Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:16




Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Недільна школа. Допоможіть знайти матеріал!!!
46252
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2014, 21:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Думаю для тих хто займається з дітками ця тема буде корисною...




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Недільна школа. Допоможіть знайти матеріал!!!
46253
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2014, 21:05 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
:help: Можливо хтось знає щось цікаве на такі теми, як лінь, пусті балачки та дратівливість (для хлопців-підростків) підкажіть будь лака!!! Дуже терміново потрібно (до неділі)




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Недільна школа. Допоможіть знайти матеріал!!!
47262
UNREAD_POSTДодано: 11 жовтня 2014, 14:55 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Дуже прошу, не будьте байдужими. Хочу порадитись, попросити допомоги у складанні програми(плану) для дітей 2-го класу.
По програмі у другому класі раз на два тижні є урок "Християнська етика в українській культурі". Коли я провела 2 уроки, була дуже засмучена і навіть більше ніж засмучена: настільки діти не знають Бога. Я знала, що зараз дітям мало про це говорять, але не аж так! У нас люди порівняно ходять до церкви в неділю і дітей беруть з собою. Але після цих двох уроків, я зрозуміла, що вони там нічого не розуміють. Діти знають тільки деякі елементи біблійних історій і то перекручених( з того, що показують у мультфільмах, фільмах по телевізору (перед Пасхою, можливо Різдвом...). Словом діти майже нічого не знають. На батьківських зборах я говорила з батьками і запропонувала проводити уроки хр. етики частіше(маю роздати запрошення на ці уроки і хто з батьків згідний повинен підписатися). Тобто дозвіл майже є.
Як я вже писала, я провела 2 уроки: на першому ми коротенько поговорили на тему "Хто такий Бог? Хто такі християни?" а потім "Хто створив наш світ?" (Створення світу(7 днів творіння)), на другому уроці я розповіла про Адама і Єву. Вкінці сказала, що Адам і Єва один раз не послухали Бога і тому ми, їхні діти, не живемо в раю. Але ми маємо можливість ще попасти туди. А як це зробити ми дізнаємось на наступних уроках. Це їх дуже зацікавило (набагато більше ніж я думала). Тільки от незнаю яку тему взяти на наступний раз. Як ви думаєте, відразу переходити про Ісуса, що Бог Його післав на землю і ми можемо через Нього попасти на небо, чи можливо ще трохи продовжити зі старого заповіту(напр. про Каїна і Авеля, Ноя...), а потім плавно перейти до Нового заповіту? Нагадую що діти майже нічого не знають. (2 клас - 7-8 років)




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Недільна школа. Допоможіть знайти матеріал!!!
47263
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2014, 13:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
я думаю, варто далі вести уроки в тому порядку, як є в Біблії. можна тим самим показати діткам наслідки гріха (Каїн і Авель, потоп), також, що слухняні люди знаходили милість в очах Божих (Ной, Авраам і т.д.). і можна кожного уроку їх зацікавлювати, що ось скоро ви дізнаєтеся, як попасти в рай, і аж потім розказати про план спасіння в Ісусі Христі! це ж дітки, і якщо їм зразу сказати про Христа, то решта для них не буде цікавим уже, бо ось вони дізналися, що їх так цікавило.. це я так думаю.. але в будь-якому випадку, хай тобі поможе Бог, щоб в ці маленькі серця засівалася істинна наука на спасіння!




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Царська дочка | 12 жовтня 2014, 19:33.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Недільна школа. Допоможіть знайти матеріал!!!
47282
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2014, 13:03 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Царська дочка написав:
Дуже прошу, не будьте байдужими. Хочу порадитись, попросити допомоги у складанні прогеами(плану) для дітей 2-го клаcі)

Можливо я сдамся вам банальною,але без надхнення згори навiть найкраща программа не допоможе. Це уже перевiрено практикою. Молiтьcя I Бог покаже до викласти дiтям.




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Недільна школа. Допоможіть знайти матеріал!!!
47286
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2014, 16:01 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Assol написав:
Можливо я сдамся вам банальною,але без надхнення згори навiть найкраща программа не допоможе. Це уже перевiрено практикою. Молiтьcя I Бог покаже до викласти дiтям.

О, так, 100% згідна! І я молюся про це, і не тільки я, а й багато друзів підтримують мене у молитві. Але і приблизна програма теж потрібна, якщо просто хаотично викладати матеріал, розповідати історії, то неможливо зрозуміти чи є хоч якийсь результат твоєї праці. Звичайно я згідна, що ми тільки сіємо, а Бог поливає і ростить, але і насіння має бути в хороше. А я все ж таки вирішила після ковчега перейти до нового заповіту, бо думаю, що поки є можливість, треба розказати про головне, про Христа, про спасіння.




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Недільна школа. Допоможіть знайти матеріал!!!
48156
UNREAD_POSTДодано: 11 листопада 2016, 11:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
11 листопада 2016, 11:08
Написано: 4
Віровизнання: п'ятидесятник
Пишу сценки сценарії християнських свят кому цікаво можу вислати для служіння.
esfir778@gmail.com
https://vk.com/id84209598 cторінка в контакті.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>