Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:58




Створити нову тему Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
43208
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2013, 21:05 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Протестант написав:
сенька написав:
Шановні, але ви мені не пояснили:І були скінчені небо і земля,будь ласка.

А що тут пояснити?

Дякую за обширну інформацію,прочитайте будь ласка, рим.12розділ але (дуже уважно) незнаю чи ще щось треба більше, чим там написано для спасіння .У мене до Вас питання:чи можна віруючим вживати гомеопатичні препарати для лікування,типу афлубін..тощо.спасибі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
43248
UNREAD_POSTДодано: 26 лютого 2013, 19:00 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Братик написав:
Цитата:
А покажіть но, де я казав що російський перевод,.?ви постоянно мене в чомусь звинувачуете

Код:
написано просто,И совершил Бог к седьмому дню дела свои,которіе он делал,и почил в день седьмій от всех дел своих,которіе делал.И благословил Бог день седьмой,и освятил его.!перевод 4-го століття.

Та не звинувачую я вас :) Просто коли :???: :???: пишете дивні історичні факти, то хотів почути розяснення. :yes:



Доброго Вам вечора,Взагалі то я старався все розяснювати,але думаю що одна помилка буде мені прощена,добре.?.Але і Ви тоже відповідайте мені на запитання змістовно.Мені срочно треба знати,чи можна віруючій людині приймати гомеопатичні препарати,типу афлубін...тощо. Я уже задавав це питання.Справа в тім що у мене ще двое малих дітей,перед тим як іти в школу,2 рази в диждень даемо по пару капель афлубіму,колись давно мені підказав один толковий врач,(поки діє).Так от, там де ходжу в зібрання запріщають вживати ці ліки.мене цікавить Ваша думка.спасибі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
43255
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2013, 15:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
сенька написав:
Справа в тім що у мене ще двое малих дітей,перед тим як іти в школу,2 рази в диждень даемо по пару капель афлубіму,колись давно мені підказав один толковий врач,(поки діє).Так от, там де ходжу в зібрання запріщають вживати ці ліки.мене цікавить Ваша думка.спасибі.

А ви куда ходите на зібрання, щось ніколи я не чув у нас щоб хтось забороняв вживати якісь ліки.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
43257
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2013, 16:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я не спеціаліст по лікам, не чув тавіть такого лікарства, але цікаво, чому вони забороняють його приймати? Чим аргументують? Мені здається це не діло церкви встручатися у фізичне лікування тіла.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
43261
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2013, 19:07 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Братик написав:
Я не спеціаліст по лікам, не чув тавіть такого лікарства, але цікаво, чому вони забороняють його приймати? Чим аргументують? Мені здається це не діло церкви встручатися у фізичне лікування тіла.



ДОброго вам вечора,якщо помните, я писав що, було десь 15 чоловік ( отдільонні баптисти ) толком незнаю що воно означає, Але вони рік тому як поділилися.То я інколи до них заходжу, на зібрання,і у пятницю як дасть Бог, будем іти...Пятидесятників тут нема,були там де я раніше ходив, за 50 км звідси, там було три пророчиці, і багато у всіх віденій. Але і вони розбіглися,хто куди. Є ще тут свідки, цих більше, десь 60 чоловік, та 3_6 харизматів. От і вся братія. Так от,ті баптисти кажуть що, гомеопатичні лікарства неможна приймати:допустім,Афлубін: Це такі каплі, проти застудні, 10_15 капель на кусок сахара, Захищає імунітет. Я то знаю що, нема про це нічого написано, але бачу що ви люди грамотні,дай думаю,спитаю вашу думку. Якщо була б церква членів так з 100, то було б зрозуміло, що Бог прилагає спасаємих,і у них заведені якісь правила. А так і незнаю що думати. може воно єресь якась.?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
43264
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2013, 22:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Про альтернативну і нетрадиційну медицину можна розповідати багато. Тут подаю загальну інфу про гомеопатичні засоби. Забороняючи їх викостовувати, віруючі мають рацію...




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
+2
(2-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Апостол1 | 27 лютого 2013, 23:16.
Причина: Повтор
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
43273
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2013, 10:36 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
сенька написав:
Протестант написав:
сенька написав:
Шановні, але ви мені не пояснили:І були скінчені небо і земля,будь ласка.

А що тут пояснити?

Дякую за обширну інформацію,прочитайте будь ласка, рим.12розділ але (дуже уважно) незнаю чи ще щось треба більше, чим там написано для спасіння .У мене до Вас питання:чи можна віруючим вживати гомеопатичні препарати для лікування,типу афлубін..тощо.спасибі.

Справа в тому, що гомеопатичні ліки - не просто ліки, а ліки з добавками,якщо можна так сказати. Навіть звичайний анальгін може бути звичайним, а може бути гомеопатичним. Кілька років тому була всеукраїнська нарада християн - медиків, де вони дійшли згоди в тому, що багато сучасних ліків впливають на психіку, особливо дітям. Про гомепатію багато не буду пояснювати, я не медик, та якщо коротко, то над цими ліками проводилися "ритуали", подібні до тих, які колись знахарі шептали над своїм зіллям.
Тепер приклад з життя. Я репетитор 8-річного хлорпчика. Останнім часом він став дратівливим, сонливим і апатичним. Мені прийшла думка, що можливо це через якісь ліки. Його мати - фармацевт і він постійно щось приймає: якщо не лікується, то для профілактики. Я порадилась з нею і вона погодилась не давати дитині ніяких ліків кілька днів. Той знову став спокійним і зацікавленим.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
43276
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2013, 12:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Протестант написав:
сенька написав:
Справа в тім що у мене ще двое малих дітей,перед тим як іти в школу,2 рази в диждень даемо по пару капель афлубіму,колись давно мені підказав один толковий врач,(поки діє).Так от, там де ходжу в зібрання запріщають вживати ці ліки.мене цікавить Ваша думка.спасибі.

А ви куда ходите на зібрання, щось ніколи я не чув у нас щоб хтось забороняв вживати якісь ліки.

Запитався у дружину що це таке (вона вчилася на медсестру і теща фармацевт), то вона говорить що справді у нас забороняють ними користуватися, говорить що там проводяться ритуал із ворожіння.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
43293
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2013, 21:51 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Протестант написав:
Протестант написав:
сенька написав:
Справа в тім що у мене ще двое малих дітей,перед тим як іти в школу,2 рази в диждень даемо по пару капель афлубіму,колись давно мені підказав один толковий врач,(поки діє).Так от, там де ходжу в зібрання запріщають вживати ці ліки.мене цікавить Ваша думка.спасибі.

А ви куда ходите на зібрання, щось ніколи я не чув у нас щоб хтось забороняв вживати якісь ліки.

Запитався у дружину що це таке (вона вчилася на медсестру і теща фармацевт), то вона говорить що справді у нас забороняють ними користуватися, говорить що там проводяться ритуал із ворожіння.



Доброго Вам вечора, уважно прочитав кожний коментар, дякую що відгукнулись.Кожне слово вами сказане,я зрозумів.Але ось що получається.(це не спор) я просто міркую перечитавши слово Боже.Є написано про капища що, людина може позволити собі там бути,і не мати за це гріха,бо ідол тоє-ніщо..1кор.8розділ. А про лікарства вообще нема написано.Я думаю що,якщо сьогодні діяли б ті слова, що написані в- якова 5роз.-..чи хворіе хто з Вас? нехай покличе пресвітерів церкви, і нехай вони помоляться над ним,помазавши його оливою в імя господне; І молитва віри вздоровить хворого, І ГОсподь підніме його, а коли він вчинив гріхи,то вони простяться йому. Друзі чи не любо таке читати.? Але чи діє воно тепер..?. У мене родичка захворіла (шизофренія)..Так спитали пастора,щоб зробити цей обряд,відповідь була така-ми в наш час неготові на такі дії. прийшлося звертатися до відповідних інституцій,щоб людину спасти,яка до речі, не_ є атеїстом. було дуже погано,тепер нормально...Друга історія__Є у мене знайома сім"я,у них родилась дитина, як кажуть ( постукала біда ) врач назначив якісь ліки,що неможна міняти на другі ,Бідні люди незнали що робити,дитина чуть не померла. Вони дали ті ліки,потім їм перепало за це..І що це робиться на цьому світі..?.Доброї ночі ВАМ ТА ХОРОШИХ СНІВ..


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
43296
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2013, 22:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
сенька написав:


Доброго Вам вечора, уважно прочитав кожний коментар, дякую що відгукнулись.Кожне слово вами сказане,я зрозумів.Але ось що получається.(це не спор) я просто міркую перечитавши слово Боже.Є написано про капища що, людина може позволити собі там бути,і не мати за це гріха,бо ідол тоє-ніщо..1кор.8розділ. А про лікарства вообще нема написано.

Місце яке ви згадали є дуже цікаве. Я саме над ним роздумую. Читаючи його в контексті, доходжу висновку, що ідол в світі є ніщо, але приносячи жертву ідолу, люди приносили жертву демонам. Также само і ритуали що проводяться над ліками(розведення, струшування) самі по собі нічого не значать, але за самим РИТУАЛОМ стоїть демонська сила, яка можливо і дає декому полегшення. Подумайте самі: чи може крапля ліків в 1000000літрів розчиника дати корисну лікувальну дію. Звичайно ж НІ! Але якщо ефект спостерігається, то хто його створює? Той хто хоче внушити вам що енергія має свідомість, і має здатність впливати на ваше життя(в даному випадку здоровя). Справжнє імя тієї єнергії приховується, але християни повині розуміти, що якби сатана себе не називав, (чи то енергією, чи навіть анголом світла) він ЗАВЖДИ залишається нашим ВОРОГОМ. А ворог, як відомо, ніколи не зробить нам нічого доброго, і кожна його подачка, це чергова доза отрути, в барвистій обгортці! Тому пильнуймо, а на його "дружні" поради, потрібно вміти сказати НІ!!! Хай Бог вас благословить.




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
43321
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2013, 03:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
врач назначив якісь ліки,що неможна міняти на другі ,Бідні люди незнали що робити,дитина чуть не померла. Вони дали ті ліки,потім їм перепало за це..

Вони дали дитині гомеопатичні ліки? А від кого, чи чому їм перепало?
Посмію висловити свою думку. Якщо уважно прочитати 1Кор. 8 розділ, то випливає, що самі по собі ліки не мають жодної демонічної сили. Питання в тому, як це сприймати. Якщо хворий приймає ці ліки, бо над ними хтось ворожив і він вірить що ця сила йому допоможе (те ж саме з пращами "святих" на які сходяться мілліони людей в надії що вони мають якусь силу) - то це ідолослужіння і великий гріх. Якщо хворий нічого не знав про ці ворожіння (якщо вони дійсно проводились), а прийняв ці ліки від доктора покладаючись на його професіоналізм та хімічний склад лікарства, то тут гріха немає, а ефективність залежить виключно від хімічного складу лікарства. Якщо випити "святу" воду не вірячи в її силу, то гріха немає. Якщо ж пити "посвячену" воду чи їсти "посвячену" паску вірячи в її освяченність чи якусь силу, то це гріх.
Прочитав в Вікіпедії про гомеопатичні ліки. На мою думку, вони не становлять небезпеки ні духовній сфері, ні фізичній. Вони не звязані з ворожінням, а є лише альтернативним методом лікування, яку не визнає офіційна медицина, подібно як і лікування травами. В Німеччині 8% всіх проданих ліків - гомеопатичні. Чи слід їх приймати це ваше діло, але церква не повинна втручатися, бо там немає ніякого духовного підґрунтя.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
43327
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2013, 09:10 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Братик написав:
Цитата:
врач назначив якісь ліки,що неможна міняти на другі ,Бідні люди незнали що робити,дитина чуть не померла. Вони дали ті ліки,потім їм перепало за це..

Вони дали дитині гомеопатичні ліки? А від кого, чи чому їм перепало?
Посмію висловити свою думку. Якщо уважно прочитати 1Кор. 8 розділ, то випливає, що самі по собі ліки не мають жодної демонічної сили. Питання в тому, як це сприймати. Якщо хворий приймає ці ліки, бо над ними хтось ворожив і він вірить що ця сила йому допоможе (те ж саме з пращами "святих" на які сходяться мілліони людей в надії що вони мають якусь силу) - то це ідолослужіння і великий гріх. Якщо хворий нічого не знав про ці ворожіння (якщо вони дійсно проводились), а прийняв ці ліки від доктора покладаючись на його професіоналізм та хімічний склад лікарства, то тут гріха немає, а ефективність залежить виключно від хімічного складу лікарства. Якщо випити "святу" воду не вірячи в її силу, то гріха немає. Якщо ж пити "посвячену" воду чи їсти "посвячену" паску вірячи в її освяченність чи якусь силу, то це гріх.
Прочитав в Вікіпедії про гомеопатичні ліки. На мою думку, вони не становлять небезпеки ні духовній сфері, ні фізичній. Вони не звязані з ворожінням, а є лише альтернативним методом лікування, яку не визнає офіційна медицина, подібно як і лікування травами. В Німеччині 8% всіх проданих ліків - гомеопатичні. Чи слід їх приймати це ваше діло, але церква не повинна втручатися, бо там немає ніякого духовного підґрунтя.



Доброго дня Вам, Так я цілком згідний, з Вами, я взяв в руки два рецепти, ( заспокійливе на травах ) інструкція приготування одинакова, тільки внизу пише, ті що виготовлялися в Запоріжжі гомеопатичні, а ті що в Чехії седативні. Та жінка плакала коли це говорила, а говорили це у тій церкві ( якщо це можна назвати церквою ) я розказав коротко про цю общину на сторінці...сьогодні.?..А тепер про Святу Воду, я вже казав,що моя родичка хвора на шизофренію, і просили пастирів про допомогу як пише у Якова..? сказали що вони не готові сьогодні до таких дій. Вам треба ізслідувати православіє та католицизм, і ви зрозумієте що не все так погано. Віруючі женуться за богатством, а вони моляться тому ж Богові ІЄГОВІ,тільки з поміччю ікон..?. І одне і друге ідоло- поклонство. А вода свята,бо вони моляться над нею, як віруючі над їжею,тому ж ІЄГОВІ. Не бачу тут ніякого гріха,Є мілліарди віруючих і кожний молиться як уміє та считає нужним,( блажен кто не сомневается в том что избирает ).Я думаю що всяке діло треба доказати,як допустимо, ІЛІЯ. 3царств 18-25..?, або оп"ять таки Якова..?.та інші чудні діла про які читаємо.І тоді не було б всяких непорозумінь. Дякую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
43355
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2013, 19:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
сенька написав:
Я думаю що,якщо сьогодні діяли б ті слова, що написані в- якова 5роз.-..чи хворіе хто з Вас? нехай покличе пресвітерів церкви, і нехай вони помоляться над ним,помазавши його оливою в імя господне; І молитва віри вздоровить хворого, І ГОсподь підніме його, а коли він вчинив гріхи,то вони простяться йому. Друзі чи не любо таке читати.? Але чи діє воно тепер..?. У мене родичка захворіла (шизофренія)..Так спитали пастора,щоб зробити цей обряд,відповідь була така-ми в наш час неготові на такі дії.
:)
Звичайно, що діють і ті слова, бо кожне Слово Боже живе та діяльне! Я знаю декілька таких прикладів, коли хворий звертався до пресвітера, а той намастивши оливою згідно Божого Слова, то й так бувало, що під час молитви невиліковно хворий ставав здоровим.

А що до тих ліків, то я не медик і не знаю, що воно таке. Але якщо ліки з природних компонентів, то вони не повинні зашкодити - адже це Боже творіння на користь людям. Бог створив всяку їжу людям на поживу, і все твориво Боже корисне для людини. Навіть отруйні гриби можуть бути ліками. А коли ліки хімічні, створені людиною, то краще їх не приймати. Та й взагалі, дуже погано, коли людина покладається на лікарів, а не на Бога. Адже Бог просто так не допустить Своїм дітям хворіти, а якщо і допускає, то це для виправлення і для обуздування. Перш за все слід примиритися з Богом, а тоді й Бог дасть здоров'я.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
43356
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2013, 21:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Якщо комусь цікаво, то подам своїми своїми словами суть даних препаратів. Гомеопатичні лікарські засоби, відносяться до категорії альтернативної медицини (щось на подобі нетрадиційної). Для виготовлення ліків використовуються різні настойки порошки і т.д, біологічного походження(корені рослин зібрані в певний час року, місяця, доби (з урахуванням астрологічного календаря), трупи тварин, вбитих особливим чином, і інші елементи). Пізніше отриману суміш розводять в великій кількості розчиника(переважно водою), деяку частину отриманої речовини, знову розводять, і так дальше. Розведення супроводжуються періодичними струшуваннями(щоб вода "запамятала" початкову інформацію), розведення проводяться до такої концентрації, що в "ліках" не залишається навіть однієї молекули діючої речовини. Але це не важливо, запевнняють "спеціалісти". Важлива кількість розведень, чим більше розведень, тим більша лікувальна енергія препарату. Дальше, різні виробники по різному збувають свій товар. Одні продають його в чистому вигляді, інші змішують його з різними ліками, для створення подвійного ефекту(ефект лікарського засобу+ дія "енергії що захована в інформації").(інколи для покращення стану здоровя, вистачає потримати ємність з ліками в руках, і "цілюща енергія" переселиться в вас- кажуть продавці) Отакі нехитрі комбінації дозволяють заробити непогані гроші на довірливих громадянах, що ведуться на такий лохотрон. Але найбільша небезпека в тому, що на різних етапах виробництва, ми зустрічаємось з окультичними діями. За рахунок чого, звичайна вода, без жодної молекули діючої речовини, може діяти? Хіба не за рахунок тієї сили якою послуговуються бабки-шептухи, щоб "відвести вроки" чи "зняти порчу". Такі таємничі дії, є не чимсь інакшим як черговою пасткою диявола. Тому пильнуймо, і будьмо тверезі, бо противник наш- диявол- ходить рикаючи як лев, що шукає пожерти кого.




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>