Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 20 травня 2022, 19:47
Створити нову тему Відповісти  [ 15 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Гріх народу нашої країни
48079
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2016, 22:45 

Востаннє редаговано Мандрiвник 02 серпня 2016, 22:52 (всього 1 раз).

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 серпня 2017, 14:23
Написано: 17
Віровизнання: християнин
Вітаю, дорогі брати і сестри!
Одразу хочу попередити, що мова піде не в політичному, а саме в духовному руслі.

Гріх це завжди проблема - і гріх одної людини, і гріх людського суспільства тої чи іншої країни.
Як не крути, люди що живуть в суспільстві..., в тому числі, й віруючі в Христа Іісуса, можуть терпіти за гріхи суспільства, в цілому, тому що знаходяться в складі суспільства і вимушені підчинятися принятим в суспільстві тим чи іншим незручним законам – наприклад, віруючі в Росії тепер, в деякій мірі, залежать від принятого там нині закону, сильно обмежуючого можливість благовістя, зібрань і т.п..; віруючі України змушені, як і невіруючі, тратити час на заробіток засобів на існування своїх сімей за межами своєї країни… в умовах не завжди привабливих (часто без духовного спілкування)… і т.д., і т.п.
При цьому, зрозуміло, що умови проживання в суспільстві напряму залежать від того, наскільки суспільство (в цілому) тримається повелінь Бога живого.
Тобто, є підстава говорити про те, що гріхи того чи іншого суспільства, в цілому, впливають на життя і невіруючих суспільства, і на віруючих того ж суспільства (тої ж країни).

Прийшло на серце поділитися своїм баченням цього духовного аспекту відносно суспільства, іменованого Україна…

Почну трохи здалеку – Бог говорить Аврааму, що благословляючих його (та його народ) Він благословить, а тих, хто злословить Авраама (знову – і його народ) Бог прокляне (!). Саме так сказано в Буття 12:3.
Крім цього, в Захарії 2:8 сказано, що той, хто доторкається евреїв, доторкається зіниці ока Божого.
Наголошую – навіть той, хто лише злословить евреїв – буде проклятий Богом.
Тим більше, той, хто вбиває евреїв (а також і віруючих в Христа) – буде проклятий Богом!

Що ми бачимо з історії…- тільки при Богдані Хмельницькому народом України було знищено (вбито) від декількох сотень тисяч до півмільйона евреїв (посилок на цю інфу в мене зараз під рукою немає, але кожен, хто зацікавиться сказаним, легко знайде підтвердження в інтернет).
Наступні гайдамацькі повстання в Україні значно добавляли до числа вбитих євреїв…
Крім цього, син княгині Ольги – Святослав, відомий тим, що приклав руку до знищення держави під назвою Хазарський Каганат.
Мої дослідження дозволили встановити, що керівництво цієї держави складалося з євреїв (багато євреїв було і серед простих людей, населяючих цю державу, хоча, крім них, там же були й тюркські народи). Релігією керівництва і багатьох інших людей Хазарського Каганату був іудаїзм.
Короче кажучи – і цим розгромом єврейської держави Святослав (як представник українського народу) значно добавив до тяжких гріхів України, за які Бог обіцяв прокляття!
При цьому, наскільки я знаю, українці ніколи не каялися в цих важких гріхах…
А значить, гріх залишається на країні… - на жаль, це реальність!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх народу нашої країни
48080
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2016, 22:46 

Востаннє редаговано Мандрiвник 02 серпня 2016, 22:53 (всього 1 раз).

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 серпня 2017, 14:23
Написано: 17
Віровизнання: християнин
Як ви думаєте, стримує Бог Своє слово, чи ні?
Мені думається, що тики стримує…
А якщо так, то Україна (її народ) знаходиться під прокляттям і, при тому, явним. На це вказують і сьогоднішні події…, і події на протязі, як мінімум, останніх кількох сотень років.

При цьому, Бог наказує віруючим в Нього піклуватися за народ, який живе на території, де Він поселив віруючих і молитися за благополуччя цього народу, і тоді й самим віруючим буде мир (див. Иєремії 29:7).
Це саме повеління звучить і в словах Апостола Павла (див. 1Тим 2:1-3) – знову таки з акцентом на те, що саме при такій турботі за стан керівництва країною, віруючі зможуть жити тихо і благочестиво (тобто, якість життя віруючих напряму залежить, в т.ч., і від їх турботи за народ, що їх оточує – від виконання повелінь Иєремії 29:7 і 1Тим 2:1-3).

З текстів Писання мі знаємо, що прокляття (чи його реалізація) може просягатися на багато віків вперед – коли Бог говорив про Дамаск, що він буде «горою розвалин» і виключений з числа міст (Ісайї 17:1 – сьогодні Дамаск поки ще є місто), тоді там жили зовсім інші люди, ніж ті, що будуть жити при виконанні цього прокляття. Можна говорити про те, що вони (обставини їх життя) не повинні відповідати за гріхи своїх предків (своїх батьків). Але Бог сказав, що Дамаск буде зруйнований і виключений з числа міст…- так і буде.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх народу нашої країни
48081
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2016, 22:46 

Востаннє редаговано Мандрiвник 02 серпня 2016, 22:54 (всього 1 раз).

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 серпня 2017, 14:23
Написано: 17
Віровизнання: християнин
Реальність така, що Україна знаходиться під прокляттям.
Зрозуміло й те, по причині якого релігійного вчення народ України змушений був піти на такі нерозумні вчинки, як вбивства народу Божого (євреїв) – з цього вже нехай кожен зробить висновки і використовує їх в своїх молитвах.
При цьому, відомо, що тільки ті, що народженні від Бога (хто ожив духовно) можуть змінити ситуацію своїми молитвами – тільки вони мають можливість входу на внутрішній двір Царя царів (Есфір 4:11), для прохань за народ країни.

Потрібно, як мінімум, молити Бога пробачити народу України вказані вище гріхи, зняти з країни прокляття, видалити всяке непотрібне духовне вчення і покрити Україну Його благословінням.
Звичайно, гріхи прощаються при їх сповіданні (1Іоанна 1:9).
Крім цього, в даному випадку потрібно ще й просити вибачення в представників тих, кого українці знищували – в євреїв.
Для цього далеко ходити не потрібно – деякі з них сьогодні знаходяться в Києві.
Вони керують Україною і дорога до них відома і відкрита – діло за бажанням… за бажанням отримати прощення вказаних вище історичних гріхів…, збавити країну від прокляття… і покрити її Божим благословенням.

Будемо ми тим самарянином, що проявив милість до пошматованного розбійниками (до знекровленного та немічного народу України), чи пройдемо мимо, як той священник та левит - це залежить від кожного з нас..., як і вічність кожного з нас... (хоча без Христа ми нічого не варті, а Він вже знайде як запитати кожного віруючого, як той виконує повеління Біблії – див. вище посилання на тексти Писання…).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх народу нашої країни
48082
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2016, 22:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 серпня 2017, 14:23
Написано: 17
Віровизнання: християнин
Для тих, хто помилково вважає, що прокляття в період благодаті не діє, нагадаю деякі місця Писання, а саме: Мк 11:21, Гал 1:8,9, 1Кор 5:5 ...

Отож, прокляття може діяти (і діє) й сьогодні... і задача віруючих збавити країну від нього.
При цьому, Писання вчить - якщо хто знає робити добре і не робить, тому гріх (Яків 4:17).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх народу нашої країни
48084
UNREAD_POSTДодано: 03 серпня 2016, 07:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 серпня 2017, 14:23
Написано: 17
Віровизнання: християнин
Ще нагадаю - коли Бог вже направив Навуходоносора зруйнувати Єрусалим за гріхи Ізраіля, Він все рівно шукав, чи не знайде там людину, яка стала би в проломі перед Ним і не дозволила би пошкодити місто і людей.
Це не про те, що ми можемо чекати без кінця, поки Бог кожному із нас окремо не скаже "на вушко", щоб ми приймали міри по зняттю прокляття з народу України (позбавлення того тяжкого гріха проти євреїв) і отримання Божого благословіння (може бути запізно, в тому числі, і для нас самих)... - це про те, що милість Божа дуже і дуже велика.

І Він шукає таких самих сердець (милосердних, співчутливих і готових без вагання виконувати Його волю, яка є добра, див. Рим 12:2) серед віруючих в Нього, щоб, коли прийде час, взяти їх в добру вічність (Лк 20:35, 21:38) - нагадаю й те, що не всякий, хто каже Христу: "Господи, Господи", увійде в добру вічність (Мф 7:21-27).

Ми знаємо й те, що віра без діл мертва! (Яків 2:26).
Молитви - це теж діла віри. Молитися можна так, щоб земля тремтіла під ногами... (Дії Ап. 4:31).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх народу нашої країни
48085
UNREAD_POSTДодано: 03 серпня 2016, 07:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 серпня 2017, 14:23
Написано: 17
Віровизнання: християнин
Є і інші серйозні гріхи українського народу:

- в той час, коли Бог в 16-17 віці підіймав в Європі віру Євангельську (а саме така віра бажана Богу, див. Кол 1:27), в одній відомі північній країні панувало зле духовне вчення, яке навчало людей знищувати навіть і своїх віруючих: спалювати їх живцем, четвертувати, виривати ніздрі і т.п. (саме так вони поступали з старовірами - це не важко перевірити з допомогою інтернет).
Щоб вказане зло не зашкодило роботі по наповненню Європи вірою євангельською, Бог створив на той час країну, яка простягалася від Балтики до Чорного моря - Річ Посполиту.
Це була Божа стіна, яку зло з північної країни не могло подолати.
Тоді те зло пішло на хитрість - разом з українськими козаками, які були найкращим військом в Європі, те зло таки руйнувало цю Божу стіну... (хоча, роботі Божій це не перешкодило - Європа прийняла віру євангельську).
За те північне зло ми не відповідаємо (воно само понесе покарання від Бога, якщо не покається)..., але - це ще один важкий гріх предків українського народу, який і по цей день нерозкаянний;

- а також, прийняття народом (трохи раніше в історії) того самого нечистого (не біблейського) духовного вчення, яке, в т.ч., й спонукало людей знищувати євреїв... - саме з Київської Русі те зло перейшло на північ, а потім і повернулося на Україну...
Сьогодні жодна країна, в які те зло має владу, не живе добре... (те зло несе в собі біду, неправду і духовну загибель).

Потрібно молитися за прощення й вище вказаних гріхів (і звільнення від вказаного зла) - це також важким тягаром висить на Україні і не дає їй вільно дихати.
Ще раз нагадаю - дотримання віруючими в Христа максимально чистого вчення Євангелія є гарантія якісного духовного і физичного життя.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх народу нашої країни
48086
UNREAD_POSTДодано: 03 серпня 2016, 13:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 серпня 2017, 14:23
Написано: 17
Віровизнання: християнин
Основна думка, яку хотілося донести в цій темі - Україна (її народ) знаходиться під прокляттям.
Віруючі в Христа Іісуса можуть і повинні прикласти зусилля для зняття цього прокляття і Божого благословіння країни.

Небайдужих до цього дуже прошу робити перепост де тільки можливо...
Це буде корисно, в т.ч., і для самих віруючих.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх народу нашої країни
48087
UNREAD_POSTДодано: 03 серпня 2016, 16:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 травня 2022, 21:10
Написано: 476
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Мандрiвник написав:
Основна думка, яку хотілося донести в цій темі - Україна (її народ) знаходиться під прокляттям.
Віруючі в Христа Іісуса можуть і повинні прикласти зусилля для зняття цього прокляття і Божого благословіння країни.

я колись як роздумував чому почалася війна в Україні, то така думка прийшла, що то гріх народу.. потім думав, але ж Боже, українці вже багато віків страждали від різних окупацій і знищень, голодомор, світові війни і т.п, і чомусь знову в нас війна; і я бачив українців як жертву, і не розумів. а вже пізніше, слухаючи думки інших віруючих я зрозумів, що українці немало лиха зробили євреям, а це вже дуже серйозно. справді, так багато чути зневаг і брудних жартів в сторону євреїв, а Бог же все бачить...

добре, практично, окрім того, що потрібно молитися і благати Бога про милість і сповідуватися перед ним за весь народ, як це робили мужі Божі Неемія і Даниїл, то що ще можна зробити? хіба можливо, щоб все мільйонне населення України це зробило? чи навіть представники влади.. і хіба просто попросити вибачення буде достантньо? треба ж при цьому і всім сім'ям постраждалим відшкодувати.. я так думаю.. але не знаю, чи коли небудь це станеться..
«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх народу нашої країни
48088
UNREAD_POSTДодано: 04 серпня 2016, 07:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 серпня 2017, 14:23
Написано: 17
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
...добре, практично, окрім того, що потрібно молитися і благати Бога про милість і сповідуватися перед ним за весь народ, як це робили мужі Божі Неемія і Даниїл, то що ще можна зробити?
Якщо опиратися на приклади Писання, то вже одного того, про що Ви сказали, для початку достатньо...
Молитися з вірою, що Всемогутній і Милосердний Бог зверне увагу на стражданну Україну і почне шукати шлях позбавлення її від прокляття - помилування залежить не від того, хто нуждається, а від Бога милуючого.
Наше діло - спочатку, з вірою молитися, а далі Бог буде показувати, як провести сповідання (це може відбуватися, в т.ч., і в декілька етапів - перший етап, коли якась частина віруючих попросить пробачення (за всю Україну. або, хоча б від себе) в тих євреїв, що нині керують Україною - далеко їхати не потрібно; дорога в Київ відома всім).

taras15 написав:
хіба можливо, щоб все мільйонне населення України це зробило? чи навіть представники влади..
Справа в тому, що це не буде робити ні духовно мертве населення, ні влада, яка також духовно мертва - на таке не варто розраховувати.
Це можуть робити тільки духовно живі віруючі в Христа.

taras15 написав:
і хіба просто попросити вибачення буде достатньо?
Згідно з вченням Евангелія - для початку достатньо (див 1Іоанна 1:9 та інші місця).

taras15 написав:
треба ж при цьому і всім сім'ям постраждалим відшкодувати..
Справа в тому, що до відшкодування, поки що, далеко - Україні, перш за все, потрібно прощення гріхів, зняття прокляття і покриття Божим благословінням (відшкодовувати, поки що, немає звідки - образно кажучи, країна лежить у руїнах...).
Згідно Євангелії, гріхи прощаються при їх сповіданні (при цьому, ще раз нагадаю, що в даному випадку чекати від невіруючих сповідання - не зовсім коректно; це задача лише для живих духовно, як і Неемія просив за гріхи всього народу).
А вже після цього можливо говорити й про відшкодування..., якщо Бог дозволить.

Поки що діло за молитвами... (краще всього, молитвами згоди) в цьому напрямку.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх народу нашої країни
48089
UNREAD_POSTДодано: 04 серпня 2016, 09:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Сьогодні, 07:57
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Мандрiвник написав:
Поки що діло за молитвами... (краще всього, молитвами згоди) в цьому напрямку.

(Мт.18:19) Істинно також кажу вам: якщо двоє з вас дійдуть згоди на землі просити про всяку річ, то, чого б вони не попросили, буде їм від Отця Мого Небесного;
(Мт.18:20) бо, де двоє чи троє зібрані в ім’я Моє, там Я серед них.
А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх народу нашої країни
48090
UNREAD_POSTДодано: 04 серпня 2016, 15:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 серпня 2017, 14:23
Написано: 17
Віровизнання: християнин
Богуслав написав:
Хай благословить тебе Господь!
Дякую..., і тебе, брате мій, нехай Бог рясно благословить!

Часу на потрібні молитви залишається дуже мало !!! (...ситуація на сході погіршується...)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх народу нашої країни
48091
UNREAD_POSTДодано: 12 серпня 2016, 23:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 листопада 2021, 14:47
Написано: 4650
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Проклятий - це той що без Бога. Україна в цілому благословенна, багато віруючих... і я б не сказав, що в нас погано. Так, є й прокляті люди, але кожен за свій гріх несе і за гріхи своїх батьків тим, що живуть без Бога.
А війна війною, бо цьому належить статись. Українці несуть втрати, але це не обов'язково за гріх. У Бога Свої плани. Можливо через війну легше достукатись до людей, щоб навертались до Бога. І в цьому є благословіння.
І, як про війни та розрухи почуєте ви, не лякайтесь, бо перш статись належить тому. Але це не кінець ще.
Тоді промовляв Він до них: Повстане народ на народ, і царство на царство. І будуть землетруси великі та голод, та помір місцями, і страшні та великі ознаки на небі.
Але перед усім тим накладуть на вас руки свої, і переслідувати будуть, і видаватимуть вас у синагоги й в'язниці, і поведуть вас до царів та правителів через Ім'я Моє.
Лук.21:9-12
Як бачимо, християни є найблагословенніші, однак найбільше понесуть страждань на землі. Це не прокляття, а благословіння, бо через труднощі гартується віра.
Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх народу нашої країни
48296
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2017, 14:07 

Востаннє редаговано Мандрiвник 08 серпня 2017, 14:19 (всього 1 раз).

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 серпня 2017, 14:23
Написано: 17
Віровизнання: християнин
Код:
[quote="Сонячник"][b]Проклятий - це той що без Бога[/b]
- так, принаймі, може здаватися, але слово Боже каже інакше:
"проклинающие тебя - прокляты" (Буття 27:29).
"проклят Ханаан; раб рабов будет он у братьев своих" (Буття 9:25) - у нас немає підстави вважати, що Хам (Ханаан) був без Бога...
"если бы даже мы или Ангел с неба стал благовествовать вам не то, что мы благовествовали - да будет проклят вовек" (Галатам 1:8) - саме так це місце звучить в деяких перекладах з грецької мови.

Так що, ПРОКЛЯТИЙ - не той, що без Бога, а той, хто заслужив прокляття від Бога (навіть і з числа віруючих в Бога).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх народу нашої країни
48297
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2017, 14:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 серпня 2017, 14:23
Написано: 17
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Як бачимо, християни є найблагословенніші, однак найбільше понесуть страждань на землі. Це не прокляття, а благословіння, бо через труднощі гартується віра.
Тут не все так однозначно:
- деякі віруючі будуть страждати за вчення і імя Христа... і в результаті отримають нагороду на небі;
- а деякі віруючі будуть страждати за вчення своїх "духовніх старців" (та за їх імена)... і в результаті можуть не отримати на небі зовсім нічого - та й в небо можуть не увійти.., особливо, якщо вчення, за яке вони страждатимуть, не відповідає вченню Іісуса Христа (див. Галатам 1:8,9, Откровение 22:19).

З Євангелії бачимо, що не всяка віра, що гартується через труднощі, приносить користь людині, а лише віра Евангельська (див. Флп 1:27, 1Кор 15:1,2).
Інші віри спасіння людям не приносять... - про інші віри (які нібито можуть спасати душі) Євангеліє взагалі не говорить ні слова...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх народу нашої країни
48301
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2017, 00:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 листопада 2021, 14:47
Написано: 4650
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Мандрiвник написав:
ПРОКЛЯТИЙ - не той, що без Бога, а той, хто заслужив прокляття від Бога (навіть і з числа віруючих в Бога).

Якщо заслужив прокляття від Бога, то той і залишився без Бога. Адже причиною всякого прокляття від Бога - є гріх.
Всякий гріх прощається, окрім хули на Д.С.

Наш Бог є Бог Милосердний. Він каже нам так: 11 Як живий Я, говорить Господь Бог, не прагну смерти несправедливого, а тільки щоб вернути несправедливого з дороги його, і буде він жити!... А коли Я скажу до несправедливого: Конче помреш ти, а він навернеться від свого гріха, і робитиме право та справедливість: 15 заставу поверне несправедливий, грабунок відшкодує, ходитиме уставами життя, щоб не чинити кривди, то конче буде він жити, не помре! 16 Усі гріхи його, які він нагрішив, не будуть йому згадані, право та справедливість робив він, конче буде він жити! (Єз.33)

Бог прощає гріхи і як написано, карає провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, що ненавидять Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто виконує Мої заповіді. (Повт.5)

Але щодо прокляття, то не знаю, чи може Бог відвернути Своє прокляття просто так?
Ми всі були прокляті через гріх Адама. Але Христос відкупив нас від прокляття Закону, ставши прокляттям за нас, бо написано: Проклятий усякий, хто висить на дереві, щоб Авраамове благословення в Ісусі Христі поширилося на поган, щоб обітницю Духа прийняти нам вірою. (Гал.3:13-14)
Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 15 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2022 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>