Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:20




Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45699
UNREAD_POSTДодано: 10 листопада 2013, 15:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Мт.24:30) І того часу на небі з'явиться знак Сина Людського, і тоді заголосять всі земні племена, і побачать вони Сина Людського, що йтиме на хмарах небесних із великою потугою й славою.
В цьому часі, для всіх земних племен, видимим стане знак Сина Людського, а цей знак, увірування Ізраїля в Ісуса Христа, як свого очікуваного Месію, тобто здійснення пророцтв, записаних як в Старому, так і в Новому заповітах. Земні племена будуть голосити тому, що для них гіркою була пророча правда, про другий прихід Господа «до загинулих овечок дому Ізраїля».
(Мт.15:24) А Він відповів і сказав: Я посланий тільки до овечок загинулих дому Ізраїлевого...
(Об.19:10) …Бо засвідчення Ісусове, то дух пророцтва.
(Мт.24:31) І пошле Анголів Своїх Він із голосним сурмовим звуком, і зберуть Його вибраних від вітрів чотирьох, від кінців неба аж до кінців його.
Голосний сурмовий звук пролунає в час скорботи:
(Об.10:7) а дня голосу сьомого Ангола, коли він засурмить, довершиться Божа таємниця, як Він благовістив був Своїм рабам пророкам.
Через усю Біблію проходить обітниця Бога, про спасіння Його народу:
(Зах.9:14) А Господь з'явиться над ними, і стріла Його вийде, як блискавка, і Господь Бог засурмить у сурму, і піде південними бурями.
(Зах.9:16) І спасе їх Господь, їхній Бог, того дня, Свій народ, як отару, бо вони, як каміння корони, засяють у Краї Його.
Ізраїль, який увірує в Ісуса Христа від чотирьох духовних вітрів, від Євангелій Матвія, Марка, Луки і Івана, в час другого Його приходу, буде зібраний до Нього.
(Об.14:1) І я глянув, і ось Агнець стоїть на Сіонській горі, а з Ним сто сорок чотири тисячі, що мають Ім'я Його й Ім'я Отця Його, написане на своїх чолах.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45710
UNREAD_POSTДодано: 14 листопада 2013, 10:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Мт.24:32) Від дерева ж фігового навчіться прикладу: коли віття його вже розпукується, і кинеться листя, то ви знаєте, що близько вже літо.
Від поган навчіться прикладу, коли вони масово почали вірувати в Ісуса Христа, коли почали проповідувати спасіння в Господі, почали зароджуватись церкви по поганських містах. Дві тисячі років, літо спасіння продовжується для поган.
(Лк.4:19) проповідувати літо Господнє сприятливе.
(Мт.24:33) Так і ви: коли все це побачите, знайте, що близько, під дверима!
Все це буде відбуватись з Ізраїлем, це і є однією з ознак другого приходу Ісуса Христа.
(Іс.61:1) Дух Господа Бога на Мені, бо Господь помазав Мене благовістити убогим, послав Мене зціляти сокрушених серцем, проповідувати полоненим визволення і в’язням відкриття в’язниці,
(Іс.61:2) проповідувати літо Господнє благоприємне і день помсти Бога нашого, утішити усіх засмучених,
(Іс.61:3) сповістити тим, що тужать на Сіоні…
(Мт.24:34) Поправді кажу вам: не перейде цей рід, аж усе оце станеться.
Всі ці події, про які говорить Бог через пророка Ісаю, відбудуться для Ізраїля, в часі скорботи, який закінчує період благодаті.
(Мт.24:35) Небо й земля проминеться, але не минуться слова Мої!
(Мт.24:36) А про день той й годину не знає ніхто: ані Анголи небесні, ані Син, лише Сам Отець.
Про день і годину другого приходу Ісуса Христа, про закінчення періоду благодаті, періоду спасіння душі, не знає ніхто, ні в духовному світі, ні на землі, лише Сам Бог.
Тільки Син Людський, приводить порівняння цього часу, з часом за днів Ноя. Аналізуючи перебіг подій, про які згадує Господь, можемо побачити ознаки Його другого приходу.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45715
UNREAD_POSTДодано: 17 листопада 2013, 15:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Мт.24:37) Як було за днів Ноєвих, так буде і прихід Сина Людського.
(Мт.24:38) Бо так само, як за днів до потопу всі їли й пили, женилися й заміж виходили, аж до дня, коли Ной увійшов до ковчегу,
(Мт.24:39) і не знали, аж поки потоп не прийшов та й усіх забрав, так буде і прихід Сина Людського.
Два рази повторюється вислів «так буде і прихід Сина Людського», щось особливе вкладає Господь в порівняння днів Ноя і Його другий прихід. В роботі по будівництву ковчегу, була задіяна велика кількість людей, а ввійти в ковчег, щоб спастись, вони відмовились і прийшов потоп і всіх забрав. Так буде і другий прихід Сина Людського, багато приймали і приймають участь в будівництві Церкви – Тіла Ісуса Христа, а ввійти, щоб спастись не захочуть.
(Мт.24:40) Будуть двоє на полі тоді, один візьметься, а другий полишиться.
(Мт.13:38) а поле це світ, добре ж насіння це сини Царства, а кукіль сини лукавого;
Подібно, як з робітниками по будівництву ковчегу, працювати працювали, але не спаслись. Були членами церков, з нами їли, пили, але нашими не були.
(Мт.24:41) Дві будуть молоти на жорнах, одна візьметься, а друга полишиться.
Будуть члени церков вивчати, досліджувати Писання, а щоб спастись необхідно жити словом і виконувати його.
(Мт.24:42) Тож пильнуйте, бо не знаєте, котрого дня прийде Господь ваш.
(Бут.7:5) І зробив Ной усе, як звелів був Господь.
(Бут.7:7) І ввійшов Ной, і сини його, і жінка його, і невістки його з ним до ковчегу перед водою потопу.
(Бут.7:10) І сталося по семи днях, і води потопу линули на землю.
Після цього як Ной увійшов в ковчег, вхід в ковчег був відкритий ще сім днів, так і час скорботи буде тривати сім часів, час протягом якого можна буде ще спасти свою душу.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45718
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2013, 18:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Щодо Ноя: вище в Буття пише, що як всі вони зайшли, то Бог закрив за ними ковчега. Тобто ковчег був зразу закритий, а через сім день почався потоп. Як і казав Ісус: "аж до дня, коли Ной увійшов до ковчегу"




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45723
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2013, 09:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
taras15 написав:
Щодо Ноя: вище в Буття пише, що як всі вони зайшли, то Бог закрив за ними ковчега. Тобто ковчег був зразу закритий, а через сім день почався потоп. Як і казав Ісус: "аж до дня, коли Ной увійшов до ковчегу"

(Бут.7:10) І сталося по семи днях, і води потопу линули на землю.
(Бут.7:11) Року шостої сотні літ життя Ноєвого, місяця другого, сімнадцятого дня місяця, цього дня відкрилися всі джерела великої безодні, і розчинилися небесні розтвори.
(Бут.7:12) І був дощ на землі сорок день і сорок ночей.
(Бут.7:13) Того саме дня до ковчегу ввійшов Ной, і Сим, і Хам та Яфет, сини Ноєві, і жінка Ноєва, і три невістки його з ними,
(Бут.7:16) А те, що ввійшло, самець і самиця з кожного тіла ввійшли, як звелів йому Бог. І замкнув Господь за ним ковчега.
(Бут.7:17) І був потоп сорок день на землі, і збільшилась вода, і понесла ковчега. І він високо став над землею.

taras 15 уважно досліди вірші з 1 до 17, особливо 11 вірш і зверни увагу на слова «цього дня», а також 13 вірш з словами «Того саме дня». Згідно 11 і 13 віршів, Бог закрив ковчег через сім днів. Крім того, я думаю, Бог не забороняє нам логічно мислити.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45728
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2013, 09:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Мт.24:43) Знайте ж це, що коли б знав господар, о котрій сторожі прийде злодій, то він пильнував би, і підкопати свого дому не дав би.
(Ів.10:10) Злодій приходить тільки для того, щоб украсти, вбити й погубити
Господь в притчі про сіяча (Мт.13:3-8;18-23), теж говорить про тих, що вкрали, вбили і погубили, це свого роду три ікла, якими звір вбиває жертву, а потім їсть багато м’яса.
(Дан.7:5) І ось ще звір, другий, схожий на ведмедя, стояв з одного боку, і три ікла у роті у нього, між зубами його; йому сказано так: “встань, їж м’яса багато!”
(Мт.24:44) Тому будьте готові й ви, бо прийде Син Людський тієї години, коли ви не думаєте!
Противник Божий сатана, через антихриста, в час другого приходу Ісуса Христа, буде старатися звести вірних, тому Господь попереджає про пильність і готовність зустріти Його кожного часу.
(Мт.24:45) Хто ж є вірним і мудрим рабом, якого господар його поставить над слугами своїми, щоб давати їм їжу вчасно?
(Мт.24:46) Блажен той раб, господар якого, прийшовши, знайде, що він робить так.
В благодаті був скритий перебіг подій часу скорботи, тому рабам благодаті необхідно подавати слугам пана їжу здорову і вчасно. Слуги пана, це гілки періоду скорботи, які будуть родити виноград.
(Ів.15: 5) Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви.
(Ів.15: 8) Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.
(Мт.24:47) Поправді кажу вам, що над цілим маєтком своїм він поставить його.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 8 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>