Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:34




Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Менi дуже потрiбна порада!
2277
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2006, 05:34 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 липня 2006, 22:59
Написано: 52
Звідки: UA-USA
Мої друзі запрошують мене на 6 місяців в Україну, щоб я допомогла їм з Місіонерською школою! Я тільки 1,5 роки живу в Америці...і тільки почала звикати до цього життя! Почала навчання в Коледжі і тепер не знаю, чи має сенс все покинути і поїхати весною....чи відмовитись! Мені зараз 19 і я знаю, що в мене ще багато часу, щоб закінчити навчання.....але покіщо мене тримає тут одна людина! Я багато молюся з цього приводу, але досі не знаю, як краще зробити... :oops:
Будьласка напишіть, що ви думаєте з цього приводу! :) [/b]


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2294
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2006, 10:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Хм... Звичайно, важко давати тут якісь поради... Щоб давати тут якісь життєйські поради, то треба добре знати що до чого, чого ми не знаємо, і чого мабуть не потрібно знати :)
Може спробуй розібратися у своїх почуттях, що саме тебе тримає в США і що саме тебе тягне в Україну... Але якщо ти молишся, то добре робиш! Але як почути відповідь від Бога - це інше питання!
Мабуть, потрібно розібратися, що більше Богу буде приємним!
І мені згадалося місце з Євангелії:
І кожен, хто за Ймення Моє кине дім, чи братів, чи сестер, або батька, чи матір, чи діти, чи землі, той багатокротно одержить і успадкує вічне життя. Матв.19:29
Тобто якщо ти щось зробиш заради Бога, то Бог тебе справді благословить і ти отримаєш значно більше, аніж тепер втратиш заради Бога!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2304
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2006, 16:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Сонячник написав:
Тобто якщо ти щось зробиш заради Бога, то Бог тебе справді благословить і ти отримаєш значно більше, аніж тепер втратиш заради Бога!

Без сумніву, справедливо сказано! Але...
Тут виникає багато але...
Як часто люди кидаються робити нібито Божу роботу, нібито для Бога, а Бог туди не посилав... Памятаєте, написано в пророків: Я не посилав їх, а вони побігли...
Не думаю, що варто робити Божу роботу тільки тому, що інші кажуть, що це БОЖА робота. Тут тільки Господа треба слухатись. Як? Молитися, молитися і просити Бога, щоб Він сам розположив серце, як слід вчинити.
Бо не потрібна Богові така жертва, якої Він не вимагає!!!




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2327
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2006, 18:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А надовго збираєшся їхати на Україну? Бо коледж в принципі можна пропустити на семестр, два...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2331
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2006, 18:20 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 липня 2006, 22:59
Написано: 52
Звідки: UA-USA
На пів року! Але я за навчання не дуже піклуюся...мене тримає інша річь :roll: Я дуже хочю дізнатися, що саме хоче від мене Бог?!?!
Я багато молюсь за це питання, але боюсь Богові ставити свої умови!
Якщо я поїду, то хочю бути впевненою на сто відцотків у своєму рішенні! І якщо залишусь, то так що б знати чому і для чоґо!?!?!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2334
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2006, 19:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Puma написав:
На пів року! Але я за навчання не дуже піклуюся...мене тримає інша річь :roll: Я дуже хочю дізнатися, що саме хоче від мене Бог?!?!
Я багато молюсь за це питання, але боюсь Богові ставити свої умови!
Якщо я поїду, то хочю бути впевненою на сто відцотків у своєму рішенні! І якщо залишусь, то так що б знати чому і для чоґо!?!?!


Якщо чесно сказати - потім не гнівайся на Бога за марно прожите життя.

Питання постав собі - який Ваш пріоритет у житті?

На Україну завжди ще встигнеш поїхати а от чи варто цим своє майбутнє марнувати без освіти.

Я не даю поради - кожен приймає своє рішення самостійно і це також не залежить від Господа Бога.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2339
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2006, 22:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Puma написав:
Я дуже хочу дізнатися, що саме хоче від мене Бог?!?!
Я багато молюсь за це питання, але боюсь Богові ставити свої умови!
Якщо я поїду, то хочу бути впевненою на сто відсотків у своєму рішенні! І якщо залишусь, то так що б знати чому і для чого!?!?!

Звичайно, давати пораду дуже важко... і ця справа дуже невдячна.
Я думаю, якщо ти молишся за якусь справу, але сумніваєшся, що то від Бога, то скоріш за все ця справа Богу не угодна (можливо тим Бог і застерігає).
Дуже часто буває, що ми захотіли кудись їхати, але сумніваємося, що Богу це угодно. Але якщо ми дуже хочемо, то просимо Бога, щоб Він з нами погодився і благословив на дорогу! Якщо того мало, ми шукаємо порадників (пророків), які б нам сказали - "їдь!"
Згадаймо Ахава, який захотів взяти Рамот Гілеадський, і шукав пророків, які б сказали, що Богу це угодно! (1Цар. 22гл. (у рос.Біблії 3Цар.22 гл.))
Тому я думаю, що тут тобі, Puma, ніхто не зможе однозначно сказати, щоб ти робила те чи інше (і запевнити тебе на 100%). :(
А воля Божа - освячення наше. Тому молися, досліджуй Писання... і Господь Сам покладе тобі на серце як поступати!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2344
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2006, 23:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я не можу так категорично сказати відносно пророків, як Сонячник. Якщо знаєш когось перевіреного, то думаю можеш з такою посудиною помолитися.
А можеш сама шукати. Головне, коли ти молишся, щоб ти мала в першу чергу мир в серці, спокій, щоб там не було суєти, бо в більшості саме це заважає нам почути голос Божий.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2375
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2006, 11:28 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Сонячник написав:
Я думаю, якщо ти молишся за якусь справу, але сумніваєшся, що то від Бога, то скоріш за все ця справа Богу не угодна (можливо тим Бог і застерігає).

Я згідний з тим, що коли людина молиться за якусь справу і (особливо під час молитви) є сумніви, то ця справа Богу не угодна. Саме так Господь і дає відповідь. Я в цьому не один раз переконувався.
А коли справа від Господа, тоді немає місця жодним сумнівам. Це не самовпевненість, а саме віра Божа, яка дає твердість у твоїх намірах, внутрішнє переконання.
Такий мій особистий досвід. Але рішення слід приймати на основі власного досвіду, тому нехай Господь кожному з нас допоможе зростати і утверджуватися у чуттях духовних (дивись Євр.5-ост.вірш).




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2433
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2006, 23:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Часом сумніви є не від Господа, а від диявола. Тому з такими речами слід бути обережними. Я думаю, що висновки варто робити тоді, коли ти почув або зрозумів відповідь від Господа: "так" або "ні". В будь якому випадку відповідь Господню треба знайти.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2443
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2006, 08:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А я думаю, тут все набагато простіше. Що значить Богу угодно чи не угодно?? Богу угодно щоб ми трудилися для Нього, проповідували людям Євангелію. Тому, якщо маєш в серці бажання потрудитися ради Бога то це завжди Богу угодно. А якщо Бог для тебе має інший намір то він тобі його в серці положить. Без волі Божої ти крока не зробиш, тому раджу не мучити себе сумнівами чи це воля Божа.
Дійсно, як сказав Юра, потрібно розібратися з пріорітетами. Але якщо маєш побудження від Бога їхати - то не вагайся, хай благословить тебе у цьому Бог! А якщо маєш сумніви, то молися.
Я так зрозумів, у тебе є хлопець, і ти не знаєш які він має наміри щодо тебе? Чи він сам тебе просить не їхати?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2527
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2006, 10:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Не все що ми робимо є волею Божою. Я згідний що є речі, на які не треба питати Божої волі, які потрібно робити, тому, що так каже Писання, в якому і написана БОЖА ВОЛЯ щодо нас. Але в даному випадку Слово Боже конкретно непише їхати чи не їхати в Україну.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2551
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2006, 21:33 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 липня 2006, 22:59
Написано: 52
Звідки: UA-USA
Тарас написав:
Якщо знаєш когось перевіреного, то думаю можеш з такою посудиною помолитися.
А можеш сама шукати. Головне, коли ти молишся, щоб ти мала в першу чергу мир в серці, спокій, щоб там не було суєти, бо в більшості саме це заважає нам почути голос Божий.


Я з перевіреною людиною вже молилась…але це один із друзів котрий мене запрошує в Україну, І він сказав, що в нього відчуття, що я маю приїхати...

Дуже дякую всім за поради, мені вони дуже допомогли :D Після молитви, моя життєва ситуація дещо змінилася і пропало бажання?!?!…І я невпевнена чи зможу я поїхати, але я вважаю це за відповідь від Бога! Я покіщо вирішила не давати відповідь друзям, а почекати І побачити, як все далі буде! Я вірю, що якщо Господь хоче мене там бачити то в мене не буде перешкод, які є зараз...
Як написано в Біблії: “Людина планує, а Бог направляє її стежки” 8-)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2579
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2006, 15:37 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Puma написав:
але це один із друзів котрий мене запрошує в Україну, І він сказав, що в нього відчуття, що я маю приїхати...
Оце відчуття має бути впершу чергу в тебе самої, а не в когось. І дякувати Богу, як видно, Він таки дав тобі свої чуття. Саме таким чином Господь і навчає нас, Своїх дітей, розуміти волю Божу. Радий за тебе і вдячний Господу за Його дивне керівництво.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>