Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:36




Створити нову тему Відповісти  [ 73 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3378
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2006, 17:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Юлю на посаду премєра не він пропонує!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3386
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2006, 06:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Братик написав:
Щодо останнього висновку (стосовно дурнів) згоден Зображення

Не можна тих 32% вважати дурнями. Вони просто жертви психологічної війни, яку Росія оголосила проти українського народу ще у 2004р. А для реабілітації потрібен час і люди помалу таки приходять в себе: у 2004р. таких було понад 44%, а тепер лише 32%. Ті, що залишилися - то переважно адепти однієї небезпечної релігійної секти з центром у Москві. Хоча я знаю ще декілька дрібних сект подібного спрямування. Членів тих сект постійно залякують, що Ющенко - то антихрист. І в такому роді подібними страшилками постійно культивують страх у своїх членів (див. сайт http://www.zaistinu.ru "Стояние за истину"???!!!!)




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3396
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2006, 15:49 

Востаннє редаговано Горнятко 03 липня 2006, 20:31 (всього 1 раз).
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Зображення


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3403
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2006, 20:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Оце і є приклад мислення навязаними шаблонами. Бо саме у цих сектах Ющенка зажди зображали у вигляді ВОЖДЯ. Для нас Ющенко - не вождь, а звичайний політик, якому не пробачають помилок. Оце і є звичайні демократичні принципи: не сліпе захоплення ВОЖДЕМ (напр. Януковичем), а довіра конкретному політику до того часу, доки він дотримує свого слова.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3404
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2006, 21:16 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Зображення


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3524
UNREAD_POSTДодано: 07 липня 2006, 08:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Давайте не сперечатися з приводу політичних уподобань, а просто коментувати події з позиції нейтрального спостерігача. Саме для цього я відкрив цю тему. Дуже прошу уникати політичні суперечки і бути обережним у висловлюванні своїх політичних позицій. Памятайте, що форум християнський!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3525
UNREAD_POSTДодано: 07 липня 2006, 08:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
У ситуації що склалася в четвер, вважаю винуватим саме Нашу Україну, яка "вперлася" за посаду спікера. Їм треба було уступити цю посаду соціалістам і все було б нормально. Також вважаю неприпустимим шантажі і заігрування Нашої України з януковичами.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3551
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2006, 07:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Повністю згідний, що винна тут на 90% Наша Україна, а на 10% - Соцпартія. Таку ситуацію легко можна було передбачити і не колотити воду в ступі.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3638
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2006, 09:03 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Ото маємо добрий приклад, яка то є брудна справа - політика. Не годен вірити жодній людині.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3660
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2006, 10:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я був переконаний, що регіонали не допустять аби Юля навела порядок у державі. Нажаль гроші сильніші за справедливість. Перед великими грошима важко встояти. Так само і ми у житті є зразковими християнами, а коли нам покажуть криву дорогу до збагачення, ми здатні забути заповіді Божі :( Але хочеться вірити, що гроші над нами влади не мають! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3816
UNREAD_POSTДодано: 20 липня 2006, 07:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я не сумніваюся що НУ обєднається з ПР: вигода завжди переважала совість у нашоукраїнців. Та й правильно: навіщо воювати, адже дійсно від регіоналів їх дуже мало що відрізняє, а спільне одне: жадоба влади. Най би обєдналися та грабили Україну разом і в злагоді.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3922
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2006, 22:23 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Сонячник написав:
Я був переконаний, що регіонали не допустять аби Юля навела порядок у державі. Нажаль гроші сильніші за справедливість. Перед великими грошима важко встояти.

Юля наводила порядок в державі разом з христянцем Лазоренко.
Той потім втік і у благословенних Сполучених Штатах отримував благословіння! А Юлю - минуло. С тих пір вана трішки вивчила українську мову, скорешувалася з братвою, яка "каяла" Пашку і знов
згадала про народ!
Так що Ваші переканання ,з її дев"ятью міліонами, їй поки шо до лямпочки!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3924
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2006, 22:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Горнятко написав:
Юля наводила порядок в державі разом з христянцем Лазоренко.
Той потім втік і у благословенних Сполучених Штатах отримував благословіння! А Юлю - минуло. С тих пір вана трішки вивчила українську мову, скорешувалася з братвою, яка "каяла" Пашку і знов
згадала про народ!
Так що Ваші переканання ,з її дев"ятью міліонами, їй поки шо до лямпочки!

Горнятко, ми, християни, повинні довіряти людям! Не можна всіх підозрювати у не скоєних гріхах! Звісно, для того Бог дає нам мудрість, щоб ми зважали хто є ким. Юля мої сподівання ще ніколи не підводила, я їй і її партії ще довіряю, хоча б тому, що вона (Юля) на перше місце ставить віру в Бога.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3926
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2006, 22:46 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Сонячник написав:
Горнятко, ми, християни, повинні довіряти людям! Не можна всіх підозрювати у не скоєних гріхах!

Оперативному черговому Сонячник!
Від Горнятка!
22.07.2006 23.56

Прощу оперативно дати пояснення чиїм рішенням з категорії "ЛЮДИ" виключено Партію регіонів і особисто пана Януковича!
Повідомляю також, що до спілкування з Вами помилково вважав, що ті хто на перше місце ставлять віру в Бога, повинні прагнути епіскопства (та подібного).
На зв"язку!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3930
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2006, 23:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Горнятко написав:
Прощу оперативно дати пояснення чиїм рішенням з категорії "ЛЮДИ" виключено Партію регіонів і особисто пана Януковича!

:) Хоч Янукович має судимості, хоч Янукович неграмотний, хоч за Януковичем стоять інші люди (не Янукович приймає рішення) - але я йому (партії Регіонів) також довіряю! Я впевнений, що вони зроблять дещо з того, що декларують! Але мені не подобається те, що вони намагаються зробити! Просто я цього не хочу!
Горнятко написав:
Повідомляю також, що до спілкування з Вами помилково вважав, що ті хто на перше місце ставлять віру в Бога, повинні прагнути епіскопства (та подібного)
Звісно, це не так! Єпископства не всі віруючі прагнуть :) і не повинні прагнути!
Але милість Божа є над усіма, і Господь вірний Свому Слову! Звичайно, Юля не свята, але кожен хто надію покладає на Бога, не буде посоромлений!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 73 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>