільки з метою пошуку виборців :), але я вірю що він щиро покаявся!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
64
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2006, 20:37 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Я розумію, і те саме мав на увазі. Просто я вважаю, що вони, і Черновецький в їх числі, не використовували це.




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
69
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2006, 10:06 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Авраам Лінкольн також був "сектантом", тільки не пригадую, до якої конфесії належав... Джордж Буш належить до протестантів (лютеранів, здається)...
Мені здається, що глибоко віруюча людина, занурившись у політику, колись та заплямить себе її брудом.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
71
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2006, 12:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А от Джордж Буш якраз є негативним прикладом християнина. Він вважається християнином (та ще й протестантом), а от справи його - далекі від християнських! (зачинщик безглуздої війни)
Тобто це приклад того: якщо твої діла безбожні, то не потрібно навіть згадувати, що ти себе вважаєш християнином!
Тому я і писав, що не потрібно язиком афішувати, що ти християнин, а треба просто бути християнином таким, щоб люди самі сказали - от він мабуть християнин!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
72
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2006, 12:28 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Стосовно Джорджа Буша - його "християнність" не завадила йому інколи пити... Ось і вір після цього набожності політиків. Я не вірю в набожність навіть тих політиків, яких поважаю.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
75
UNREAD_POSTДодано: 19 квітня 2006, 14:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Але в протестантських державах - самі протестанти не вважаються "сектантами", тому і не дивно що в США президентами чи в Німеччині канцлерами стають протестанти. У них навпаки - скоріше католики чи православні вважаються "сектантами".
Також в Кореї, чув, протестанти при владі...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
85
UNREAD_POSTДодано: 19 квітня 2006, 18:05 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 липня 2006, 22:59
Написано: 52
Звідки: UA-USA
Сонячник написав:
Але в протестантських державах - самі протестанти не вважаються "сектантами", тому і не дивно що в США президентами чи в Німеччині канцлерами стають протестанти. У них навпаки - скоріше католики чи православні вважаються "сектантами".
Також в Кореї, чув, протестанти при владі...

В США дуже багато протестантiв, тому i в президенти вони обирають протистантiв. :D
Не чула я щоб тут когось сектантом називали...кожен вiрить в що хоче... :?: :!: :?: :!:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
86
UNREAD_POSTДодано: 19 квітня 2006, 18:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Щойно чув у новинах, Чернівецький ще раз засвідчив:
Мене обрали, тому що ... я всім серцем вірю в Бога! :)

P.S.: На прохання телеведучого розкрити секрет, до якої віри він все ж таки належить, Черновецький відповів:
"У мене немає ні хвоста, ні рогів. Я ніякий не сектант. Я православний. Я хрещуся на ікону і я поважаю православну церкву".
http://pravda.com.ua/news/2006/4/19/41091.htm




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
92
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2006, 00:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Майкл Джексон був, якщо не помиляюсь, у свідках Єгови! Ну і що? І любить собі дітей та музику


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
93
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2006, 00:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ну, по-перше, Майкл Джексон не політик і не в Україні, а по-друге, Свідки Єгови не християни! :) Хіба що сектанти...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
95
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2006, 09:22 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Майкл Джексон вихований у сім'ї свідків Єгови, а сам він, скоріш всього, не є свідком Єгови, я глибоко сумніваюся, що представник цієї релігії був би тісно зв'язаний з шоу-бізнесом... :wink:




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 103 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>