Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:43




Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Об’явлення Івана 17–18 розділи
46464
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2014, 08:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
Початок в темах: Об’явлення Івана; ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи; Об’явлення Івана 14-16 розділи.
(Об.17:1) І прийшов один з семи ангелів, які мали сім чаш, і, говорячи зі мною, сказав мені: підійди, я покажу тобі суд над великою блудницею, яка сидить на водах багатьох;
Гнів Господній, із семи чаш, виливався на людей, які порушуючи Слово Боже, не корились Його волі. Один з семи Анголів, через яких Бог карав людство в часі скорботи, показує суд церкви блудниці, яка складається з багатьох народів і сповідує багато помилкових конфесійних наук (сидить на багатьох водах). Завдання, церкви часу скорботи, було проявити милосердя до народу Ізраїля і посприяти їм у ввіруванню в Ісуса Христа, як Месію, як Спасителя, про що Бог говорив через пророка Ісаю.
(Іс.47:1) Зійди і сядь на порох, дівчино, дочко Вавилону; сиди на землі: престолу немає, дочко халдеїв, і надалі не будуть називати тебе ніжною і розкішною.
(Іс.47:6) Я прогнівався на народ Мій, принизив спадщину Мою і віддав їх у руки твої; а ти не виявила їм милосердя, на старця накладала украй тяжке ярмо твоє. (Бажано прочитати цілий 47 розділ)
(Об.17:2) з нею блудодіяли царі земні, і вином її блуду впивалися мешканці землі.
Наукою церкви блудниці, захопляться зверхники деномінаційних спільнот і фальшивою радістю, від цієї науки (вином її блуду), про спасіння душі, будуть радіти мешканці Землі.
(Об.17:3) І в дусі повів він мене на пустиню. І побачив я жінку, що сиділа на червоній звірині, переповненій іменами богозневажними, яка мала сім голів і десять рогів.
В цьому вірші, подається умова бачення і розуміння духовних процесів: найперше, необхідно бути народженим з гори, народженим від Бога і духовний стан людини, повинен мати перевагу над душевним і тілесним її складовими (бути у дусі). Слідуюча умова, це необхідно йти в пустиню, тобто відмовитись від поживи душевної і тілесної доктрин. Тільки в такому стані, можна побачити невидиме для людей, сповідуючих душевні і тілесні цінності. Апостол Іван, знаходячись в такому стані, побачив спільноту людей (жінку), основою науки якої, була душевна доктрина антихриста (сиділа на червоній звірині) з богозневажними складовими (сім голів), та десятью заповідями (десять рогів). Жінка (Церква часу скорботи), в вірі і надії (два крила великого орла), повинна була летіти в пустиню, в місце від Бога для неї приготоване, де її мали годувати духовною поживою, другу половину часу скорботи. Частина спільноти (церкви) зблудила, бо їла свій – душевний і тілесний «хліб» і одівалась в свою праведність.
(Іс.4:1) І того дня сім жінок схоплять мужа одного, говорячи: Ми будемо їсти свій хліб, і зодягатимем одіж свою, тільки йменням твоїм хай нас кличуть, забери ти наш сором!




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об’явлення Івана 17–18 розділи
46475
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2014, 14:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.17:4) А жінка була одягнена в порфіру й багряницю, і приоздоблена золотом і дорогоцінним камінням та перлами. У руці своїй мала вона золоту чашу, повну гидоти та нечистоти блуду її;
Даний вірш, детально описує стан людської спільноти, яка зблудила в кінці часу скорботи. Одежа з порфіру (колір пурпуру), в давні часи, використовувалась царями і високо – поважними особами, цей колір широко використовувавсь в Вавилоні. В час скорботи, в час замішання, певна спільнота людей, одінеться в душевну (багряницю) праведність від закону (порфіру), духовно – приоздоблену (приоздоблена золотом), спираючись на те, що закон духовний.
(Рим.7:14) Бо ми знаємо, що Закон духовний
Крім цього, їхня праведність буде приоздоблена дорогоцінним камінням, яке вказує на дванадцять племен Ізраїля (Вих.28:21), тобто, що вони теж за важливість спасіння народу Ізраїля
(Рим.11:26) і так увесь Ізраїль спасеться, як написано: Прийде з Сіону Спаситель, і відверне безбожність (в грец.нечестя) від Якова,
В приоздобі будуть і перли, що вказують на церкву (Об.21:21), яка складається з семи церков (Об.1:20). Золота чаша в руці, це духовний зміст Писання, який подають чотири живі істоти – чотири Євангелії. Цей духовний зміст, повинен був бути наповнений великими і дивними ділами Божими, а церква блудниця, наповнила його гидотою і нечистотою своєї науки, яка була основана на душевній доктрині антихриста (жінка, що сидить на червоній звірині).
(Об.17:5) і на чолі її написане ім’я: таємниця, Вавилон велика, мати блудницям і гидотам землі.
В тринадцятому розділі Об’явлення, звірина з землі, намовлятиме мешканців Землі прийняти знамено звірини з моря – 666, на правицю або на чоло, тобто спертись на душевну науку, або прийняти її в свою думку. Аналогічно – ім’я (наука) церкви блудниці, яке її члени, будуть мати в своїй думці (на чолі), має декілька складових, а саме:
1. Таємниця – зверхники церкви блудниці, будуть стверджувати, що події часу скорботи закриті, що це таємниця.
2. Вавилон велика – доктрина церкви блудниці, це велике замішання законовчення і благодаті.
3. Мати блудницям – церква блудниця, намножить багато блудливих спільнот.
4. Гидоти Землі – цінністю церкви блудниці, буде: «пожадливість тілесна, пожадливість очам, і пиха життєва»(1Ів.2:16).




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об’явлення Івана 17–18 розділи
46501
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2014, 09:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.17:6) І бачив я жінку, п'яну від крови святих і від крови свідків Ісусових, і, бачивши її, дивувався я дивом великим.
Велика блудниця буде використовувати душевні методи боротьби, з незгідними з її блудливою доктриною, які відділені від світу і блудливих спільнот (святі), які сповідують духовно – відкрите слово Господа (являються свідками Ісусовими). Час скорботи, це час душевної доктрини антихриста, на яку пристане блудниця, і ця фальшива наука, дасть їй радість від душевної перемоги (п'яну від крови святих і від крови свідків Ісусових). Апостол Іван дивувася від того, що ті, які відчули, який добрий Господь, спокусившись тимчасовою тілесною і душевною пожадливістю, яка буде походити від науки антихриста, будуть зневажати і переслідувати членів своїх спільнот, святих і свідків Ісусових.
(Об.17:7) А Ангол промовив до мене: Чого ти дивуєшся? Я скажу тобі таємницю жінки й звірини, яка носить її, яка має сім голів і десять рогів.
Ангол знову вияснює таємницю церкви – блудниці (жінки) і антихриста (звірини), з його душевною доктриною, на яку пристане дана спільнота, що буде дивувати святих і свідків Христових. Ця звірина, або ця доктрина, включає в себе сім голів з богозневажними іменами (сім складових доктрини), та десять рогів, що вказують на десять заповідей.
(Об.17:8) Звірина, яку бачив я, була і нема, і має вийти з безодні і піде вона на погибіль. А мешканці землі, що їхні імена не записані в книгу життя від закладин світу, дивуватися будуть, як побачать, що звірина була і нема, і з'явиться.
Для того, щоб зрозуміти даний вірш, необхідно вияснити, що то за звірина і кого вона представляє.
(Об.13:2) А звірина, що я (в грец.він (диявол доб.мною )) її побачив, подібна до рися була, а ноги її як ведмежі, а паща її немов лев'яча паща. І змій дав їй свою силу, і престола свого, і владу велику.
Згідно приведеної цитати, і попередніх тем, звірина, це є антихрист, який вийшов з душевного людства, якому диявол дасть «свою силу, і престола свого, і владу велику», після цього, через антихриста буде діяти вже диявол, який є помазаний херувим, сотворений Богом.
(Ез.28:14) Ти був помазаним херувимом, щоб осіняти, і Я поставив тебе на те; ти був на святій горі Божій…
(Ез.28:17) Стало високим твоє серце через красу твою… Кинув Я тебе на землю
(Ез.28:19) Усі, хто знає тебе серед народів, остовпіють над тобою; ти пострахом станеш, і не буде тебе аж навіки!...
Приведені цитати говорять, що звірина (диявол) була (Ез.28:14), нема (Ез.28:17), має вийти, з’явиться (Ез.28:19) і піде вона на погибіль «і не буде тебе аж навіки». Дивуватися цим подіям, будуть тільки ті, які не записані в книгу життя Агнця, бо записаним (св’яті і свідки Ісусові) Духом Святим відкриті події часу скорботи.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об’явлення Івана 17–18 розділи
46523
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2014, 15:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Богуслав написав:
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.17:6) І бачив я жінку, п'яну від крови святих і від крови свідків Ісусових, і, бачивши її, дивувався я дивом великим.
Велика блудниця буде використовувати душевні методи боротьби, з незгідними з її блудливою доктриною, які відділені від світу і блудливих спільнот (святі), які сповідують духовно – відкрите слово Господа (являються свідками Ісусовими).
І всеж багато пишете,але мало що з того є зрозумілим.Чи могли б розяснювати детальніше??Я вам ставитиму навідні запитання,а ви коли зможите то дайте на них відповіді.Отож що то за блудниця??Що то за душевні методи боротьби?Яка її блудлива доктрина??

Цитата:
Час скорботи, це час душевної доктрини антихриста, на яку пристане блудниця, і ця фальшива наука, дасть їй радість від душевної перемоги (п'яну від крови святих і від крови свідків Ісусових).
Хто такий антихрист і яка у нього душевна доктрина??Яким чином блудниця пристане на цю доктрину??


Цитата:
(Об.17:7) А Ангол промовив до мене: Чого ти дивуєшся? Я скажу тобі таємницю жінки й звірини, яка носить її, яка має сім голів і десять рогів.
Ангол знову вияснює таємницю церкви – блудниці (жінки) і антихриста (звірини), з його душевною доктриною, на яку пристане дана спільнота, що буде дивувати святих і свідків Христових.
Про яку спільноту йде мова,яка б пристала до якоїсь душевної доктрини антихриста??Чому це буде дивувати святих та свідків Христових??

Цитата:
Ця звірина, або ця доктрина, включає в себе сім голів з богозневажними іменами (сім складових доктрини), та десять рогів, що вказують на десять заповідей.
:roll: Бррр))Тобто звіриною є доктрина??Яка саме??Чому у неї сім голів або отих складових доктрини??Які це складові??А при чому тут 10 рогів до 10 заповідей Божих?
Цитата:
(Об.17:8) Звірина, яку бачив я, була і нема, і має вийти з безодні і піде вона на погибіль. А мешканці землі, що їхні імена не записані в книгу життя від закладин світу, дивуватися будуть, як побачать, що звірина була і нема, і з'явиться.
Для того, щоб зрозуміти даний вірш, необхідно вияснити, що то за звірина і кого вона представляє.
(Об.13:2) А звірина, що я (в грец.він (диявол доб.мною )) її побачив, подібна до рися була, а ноги її як ведмежі, а паща її немов лев'яча паща. І змій дав їй свою силу, і престола свого, і владу велику.
Згідно приведеної цитати, і попередніх тем, звірина, це є антихрист, який вийшов з душевного людства, якому диявол дасть «свою силу, і престола свого, і владу велику», після цього, через антихриста буде діяти вже диявол, який є помазаний херувим, сотворений Богом.
Що саме вказує на те що звірина це антихрист??Хто на вашу думку ним є??Яким чином та коли ця звірина "має вийти з безодні"??Що є тою безоднею??Коли та як звірина.або як по вашому антихрист піде на погибіль?
Цитата:
(Ез.28:14) Ти був помазаним херувимом, щоб осіняти, і Я поставив тебе на те; ти був на святій горі Божій…
(Ез.28:17) Стало високим твоє серце через красу твою… Кинув Я тебе на землю
(Ез.28:19) Усі, хто знає тебе серед народів, остовпіють над тобою; ти пострахом станеш, і не буде тебе аж навіки!...
Приведені цитати говорять, що звірина (диявол) була (Ез.28:14),
Даруйте,але вище ви писали що звіриною є антихрист,а не диявол.Диявол по вашому дає силу цій звірині(антихристу).То чому ви зараз вказуєте на те що звірина це вже диявол??


Цитата:
Приведені цитати говорять, що звірина (диявол) була (Ез.28:14), нема (Ез.28:17), має вийти, з’явиться (Ез.28:19)
Ітут певні розбіжності з тим що написанно в Ез та тим що ви припускаєте.В Ез28:17 не сказанно що диявола нема.Там сказано про те що його скинуто на землю даби на нього дивились царі.А отже ні про яке небуття диявола мова не йде.Чи не так??
Те саме і по Ез28:19.У цьому вірші не то що прямим текстом,там навіть жодного натяку немає на те що диявол має звідкись вийти чи зявитись ;-D .Те що диявол "[b]стане пострахом"[/b],так це не вказує на його зявленя чи на те що він звідкись вийде.Це вказує лишень на його знищення після того як "Бог виведе огонь з середини диявола,і він (огонь),його пожере,і Бог зробить диявола попелом на землі на очах усіх ,хто бачить його?
Шановний Богуславе,якось не збігається ваше пояснення з тим що насправді написано у Святому Письмі)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об’явлення Івана 17–18 розділи
46537
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2014, 09:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
І всеж багато пишете,але мало що з того є зрозумілим.Чи могли б розяснювати детальніше??Я вам ставитиму навідні запитання,а ви коли зможите то дайте на них відповіді.Отож що то за блудниця??Що то за душевні методи боротьби?Яка її блудлива доктрина??

Шановний Богуславе,якось не збігається ваше пояснення з тим що насправді написано у Святому Письмі)))

Шановний SSS, Ви задаєте надзвичайно багато запитань не тому, що Ви хочете знати, а щоб вказати на мої помилки, або Ваше безпомилкове розуміння. Я не застрахований від помилок, не помиляється той, хто нічого не робить, крім того написано:
(Як.3:2) Бо багато ми всі помиляємось. Коли хто не помиляється в слові, то це муж досконалий, спроможний приборкувати й усе тіло.
На багато Ваших навідних запитань є відповіді в моїх попередніх дописах, при бажанні, познайомтесь з ними.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об’явлення Івана 17–18 розділи
46559
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2014, 17:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.17:9) Тут розум, що має він мудрість. Сім голів це сім гір, що на них сидить жінка. І сім царів,
(Об.17:10) п'ять їх упало, один є, другий іще не прийшов, а як прийде, то мусить він трохи пробути.
Розум людини, стає мудрістю в розумінні Писання тільки тоді, коли його подає сам Ісус Христос.
(Лк.24:45) Тоді (Христос доб.мною) розум розкрив їм, щоб вони розуміли Писання.
(1Кор.2:16) Бо хто розум Господній пізнав, який би його міг навчати? А ми маємо розум Христів!
Про значення семи голів, досить детально описано при розгляді 13 розділу, в темі «ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10–13 розділи». Ці сім голів, це сім гір – сім складових доктрини антихриста, на яких буде сидіти жінка (церква) блудниця. Вислів «сім царів» - відноситься до відрізку часу скорботи в кількості семи ріків, «п'ять їх упало» - п’ять років пройшло, «один є» - описані події будуть відбуватись в шостому році, «другий іще не прийшов, а як прийде, то мусить він трохи пробути» - ця частина вірша говорить про те, що сьомий рік ще не прийшов.
(Об.17:11) І звірина, що була і нема, і вона сама восьма й з сімох, і йде на погибіль.
Згідно вірша Об.13:2, під образом звірини (антихриста) буде діяти диявол (сатана), тобто «звірина, що була», диявол був в духовному світі, «і нема» - не стало його в духовному вимірі після того, як був скинений Арханголом Михаїлем Об.12:7-9. Диявол, як помазаний херувим, був сотворений Богом Ез.28:14, а повнота творіння складає сім, то помазаний херувим (сатана) був одним «з сімох».
(Йов 1:6) І сталося одного дня, і поприходили Божі сини, щоб стати при Господі. І прийшов поміж ними й сатана.
Коли диявол (сатана) був скинений з духовного світу, його місце зайняв інший, бо повнота повинна зберігатись, таким чином, помазаний херувим (диявол) став восьмим з сімох, сотворених на початку, але «йде на погибіль».
(Об.17:12) А десять тих рогів, що бачив ти їх, то десять царів, що ще не прийняли царства, але приймуть владу царську із звіриною на одну годину.
Десять рогів, які теж названі царями, відносяться до десяти заповідей Закону, які приймуть царську владу, в другій половині часу скорботи, разом із звіриною (антихристом), час їхньої влади буде досить коротким «одну годину».
(Об.17:13) Вони мають одну думку, а силу та владу свою віддадуть звірині.
Думка десяти рогів, царів (десяти заповідей) – привести Ізраїля до Ісуса Христа, але в кінці часу скорботи, їхню «силу та владу» використає звірина (антихрист).
(Рим.10:4) Бо кінець Закону Христос на праведність кожному, хто вірує.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об’явлення Івана 17–18 розділи
46562
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2014, 09:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 липня 2014, 22:38
Написано: 33
Віровизнання: просто вірю в Бога
Богуслав написав:
sss написав:
І всеж багато пишете,але мало що з того є зрозумілим.Чи могли б розяснювати детальніше??Я вам ставитиму навідні запитання,а ви коли зможите то дайте на них відповіді.Отож що то за блудниця??Що то за душевні методи боротьби?Яка її блудлива доктрина??

Шановний Богуславе,якось не збігається ваше пояснення з тим що насправді написано у Святому Письмі)))

Шановний SSS, Ви задаєте надзвичайно багато запитань не тому, що Ви хочете знати, а щоб вказати на мої помилки, або Ваше безпомилкове розуміння. Я не застрахований від помилок, не помиляється той, хто нічого не робить, крім того написано:
(Як.3:2) Бо багато ми всі помиляємось. Коли хто не помиляється в слові, то це муж досконалий, спроможний приборкувати й усе тіло.
На багато Ваших навідних запитань є відповіді в моїх попередніх дописах, при бажанні, познайомтесь з ними.
Мир вам Богуславе.Багато прочитав ваших дописів.Чесно кажучи я теж багато чого з ваших пояснень не зрозумів і нерозумію досі.Цікаво,як ви приходите до розуміння того що розяснюєте тут?І чи є ви священником?
Стосовно питань ссс,то може він і справді хоче вам якось насолити,та всеж питання досить цікаві,як як намене можуть дещо прояснити з того що ви пишете))


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об’явлення Івана 17–18 розділи
46567
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2014, 11:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Миколай написав:
Мир вам Богуславе.Багато прочитав ваших дописів.Чесно кажучи я теж багато чого з ваших пояснень не зрозумів і нерозумію досі.Цікаво,як ви приходите до розуміння того що розяснюєте тут?І чи є ви священником?
Стосовно питань ссс,то може він і справді хоче вам якось насолити,та всеж питання досить цікаві,як як намене можуть дещо прояснити з того що ви пишете))

Шановний Миколай, дякую Вам за увагу до моїх дописів.
При виникненні у Вас запитань, під час перегляду моїх дописів, зразу їх і задавайте.
На рахунок Вашого запитання: «Цікаво,як ви приходите до розуміння того що розяснюєте тут?».
(1Ів.2:20) А ви маєте помазання від Святого, і знаєте все.
(1Ів.2:27) А помазання, яке прийняли ви від Нього, воно в вас залишається, і ви не потребуєте, щоб вас хто навчав. А що те помазання само вас навчає про все, воно бо правдиве й нехибне, то як вас навчило воно, у тім пробувайте.
Священниками (відділенними) для Господа, повинні бути всі вірні Йому і Його Слову.
Стосовно запитань SSS, відповіді на них є в моїх попередніх дописах, яких шановний SSS, не переглядав.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об’явлення Івана 17–18 розділи
46577
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2014, 16:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Миколай написав:
Не знаю з яких спонук він їх вам поставив,але мені чесно кажучи було б цікаво довідатись про це.Чому ви їх уникаєте?

Шановний Миколай, не уникаю, а повторювати не бачу потреби.
Запитання: «що то за блудниця??Що то за душевні методи боротьби?Яка її блудлива доктрина??»
Відповіді на запитання SSS є в дописі за 10.04.2014р.
Запитання: «Хто такий антихрист і яка у нього душевна доктрина??Яким чином блудниця пристане на цю доктрину??»
Відповідь на запитання SSS є в дописах теми: «Об’явлення Івана 10-13 розділи»
Запитання: «Бррр))Тобто звіриною є доктрина??Яка саме??Чому у неї сім голів або отих складових доктрини??Які це складові??А при чому тут 10 рогів до 10 заповідей Божих?»
Відповідь на запитання SSS є в дописах теми: «Об’явлення Івана 10-13 розділи» і так далі.
Помазання, це хрещення в Дусі Святому, Який і відкриває таємниці Господні.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об’явлення Івана 17–18 розділи
46587
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2014, 16:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.17:14) Вони воюватимуть проти Агнця та Агнець переможе їх, бо Він Господь над панами та Цар над царями. А ті, хто з Ним, покликані, і вибрані, і вірні.
Антихрист буде використовувати десять рогів, що вони десять царів, а це десять заповідей, в кінці часу скорботи, для боротьби з Ісусом Христом, з Агнцем, але Він їх переможе, бо «Він Господь над панами та Цар над царями». Ісус Христос це Слово Бога, десять заповідей являються складовими цього Слова, тому Господь і є над ними. Покликані до Ісуса Христа, до Слова є вибраними і вірними.
(Ів.6:44) Ніхто бо не може до Мене прийти, як Отець, що послав Мене, не притягне його, і того воскрешу Я останнього дня.
(Об.17:15) І говорить до мене: Води, що бачив ти їх, де сидить та розпусниця (в грец.блудниця), то народи та люди, і племена та язики.
Церква блудниця складається з різних народів, які будуть знаходитись в різних конфесійних і деномінаційних спільнотах з блудливими тілесними і душевними науками.
(Об.17:16) А десять рогів, що ти бачив їх, та звірина, вони зненавидять розпусницю (блудницю доб.мною), спустошать її й обнажать, і з'їдять її тіло, і огнем її спалять.
В кінці скорботи, блудлива спільнота настільки себе скомпроментує, що антихрист з десятьма заповідями її зненавидять, відкриють її пустоту, її фальшиву праведність (її обнажать). Тілесна доктрина блудниці, беде настільки скомпроментована, що люди, сповідуючі її будуть у розпачі, а так, як закон духовний, то тілесна наука ним буде спалена.
(Рим.7:14) Бо ми знаємо, що Закон духовний, а я тілесний, проданий під гріх.
(Об.17:17) Бо Бог дав їм до серця, щоб волю чинили Його, маючи одну думку, і щоб царство своє віддали звірині, аж поки не виповняться слова Божі.
Воля Бога є привести Ізраїля до Ісуса Христа і цю думку дано до серця десяти царів (десяти заповідей).
(Гал.3:24) Тому то Закон виховником був до Христа
В зв’язку з тим, що Ізраїль предвзято тримається законовчення, або передань отцівських, Господь допустить звірині (антихристу), в кінці часу скорботи, використати десять царів (десять заповідей) проти Ізраїля.
(Іс.42:21) Господу вгодно було, заради правди Своєї, звеличити і прославити закон.
(Об.17:18) А жінка, яку ти бачив, то місто велике, що панує над царями земними.
Даний вірш говорить про те, шо церква блудниця, то велике місто – Вавилон, тобто наука замішання, що панує над тілесними і душевними цінностями (царі землі) часу скорботи.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об’явлення Івана 17–18 розділи
46601
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2014, 08:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 18 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).
(Об.18:1) Після цього побачив я іншого Ангола, що сходив із неба, і що владу велику він мав. І земля освітилась від слави його.
Суд великої блудниці, найперше відбувся в духовному світі (в небі), і щоб його побачити, необхідно було бути в дусі Об.17:3, тільки після цього, видимі ознаки цього суду відбудуться на землі. Духовна особа з духовного світу, наділена великими повноваженнями, буде вияснювати ці процеси для жителів землі.
(Об.18:2) І він гучним голосом кликнув, говорячи: Упала, упала велика Вавилон! Стала вона оселею демонів, і тюрмою усякому духові нечистому, і тюрмою усякого птаху нечистого, і тюрмою усякого звіра нечистого та ненавидимого,
Доктрина церкви блудниці, а вона велика Вавилон – велике замішання, виявилась порочною, бездарною, яка відстоювала людські цінності, домінаційні інтереси, а не волю Бога. Ця спільнота, стала оселею людей з нечистими духами, в них все менше і менше часу буде виділялось для проповіді слова Божого (птахи нечисті крали посіяне зерно), звичаї світу і його цінності зайдуть в ці спільноти (звір нечистий і ненавидимий), настане велике замішання.
(Об.18:3) бо від лютого вина блуду її випили всі народи! І земні царі з нею блуд чинили, а земні купці від сили блуду її збагатіли!
Фальшивою радістю, про спасіння душі, в результаті сповідування доктрини церкви блудниці, будуть сповнятися всі народи часу скорботи. Дана спільнота в своїй науці буде використовувати тілесні і душевні цінності (земні царі). Керівники і служителі церкви блудниці (земні купці), використовуючи в своїх проповідях складові її доктрини, будуть задовільняти «пожадливість тілесну, пожадливість очам, і пиху життєву»1Ів.2:16 (від сили блуду її збагатіли).
(Об.18:4) І почув я інший голос із неба, який говорив: Вийдіть люди Мої із неї, щоб не сталися ви спільниками гріхів її, і щоб не потрапили в карання її.
Інший голос з духовного світу, належав Духовній Особі, якій належала частина людей церкви блудниці «Вийдіть люди Мої із неї», і цей голос належав Ісусу Христу. Частина людей, які були залишені для праці в часі скорботи (слуги пана Мт.24:45, або галузки Виноградини Ів.15:5), були членами спільнот які в часі скорботи зблудили. Господь піклуючись про людей Своїх, буде їх виводити з цієї блудниці.
(Ів.10:4) вівці слідом за ним ідуть, бо знають голос його.
(Ів.10:5) За чужим же не підуть вони, а будуть утікати від нього, бо не знають вони чужого голосу.
(Об.18:5) Гріхи бо її досягли аж до неба, і Бог згадав про неправди її.
Гріхи блудниці, це зневага духовних відкриттів і застережень, вони досягли духовного світу (неба).




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об’явлення Івана 17–18 розділи
46614
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2014, 14:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 18 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).
(Об.18:6) Відплатіть ви їй, як і вона вам платила, і в двоє подвойте їй за вчинки її! В чаші, в якій вона змішувала, в двоє змішайте їй!
Господь пропонує вірним, яких закликав вийти з блудливої спільноти, відплатити їй в двоє, та в двоє змішати в чаші, в якій і вона змішувала. Церква блудниця, платила вірним за духовні застереження, душевними зневагами, які вона змішувала на основі Нового Заповіту (в чаші) з складовими своєї доктрини (сім голів).
(Лук.22:20) Оця чаша Новий Заповіт у Моїй крові, що за вас проливається.
Вірні на основі Нового Заповіту (в чаші) з духовними відкриттями, та з підтведженнями Старого Заповіту «в двоє змішайте їй», повинні відкрити блуд даної спільноти.
(Об.18:7) Скільки вона славила себе та віддалась блудові, стільки муки та скорботи завдайте їй! Бо в серці своєму говорить: Сиджу, як цариця, і я не вдова, і бачити скорботи не буду!
Церква блудниця – велика Вавилонь, в часі скорботи, буде видавати себе за панівну, домінуючу церкву, яка вважає себе непомильною, що має право дорадчого голосу в світі, про що Бог попереджав через Своїх пророків:
(Іс.47:7) та й сказала: Навіки я панею буду! І до серця собі не взяла тих речей, не подумала про свій кінець...
(Об.18:8) Через це, одного дня прийдуть кари її, смерть, і скорбота, і голод, і спалена буде в огні, бо сильний Господь Бог, що засудив її!
Через блуд, через гордість, до членів даної спільноти, які сповідували доктрину антихриста (звірини з сімома головами) прийдуть: духовна смерть, скорбота через неможливість осягнути спасіня душі, голод за духовним виясненням слова, а в кінці, вони будуть спалені в огні Духа Святого.
(Єр.50:29) Скличте проти Вавилона стрільців; …бо він піднісся проти Господа, проти Святого Ізраїлевого.
(Об.18:9) І будуть плакати та голосити за нею царі земні, що з нею розпусту (блуд доб.мною) чинили та розкошували, коли побачать дим пожежі її.
Живучі за принципом тілесної та душевної пожадливісті (земні царі), яким подобалась доктрина церкви блудниці, коли побачать її помилки, навіть на рівні душі (дим пожежі), будуть жаліти за нею.
(Об.18:10) Вони через страх її мук стоятимуть здалека та говоритимуть: Горе, горе, о столиця велика Вавилон, столиця сильна, бо суд твій прийшов однієї години!
Перейнявшись страхом, за покарання Господом столиці великої Вавилон – церкви блудниці з доктриною замішання, будуть відмежовуватись від неї (стоятимуть здалека), але це їм не допоможе.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об’явлення Івана 17–18 розділи
46624
UNREAD_POSTДодано: 08 травня 2014, 08:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 18 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).
(Об.18:11) І земні купці будуть плакати та жаліти за нею, бо ніхто не купує вже їхнього товару,
Зверхники та проповідники церкви блудниці (земні купці), які прийняли знамено звірини (антихриста) 666, при осуді її доктрини – столиці великої Вавилон, будуть жаліти за її часом. При відкритті повнота Правди Божої, їхні тілесно – душевні проповіді (їхній товар), нікого вже не цікавлять (ніхто не купує).
(Об.18:12) товару золота, і срібла, і каміння дорогоцінного, і перел, і віссону, і порфіри, і шовку, і кармазину (червоної тканини доб.мною), і всякого дерева запашного, і всякої речі з слонової кости, і всякої речі з дорогоцінного дерева, і міді, і заліза, і мармуру,
В дванадцятому і тринадцятому віршах, подається характер проповідей (групи товарів) зверхників і проповідників (земних купців) блудниці, які подавались на основі душевного розуміння, бо вони прийняли знамено антихриста 666.
I. 1) Золото – зразок небесного, духовного; 2) Срібло – душевне розуміння; 3) Дорогоцінні каміння – коліна Ізраїля; 4) Перлини – Церква.
II. Вісон, порфіра, шовк, кармазин (червона тканина) – матеріали для одягу, покриття (праведність людини).
III. Дерево запашне, слонова кістка, дорогоцінне дерево – людина (зверхник, проповідник).
IV. Мідь, залізо, мармур – слово, закон, дорогий камінь.
(Об.18:13) і кориці, і шафрану, і пахощів, і мирри, і ладану, і вина, і оливи, і тонкої муки, і пшениці, і великої худоби, і вівців, і коней, і возів, і тіл, і душ людських.
V. Кориця, шафран, пахощі, мирро, ладан – приправи, запашність.
VI. Вино – радість душі; олива – помазання (духовне хрещення); тонка мука – відкрите слово Писання; пшениця – слово Писання.
VII. Велика худоба – коліна Ізраїля; вівця – жертовна тварина; кінь – бойова тварина; віз – засіб перевезення.
VIII. Тіло – дочасне, піддане тлінню; душа людська – найбільша цінність.
Віруючі і бажаючі взнати конкретне значення, а також наповнення складових товару земних купців, зможуть це зробити на основі Писання.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об’явлення Івана 17–18 розділи
46632
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2014, 15:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 18 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).
(Об.18:14) І плоди бажання душі твоєї відійшли від тебе, і все сите та світле загинуло для тебе, і вже їх ти не знайдеш!
При відкритті правди про церкву блудницю, її душевні бажання: пожадливість тілесна, пожадливість очам, пиха життєва (1Ів.2:15-16), втратять для неї актуальність. Все це, що для членів її спільнот, було поживою, світлом, виявилось неправдою.
(Об.18:15) Купці цих речей, що вони збагатилися з неї, від страху мук її стануть здалека, і будуть плакати та голосити,
Зверхники та проповідники блудниці, збагачувались дочасними душевними цінностями, побачивши суд Божий над нею, будуть оправдуватись (стануть здалека), а в душі будуть плакати і жаліти за її часом.
(Об.18:16) і казати: Горе, горе, столиця велика, зодягнена в віссон і порфіру та в кармазин, і позолочена золотом і дорогоцінним камінням та перлами,
Столиця велика – Вавилон, а це доктрина церкви блудниці, зодягалась в душевну праведність (вісон), душевну царську велич (порфіру), тілесну праведність (кармазин). Дана спільнота стверджувала, що її доктрина духовна (позолочена золотом), піклується про спасіння народу Ізраїля (дорогоцінним камінням), основана на доктрині Церкви (перлами).
(Об.18:17) бо за одну годину згинуло таке велике багатство... І кожен стерник, і кожен, хто пливає на кораблях, і моряки, і всі, хто заробляє на морі, стали здалека,
В кінці часу скорботи, Бог відкрив правду про блудницю, і всі її цінності виявились несправжніми. Кожен керівник даної спільноти (стерник), члени церкви блудниці (хто плаває на кораблях), служителі (моряки), проповідники (хто заробляє на морі), будуть оправдуватись і зрікатись блудниці (стали здалека).
(Об.18:18) і, бачивши дим від пожежі її, кричали й казали: Хто до великої столиці подібний?
(Об.18:19) І вони посипали порохом голови свої, і закричали, плачучи та голосячи, і кажучи: Горе, горе, столиця велика, в який від її дорогоцінностей збагатилися всі що мають кораблі в морі, бо за одну годину вона спорожніла!
Дана блудниця буде спалена в огні Духа Святого, а всі її члени, перераховані в 17 вірші, побачать душевні ознаки суду (дим від пожежі), будуть згадувати і жаліти за її церквами (кораблями) в людському душевному морі, та за її цінностями.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об’явлення Івана 17–18 розділи
46633
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2014, 16:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
в мене Богуславе питання. Як проповіді (наприклад, "Вино – радість душі; олива – помазання (духовне хрещення)"), які будуть казатися проповідниками (земними купцями), що прийняли ознаку звірини, можна буде розрізнити на основі Писання? тобто духовні проповіді від душевних? можливо в тому, що буде видно наголос на переміну двох основних заповідей (люби Бога і свого ближнього)?




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>