Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:49




Створити нову тему Відповісти  [ 83 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10268
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2007, 23:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Справді, дівчата своєю красою здатні зачарувати парубка, і він уже незважатиме на внутрішність, аж поки не одружиться, а потім розчарується.
Я думаю, що дівчати не повинні до шлюбу скривати свої недоліки, а бути такими як вони є. А ще я вважаю, що для когось вони можуть здатися недоліками, а для іншого - навпаки.
Щоб з'ясувати внутрішність дівчини, думаю, слід з нею більше спілкуватися, бо у розмові пізнається людина.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10269
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2007, 23:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
У темі "Питання до сестер" Dominik запиталася:
Dominik написав:
Але, якось у ваших словах мені проглядається лише теорія!!! Чи на практиці вам подобаються дівчата з вугрями, кривими ногами, довгим носом, 1 метер висоти, зате 100 кг. ваги.??????
Думаю що всеж таки ви звертаєте увагу на високих, струнких, гарних дівчат з об"ємами 90-60-90???????????????

Ну, звичайно, звертаємо увагу на красивих... але все таки краса не у зовнішності! Жінку, на мій погляд, найбільше прикрашає радісна посмішка, тихість, мрійливі очі тощо. А коли дівчина переймається своєю зовнішністю, то і не матиме чарівної посмішки, не буде доброзичливою тощо. Кому потрібна красива мумія?

І ще скажу, що ніколи не помічав дівчат кривоногих та довгоносих (сумніваюся, що хлопці на це зважають). Звичайно, всі дівчата є особливими, але в цьому є їх краса. Бувають дівчата з вугрями, але щоб цьому придавати якесь значення - не думаю, що це так важливо. Якщо дівчата бувають і товсті, то для таких є і товсті чоловіки, які б пасували один одному.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10273
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2007, 07:16 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 вересня 2009, 17:07
Написано: 6
Сонячник написав:
...Бувають дівчата з вугрями, але щоб цьому придавати якесь значення - не думаю, що це так важливо. Якщо дівчата бувають і товсті, то для таких є і товсті чоловіки, які б пасували один одному.


Як на мене це надзвичайно важливо. Якраз проблеми виникають тому що до весілля брат не придав значення якійсь ваді чи непривабливості сестри. І коли він все-таки отямиться, то вже пізно і/або тоді жінці приходиться згладжувати свою непривабливість, щоб догодити чоловікові. Добре, якщо ще можна щось зробити, а якщо нічого змінити неможливо, то тоді усе життя мучаться обоє.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10277
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2007, 07:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дурниця це все - чоловік любить дружину а не її тіло!




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10291
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2007, 11:03 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Насправді не має не красивих дівчат.Грубо кажучи(хай дівчата не ображаються)на кожен товар є свій покупець.Звісно особисто я звертаю увагу на гарних дівчат,але це не означає,що якщо вони гарні зовні то гарні і у внутрішньому плані!!!!!!!!!!!!!!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10373
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2007, 11:59 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Анафема написав:
Насправді не має не красивих дівчат.Грубо кажучи(хай дівчата не ображаються)на кожен товар є свій покупець.Звісно особисто я звертаю увагу на гарних дівчат,але це не означає,що якщо вони гарні зовні то гарні і у внутрішньому плані!!!!!!!!!!!!!!!!

Пахне матеріалізмом і імперіокритицизмом!
Якщо дівчата, грубо кажучи - товар, то кількість красивих дівчат зростає прямопропорційно приданного!
Особливо мені подобаються розмови про внутрішню красу товару!
А покупці , судячи з всього, собі ціну ніяк не складуть!
Мабуть вони не товар, а "товаропотребители"...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10379
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2007, 15:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Згоден з Анафемою. Особисто для мене внутрішня краса головніше за зовнішню.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10661
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 10:58 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 листопада 2008, 14:10
Написано: 60
до скількох років дівчині варто вийти заміж? (щоб не рахувалася надто "старою") :P


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10667
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 22:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Хм... дуже цікаве запитання! :)

Я переконаний, що хлопцям дуже шкода стає, коли найгарніші та найкращі дівчата дуже швидко виходять заміж. :)
Чув, бувають випадки, що хлопцеві подобається якась дівчина, і він не сміє з нею познайомитися... а тут враз... а вона вже виходить заміж за першого попавшого.
Я за те, щоб дівчата не спішили виходити заміж, але й щоби не ховалися від хлопців (і не чекали поки хлопець проявить ініціативу), бо не всі хлопці є такі сміливі, щоб познайомитися з дівчиною, яка йому подобається. Я маю на увазі не те, щоб освідчуватися хлопцям в коханні, але просто дружити (спілкуватися, знайомитися) з братами так само вільно як і з сестрами.

А рахуватися "надто старою", думаю, - це відносне поняття. Для 20 річного юнака "старою" буде 20 річна дівчина... а для 35 річного мужчини молодою буде 30 річна дівчина.

А взагалі, думаю, що найкращий вік для одруження в межах: 20-25 (іноді до 30) років для дівчат, а для хлопців 25-30 (іноді до 35) років. Але це все залежить від обставин. Оптимальна різниця в віці, на мою думку: на 5 (+(-)5 років, тобто 0-10) років чоловіку пасує бути старшим. Але головне не вік, а взаємна любов. ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10682
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 07:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Повністю згоден з Сонячником! Я чув якось по радіо обговорювали це питання, так от, психолог казав що оптимальний вік для дівчини - 28 років, а для хлопця - 35. :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10853
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2007, 15:26 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Хочу сказати для дівчат, що неварто думати що хлопці люблять дівчат з модельною зовнішністю. В нашій церкві першими завжди виходять "пухленькі" дівчата.А гарних дівчат хлопці часто побоюються, бо думають що незможуть її забезпечити (це мені особисто наші брати казали).




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10861
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2007, 16:26 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 листопада 2008, 14:10
Написано: 60
з тоих слов "пухленькі" не относятся к красивым, ведь красивых бояться, а "пухленькі" выходят замуж первыми. Не соглашаюсь!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10863
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2007, 16:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
я думаю кожна людина гарна по своєму, але дівчата вважаю що ідеал - це обовязково худа, типова модель. Я ось все життя хочу поправитися і ніяк неможу. То хочу сказати що худою тоже дуже погано бути




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10866
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2007, 20:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я б сказав, що ані "пухленькі", ані худі не є привабливами. Якщо дівчина здорова, то вона буде нормальною. Адже будь-яке відхилення від норми - погано.
Тобто я закликаю сестер бути такими якими є. Не потрібно ані недоїдати, ані намагатися поправитися. Їсти потрібно стільки, скільки потребує організм.
До речі, коли ти багато їсиш, але є худою, то я вважаю, що це ознакою здорового організму. Гірше, коли дівчина худа, бо мало їсть.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10871
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2007, 08:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Я то себе почуваю пречудово і здорова собі, але всі чогось думають що я хвора і мало їм - тому стараються відгодувати. Це просто жахливо, коли приходиш в гості а там начинають "ох яке ж ти худюще!і все годують, тарілка пустою небуває".




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 83 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>