Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:43




Створити нову тему Відповісти  [ 31 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сумління людини
48447
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2018, 19:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 січня 2023, 19:32
Написано: 31
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я не можу погодитись з Вашими припущеннями.
"1 Кажу правду в Христі, не обманюю, як свідчить мені моє сумління через Духа Святого, 2 що маю велику скорботу й невпинну муку для серця свого!" (До римлян 9:1,2)
Для мене "моє сумління через Духа Святого" значить тільки одне: сумління людини є частка його духу (не плоті, не душі).




Надійся на Господа всім своїм серцем, а на розум свій не покладайся! (Приповiстi 3:5)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сумління людини
48448
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2018, 19:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2019, 03:11
Написано: 51
Віровизнання: у пошуках Правди
Ну тоді сумління в людині, нема зовсім бо ще з Адама, втратила Духа(перша смерть). Для християнина Святий Дух буде оновленням сумління. Але припускаю, що сумління все ж є у всіх але в полоні.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сумління людини
48449
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2018, 19:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2019, 03:11
Написано: 51
Віровизнання: у пошуках Правди
повітря написав:
Я не можу погодитись з Вашими припущеннями.
"1 Кажу правду в Христі, не обманюю, як свідчить мені моє сумління через Духа Святого, 2 що маю велику скорботу й невпинну муку для серця свого!" (До римлян 9:1,2)
Для мене "моє сумління через Духа Святого" значить тільки одне: сумління людини є частка його духу (не плоті, не душі).

Через Духа, але "моє" тобто Павло бачить її своєю часткою чи воно приходить з гори?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сумління людини
48450
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2018, 20:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 січня 2023, 19:32
Написано: 31
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
uspih написав:
Ну тоді сумління в людині, нема зовсім бо ще з Адама, втратила Духа(перша смерть). Для християнина Святий Дух буде оновленням сумління. Але припускаю, що сумління все ж є у всіх але в полоні.

Я кажу не про Духа, а про духа життя, як перший дар кожній людині від Бога. Так от сумління і міститься в цьому дусі.
"11 А по півчверта днях дух життя ввійшов у них від Бога, і вони повставали на ноги свої. І напав жах великий на тих, хто дивився на них!" (Об'явлення 11:11)
Розумію, що кожна жива душа має дух життя, але ж дух життя від Бога має тільки людина. Тварини, наприклад, мають дух життя від землі.




Надійся на Господа всім своїм серцем, а на розум свій не покладайся! (Приповiстi 3:5)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сумління людини
48451
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2018, 21:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2019, 03:11
Написано: 51
Віровизнання: у пошуках Правди
Коротше не заглиблюючись у Вашу думку, все ж Ви говорите про складову людини.

Поставив типове питання звичайним людям, цікаво бо давно не чув цього слова "Сумління" як не помиляюсь воно особливо часто застосовувалось у піснях і фільмах радянських часів, чомусь сумління було тоді рушієм виховання. Ну в наш час ось згадав "Свобода совісті" це як "право людини"

http://otvet.i.ua/community/1280/22405/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сумління людини
48452
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2018, 22:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
uspih написав:
...знову ж таки Павло підмітив, що це не від Бога, а лише його припущення які треба допрацювати...
Просто для світських людей там сумління повертає психолог, а перед Богом, перезавантаження чи народження з гори.

1. Все Писання Богом надхнене; і слова ап. Павла були угодні Духу Святому, щоб їх залишити в Писанні, які й ми читаємо.
2. Ніякий психолог не може повернути людині сумління (до речі, сумління є в кожній людині, тільки воно різне). тільки Господь може допомогти людині, і очистити її сумління.
друзі, не треба видумувати філософії, про сумління нам відкриває Слово Боже.
повітря написав:
Розумію, що кожна жива душа має дух життя, але ж дух життя від Бога має тільки людина. Тварини, наприклад, мають дух життя від землі.

де написано, що тварини мають дух життя від землі?
Писання говорить: Бог "Сам дає всім і життя, і дихання, і все." (Дії17:25)
і ще: «Ось море велике й розлогошироке, там повзюче, й числа їм немає, звірина мала та велика!
Ходять там кораблі, там той левіятан, якого створив Ти, щоб бавитися йому в морі.
Вони всі чекають Тебе, щоб Ти часу свого поживу їм дав.
Даєш їм збирають вони, руку Свою розкриваєш добром насичаються.
Ховаєш обличчя Своє то вони перелякані, забираєш їм духа вмирають вони, та й вертаються до свого пороху.
Посилаєш Ти духа Свого вони творяться, і Ти відновляєш обличчя землі.
»
(Пс.104:25-30)




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сумління людини
48453
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2018, 22:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 січня 2023, 19:32
Написано: 31
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
" 7 І вернеться порох у землю, як був, а дух вернеться знову до Бога, що дав був його!" (Екклезiяст 12:7)
Цей дух має кожна людина.
" 21 А Той, Хто нас із вами в Христа утверджує, і Хто нас намастив, то Бог, 22 Який і назнаменував нас, і в наші серця дав завдаток Духа." (2-е до коринтян 1:21,22)
А такий дух мають тільки Божі люди з чистим сумлінням.




Надійся на Господа всім своїм серцем, а на розум свій не покладайся! (Приповiстi 3:5)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сумління людини
48454
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2018, 22:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 січня 2023, 19:32
Написано: 31
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
" 7 І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею." (Буття 2:7)
" 24 І сказав Бог: Нехай видасть земля живу душу за родом її, худобу й плазуюче, і земну звірину за родом її. І сталося так. 25 І вчинив Бог земну звірину за родом її, і худобу за родом її, і все земне плазуюче за родом його. І бачив Бог, що добре воно." (Буття 1:24,25)
Може я висловився невдало, розумію що все створено Богом, але ж дихання життя для людини вдихнув Сам Бог, а дихання життя тварин теж від Бога тільки по слову Його і через землю.




Надійся на Господа всім своїм серцем, а на розум свій не покладайся! (Приповiстi 3:5)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сумління людини
48455
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2018, 02:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2019, 03:11
Написано: 51
Віровизнання: у пошуках Правди
повітря написав:
" 7 І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею." (Буття 2:7)
" 24 І сказав Бог: Нехай видасть земля живу душу за родом її, худобу й плазуюче, і земну звірину за родом її. І сталося так. 25 І вчинив Бог земну звірину за родом її, і худобу за родом її, і все земне плазуюче за родом його. І бачив Бог, що добре воно." (Буття 1:24,25)
Може я висловився невдало, розумію що все створено Богом, але ж дихання життя для людини вдихнув Сам Бог, а дихання життя тварин теж від Бога тільки по слову Його і через землю.

То Ви змінили думку: сумління з гори чи сумління складає людину?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сумління людини
48456
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2018, 02:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2019, 03:11
Написано: 51
Віровизнання: у пошуках Правди
Стосовно допрацювати я маю на увазі не філософії, а те, що за 2000 років, Церква поглибила досвід пізнання Бога, зросла Духовно і там де Павло говорить не певно, вже певно доведено практикою і часом. Там де Павло говорить, що це слова не Бога, а його... треба думати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сумління людини
48457
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2018, 09:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 січня 2023, 19:32
Написано: 31
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
uspih написав:
Там де Павло говорить, що це слова не Бога, а його... треба думати.

Павло мав найвищий дар Апостола від Бога, його слова освячені Духом Святим, а значить є істиною.
Думай, не думай, а доки Дух Божий не відкриє істину нічого не придумаєш.
Тепер по темі: людина невіруюча має тільки дух життя ізольований від Бога; людина віруюча (не всі релігійні люди віруючі) має дух який підноситься до Бога, який спілкується з Духом Святим (дух до Духа). І в першому дусі і у другому є сумління - от і судіть з гори сумління чи не з гори.




Надійся на Господа всім своїм серцем, а на розум свій не покладайся! (Приповiстi 3:5)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сумління людини
48458
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2018, 11:53 

Востаннє редаговано uspih 14 червня 2018, 20:16 (всього 1 раз).

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2019, 03:11
Написано: 51
Віровизнання: у пошуках Правди
Думаю істина коли читаємо і вона приходить у цей момент, а також істина буває практикою.

І якби все було від Духа то ми прийшли би одностайного висновку.

Ну добре я поки притримаюсь, що сумління це одне, воно дано людині. Чисте сумління не полонене рабством гріха, тому для грішника воно так віддаляється як і людина від Бога.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сумління людини
48459
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2018, 12:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2019, 03:11
Написано: 51
Віровизнання: у пошуках Правди
Підібємо однак підсумки: прозвучало вже декілька версій до питання 1) Через мене. 2) Що сумління це вища свідомість а тобто Бог, і воно стукає до серця з гори. 3) Що сумління два у людини і у Бога. 4) Тарас пропонував версію, що сумління буває різне... можливо він хотів сказати у різному стані.

Ну я думаю, що сумління одне у всіх, різні лише гріхи які його полонять.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сумління людини
48460
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2018, 19:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 січня 2023, 19:32
Написано: 31
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
uspih написав:
І якби все було від Духа то ми прийшли би одностайного висновку.

Спробую і я зробити якісь проміжні висновки. Ми торкнулися того що зветься невидимим, духа людини та Духа Божого і
зрозуміли що у кожного свої уявлення про сумління, а істина десь далеко. А сталося це тому, що ми не маємо того дара Божого який відкриє цю істину.
І що ж робити ? Або знайти людину яка має дар пророцтва чи дар мудрости від Бога, або
"29 Чи ж усі апостоли? Чи ж усі пророки? Чи ж усі вчителі? Чи ж усі сили чудодійні? 30 Чи ж усі мають дари вздоровлення? Чи ж мовами всі розмовляють? Чи ж усі виясняють? 31 Тож дбайте ревно про ліпші дари, а я вам покажу путь іще кращу!" (1-е до коринтян 12:29-31)




Надійся на Господа всім своїм серцем, а на розум свій не покладайся! (Приповiстi 3:5)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сумління людини
48461
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2018, 20:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2019, 03:11
Написано: 51
Віровизнання: у пошуках Правди
Робити по вірі і по вірі дасться :?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 31 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>