Джерело
https://forum.jerelo.info/

Духовні дари від Бога.
https://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=1599
Сторінка 1 з 2

повітря [ 15 червня 2018, 19:10 ]  Духовні дари від Бога.

«4 Є різниця між дарами милости, Дух же той Самий. 5 Є й різниця між служіннями, та Господь той же Самий. 6 Є різниця й між діями, але Бог той же Самий, що в усіх робить усе. 7 І кожному дається виявлення Духа на користь. 8 Одному бо Духом дається слово мудрости, а другому слово знання тим же Духом, 9 а іншому віра тим же Духом, а іншому дари вздоровлення тим же Духом, 10 а іншому роблення чуд, а іншому пророкування, а іншому розпізнавання духів, а тому різні мови, а іншому вияснення мов. 11 А все оце чинить один і той Самий Дух, уділяючи кожному осібно, як Він хоче. 12 Бо як тіло одне, але має членів багато, усі ж члени тіла, хоч їх багато, то тіло одне, так і Христос. 13 Бо ми всі одним Духом охрищені в тіло одне, чи то юдеї, чи геллени, чи раби, чи то вільні, і всі ми напоєні Духом одним." (1-е до коринтян 12:4-13)
«28 А інших поставив Бог у Церкві поперше апостолами, подруге пророками, потретє учителями, потім дав сили, також дари вздоровлення, допомоги, управління, різні мови.» (1-е до коринтян 12:28)
«1 Браття, як людина й упаде в який прогріх, то ви, духовні, виправляйте такого духом лагідности, сам себе доглядаючи, щоб не спокусився й ти!» (До галатiв 6:1)
«36 А в Йоппії була одна учениця, на ймення Тавіта, що в перекладі Сарною зветься. Вона повна була добрих вчинків та милостині, що чинила.» (Дiї 9:36)
«6 І ми маємо різні дари, згідно з благодаттю, даною нам: коли пророцтво то виконуй його в міру віри, 7 а коли служіння будь на служіння, коли вчитель на навчання, 8 коли втішитель на потішання, хто подає у простоті, хто головує то з пильністю, хто милосердствує то з привітністю!» (До римлян 12:6-8)
Всі віруючі люди охрещені одним Духом Святим в єдине тіло. Кожен член цього тіла має особистий дар від Духа Святого, але ж виявляється що тіло не дуже і єдине якщо згадати про протиборчі конфесії та церкви. Що це ? Людина отримує дар Божий і не користується ним ?

uspih [ 15 червня 2018, 23:30 ]  Re: Духовні дари від Бога.

Як на мене не конфесій багато, а їх походження. Наприклад звідки походження Католицтва? Натомість Протестанти є реформаторами того ж католицтва. Розуміємо, що Протестанти були пророками у своїй вітчизні. Тоді, що роблять Протестанти в Україні?

Коли дві хмари збігаються поливати одну площу то виникає гроза так само коли робити правду збігаються звідусіль то виникає конфлікт.

Кожен пророк робить правду у своїй країні тоді дві країни будуть один одному благословінням, як пророк робить правду в чужій країні то буде війна.

В Україні повно іноземних конфесій але немає простого звернення до Бога самих українців.

Такі роздуми мені прийшли не давно.

Розумію, що "Джерело" міжконфесійне і ризикую образити.

І підсумки: якщо Протестант бувши в Україні бо він Протестант в США, зречеться свого ярлика, згадає якого явного дару він дістав від Бога та приєднається до громади віруючих українців то буде злагода.

повітря [ 16 червня 2018, 10:40 ]  Re: Духовні дари від Бога.

Спробую доповнити.
«33 Не дайте себе звести, товариство лихе псує добрі звичаї! 34 Протверезіться правдиво, та й не грішіть, бо деякі Бога не знають, говорю вам на сором!» (1-е до коринтян 15:33,34)
«10 Багато бо є неслухняних, марнословців, зводників, особливо ж з обрізаних, 11 їм треба уста затуляти: вони цілі доми баламутять, навчаючи, чого не належить, для зиску брудного.» (До Тита 1:10,11)
«15 Для чистих все чисте, а для занечищених та для невірних не чисте ніщо, але занечистилися і розум їхній, і сумління. 16 Вони твердять, немов знають Бога, але відкидаються вчинками, бувши бридкі й неслухняні, і до всякого доброго діла нездатні.» (До Тита 1:15,16)
«13 А з ним лицемірили й інші юдеї, так що навіть Варнава пристав був до їхнього лицемірства. 14 А коли я побачив, що не йдуть вони рівно за євангельською правдою, то перед усіма сказав Кифі: Коли ти, бувши юдеєм, живеш по-поганському, а не по-юдейському, то нащо поган ти примушуєш жити по-юдейському?» (До галатiв 2:13,14)

Уся проблема у пастирях. Справжній пастирь водиться Духом Святим і словами своїми (мовою свого народу) і ділами своїми сіє зерна Божої істини.
Що вже казати про пастирів сьгодення, якщо
«31 Промовляє тоді їм Ісус: Усі ви через Мене спокуситеся ночі цієї. Бо написано: Уражу пастиря, і розпорошаться вівці отари.» (Вiд Матвiя 26:31)

uspih [ 16 червня 2018, 11:58 ]  Re: Духовні дари від Бога.

"Уражу Пастора" тут вказує, що пастором є Господь Бог

повітря [ 16 червня 2018, 12:57 ]  Re: Духовні дари від Бога.

uspih написав:
"Уражу Пастора" тут вказує, що пастором є Господь Бог

"11 І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів, 12 щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового, 13 аж поки ми всі не досягнемо з'єднання віри й пізнання Сина Божого, Мужа досконалого, у міру зросту Христової повноти, 14 щоб більш не були ми малолітками, що хитаються й захоплюються від усякого вітру науки за людською оманою та за лукавством до хитрого блуду, 15 щоб були ми правдомовні в любові, і в усьому зростали в Нього, а Він Голова, Христос. 16 А з Нього все тіло, складене й зв'язане всяким допомічним суглобом, у міру чинности кожного окремого члена, чинить зріст тіла на будування самого себе любов'ю." (До ефесян 4:11-16)
Я розумію що у тому стиху Христос каже про Себе, а я кажу про тих кого Він настановив, та тих які самі проголосили себе пастирями. На жаль, не всі вівці знають голос Пастиря і звертаються до пастирів земних. А серед останніх є ті, котрі укажуть дорогу до Пастиря (Господа Ісуса Христа)-перші, а трапляються і ті, котрі собою підміняють Пастиря-інші. Так от перші є членами тіла Христова, а інші є засновниками сект.

uspih [ 16 червня 2018, 14:47 ]  Re: Духовні дари від Бога.

Або засновниками оккультизму.

Ну "хто в Церкві великий" про це не мало сказано, а саме хто найменший, також всім доступні курси на ББН "Смирення християнина" http://www.bbnradio.org/wcm4/bbnbirussian/%D0%91%D0%B8%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%82/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%B2/tabid/2753/CourseID/672/Default.aspx

Так що "Ти був вірним у малому тож поставлю тебе над великим.

У Вас який дар?

повітря [ 16 червня 2018, 15:51 ]  Re: Духовні дари від Бога.

Сподіваюсь, що Бог дарував мені здатність збирати біблейську істину та доносити до братів і сестер.

повітря [ 16 червня 2018, 18:41 ]  Re: Духовні дари від Бога.

Не дуже важливо у кого який дар, набагато важливіше як той дар використовується, яку користь він приносить Церкві Христовій.

uspih [ 17 червня 2018, 00:46 ]  Re: Духовні дари від Бога.

Буде дар то буде й використовуватись, головне що Бог дає благодать смиренним

Отже, хто впокориться, як дитина оця, той найбільший у Царстві Небеснім.
(Матв.18:4)

По курсу виявилось, що є декілька видів смирення, і головним я знайшов один це дар смирення, доступно людям з властивістю віри.

Конфесії в основному мають стовпи "доктрини", а треба дар віри... бо

10 Не в силі коня уподоба Його, і не в членах людини Його закохання,
11 Господь любить тих, хто боїться Його, хто надію складає на милість Його!
(Пс.146:10,11)

повітря [ 17 червня 2018, 08:39 ]  Re: Духовні дари від Бога.

uspih написав:
Конфесії в основному мають стовпи "доктрини", а треба дар віри... бо

Дар віри то особистий дар, людина яка має той дар відчуває присутність Бога кожну секунду свого життя, має сили боротися з кожним хто виступає проти Бога, а головне, така людина готова піти на який завгодно ризик заради Бога.

повітря [ 17 червня 2018, 09:40 ]  Re: Духовні дари від Бога.

Як проявляються дари Божі. Тільки деякі приклади.
Дар служіння.
«16 Хай Господь подасть милосердя Онисифоровому дому, бо він часто мене підкріпляв і кайданів моїх не соромився. 17 А коли він до Риму прибув, шукав мене пильно й знайшов, 18 хай Господь йому дасть знайти милість від Господа в день той, скільки ж він послужив був в Ефесі мені, ти відаєш краще!» (2-е Тимофiю 1:16-18)
Дар Євангеліста.
«4 Ходили тоді розпорошенці, та Боже Слово благовістили. 5 Ось Пилип прийшов до самарійського міста, і проповідував їм про Христа. 6 А люди вважали на те, що Пилип говорив, і згідно слухали й бачили чуда, які він чинив. 7 Із багатьох бо, що мали їх, духи нечисті виходили з криком великим, і багато розслаблених та кривих уздоровилися. 8 І радість велика в тім місті була!» (Дiї 8:4-8)
Дар пастиря.
«1 Тож благаю між вами пресвітерів, співпресвітер та свідок Христових страждань, співучасник слави, що повинна з'явитись: 2 пасіть стадо Боже, що у вас, наглядайте не з примусу, але добровільно по-Божому, не для брудної наживи, а ревно, 3 не пануйте над спадком Божим, але будьте для стада за взір.» (1-е Петра 5:1-3)
Дар вчителя.
«24 Один же юдей, на ім'я Аполлос, родом з Олександрії, красномовець та сильний в Писанні, прибув до Ефесу. 25 Він був навчений дороги Господньої, і, палаючи духом, промовляв і про Господа пильно навчав, знаючи тільки Іванове хрищення. 26 І він сміливо став промовляти в синагозі. Як Акила й Прискилла почули його, то його прийняли, і докладніш розповіли йому про дорогу Господню. 27 А коли він схотів перейти до Ахаї, брати написали до учнів, нагадуючи, щоб його прийняли. А прибувши, помагав він багато тим, хто ввірував благодаттю, 28 бо він переконував пильно юдеїв, Писанням прилюдно доводячи, що Ісус то Христос.» (Дiї 18:24-28)
Дар мудрости.
«13 Хто мудрий і розумний між вами? Нехай він покаже діла свої в лагідній мудрості добрим поводженням! 14 Коли ж гірку заздрість та сварку ви маєте в серці своєму, то не величайтесь та не говоріть неправди на правду, 15 це не мудрість, що ніби зверху походить вона, але земна, тілесна та демонська. 16 Бо де заздрість та сварка, там безлад та всяка зла річ! 17 А мудрість, що зверху вона, насамперед чиста, а потім спокійна, лагідна, покірлива, повна милосердя та добрих плодів, безстороння та нелукава.» (Якова 3:13-17)
Дар милосердя.
«33 Проходив же там якийсь самарянин, та й натрапив на нього, і, побачивши, змилосердився. 34 І він підійшов, і обв'язав йому рани, наливши оливи й вина. Потому його посадив на худобину власну, і приставив його до гостиниці, та й клопотався про нього. 35 А другого дня, від'їжджавши, вийняв він два динарії, та й дав їх господареві й проказав: Заопікуйся ним, а як більше що витратиш, заплачу тобі, як вернуся.» (Вiд Луки 10:33-35)

Звісно, всі дари Божі не перелічити, та мабуть і не треба, а треба пам’ятати що
«4 Є різниця між дарами милости, Дух же той Самий. 5 Є й різниця між служіннями, та Господь той же Самий. 6 Є різниця й між діями, але Бог той же Самий, що в усіх робить усе. 7 І кожному дається виявлення Духа на користь.» (1-е до коринтян 12:4-7)

uspih [ 17 червня 2018, 13:32 ]  Re: Духовні дари від Бога.

повітря написав:
uspih написав:
Конфесії в основному мають стовпи "доктрини", а треба дар віри... бо

Дар віри то особистий дар, людина яка має той дар відчуває присутність Бога кожну секунду свого життя, має сили боротися з кожним хто виступає проти Бога, а головне, така людина готова піти на який завгодно ризик заради Бога.

Тільки ж здається цей дар треба всім.

повітря [ 17 червня 2018, 14:39 ]  Re: Духовні дари від Бога.

uspih написав:
повітря написав:
uspih написав:
Конфесії в основному мають стовпи "доктрини", а треба дар віри... бо

Дар віри то особистий дар, людина яка має той дар відчуває присутність Бога кожну секунду свого життя, має сили боротися з кожним хто виступає проти Бога, а головне, така людина готова піти на який завгодно ризик заради Бога.

Тільки ж здається цей дар треба всім.

Але ж не всі мають той дар. Бог любить людину і тому накладає тягар який не перевищує її сили, а серед праведних є і сильні (духом) і не дуже сильні.

uspih [ 17 червня 2018, 16:43 ]  Re: Духовні дари від Бога.

Кумедний висновок. Часто посилаюсь на слова свого викладача "Бог створив людину досконалою але не створив праведною бо праведність дістається вірою" Любов без віри не буває праведною і жодний дар, нарешті "віруй в Сина Божого і спасешся" На мене вся Біблія в ключеві є предметом віри, і віра приходить від слухання, а слухання від Божого Слова. Сказано, що не по вірі те гріх, і сказано все робити в міру віри.

Між тим жодний дар не є зайвим, згадати як Давид пив воду не черпаком(порціями) а хлептав язиком, і був улюбленцем Бога. Можливо Бог дає решту дарів через друзів не знаю.

повітря [ 17 червня 2018, 20:26 ]  Re: Духовні дари від Бога.

"8 Одному бо Духом дається слово мудрости, а другому слово знання тим же Духом, 9 а іншому віра тим же Духом, а іншому дари вздоровлення тим же Духом, 10 а іншому роблення чуд, а іншому пророкування, а іншому розпізнавання духів, а тому різні мови, а іншому вияснення мов. (1-е до коринтян 12:8-10)
Цікаве питання: чи можна вважати що людина яка має дар мудрости (як приклад) може не мати дара віри ?

Сторінка 1 з 2 Часовий пояс UTC + 2 годин