Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:30




Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чи можна ставити памятники на могилах?
43797
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2013, 00:00 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Мені задали питання, і я звертаюся до Вас, як Ви думаете, чи можна віруючим,на основі писання,виготовляти пам"ятники для умерших. наперед дякую


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
43807
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2013, 03:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Мені задали питання, і я звертаюся до Вас, як Ви думаете, чи можна віруючим,на основі писання,виготовляти пам"ятники для умерших. наперед дякую

А чому ні?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
43810
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2013, 08:34 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Братик написав:
Цитата:
Мені задали питання, і я звертаюся до Вас, як Ви думаете, чи можна віруючим,на основі писання,виготовляти пам"ятники для умерших. наперед дякую

А чому ні?



Дякую,але я хотів би почути відповідь обширно, з посиланням із писання. як бути із мтф.23-29,


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
43811
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2013, 10:52 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Братик написав:
Цитата:
Мені задали питання, і я звертаюся до Вас, як Ви думаете, чи можна віруючим,на основі писання,виготовляти пам"ятники для умерших. наперед дякую

А чому ні?



Дуже глибока відповідь,дякую


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
43829
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2013, 13:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
сенька написав:
Братик написав:
Цитата:
Мені задали питання, і я звертаюся до Вас, як Ви думаете, чи можна віруючим,на основі писання,виготовляти пам"ятники для умерших. наперед дякую

А чому ні?



Дякую,але я хотів би почути відповідь обширно, з посиланням із писання. як бути із мтф.23-29,
Тут все залежить від самих памятників.Вони можуть бути прийнятними,а можуть бути і неприйнятними.Якщо ви задаєте це питання в розділі про ікони як предмети для поклонніяня,то ясно що таких памятників християнам слід сторонитись як про це чітко каже 2-га з 10-ох заповідей.




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про ікони
43849
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2013, 00:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
сенька написав:
Братик написав:
Цитата:
Мені задали питання, і я звертаюся до Вас, як Ви думаете, чи можна віруючим,на основі писання,виготовляти пам"ятники для умерших. наперед дякую

А чому ні?



Дуже глибока відповідь,дякую

А що тут можна добавити? Біблія нам не забороняє ставити памятники, значить можна :)
Цитата:
Дякую,але я хотів би почути відповідь обширно, з посиланням із писання. як бути із мтф.23-29

29. Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що пророкам надгробники ставите, і праведникам прикрашаєте пам'ятники,
30. та говорите: Якби ми жили за днів наших батьків, то ми не були б спільниками їхніми в крові пророків.
31. Тим самим на себе свідкуєте, що сини ви убивців пророків.

(Від Матвія 23:29-31)
От народ! :) Так любите дотримуватися матеріальних законів, нехтуючи духовними! Тілесні шукають закона тілесного, духовні ж духовного! Не про памятники надгробні Ісус тут говорить, а про лицемірів фарисеїв! Бо те ж саме роблять і сьогоднішні фарисеї: ставлять памятники тому, кого вбили їхні батьки на голгофському хресті. Не в памятниках гріх, а в лицемірстві!




Хай благословить тебе Господь!
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке ідолопоклонство?
43910
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2013, 09:34 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
ДОброго ВАМ ДНЯ,якщо ви не проти ,я ще раз задам питання.Чи можна віруючим відкривати фірму,по виготовленню памятників ( надробним ).? дякую.якщо можна детальніше.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна ставити памятники на могилах?
43924
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2013, 21:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
сенька написав:
Чи можна віруючим відкривати фірму,по виготовленню памятників ( надробним ).? дякую.якщо можна детальніше.

Я вже якось думав над тим питанням, памятники різні бувають, навіть ті що не відповідають нашим протестанським розумінням.

Це питання можна по іншому поставити: Чи можна виконувати ту роботу, яка суперечить протестанським розумінням? Бо напевно у кожній роботі є щось не таке.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна ставити памятники на могилах?
43930
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2013, 22:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Вважаю пам'ятники виготовляти можна-а що тут власне гріховного? Людина прожила життя данне Богом,упокоїлась в Бозі-то чому б не увіковічнити місце захоронення її пам'ятником..?Тому пам'ятники робити можна і треба і хоча після смерті людина перетвориться в прах все ж пам'ять про неї залишиться для рідних,близьких...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна ставити памятники на могилах?
43968
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2013, 01:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
сенька написав:
Чи можна віруючим відкривати фірму,по виготовленню памятників ( надробним ).?
Нехай це питання вирішує кожен особисто для себе. Якщо його сумління чисте, то можна, а якщо ні - то нехай не робить. Якщо ви це питання задаєте, щоб когось засудити - оце гріх. А якщо ви самі хочете тим займатися, то розсудіть у своєму серці - що вам підказує ваше сумління, і так поступайте. Особисто я би тим не займався. А хтось - прошу дуже, нехай собі займається, що мені до того.
І правильно каже Протестант: у будь-якій роботі буває щось таке, що може йти в супереч сумлінню. А от наскільки ця робота християнська - задайте собі питання так: чи приносить ця робота користь суспільству, і чи благословлятимуть люди вас за цю роботу.

Якщо ви хочете виготовляти пам'ятники заради того, що там можна добре поживитися з несчасних, то це не є добра робота... А якщо ваша робота приносить людям благословіння та щастя - прошу дуже, займайтеся.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна ставити памятники на могилах?
44148
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2013, 22:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Протестант написав:
сенька написав:
Чи можна віруючим відкривати фірму,по виготовленню памятників ( надробним ).? дякую.якщо можна детальніше.

Я вже якось думав над тим питанням, памятники різні бувають, навіть ті що не відповідають нашим протестанським розумінням.

Це питання можна по іншому поставити: Чи можна виконувати ту роботу, яка суперечить протестанським розумінням? Бо напевно у кожній роботі є щось не таке.

Цікаво, а що це за протестантські розуміння? Чи не повинні ми керуватися Біблією в першу чергу?
Я думаю, у тому немає нічого поганого і Біблії це ремесло не суперечить, тому це вже справа кожного.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>