Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:24




Створити нову тему Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
43361
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2013, 23:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Сонячник написав:
сенька написав:
Я думаю що,якщо сьогодні діяли б ті слова, що написані в- якова 5роз.-..чи хворіе хто з Вас? нехай покличе пресвітерів церкви, і нехай вони помоляться над ним,помазавши його оливою в імя господне; І молитва віри вздоровить хворого, І ГОсподь підніме його, а коли він вчинив гріхи,то вони простяться йому. Друзі чи не любо таке читати.? Але чи діє воно тепер..?. У мене родичка захворіла (шизофренія)..Так спитали пастора,щоб зробити цей обряд, відповідь була така-ми в наш час неготові на такі дії.

:) Звичайно, що діють і ті слова, бо кожне Слово Боже живе та діяльне! Я знаю декілька таких прикладів, коли хворий звертався до пресвітера, а той намастивши оливою згідно Божого Слова, то й так бувало, що під час молитви невиліковно хворий ставав здоровим.


Ви чули, про це, чи бачили на власні очі ці зцілення? ( Тут має говорити совість ). Це дві різні речі, чути і бачити :(

А що до тих ліків, то я не медик і не знаю, що воно таке. Але якщо ліки з природних компонентів, то вони не повинні зашкодити - адже це Боже творіння на користь людям. Бог створив всяку їжу людям на поживу, і все твориво Боже корисне для людини. Навіть отруйні гриби можуть бути ліками. А коли ліки хімічні, створені людиною, то краще їх не приймати. Та й взагалі, дуже погано, коли людина покладається на лікарів, а не на Бога.

Я, між іншим, знаю що є написано і таке, не здорові мають нужду у врачах, а хворі. Мунтян теж лікує ніби від Бога, але для того треба віддати гроші, бо вони прокляті. Ви бачили його служіння? Також Сандей лікує, Ледяєв. Та багато інших. Я тільки не розумію, яка має бути мудра людина, щоб у цій каламуті знайти щось добре. Якщо читаємо що, Бог вибрав не мудре, немічне світу цього, щоби посоромити мудрих...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
43368
UNREAD_POSTДодано: 03 березня 2013, 02:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Знаю лише одне: віруючий навіть коли отруту випє - вона иому не зашкодить. Тому, боятися нам цих ліків немає потреби. Головне, це не приймати їх свідомо, знаючи їхню чародійну силу. А якщо не знаєм, то воно не зашкодить. Тому церква не може забороняти, а лише брати можуть радити не приймати ці ліки.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
43375
UNREAD_POSTДодано: 03 березня 2013, 14:33 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Братик написав:
Знаю лише одне: віруючий навіть коли отруту випє - вона иому не зашкодить. Тому, боятися нам цих ліків немає потреби. Головне, це не приймати їх свідомо, знаючи їхню чародійну силу. А якщо не знаєм, то воно не зашкодить. Тому церква не може забороняти, а лише брати можуть радити не приймати ці ліки.



Дякую за ваші думки,І хай Бог Вас Благословит.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
43813
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2013, 11:04 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
сенька написав:
Братик написав:
Знаю лише одне: віруючий навіть коли отруту випє - вона иому не зашкодить. Тому, боятися нам цих ліків немає потреби. Головне, це не приймати їх свідомо, знаючи їхню чародійну силу. А якщо не знаєм, то воно не зашкодить. Тому церква не може забороняти, а лише брати можуть радити не приймати ці ліки.



Дякую за ваші думки,І хай Бог Вас Благословит.



Я перестану вживати в їжу кетчуп "Чумак", бо Чумак же екстрасенс і в нього акції цього підприємства, а щоб їх товари продавались, то він проводить шепотіння над кетчупом.А з цим заодно вирву сторінку з Євангелії, де написано: Все що купуете на торгу, їжте без всякого дослідження.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
43851
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2013, 00:56 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
Але якщо ліки з природних компонентів, то вони не повинні зашкодити - адже це Боже творіння на користь людям. Бог створив всяку їжу людям на поживу, і все твориво Боже корисне для людини. Навіть отруйні гриби можуть бути ліками. А коли ліки хімічні, створені людиною, то краще їх не приймати
З таких природних компонентів як мак і коноплі самі знаєте, зо виготовляють. Ця їжа, оброблена людиною, такі хімічні реакції створює в людському мозку, що вона стає сама не своя, а її воля вже належить іншому. Висновки робіть самі.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
43862
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2013, 01:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
З таких природних компонентів як мак і коноплі самі знаєте, зо виготовляють. Ця їжа, оброблена людиною, такі хімічні реакції створює в людському мозку, що вона стає сама не своя, а її воля вже належить іншому. Висновки робіть самі.

Сам мак, який є у продажі, не дає наркотичної залежності, а оте вже що з цього продукту виробляють, в магазині не продається.
Цитата:
Я перестану вживати в їжу кетчуп "Чумак", бо Чумак же екстрасенс і в нього акції цього підприємства, а щоб їх товари продавались, то він проводить шепотіння над кетчупом.А з цим заодно вирву сторінку з Євангелії, де написано: Все що купуете на торгу, їжте без всякого дослідження.

То чого ж досліджуєте? Я, наприклад, навіть думки такої не мав, що ця назва може бути повязана з ехтрасенсом. Хоча, хай собі шепчить скільки хоче, для мене це звичайний кетчуп. Більше потрібно боятися отих хімічних добавків, які входять у кетчуп.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
43908
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2013, 09:05 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Братик написав:
Цитата:
З таких природних компонентів як мак і коноплі самі знаєте, зо виготовляють. Ця їжа, оброблена людиною, такі хімічні реакції створює в людському мозку, що вона стає сама не своя, а її воля вже належить іншому. Висновки робіть самі.

Сам мак, який є у продажі, не дає наркотичної залежності, а оте вже що з цього продукту виробляють, в магазині не продається.
Цитата:
Я перестану вживати в їжу кетчуп "Чумак", бо Чумак же екстрасенс і в нього акції цього підприємства, а щоб їх товари продавались, то він проводить шепотіння над кетчупом.А з цим заодно вирву сторінку з Євангелії, де написано: Все що купуете на торгу, їжте без всякого дослідження.

То чого ж досліджуєте? Я, наприклад, навіть думки такої не мав, що ця назва може бути повязана з ехтрасенсом. Хоча, хай собі шепчить скільки хоче, для мене це звичайний кетчуп. Більше потрібно боятися отих хімічних добавків, які входять у кетчуп.



ДОсліджую бо так вчить слово Боже. І не хочеться виконувати всілякі чиїсь забаганки. ;) :sorry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
45113
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2013, 20:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так саме ж Слово Боже, яке ви процитували, говорить "Все що купуете на торгу, їжте без всякого дослідження." Досліджуйте Слово, а не походження продуктів




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
45115
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2013, 23:00 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
А що до тих ліків, то я не медик і не знаю, що воно таке. Але якщо ліки з природних компонентів, то вони не повинні зашкодити - адже це Боже творіння на користь людям. Бог створив всяку їжу людям на поживу, і все твориво Боже корисне для людини
Не згідна знахарі та бабки шептухи теж рослини використовують для своїх чарів, а результат який? А тютюн, спирт, конопля хіба не твориво Боже?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
45125
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2013, 00:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
До чого тут бабки шептухи до їжі, яку створив Бог? Що до тютюну, то я не думаю, що його Бог створив для того, щоб люди собі здоровя псули. Те ж саме стосується алкоголю чи наркотиків




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
45152
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2013, 22:01 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Та до того, що ми обговорюємо шкоду звичайних ліків, створених з природних хімічних елементів , котрі стали "незвичайними"і шкідливими через наявність в них гомеопатичної складової




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
45186
UNREAD_POSTДодано: 28 липня 2013, 02:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Як можуть бути звичайні ліки, розведені водою в пропорції 1:10000 і звершеним обрядом нашіптування, шкідливими? Як бабка шептуха може змінити хімічний склад речовини?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
45207
UNREAD_POSTДодано: 04 серпня 2013, 01:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я знаю, і пересвідчений у Господі Ісусі, що нема нічого нечистого в самому собі; тільки коли хто вважає що за нечисте, тому воно нечисте.
(До Римлян 14:14)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна приймати гомеопатичні препарати?
45218
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2013, 00:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Як бабка шептуха може змінити хімічний склад речовини?
Хімічний склад бабка шептуха не змінить, але коли хтось це вживає з думкою, що наговори бабки можуть допомогти - тому буде гріх, бо це те саме, що вживати ідоложертвенне.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>