Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:31




Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке сповідь і перед ким сповідатися
43890
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2013, 00:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Інколи якщо така молитва не дала звільнення, то Писання вчить Отже признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись Якова5:16

Це не інколи, а у тих випадках, коли завенив перед ближнім. Написано, залиши отут дара свого перед жертівником, і піди, примирись перше з братом своїм, і тоді повертайся, і принось свого дара.Мт.5:24
Чуєте? Не до служителя треба іти, а до брата! До того, перед ким завинив.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке сповідь і перед ким сповідатися
43895
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2013, 07:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Ото власне "залиш свого дара" піди примирись з тим кого образив-і повернись до Бога "віддай Йому свій дар" тобто щиро покайся,віддай свої гріхи Богу...


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке сповідь і перед ким сповідатися
43896
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2013, 08:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Чуєте? Не до служителя треба іти, а до брата! До того, перед ким завинив.

Одне не заперечує іншого. За гріх проти брата, каємсь перед братом. Але образивши брата, ми також завинили перед Богом.




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке сповідь і перед ким сповідатися
43903
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2013, 23:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Братик написав:
А сповідь має бути не обрядом, а реальним! Причому сповідатися мусиш іти не до священника, а до людини, яку ти образив, або перед якою завинив! Якщо ти образив близьку людину, то навіть Бог тобі не допоможе, поки не примиришься!
Та чому ж ототі священики так поперек горла стали. Та ж вони так само закликають перепросити і примиритися з ближнім.
Але буває, що й якихось особливих негативних вчинків людина за собою не знаходить, а душа болить, сумління гризе, совість не дає спокою.
Бо беззаконня моє я знаю, і гріх мій є завжди передо мною
Проти Тебе єдиного я згрішив і перед Тобою зло вчинив
(Псалом 50)

Перед ким з людей випадає висповідатися, як не перед священиком. Тим паче, що вони зв'язані тайною сповіді.

Не треба себе наперед накручувати проти сповіді перед священиком, а спробувати можна, гріху в тім точно не буде, Братику.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке сповідь і перед ким сповідатися
43904
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2013, 01:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Апостол1 написав:
Братик написав:
Чуєте? Не до служителя треба іти, а до брата! До того, перед ким завинив.

Одне не заперечує іншого. За гріх проти брата, каємсь перед братом. Але образивши брата, ми також завинили перед Богом.

Так перед Богом же завинили, а не перед служителем!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке сповідь і перед ким сповідатися
43905
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2013, 01:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Yur написав:
Братик написав:
А сповідь має бути не обрядом, а реальним! Причому сповідатися мусиш іти не до священника, а до людини, яку ти образив, або перед якою завинив! Якщо ти образив близьку людину, то навіть Бог тобі не допоможе, поки не примиришься!
Та чому ж ототі священики так поперек горла стали. Та ж вони так само закликають перепросити і примиритися з ближнім.
Але буває, що й якихось особливих негативних вчинків людина за собою не знаходить, а душа болить, сумління гризе, совість не дає спокою.
Бо беззаконня моє я знаю, і гріх мій є завжди передо мною
Проти Тебе єдиного я згрішив і перед Тобою зло вчинив
(Псалом 50)

Перед ким з людей випадає висповідатися, як не перед священиком. Тим паче, що вони зв'язані тайною сповіді.

Не треба себе наперед накручувати проти сповіді перед священиком, а спробувати можна, гріху в тім точно не буде, Братику.

Хто такий священник? Це звичайна людина, така сама як і я, яка служить Богу так само як і я і сотні інших віруючих. Так навіщо іти мені до людини, якщо можна покаятись перед Богом.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке сповідь і перед ким сповідатися
43916
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2013, 16:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Братику священник така сама людина як і ти все вірно тільки ось повноваження у вас сподіваюсь різні...Священнослужитель уповноважений Церквою сповідати гріхи у прихожан,давати корисні поради у Духовному житті і т.д.Його не потрібно боятись-єдина проблема це взяти і прийти-прийти не тільки до священника а прийти в першу чергу до Живого Бога віддати Йому свої гріхи,очистити свою Душу і отримати Благословення-що може бути прекрасніше?!?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке сповідь і перед ким сповідатися
43917
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2013, 16:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Братику священник така сама людина як і ти все вірно тільки ось повноваження у вас сподіваюсь різні...Священнослужитель уповноважений Церквою сповідати гріхи у прихожан,давати корисні поради у Духовному житті і т.д.Його не потрібно боятись-єдина проблема це взяти і прийти-прийти не тільки до священника а прийти в першу чергу до Живого Бога віддати Йому свої гріхи,очистити свою Душу і отримати Благословення-що може бути прекрасніше?!?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке сповідь і перед ким сповідатися
43925
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2013, 21:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Братик написав:
Хто такий священник? Це звичайна людина, така сама як і я, яка служить Богу так само як і я і сотні інших віруючих. Так навіщо іти мені до людини, якщо можна покаятись перед Богом.
Не хочете ходити, то й не ходіть, ніхто туди на мотузці не тяне, але й виявляти супротив загалом до сповіді перед священиком, гадаю не годиться.
Взагалі, сповідь це справа сугубо особиста. Кожен сам відчуває свій стан душі й кожному сумління підскаже як ізлити свою душу перед Богом. Хтось це робить частіше, а хтось рідше; комусь хочеться почути підтримку від людини (священика) розуміння, а комусь важливий сам факт сповіді.

К приміру я ходжу до сповіді через місяць, через два. Буває просто балакаємо зі священиком, ділимося особистим. Але потреба моя у сповіді не стільки через такі розмови, а передусім задля Святого Причастя і звичайно ж, бо так НАПИСАНО.
Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються! (Івана 20:23)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке сповідь і перед ким сповідатися
43926
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2013, 22:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Я теж стараюсь ходити 1р. в місяць до сповіді-і то вже відчуваю що багаж гріху переповнений(передовсім мова йде про гріхи які виникають ч.з. думку)-то можу лише уявити якщо не сповідатись пів року на скільки можна занапастити свою Душу-тож для чого те все "болото" носити у собі..?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке сповідь і перед ким сповідатися
43927
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2013, 22:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Тарас P написав:
Тобто рівень провини визначається власним сумлінням-якщо не допомагає проста молитва до Господа Бога тоді йдем до священнослужителя на сповідь?Я вас правильно зрозумів?

Писання вчить що ті які прийняли Слово Боже (1Петр.1:23 бо народжені ви не з тлінного насіння, але з нетлінного, Словом Божим живим та тривалим.) мають сумління від Д.С. і це сумління навчає 1Iван.2:27
А помазання, яке прийняли ви від Нього, воно в вас залишається, і ви не потребуєте, щоб вас хто навчав. А що те помазання само вас навчає про все, воно бо правдиве й нехибне, то як вас навчило воно, у тім пробувайте.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке сповідь і перед ким сповідатися
43928
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2013, 22:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Тарас P написав:
Ото власне "залиш свого дара" піди примирись з тим кого образив-і повернись до Бога "віддай Йому свій дар" тобто щиро покайся,віддай свої гріхи Богу...

Я вас правильно зрозумів: віддати дар Богові це свої гріхи?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке сповідь і перед ким сповідатися
43929
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2013, 22:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Тарас P написав:
Священнослужитель уповноважений Церквою сповідати гріхи у прихожан

Писання вчить що уповноважений Богом прощати і сповідати гріхи це І.Х., а не священик 1Тим.2:5 Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус, Зауважти написано Людина І.Х., бо про І.Х. сказано що Він переніс всі що може перенести людина ЄВр. 4:15 Бо ми маємо не такого Первосвященика, що не міг би співчувати слабостям нашим, але випробуваного в усьому, подібно до нас, окрім гріха. 16 Отож, приступаймо з відвагою до престолу благодаті

Звідси і походить хібні вчення про прощення гріхів священиком, індульгельція, посередництво людей (святих, Марії, священників).




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке сповідь і перед ким сповідатися
43931
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2013, 22:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Взагалі, оте відверте несприйняття Господнього Слова Івана 20:23, до нічого доброго не приведе.
Стане поперек горла.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке сповідь і перед ким сповідатися
43932
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2013, 07:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Гадаю не віра в Святих, Марію Мати Божу, Сповідь це свідоме обмеження себе від додаткових ласк Божих...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>