Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:25




Створити нову тему Відповісти  [ 73 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Огляд новин
2566
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2006, 08:23 

Востаннє редаговано Братик 22 травня 2007, 18:58 (всього 1 раз).

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Пропоную обговорювати у цій теми новини, як такі що безпосередньо торкаються нашого земного життя.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2567
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2006, 08:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Як ви думаєте, до кого примкне "Наша Україна"?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2573
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2006, 10:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Народний Союз "Наша Україна" (НСНУ) нічим не краща олігархічно-кланового об'єднання "Партія Регіонів"! Я про це попереджав своїх близьких ще до виборів!
Що стосується коаліції - то ще за довго до виборів наближені до Президента прийняли рішення щодо знищення авторитету Юлії Тимошенко (яка не погоджувалася покривати злочинні дії нової влади). І сам Ющенко ще до виборів натякнув, що коаліція з ПР є можливою (бо не зміг ще тоді прямо збрехати).
Тому я переконаний, що саме така коаліція і буде створена - НСНУ+ПР ("Не зрадь Майдан" - як її назвала Юля). Але це зробити не легко, оскільки є ще совість у Президента (і є ще у НСНУ політики, які мають совість), тому цей процес затягується, а Президент відсторонився (мол не я приймаю рішення з ким буде НСНУ).

Ще можливий варіант, що буде створена демократична коаліція, але вона при першій нагоді розпадеться.

Тому Україні знову загрожує диктатура! Тож молімося, щоб Господь ще продовжив часи свободи в Україні!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2585
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2006, 22:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я вважаю, що віруючим є над чим роздумувати. Віруючі люди повинні бути аполітичні.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2601
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2006, 01:00 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Я голосувала за Юлю і до цього часу її підтримую.
А з приводу аполітичності не згодна. Якщо ми будемо мовчати, то до чого можуть дійти всі ці владні перегони?
Саме віруючі люди являються Божим інструментом, і саме через нас Він може встановлювати угодну Йому владу. Якщо не ми, то хто?




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2603
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2006, 01:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Така позиція, про яку ти говориш вже приводила церкву до папства. До того ж, Христос сказав - моє царство не від віку цього!!!




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2608
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2006, 06:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я частково згідний з тобою, Тарасе, що віруючі повинні бути аполітичними. В тому сенсі, що для нас на першому місці повинен бути Бог і розмірковування над словом Божим, намагання зберігти святість і бути світильноком для світу. Але віруючий не обмежує свій світогляд тільки роздумами над словом Божим, ми не повинні закриватися від світу в монастирі. Чи хочемо ми того, чи ні, нас торкаються ці теми і ми будуємо своє відношення до цих чи інщих подій. Я не пропагую політику, чи якусь партію, адже віруючі розуміють що всяка влада від Бога і тому ми цим сильно не переймаємося. Але якщо нас цікавить ця тема, якщо ми про це говоримо на роботі, то чому не можна поділитися думками на форумі? Політика - річ нечиста та небезпечна, але пропоную просто обговорювати її а не займатися нею.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2609
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2006, 06:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
І все таки, хочеться вірити, що у них вистачить таки розуму не обєднуватися з регіонами.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2612
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2006, 16:55 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Схиляюсь до думки Сонячника. Скоріш за все може бути для замилювання ока створена помаранчева коаліція аби "спалити" імідж Юлі (буде важко через ціни на газ, нафту) і аби пом'якшити наслідки народного обурення, розгубленості та недовіри в зв'язку із майже створеною коаліцією з тими, котрі нас лякали на дільницях, біля них, а потім фальсифікували і святкували передчасну перемогу.
Ця коаліція (з регіонами) зараз може і не буде створена, втім ще в цьому році цілком вірогідна.
Взагалі-то, Братику, дуже гарну статтю із розкладанням всіх політичних пазлів шукай в останньому номері "Дзеркала тижня"...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2620
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2006, 20:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Yevhen написав:
Схиляюсь до думки Сонячника. Скоріш за все може бути для замилювання ока створена помаранчева коаліція аби "спалити" імідж Юлі (буде важко через ціни на газ, нафту) і аби пом'якшити наслідки народного обурення, розгубленості та недовіри в зв'язку із майже створеною коаліцією з тими, котрі нас лякали на дільницях, біля них, а потім фальсифікували і святкували передчасну перемогу.
Ця коаліція (з регіонами) зараз може і не буде створена, втім ще в цьому році цілком вірогідна.
Взагалі-то, Братику, дуже гарну статтю із розкладанням всіх політичних пазлів шукай в останньому номері "Дзеркала тижня"...


Якого номера?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2625
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2006, 22:55 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Останнього http://www.zn.kiev.ua/ie/show/602/53700/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2626
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2006, 23:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ольг@ написав:
Я голосувала за Юлю і до цього часу її підтримую.
А з приводу аполітичності не згодна. Якщо ми будемо мовчати, то до чого можуть дійти всі ці владні перегони?
Саме віруючі люди являються Божим інструментом, і саме через нас Він може встановлювати угодну Йому владу. Якщо не ми, то хто?
Я також найбільше довіряю Юлі... і голосував за БЮТ ще й на попередніх виборах ;) Я з нею однодумець в економічних поглядах... а також мені приємно, що вона ставить віру в Бога на перше місце (принаймні так вона говорила), а також у її блоці найбільше чесних та віруючих політиків.
А що стосується відношення віруючих до політики, то все ж таки, гадаю, Тарас - правий... бо віруючі не повинні брати активну участь у політичних акціях (пікетувати, протестувати), але молитися Богу за владу (так буде більше користі).
Написано у Біблії так:
1Тим.2:1-2 Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості.
А також нас застерігає:
Рим.13:1 Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога.
Рим.13:2 Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе.

Значить, ми - віруючі повинні молитися за владу і коритися існуючій владі (звичайно, в рамках Божих заповідей).
Але чи можуть віруючі бути при владі, чи працювати на владу - я думаю, що Слово Боже цього не забороняє... Тут уже нехай кожен вирішує по совісті...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2657
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2006, 16:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 серпня 2013, 18:53
Написано: 22
Звідки: NewVol, UA
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Я вважаю, що віруючим є над чим роздумувати. Віруючі люди повинні бути аполітичні.
як би не хотіли християни не бути в політиці, справжнім християнам цього не вдасться. Бо коли християнин молиться за владу, він вже є політиком - приймає участь в формуванні дій влади на територіїї тої країни де він перебуває, бо Бог починає впливати на розвиток і стан тієї країни в усіх сферах.
Я знаю випадок коли "християни" будуть аполітичними, тоді, коли перестануть молитися, і молитися за владу і про свою країну, відповідно вони вже тоді будуть не християни, а просто людьми, які знають про Бога. І не віруючими людьми, бо віруючі люди щось роблять - на приклад моляться.

P.S. Треба буде із свого сайту забрати банер/кнопку нашої України.




DIXI
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2722
UNREAD_POSTДодано: 21 червня 2006, 01:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Там написано, що ми повинні молитися, за те, щоб всі люди спаслися, в тому числі влада. Ми можемо молитися за владу: Боже благослови їх, але тільки в сенсі Боже дай їм покаяння. Як Бог може благословляти безбожну людину? Для того, щоб вона пробувала в безбожності? До того ж, щоб молитися, зовсім не потрібно вникати в політичні питання.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2810
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2006, 12:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарас написав:
Там написано, що ми повинні молитися, за те, щоб всі люди спаслися, в тому числі влада. Ми можемо молитися за владу: Боже благослови їх, але тільки в сенсі Боже дай їм покаяння. Як Бог може благословляти безбожну людину? Для того, щоб вона пробувала в безбожності? До того ж, щоб молитися, зовсім не потрібно вникати в політичні питання.

Я згоден з тобою Тарасе, що вникати у політику - християнам не слід. Лише не розумію з чого ти взяв, що треба лише молитися, щоб влада спаслася? Написано - молитися, щоб могли ми..., тобто за демократичний устрій!
1Тим.2:1-2 Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості.

Тож слава Господу, що сформувалася демократична коаліція! :) Сподіватимемося, що по милості Божій матимемо уряд, який буде піклуватися про наше мирне і тихе життя, що зможемо тихо і спокійно кликати Господнє Ім'я!!! Що зможемо й надалі спілкуватися на цьому форумі! ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 73 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>